IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
9. feb 2012

@tinasc moja ako sa maju embrijka????

cmelica
9. feb 2012

@tinasc moja ako sa maju embrijka????

@buba13 moja uz je dnes lepsie???

cmelica
9. feb 2012

@sijust juu mojka tak si to pekne uzivas,ze??tak uz brusinko pekne podrastlo 🙂 🙂 🙂

lenisko1
9. feb 2012

ahojte tak hlásim výsledky..moč bol dobrý, krv na hematologii nie velmi ale je to take v norme a dnes poradna super male podrástlo ako malo, len malo prekrizene nohy tak pohlavie nevieme. Inak vsetko ok tak sa tesime

cmelica
9. feb 2012

@lenisko1 supeeeeeeeeer tesim sa s tebou 🙂 🙂 tak sa nechcelo ukazat??? 😀 😀 😀

mirka2010
9. feb 2012

@ketere veru, veru...ani sa nenazdas a malicka pride...🙂 tak naozaj vam prajeme len to naj, nech je malickej v brusku co najlepsie a nech je tam tak dlho ako treba 🙂

kostickabonnie
9. feb 2012

@cmelica @dasaa @majca55 @tinasc @tinka9075 ahojky, ja som sa zabrala do knih, co mi tu nanosila susedka a neviem sa od nich odtrhnut...potrebovala som asi zmenit dej alebo co...hoci, ked som jednu otvorila a zacala tym, ze hlavna hrdinka je tehotna, tak som ju odhodila nabok, ale neskôr som to "prežula" a uz som v tretej knihe 🙂 vy sa mate ako? @tinasc zajtra Ti budem drzat palce, nech je zakrok rychly, ale hlavne uspesny

buba13
9. feb 2012

@cmelica ahojcek, dnes je uz lepsie, ale rano mi bolo divne tiez a potom som sa riadne najedla a uz je dobre a vela musim pit.
ako ty dnes? co si robila?

majca55
9. feb 2012

@cmelica ahoj moja dobre som sa dnes mala a ty? 😵 😵

majca55
9. feb 2012

@lenisko1 teším sa s tebou,že je všetko v poriadku 😵 😵

cmelica
9. feb 2012

@buba13
@majca55 kocky ja som dnes len odpocivala a teraz odisla navsteva 🙂 🙂 🙂

cmelica
9. feb 2012

@buba13 tak v tom bol problem 🙂 hladna si bola 😀 😀 😀 😀

majca55
9. feb 2012

@cmelica a mne prišla zase 😀 😀

buba13
9. feb 2012

@cmelica asi len v tom. ale mne tak vcera nic nechutilo. ach. tebe je hej. aj ja by som odocivala, ale... dnes som bola za sefom, ci by mi nevedel zmenit smenu o hodinu neskou a on hned to sa neda a bla a bla. nastvem sa a idem za riaditelom hoc aj domov 😠

cmelica
9. feb 2012

@buba13 vsetkosa da ked sa chce mu povec a moze byt rad ze tam vobec chodis este 🙂 🙂
no je mi hej...len sa valam,nic ine mi mm nedovoli 😝
tak makas az do tej 21.00???

cmelica
9. feb 2012

@kostickabonnie ahoooj!!!ja som zacala citat pustny kvet a hned sa mi aj zacalo driemat pri nej...mna knihy nehorazne uspavaju 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@cmelica
@buba13
@majca55
@kostickabonnie
@mirka2010 čaute babenky aj všetky ostatné iui mám úspešne za sebou folík bol jeden prasknutý a druhý nie ale velmi ma to bolelo pri zákroku ale dalo sa to vydržat tak teraz nech len spermoše oplodnujú 😀 😀 😀 a robila som si ovu testy aj dnes aj včera a palice riadne potom sem dám foto tak verím že sa to už podarí 🙂 🙂

alibabaa
9. feb 2012

@tinka9075 tak tfuj, tfuj, tfuj 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@alibabaa dakujeeeeeeeem 🙂 🙂

alibabaa
9. feb 2012

@tinasc ako dopadli embryjka? drzim silno palceky. dali ste aj PK ci nie? kedy bude ET?

cmelica
9. feb 2012

@tinka9075 supeeeeeeer!!!drzim mooooc palce 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
9. feb 2012

@tinka9075 držím moc palce 🙂

tinasc
9. feb 2012

@alibabaa
@cmelica tak ako sme dopadli... z tých 6 vajok boli len 2 zrelé, tie sa oplodnili,takže máme len dve na vklad, PK nebola však načo... zajtra ideme na vklad, tak držte palce nech tieto zabojujú, lebo všetko bude v keli 😉 keď som dotelefonovala s embryologičkou tak mi to aj ľúto prišlo, som si aj poslzila, dokelu ešte som nemala viac vajok, do zásoby ani nehovorím...

fifitko25
9. feb 2012

baby otázočka, ak nevyjde IUI na prvýkrát, kedy sa môže proces opakovať? je potrebné tam nechať nejakú pauzu? ďakujem vám 😉

tinasc
9. feb 2012

@fifitko25 môžeš ísť hneď od ďalšieho menzesu...

fifitko25
9. feb 2012

@tinasc ďakujem ... a koľkokrát sa to môže opakovať, kým nie je "diagnóza" umelé oplodnenie?

tinasc
9. feb 2012

@fifitko25 asi tak trikrát, ak sa nevydarí, tak sa odporúča IVF... ja som bola 4x a potom na ivf, už mi IUI neodporúčal, že keď sa doteraz nepodarilo, tak je to zbytočné postupovať...

fifitko25
9. feb 2012

@tinasc ďakujeeeeeeeeeem veľmi 😉 držím ti palce, aby IVF dobre dopadlo 😉

tinka9075
9. feb 2012

@cmelica
@tinasc dakujem babenky ste zlaté 🙂 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@tinasc zajtra ti budem držat palce podarí sa uvidíš 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre