IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
19. feb 2012

@kostickabonnie ahoj zatial sa mám dobre len som chodila celú noc cikat 🙂 🙂 testujem v piatok alebo v sobotu tak uvidíme čo tam bude 😉 😉

valentina10
19. feb 2012

@sheronka ahoj no vraj to moze byt patrne este po 10 dnoch....ale to uz bol 11 den... ja by som vsak este klasika 4 dni pockala a testla az 14 DC..pekny dnik

sheronka
19. feb 2012

Kočky, keď idem na krv (test) na 14.deň po, treba sa aj objednať? Chodím do Gyn fivu. Robia aj nejaké vyšetrenia, či len krv? Kedy býva potom výsledok?

majca55
19. feb 2012

@kostickabonnie dakujem moja aj tebe peknu nedelu 😵 verím že ked to bude na jar vtedy všetko začína tak to bude tutovečka 😵 😵

kostickabonnie
19. feb 2012

@sheronka nie, iba ti vezmu krv a povedia, ze si mas volat po 14,00 hod. drzim palce 🙂

sheronka
19. feb 2012

No inač dosť necitlivé povedať zlú správu do telefónu. Keby že test je negatívny (čo dúfam nebude 😵 ), treba potom ešte znova nejaké konzultácie s dr. alebo možem hneď dojsť na druhé IUI? Lebo lieky a papiere mi dal hneď na dve IUI.

sheronka
19. feb 2012

A ešte jedna otázka: Môže sa isť na druhé IUI hneď nasledujúci cyklus alebo ? Ďakujem za odpovede 😉

alibabaa
19. feb 2012

@sheronka ano mozes

majca55
19. feb 2012

@sheronka možeš hned ja som bola tiež 😵

cmelica
19. feb 2012

@majca55 @ursula5 @mirka2010 @kostickabonnie @walta @sijust @dasaa @tinasc @tinka9075 @apolenka6
@adikasala @buba13 peknu nedelu kocky!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Dakujeme ,ze na nas myslite 🙂 ako sa mate???co nove???
my len odpocivame a mm mi nic nedovoli...dnes som si pospala poobede 3 hodky 🙂 🙂

majca55
19. feb 2012

@cmelica aj tebe moja len si pospinkajte obidvaja to potrebujete 😵 😵

dasaa
19. feb 2012

@sijust ahoj myslis ako 6kg ze si pribrala alebo ako to myslis?My sa mame dobre stale sa s mm smejeme ze budeme mat nocne babo bo stale okolo 23hod nam dava najavo ze je tu. 😀 Zajtra budem volat gynek.ze kedy bude sono.Citim sa dobre az na krize ale da sa to vidrzat. 🙂

dasaa
19. feb 2012

@mirka2010 ahoj moja mam sa dobre a citim sa docela fajn.Sice mala som tento tyzden pracovny tak teraz len oddychujem a napchavam sa vselicim 😀 😀 😀.Juuuj moja uz by nemusela boliet ta ranka. 🙂

dasaa
19. feb 2012

@kostickabonnie ahoj ej ha aka si sikulka uz 3 knihy no toto. 🙂.A ako sa mi mas?Prajem peknu nedelu aj tebe 🙂

dasaa
19. feb 2012

@majca55 a uz sa aj pripravujes na IVF pichas si aj injekcie ci este nie ?A ako je v praci a ako sa mas? 🙂 🙂

dasaa
19. feb 2012

@cmelica ahoj moja aj tebe peknu nedelu.Mam sa dobre a malinke asi tiez dava nam najavo ze je tu 🙂 Zajtra budem volat gynek.ze kedy mam prist na sono tak som zvedava.
A ako sa ma mm uz je zdravucky?A co ti moja ako sa mi mas a co malinke?
To je dobre ze si si pospinkala ved aj to treba. 🙂

tinka9075
19. feb 2012

@cmelica ahoj no ja som dnes trochu odychovala aj varila vonku prší tak sa nikde nedá íst 🙂 🙂

dasaa
19. feb 2012

@tinka9075 ahoj ako sa citis? budes testovat alebo si pockas na vysledok z krvi ? 🙂

cmelica
19. feb 2012

@dasaa juuu tak coskoro nam napises co to bude 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tesime sa len aby sa pekne ukazal drobcek 🙂
mm uz je v pohode 🙂 a malinke sa nam drzi a pekne pravidelne mu bije srdiecko 🙂 🙂 🙂
a ty moja coze si pracovala????

majca55
19. feb 2012

@dasaa vpráci moja je mi už všetko jedno dá sa 😀 29.2 začínam s tabletkami a o týžden nato injekcie 😵 zajtra si idem pre ne do lekarne a dam si všetko dokopy a začiatkom marca vybavovať vyšetrenia nech je už takto o mesiac 😵 všetko bude pekne začiatkom jari takže to musí vyjsť 😵 a ty moja sa máš ako gulkatíš sa pekne?

tinka9075
19. feb 2012

@dasaa ahoj zatial dobre len ceci bolia a celú noc som chodila cikat tak uvidím či sa tam niečo deje 🙂 🙂 budem testovat tak som zvedavá 🙂 🙂

cmelica
19. feb 2012

@tinka9075 u nas pada sneho s dazdom,takze tiez ziadny vyhra 😝 😝 a ako sa citis??

tinka9075
19. feb 2012

@cmelica u nás prší a je taká zima brr 😝 😝 zatial ok uvidíme čo sa tam deje ceci bolia aj bruško trošku 😉 😉

dasaa
19. feb 2012

@cmelica ale bol som v pizzerke a este sme kupili skrine do chodby tak sme skladali.A este aj izbu sme pratali 🙂

cmelica
19. feb 2012

@dasaa moja len to moc neprehanaj...dne si doma nie???

dasaa
19. feb 2012

@tinka9075 moja urcite budu krasne dva // 🙂 a kedy ides na kontrolu?

tinka9075
19. feb 2012

@dasaa len nech budú 🙂 🙂 mám si spravit test a potom mám íst na krv 🙂 🙂

dasaa
19. feb 2012

@majca55 urcite to vyjde 😉 a sa mi paci ako to pises s takou super naladou 🙂.Mam sa dobre a malinke tiez aspon sa mi zda bo nam dava najavo ze je aj on tu.

cmelica
19. feb 2012

@tinka9075 urcite budu 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 😵 😵

dasaa
19. feb 2012

@majca55 a ci sa gulatim? brusko mam rovnake len sa mi vsetko uklada na krize tak ani velmi nevidno ze som tehu 😀 😀 😀 😀 😀

dasaa
19. feb 2012

@cmelica ano dnes som doma a nikde nejdem.Boli moji rodicia na navsteve tak sme aspon pokecali a hned mi aj psika vonku zobrali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre