IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
1. mar 2012

@kuspitka bola som 2x na krvi... užívam len kyselinu listovú...

kuspitka
1. mar 2012

@tinasc a kedy ideš na sridečko?

tinasc
1. mar 2012

@kuspitka o dva týždne... 😉

kuspitka
1. mar 2012

@tinasc tak dobre...

dasaa
1. mar 2012

@tinasc urcite je fazulka v poriadku 🙂 A ked mas trosku strach tak chod k svojej gynek. 🙂

dasaa
1. mar 2012

Ahojte babenky a aj ostatne @cmelica @kostickabonnie @majca55 @sijust @tinka9075 @mirka201@buba13 fotecku nemam ☹ bo moj gynek.mal dnes dovolenku a kontrolu mam az o mesiac ☹ ☹
@cmelica moja tak ako bola si dnes u kamosky ? 🙂
@sijust ako ste dopadli u lekara je to dievcatko ? 🙂
@buba13 ako sa moja citis uz ti je lepsie? 🙂

tinasc
1. mar 2012

@dasaa zbytočne pôjdem na gyndu, aj tak tam nič neuvidí... teraz je to také najcitlivejšie, čítala som pár poradní, v prvom trimestri je to všetko alebo nič... takže len čakať...

dasaa
1. mar 2012

@tinasc a aky den si alebo tyzden ?

majca55
1. mar 2012

@dasaa ahoj škoda a máte všetko v poriadku?dúfam že ano 😵

sijust
1. mar 2012

Ahojte babulky,tak mame potvrdenu Stellinku 🙂 bola krasna ako babika...plakala som ako mala,ked som ju videla 😅

renka5
1. mar 2012

@sijust jej super aj pekne meno ste vybrali 😀

cmelica
1. mar 2012

@dasaa ahoj moja!!!az tak neskoro kontrola??a ako ste dnes dopadli,dufam,ze je vsetko O.K 🙂

cmelica
1. mar 2012

@sijust juuuuj super!!!!a mas aj fotecku???tak predsa je to princeznicka 🙂

majca55
1. mar 2012

@sijust juj teším sa stebou 😵 😵 ja by som tiež plakala 😵

adikasala
1. mar 2012

@sijust gratulka silvika tak je to stellinka 🙂 🙂 🙂 super nasa kamoska 🙂

dasaa
1. mar 2012

@majca55 no dufam ze je vsetko v poriadku.Jedine co mi urobila sestricka tak mi zmerala tlak,odvazila som sa a urobila mi vysledky mocu.

dasaa
1. mar 2012

@sijust jeeeej gratulujem k dcerke 🙂 🙂 jupiiii

dasaa
1. mar 2012

@cmelica no sestricka mi dala kontrolu az o mesiac ☹ no dufam ze je vsetko v poriadku

alibabaa
1. mar 2012

@katla treba sa poradit s lekarkou. mne povedala ze su aj take miernejsie, ktore mozu aj tehotne.. ale ze ak otehotniem okamzite jej to mam nahlasit.. 😉

sijust
2. mar 2012

@dasaa zlatko dakujem 🙂 taka bola krasna,ale najskor si len rucicky davala pred tvaricku,nozicky stiskala,otacala sa...ved to sono trvalo 40min...hore ma kopu miesta a je cela natlacena dolu,dr.mi hovori,ze sa nedivi,ze stale chodim cikat...a ze ma tak krize bolia...je otocena hlavickou dolu a nozickami mi kope okolo pupka...a ten pagacik jej malicky zistil len on z 2D,inak sa nedalo...triasol ju,zo strany na stranu...moja laska... az do pol noci sa nepohla,asi zo strachu...ale potom zacala...si to vynahradila 😀

adikasala
2. mar 2012

ahojte kocky tak dneska nam pride navsteva zo slovenska 🙂 🙂 🙂 velmi sa tesime!!!!pride mi sestra na vykend!!!aspon pomojka valentinku v brusku nastavajuca tetula 😀

sijust
2. mar 2012

@adikasala zlatik,tak sa nemozes uz dockat,co?jeej to bude radosti...tak aj my mojkame nasu kamosku na dialku 😉 uzite si pekny vikendik a dufam,ze tebe ten zapal rychlo prejde...aby si bola co najskor fit 😲

adikasala
2. mar 2012

@sijust ani sme nespali ako sa tesime.od augusta ju nevidime,,,aj ked sa vidime casto cez skyp,ale nazivo to je o inom,a hlavne teraz ked mame valentinku v brusku, aspon sa mozem podelit s pocitmi aj sniekym s rodiny 🙂 ta infekcia dufam ze prejde,uzivam atb,a sestra mi donesie brusnicovy cajik na prevenciu.posielame bostek stellinke a objatie maminke 🙂

walta
2. mar 2012

@sijust ahojcek.... videla som albumik... je zlatucka, nech len pekne rastie... drz sa 🙂

sijust
2. mar 2012

@walta dakujem moja,som rada,ze sa ti paci... 🙂 my si este musime pockat ale vy to uz mate za par 🙂 opatrujte sa...jej a tesim sa,ze ti salvia pomohla,dufam,ze uz budes fit...mna strasne bolieva chrbat,krize-mala je cela dole,tlaci mi na mechur,tak musim kazdych 5minut chodit na zachod...aj krcna chrbtica sa ozyva,v noci tahaju krce lytka...dva trimestre som ani nevedela,ze som tehu...teraz uz viem 😀

sijust
2. mar 2012

@adikasala dakujeme talianky nase za pusinku a objatie,uzite si navstevu...Stelli posiela Valentinke kopancek,akurat mi jeden ustedrila 😀

walta
2. mar 2012

@sijust no, tak aj mne sa asi tak tyzden ozyvaju krce v lytkach, ty kokso, a vies ako to taha? Boli ma to... ja, ked idem spat, neviem si uz najst polohu, najlepsie sa mi teraz lezi na pravom boku, ale v noci sa zobudim na bolest klbov, tak sa musim prevratit na lavu stranu a to by si ma mala vidiet. To je hrozne, najskor sa pomalicky musim posadit a az potom zas pomalicky lahnut na tu lavu stranu, inak to uz nejde. Mne mala tiez tlaci na mechur, takze aj ja beham na wc kazdu chvilu. Dlho uz nevladzem ani chodit, lebo uz citim cely spodok, niekedy ma to az pichne. Hovorim si, hohohoooo, brzdi a sadni si 😀 Raz darmo, ja uz to mam ozaj za par.
A na to 4D sono si bola kde?

tinasc
2. mar 2012

ahojte kočky, tak dnes som bola aj u obvodného, aby som si potom nič nevyčítala, takže priedušky mám v poriadku, treba len veľa piť, ležať, vitamíny a ak by sa to zhoršilo a bola aj teplota tak mi napísal aj antibiotiká, ale tie mám zobrať len vtedy, ak by sa to fakt zhoršilo... takže som si kúpila ešte Mucoplant, ale už ten hnedý, ktorý je len skorocelový sirup s mätou a pastilky na cmúľanie pre tehotné... takže budem celý víkend v posteli 🙂
@dasaa podľa tehu kalkulačky by som mala byť v 6tt 😉

tinasc
2. mar 2012

ozaj kočky ktoré chodíte na endokrinológiu, čo myslíte ako rýchlo mám ísť na kontrolu? objednaná som 8.3. tak dúfam, že to stačí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre