IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
6. mar 2012

@walta tak super, ze uz montujete postielocku...je to obrovska radost...my ked sme dali postielku do spalne, tak som k nej chodila kazdych desat minut, aby som si ju ocami pomojkala...predstavovala som si ako tam malicky bude lezkat...bolo to nadherne...a stale sa z nej tesim neskutocne, ale hlavne preto, lebo tam uz nasa laska spinka...a nejdem sa vynadivat na neho...🙂 inak, naozaj to uz mas za par...a neboj, sona nie su co sa tyka vahy presne...kludne moze mat vasa malicka aj viac...a hlavne este mate stale 4-5 tt, krasne dorastie...a citis sa dobre?

alibabaa
6. mar 2012

@mariankach aj ja sa moc, moc, moc tesim 🙂
musky sa dnes vyhrievali? dufam, ze uz zima nebude...

mirka2010
6. mar 2012

@dasaa ahojky, dakujeme za pochvalu pre malickeho..je to veru pre nas ten najkrajsi model na svete a naozaj sa velmi rad foti...hlavne rad pocuva ten zvuk, co vydava fotak ked zaostruje...a to sa mu paci mooooc 🙂 inak sa mame fajn, tu, tuk, tuk....dnes bola priserna zima, ked sme boli von, ale malicky si krasne hovkal v kociku, tak si dobre pospinkal....🙂a ty sa nam ako mas??? ako sa citis??? ako malicka...kopka?

cmelica
6. mar 2012

@dasaa ahoj moja!!mame sa fajn,zajtra mam kontrolu tak dufam,ze bude aj sono 🙂 🙂 a ty ako???kdeze sa flingas??

majca55
6. mar 2012

@bobinka77 super moja ja začínam ráno prvou 😵 takže to máme skoro narovnako jupíí ako sa cítiš a pichaš si sama?ja som tiež optimistický naladená a verím že to vinde 😵 neboj my to dáme

cmelica
6. mar 2012

@mariankach tesim sa moooc 🙂 🙂 🙂 🙂

walta
7. mar 2012

@kuspitka bre raaanko.... dnes na teba budem mysliet, aby to dopadlo na vybornu... ano, som sa registrovala cez cesku stranku, ani neviem, ze preco 😉 .... malicka sa bude volat Charlotte. A ozvi sa, budem cakat na spravicku od teba 🙂

walta
7. mar 2012

@mirka2010 veru, nech este malicka vo mne podrastie, aby bola silna, ked sa narodi... citim sa tak, ako pred rozpadom cloveka 😀 Uz asi 3 noci zle spim, stale sa budim a potom neviem zaspat, aaach jaj a potom cez den som taka unavena... chodenie do prace by som uz isto nezvladla. Tak uz len vegetim a cakam na den "D"

mirka2010
7. mar 2012

@walta uplne ta chapem...ja som bola presne od 36 tt taka o nicom...o praci uz ani nehovoriac...a kedze som mala uz dost velke brusko, tak uz ma aj obuvali, aj obliekanie bolo priserne...ponozky...to ani nevravim 🙂 uz by si mala zacat chodit aj na pasy-monitoring? vsak? to ti zaplni dnicky, ja som chodila ku koncu do nemocnice tak casto, ze ma tam uz vsetci poznali....kedze som prenasala, tak si ma poriadne sledovali...len si uzivaj kludu...a malicka v brusku tiez...uz o chvilu pride zmena!!! ta najkrajsia na svete!!! 🙂

si31si
7. mar 2012

ahojte 😉 @mirka2010 @walta poradíte akú odsávačku si kúpiť ktorá je dobrá?

walta
7. mar 2012

@mirka2010 ahoj... na pasy asi pojdem buduci tyzden, este mi dr. nic nehovorila. V pondelok idem zase na poradnu, tak asi ma posle aj tam. Snazim sa byt v klude a oddychovat, ved uz nic nevladzem urobit, vazne. Ved ono to prejde a po porode budem donutena si pohnut kostrou 😀 😀 😀

walta
7. mar 2012

@si31si ahoj, ahoj.... no, ja sa priznam, ze odsavacku nemam ani ja... takze ti neviem poradit. Ale co som pocula, tak tie rucne su lepsie, ako tie na elektriku 🙂

lenisko1
7. mar 2012

ahojte tak boli sme na 3d ultrazvuku.. mala nespolupracovala :( stále si dávala ručičky pred tváričku.. ale aspon trosku sme ju videli prikladám foto 🙂

sijust
7. mar 2012

@walta moja,jasne,ze to zvladnes...ja si vzdy hovorim,ze toto je jedina bolest na svete,ktora ma zmysel...a hned sa na nu zabudne...malinka este urcite priberie...a myslim,ze sa vela deticiek rodi aj s vahou pod 3kg...takze sa netrap...bude to fajn...uz mas vsetko nachystane? 🙂

kuspitka
7. mar 2012

@walta aj moja mala to robila,že si dávala ruku cez tvár.
Iba hlásim som po IUI ,dali mi ich do priechodnej starany.ozaj chcem sa opytat,že by nema prasknuti folikul

sijust
7. mar 2012

@dasaa ahoj moja,mame sa fajn...kopkame si,čkame...uz reaguje na hlasnu hudbu a ked sa v telke krici,vtedy sa zlakne a podskoci...ked ju poskrabkam,tak sa zobudi a odpovie mi a zase zaspinka...v pondelok idem na tu cukrovu vodu,tak snad to bude fajn...uz sa mi trosku horsie dycha a zacali mi mierne opuchat prsty na rukach,tak uvidime,co nam dr.povie...malinku mam celu v brusku,takze uz ziadnu bundu nezapnem 😀 a vy ako,zlatko?uz mate vybrate meno?

petuska123
7. mar 2012

@sijust no ckanie som este nezazila ako vies ze cka??

tinka9075
7. mar 2012

@mirka2010
@majca55
@cmelica a ostatné babenky môjmu telu asi šibe menzes bol dva dni aj s cestou taký divný a v pondelok som si robila test pre istotu a vyšiel pozitívny tak zajtra idem k dokimu nech mi zoberie krv tak som zvedavá 🙂 🙂

apolenka6
7. mar 2012

@tinka9075 váááááááááá 😅 😅 😅 😅 tak to je parááááda ..potichu sa tešíííím 🙂 🙂 😵 😵 si to zaslúžiš 🙂

sijust
7. mar 2012

@petuska123 viem,kde ma presne hlavicku a dr.mi povedala,ze to ckanie je take jemne pravidelne klopkanie 😉

tinka9075
7. mar 2012

@apolenka6 dakujem no som strašne zvedavá čo sa tam deje 🙂 🙂

apolenka6
7. mar 2012

@tinka9075 no čo by sa dialo ??!!! je to jasné! aj kamoška teraz otehotnela a tiež mala MS "divnú" špinenie a potom BUM! tehotná 😅 😅 😅

walta
7. mar 2012

@sijust ahoj moja.... verim, ze este priberie, a ked dosiahne 3 kg, bude stacit, ved dievcatka vo vseobecnosti byvaju drobnejsie, ako chlapci. Nachystane uz mame vsetko, teda kocik este doma nie je, ale ten pride koncom mesiaca, hlavne je, ze vajicko je doma, to budeme potrebovat hned. 🙂 🙂 🙂

walta
7. mar 2012

@kuspitka ahoj, ahoj.... tak super, mas to za sebou a teraz pekne cakat 2 tyzdne, pokym nepojdes na krvicku. Ja verim, ze sa to podariiiii 😉 ja ked som bola na IUI, tak folik este nepraskol, ale uz kazdu chvilu mal, bol dostatocne velky, len nam to vtedy nevyslo

ursula5
7. mar 2012

@tinka9075 držím moc palce nech je to tam!!!! 🙂

cmelica
7. mar 2012

@majca55 @dasaa @alibabaa @ursula5 @walta @apolenka6 @sijust @tinka9075 @adikasala @bodinka77 a ostatne kocenky... tak kontrola dopadla super a krasne sme videli pohyby nasej lasky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mame 3cm a sme 9tt+6

katla
7. mar 2012

@cmelica jej super, moc sa tesim s vami

cmelica
7. mar 2012

@tinka9075 juuu to je uzastna sprava 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj az je HCG karasne,alebo uz rovno bublinka 🙂

kuspitka
7. mar 2012

@walta mám hrozne bolesti vráža mi to až do križov a ešte som začala špiniť..

ursula5
7. mar 2012

@cmelica super teším s Tebou my už sme 17tt+5, na budúci týždeň poradňa, už sa riadne zaobľujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre