IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
18. jún 2012

@dasaa ahojcek no neviem ako sa citim ... trochu unavena asi z utrosu... nic ma nepicha... ale som nafuknuta.. a smadna ako tavaaaa pred vcerom ma bolela hlava a vcera som bola ako v ohni... mala som 37 a ked teplota sama ustupila tak som aj tak horela.. a ked nieco robim strasne skoro sa unavim.. ale to moze byt kludne tym utrosom... och...

babule ja mam taky strach... este tolko dni neistoty... neznasam to... ja tej nasej vlocke stale dohovaram... dufam, ze sa jej zapacilo... tentokrat som ani to silne pichnutie necitila ako pri et...to ma zneistuje...

buba13
18. jún 2012

@dasaa ahojcek 🙂 no je to otras tieto horucavy. my byvame tak juznejsie od BA a tam je aj o dva stupne viac.. klimu nemame, tak pekne trenujem s ventilatorom 🙂 ale inak sa da. a ty ako to znasas? vsetko ok? my sa mame po starom, tak len klopem. akurat som si dala makove slize v piatok a maly ti kopal ako besny. spala som len dve hodiny 😀

buba13
18. jún 2012

@dasaa ved uz len chvilocku a Simonka sa bude inak roztahovat 😉 super, ze vysledky dopadli dobre. mne dnes opuchol jeden prst na nohe 🙂 hihi

sijust
18. jún 2012

@mirka2010 @majca55 @apolenka @dasaa @ursula5 @cmelicaa @tinasc a vsetky moje ostatne...nehnevajte sa tie,ktore som nespomenula,ale ved vy viete,ktore myslim....ja som dnes prisla z nemocky,ale Stelli je stale v brusku 😅 nechce sa jej...zatka odisla,bolesti mam od stredy,nepravidelne kontrakcie,tonizacie,ale uz mi tam bolo dlho,ked sa nic nedialo,tak ma pustili...povedali,ze som casovana bomba,moze to byt aj tuto noc,alebo za tyzden...stale mame do terminu 8dni...take som mala nervy,ked vsetky odchadzali s batozkami v naruci, len ja som mala batoztek v bruchu 😀 no co mam s nou spravit?!ale je to mudre dievcatko,pockalo na tatinka,tak som kludna,uz to moze prist,kedy chce,ale som rada,ze som prisla domov aj keby to malo byt len na den...aspon pojdem v klude na wcko a vyspim sa 😵 @mirka2010 dakujem,ze si odovzdavala odkazy...ze si na nas myslela,ale aj vy vsetky moje/nase...dodavalo mi to silu...hned ako sa nieco nove bude diat,budem vas informovat cez Mirusku 🙂 taka som rada,ze vas mam 😲

apolenka6
18. jún 2012

@sijust jééééé 😅 😅 tak si nás prišla ešte pozrieť 😀 no veru malá Stelinka je poslušná a čaká na ocinka.....a kedy má vlastne prísť ?doma vám je určite lepšie a v tejto horúčave obzvlášť 😝 to tam musí byť úmorné ,no Stelinka príde na svet do dobrej horúčavy 😝 😝 inak povinne pozerám či ste už neporodili 😅 a som rada,že sme pre vás psychickou oporou 😉 😉 strašne vám držím palce !!!!

ursula5
18. jún 2012

@sijust tak sa ešte nechce Stelinke von, sa jej ani nedivím v tých teplách 😀 však jej tam je dobre, tak sa pekne držkajte a nech to príde vtedy keď sa rozhodne maličká 😉

majca55
18. jún 2012

@sijust moja myslim stale na teba a ty si ešte 2 v 1 😵 bambulka chcela počkať na tatinka a pojdete všetci spolu držkam moc moc palčeky a ešte Stellinku pohladkaj odo mna 😵

majca55
18. jún 2012

@dasaa moja dakujem za opytanie vysledky mam všetko mam uplne v poriadku zajtra smer helios na pohovor ešte chcu niečo somnou poriešiť tak uvidime 😵 ty moja sa potiš čo?inak sa ako citiš?

tinka9075
18. jún 2012

@dasaa ahoj no to ti nezavidím cez tieto horúčavy ale o chvílu budeš mat babulku doma 🙂 🙂 zajtra idem volat do poistovne tak som zvedavá čo mi povedia dúfam že to už schválili 🙂 🙂

apolenka6
18. jún 2012

@alibabaa neboj sa moja,ja viem že si nervózna ja budem taká istá,ale to prejde ...ver" vločke "aj ked je tak teplo 😀 😀

apolenka6
18. jún 2012

@tinka9075 ty máš akú poisťovňu , neviem či som sa ťa to už nepýtala 😝

tinka9075
18. jún 2012

@apolenka6 ahoj mám všeobecnú síce doki v centre hovoril že do mesiaca je to schválené vo štvrtok to bude mesiac tak som zvedavá čo mi povedia ked zavolám 🙂 🙂

apolenka6
18. jún 2012

@tinka9075 ja mám dôveru a im dôverujem že to nebude dlho trvať 😀

tinka9075
18. jún 2012

@apolenka6 dôvera schvaluje za dva týždne čo tu babenky písali 🙂 🙂

apolenka6
18. jún 2012

@tinka9075 no ,len aby 😨 teraz v piatok to ideme podať do CAR 😝 😝

tinka9075
18. jún 2012

@apolenka6 tak ideš na výlet 🙂 🙂 my ideme na budúci týžden v stredu do Brna 😉 😉

apolenka6
18. jún 2012

@tinka9075 bude pekne teplúčko,ale aspoň mám voľno v práci 😵 😵 aj vy budete mať výlet 🙂

tinka9075
18. jún 2012

@apolenka6 ja sa viac teším na mesto ako na centrum 😀 😀 ale verím že v centre dopadneme dobre 🙂 🙂

apolenka6
18. jún 2012

@tinka9075 idem už spať ráno vstávame ..nie?! 😕 😀 dobrú noc 🙂

tinka9075
18. jún 2012

@apolenka6 jasné ráno vstávame dúfam že už dlho vstávat nebudem už nech som na peenke dobrú noc 😔 😔

mirka2010
19. jún 2012

@sijust ahojky zlaticko..tak ja cakam a cakam, ze uz uz pride sms a to Stellinka caka na tatika krasne 🙂🙂🙂 mojinka a stale mas bolesti??? no toto cakanie je velmi tazke a hlavne ze nevies kedy sa to moze spustit, ale som prekvapena, ze ti odsila zatka a nezacala si rodit...ved to by si mala mat uz aj odrodene...ach, moja...ale dobre ze si doma...kto je s tebou??? mojinka, drzkaj sa nam....moooooooc na teba myslime...neustale!!! a Stellinku krasne na dialku hladkame 🙂

mirka2010
19. jún 2012

@cmelica ahojky, no teploty neznasame najlepsie...vsak ktore babatko ano...malicky vcera dostal prvy krat vodicku, ale ani len netusil co mu to mama ponuka...🙂 pozeral sa na mna, na flasku, sklabil sa, vobec sa mu ta tekutina nepacila...ale musi pit, lebo len mliecko mu v tychto horucavach nestaci...no a v noci mi kaslal a aj sopliky nejake ma, tak neviem, z coho to laska moja ma...ach, jaaaaj...a vy sa ako mate??? kedy odfotis brusinko???

mirka2010
19. jún 2012

@dasaa ahojte kocky nase 🙂 no vies, to uz ku koncu tak byva, ze sa ani poriadne chodit neda...a juuuj v tychto horucavach, to musi byt strasne...aj velke brusko, aj potenie, tlak...velmi neprijemne...ale Simonka ak sa hybe a robi hrbolceky, tak to je super...urcite je jej v brusinku stale velmi dobre...len nech tam este pekne je...ma este cas minimalne tri tyzdne 🙂🙂🙂 na dovolenku sa zatial nechystame...lebo dorabame okolo domceka, ale ak by nahodou nejake korunky ostali tak mozno na par dni by sme niekde isli..ale to skor nie ako ano, ale vobec nam to nevadi...malemu dame bazenik na terasu a ked budem vidiet ako sa tam clapka, tak to bude pre mna to najkrajsie 🙂

sijust
19. jún 2012

@majca55 @ursula5 dakujem babulky...snad to zvladneme 😉

tinasc
19. jún 2012

@sijust moc držím palce a myslím na vás 🙂

sijust
19. jún 2012

@mirka2010 @apolenka6 zlaticka...no vidite,furt sa gulam...som tam bola ako inventar,vsetky odchadzali s babatkami a ja furt s bruskom,ale je pravda,ze stale mame tyzden cas a pri ivf je to vyratane presne...tatik uz je doma,to je super,ze bambulka pockala...a ani nevyzera,ze by ju nieco trapilo,zjavne jej je v brusku dobre...vcera jej trosku viac na ctg bilo srdiecko,tak to museli za hodinu opakovat,este pred prepustenim,ale potom to uz bolo ukazkove,tak sa asi moc hybala laska moja...to,ze mi odisla zatka podla dr.nic neznamena...zevraj to niekomu odide aj dva tyzden pred porodom...tonizacie mam stale,brusko tvrdne...a bolesti ako ked sa spusta menzes...zajtra idem na poradnu,tak mozem pocitat s tym,ze zase budem krvacat,ale uz viem,ze to bude z krcka...fakt neviem,kedy to pride...dr.mi povedal,ze to moze prist hocikedy,ale mam prist az ked budu 5 minutove kontrakcie,nech si to prefucim radsej doma 😝 keby odisla voda,tak hned...som teraz sama...ale nemam nejako strach,som prekvapivo kludna,vsetci su v pohotovosti,pripraveni,stale mi volaju 😅 tak si ani pospat nemozem 😀 snad to nejako uz zvaldneme...tieto horka nic moc teda a keby ste vedeli,ako bolo v tej nemocnici,som sa chodila kazdu pol hodinu sprachovat,na odpadnutie teplo...a niektore baby take cirkusy robili pri porode,az mi oci isli krizom...som bola z nich uplne vystresovana...ako keby ich z koze drali a ta jedna mala dokonca edu...fakt neviem...uz aby sme to mali z krku,uz tak nestresujem,ked to pride,myslim,ze budem kludnejsia,ako ked sme tam isli min.stredu...som sa dost bala,lebo som riadne krvacala...fakt som nevedela,co sa deje...budem vas samozrejme informovat... 😉 opatrujte sa aj vy v tomto teple...

sijust
19. jún 2012

@tinasc dakujem moja,moc 🙂

sijust
19. jún 2012

@alibabaa strasne moc drzim palce,nech sa to podari,aby z teba bola maminka a dufam,ze ti podam stafetu...bola by som stastna 🙂

tinasc
19. jún 2012

@sijust no čo už keď vyvádzali, ja tiež nie som na seba hrdá, čo som zo seba vydávala pri pôrode, potom som sa hanbila ako pes, keď mi jedna mamička na izbe čakateliek hovorila, že musela povedať mužovi aby zavrel dvere, že to už nemohla počúvať... no čo už, ono žena pri pôrode si to neuvedomuje hlavne to chce mať za sebou 🙂 akokoľvek... tak sa netráp a nestresuj, u teba to možno prebehne úplne hladko 🙂

majca55
19. jún 2012

@sijust moja ved najlepšie je jej u maminky 😵 mojko už to bude uvidiš už musiš vydržať len a moja ak by ťa hned boleli moc moc klby po porode pytaj sa na ortopediu davaj si na seba pozor pozdravujem vas obe babulky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre