IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
24. jún 2012

@apolenka6 Dobre ranko,ty si zlaticko,ze na nas myslis,ale tej nasej dame sa von nechce 😖 vsetko ma boli,v noci sa budim na bolest,uz si myslim,ze je to ono a stale nic...zacinam mat nervy,ale hovorim si,ze este ma cas do stredy...tak dufam,ze nebudeme pretahovat 😝 zajtra mam ist do nemocky na prijem,moja dr.navrhla indukciu porodu,ale tej sa dost bojim...tak uvidime...keby nieco,dam hned vediet 😉

tinasc
24. jún 2012

@sijust moc držím palce, nech všetko prebehne hladko a nech je malinká čoskoro s vami 🙂

tinka9075
24. jún 2012

Krásnu nedelu Vám všetkým prajem 🙂 🙂 Dnes nad naším domom krúžil bocian tak mi asi dával nejaké znamenie náš dom okukoval asi 10minút 😀 😀 😀 a potom som ho poslala ku všetkým snažilkám 🙂 🙂 🙂

alibabaa
24. jún 2012

@tinka9075 vdaka 🙂 🙂 🙂 🙂 a ja som si vcera kupila bocianikove nohavicky 😀 😀 😀

tinka9075
24. jún 2012

@alibabaa tak to sa ti musí podarit ale ved ti už si tehulka 🙂 🙂 veríííííííííííííííííííííííííííííííííííím😉 😉

apolenka6
24. jún 2012

@sijust neviem čo je to indukcia pôrodu,ale asi si myslím,že vyvolanie pôrodu?? 😨 júj zlatko verím ti,že už si celá nesvoja ,ubolená ,ale šťastne u konca !!!! 😲 Stelku už budeš mať v náručí a ani tak teplo nebude 😝 ..
neboj sa!!! a vychutnaj si to ked budeš mať malú prvý krát v náručíííí 😵 😵 😵

apolenka6
24. jún 2012

@alibabaa
@tinka9075 ked spomínate toho bociana ,tak ako sme išli v piatok do Martina podpisovať žiadosť na iVF jedn veľký bocian nad nami preletel 😀 😀 😉

sijust
24. jún 2012

@apolenka6 ano moja,vyvolanie....bola by som rada,keby to prislo samo...ved uvidime...a ohladne toho bociana...asi pred pol hodkou som zehlila,aby mal Petko pozehlene kosele,ak by som uz isla do nemocky a kuknem len tak do okna a skoro som odpadla,letel bocian,priamo pred oknami,nizko...uplne som ostala stat s otvorenou hubou... 😅

sijust
24. jún 2012

@tinasc dakujem moja,ze na nas myslite 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@sijust asi majú bociany službu 😀 😀 kto vie či to niečo znamená 😨 😨 hm..
tak ty ešte žehlíš a vládzeš 😨 ale musíš to čakanie dáko zaplniť ,oh no vyvolanie pôrodu je asi strašiak,ale si nevyberieš a nemusí to byť také strašné ako sa obávaš 😉 😉 sa mi to hovorí,ked nie som v tejto situácií 😝 ja sa bojím "sprostého" zubu čo ma čaká 😀

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 určite to je znamenie a bociany si nás pomaličky okukávajú 🙂 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@tinka9075 ty si si čo vybrala na pichanie injekcie,či pero? to sa nás hned pýtali pri vypisovaní žiadosti ,ja si budem dávať pichať injekcie a možno sa to aj sama naučím 😝

apolenka6
24. jún 2012

@alibabaa ako sa cítiš? a už je koľko po vklade? 😕

apolenka6
24. jún 2012

@mirka2010 ako dopadol krst? určite máš ešte dosť práce ,ale počasie ste mali pekné,slnečné a nebolo až tak "teplo" 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@tinasc už si poctila rodinu správou 😨 😵 😵 a malú....

apolenka6
24. jún 2012

@majca55 boli ste na chatke cez víkend?

majca55
24. jún 2012

@apolenka6 ahoj moja nie u brata oslavovali sme 😵 aja som bola pestunka dvom detičkam chlapček 8 mesiacov Šimonko a bratova Vanesska 16 mesiacov bola som uplne spokojna 😵 a vy ste čo robili? 😵

apolenka6
24. jún 2012

@majca55 my sme včera boli u mojich rodičov ,mm a brat montovali a ladili satelit a ja som roboila spoločnosť mamine ocino bol na cyklo-túre 😝 a dnes som sa chcela ísť kúpať ,ale mm sa nechcelo ,lebo by bol unavený,ked večer šoféruje a možno by mi bolo aj chladno nebolo až tak moc,moc horúco,ozaj nevieš dáku radu aby mi ms prišla skôr?
lebo si mám dať spraviť HP na 3DC a vychádza mi to na piatok ak nie na sobotu ,keby sa to dalo zobrať aj na 2 deň by bolo dobré .. 😕

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 mám aj injekcie aj pero 🙂 🙂

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 moja skus si zacvicit drepy 🙂 mne to mahalo 😵

apolenka6
24. jún 2012

@cmelica drepy??? 😨 😨 a príde mi skôr,problém nemám,že bude meškať,ale chcela by som ju potvoru posúriť skôr...
inak žiadosť podpísaná 😵

apolenka6
24. jún 2012

@tinka9075 ja ,len injekcie som sa mala vybrať bud pero ,alebo injekcie ..a ty máš prečo oboje ?

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 mne sa potom tak niak rozbehla,ked som ponamahala brucho... super tak za mesiac si ides pre receptik 🙂 🙂

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 neviem to mi vybral ešte docent v Iscare v Martine tam som mala íst na ivf ale už som nestihla ked docent odišiel 🙂 🙂 ja som mala tieto injekcie aj v Heliose 🙂 🙂 a máš dlhý či krátky protokol 🙂 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@cmelica som spravila 3 drepy a to bolíííí 😀 😀 Ms má prísť v stredu a ja chcem skôr ale to si nevyberiem ...
no neviem či za mesiac ,záleží kedy mi to schvália , a hned začiatkom augusta budeme 2tt na dovolenke asi mi budú volať ked budeme tam 😅 to by som bola veľmi rada 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@tinka9075 dr mi povedala,že určitedlhý protokol bude,ale to mi potom povedia ked bude shválená,krátky určite nie a ty? a za pero sa platilo 300EUR a za injekcie nič a ked mi ich má kto pichať tak som si vybrala injekcie , aj ušetríme niečo pre mimčo 😵

apolenka6
24. jún 2012

jáj babule PMS chutíííí mi sladkéééé 😝 😝 😝 😝

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 ja mám krátky tak uvidíme kolko bude vajok v piatok idem na konzultáciu tak dúfam že mi už dajú recepty a potom idem na peenku 🙂 🙂 už sa teším v klude doma vegetit 😀 😀

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 🙂 🙂 🙂 no to rozcvicis 😀 😀 to by bola super dovolenka keby ti tam zavolaju,ze mozte ist na to 🙂
ja som mala tiez injekcie a dokonca mi ich pichal aj mm,co on veru take veci nemusi 😀

majca55
24. jún 2012

@apolenka6 ja som robila drepy vždy a zabralo tak viackrat za den ich rob 😵 ja som dnes unavena nič sa mi už nechce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre