IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
25. sep 2012

@tinasc dakujem ešte že vás mám babulky moje 🙂 🙂

apolenka6
25. sep 2012

@tinasc viem,že ťa to škrie to by určite každého ,ja by som bola taká istá 😒 no aspoň vidíš akí sú 🙄 čo je smutné ..
ale hádam majú "chrbtovú kosť" a malého si budú všímať 😕 nemám slov na toto...
mysli na niečo iné radšej a nezaťažuj sa zbytočne 😉

tinasc
25. sep 2012

@adikasala tú odpoveď predtým som chcela poslať Tebe, omylom som dala odpovedať tinke9075, prepáčte 🙂 hovorím, že blbnem 😀

tinasc
25. sep 2012

@apolenka6 no vieš,škoda, že sa nedajú dajako oddeliť od nášho života, nehovorím úplne vytesniť, ale aspoň nestretávať sa tak často, ale čo narobím, keď bývame v dome svokrovcov a oni majú postavený dom neďaleko... nedá sa im vyhnúť...

apolenka6
25. sep 2012

@tinasc mne sa aj zdalo,že si to poplietla 🤐 😀
tak to máš na večné veky a budeš sa musieť stretávať 😠 ale čo narobíš ...a možno?! 😨 raz ľady povolia 😕 🙂

mirka2010
25. sep 2012

@dasaa ano samozrejme,treba poskusat a odsledovat co babatku moze byt...aj ja to robim doteraz...urcite vsak najcastiesie je to brusko...hmmm...a inak sa ako mate?

mirka2010
25. sep 2012

@tinka9075 no ahojteeeeee.....tak ako sa mate???? vitajte babatenka v brusinku u maminky 🙂

tinka9075
25. sep 2012

@mirka2010 ahoj no zatial sa máme ok dúfam že to tak bude aj o 14 dní 🙂 🙂

buba13
25. sep 2012

@tinka9075 ich je tam vela. podrzia sa a pekne ostanu az do konca 😉

tinka9075
25. sep 2012

@buba13 jáj mne bude stačit aj jedno 🙂 🙂 a dnes muž zahlásil že a ked budú trojičky tak to bude paráda no to bude 😀 😀

buba13
25. sep 2012

Dnes po lekarke bol akysi spokojny

buba13
25. sep 2012

@tinka9075 mojka popravde neviem si predstavit sa starat o dvojky teraz. mam co robit s jednym, ale ty by si zvladla aj tri naraz. bolo by to krasne, ale ta vycerpanost. jedno utisis a druhe zacne. 🙂

tinka9075
25. sep 2012

@buba13 jéééééj zlatunký je Romanko 🙂 🙂 trojky nehrozia to by mi hned jedno odsali už mi to v centre povedali 🙂 🙂 ja budem štastná ked sa ujme jedno 🙂 🙂

dasaa
25. sep 2012

Ahoooooj @tinka9075 tak uz drobcekovia su u mamicky to je supeeeeer 😵 .Tak krasne sa s nimi rozpravaj a aj hladkaj si brusko aby citili maminu.Drzime prsteky 🙂

alibabaa
25. sep 2012

@tinka9075 drziiiim palceky 🙂 a silno.. 😉

dasaa
25. sep 2012

@mirka2010 mame sa dobre len posledne 4 dni nam place vecer pred spanim.Ked sa zobudi hned jej musim dat papkat bo potom zacne mat take nervy.Je to nasa mala nervacka 😀 😀.Ale ked sa napapa tak ma taky usmev a nic potom nerobi len sa chce rozpravat a smiat.Kolko raz zoberiem fotak aby som ju odfotila ako sa usmieva tak prestane sa smiat a len s ockami velkymi sa pozera co chcem robit.No je to mala betarica nasa. 😵 .Zajtra ideme na kontrolu s klbamy tak som zvedava ako dopadneme.A Marosko ako sa ma a aj ty ?

tinka9075
25. sep 2012

@dasaa
@alibabaa dakujem babenky ste zlaté uvidíme čo z toho bude 🙂 🙂

dasaa
25. sep 2012

@buba13 zlatucky je a ako si kludne sedi fesak 😵

dasaa
25. sep 2012

@tinka9075 ani sa nenazdas a uz budes vediet krasny vysledok

apolenka6
25. sep 2012

@tinka9075 prečo by ti mali odsať tretie???? nechápem.... 😨 😨 😨

tinka9075
25. sep 2012

@dasaa už aby to bolo ten výsledok 🙂 🙂

tinka9075
25. sep 2012

@apolenka6 je to pre ženu riziko a určite by som tri nedonosila a nechcela by som aby sa stalo niečo zlé 😒

apolenka6
25. sep 2012

@tinka9075 ved majú niektoré aj trojičky a donosili 🙂

tinka9075
25. sep 2012

@apolenka6 no ved niektoré len ja so iní prípad riziková po potratoch mám aj v karte v centre červeným napísané 😒 tri embrijka to som riskla doki s tým súhlasit nechcel 😉 😉

apolenka6
25. sep 2012

@tinka9075 ahá tak preto 😒 ale neviem si predstaviť,že by mi zobrali jedno živé dieťa 😔

tinasc
25. sep 2012

@apolenka6 horšie je, že sa kvôli tomu hádame s manželom... hrozné.... práve teraz...

apolenka6
25. sep 2012

@tinasc a prečo? čo sa ich zastáva? ...nechápem prečo sa háda pre to ....

tinasc
25. sep 2012

@apolenka6 hej pretože je hluchý a slepý... vieš, keď sa ti niekto už 10 rokov stará do života, čo máš a čo nemáš robiť, tak to už sa nedá vydržať... pretože by chceli, aby sme všetko robili tak ako oni, ako sa správajú, čo robia, aby sme všetko oslavovali a tak...

tinka9075
25. sep 2012

@apolenka6 to by mi zobrali asi hned ako bude vidiet na sone tri plodíky tak to nebude také najhoršie 🙂 🙂

apolenka6
25. sep 2012

@tinasc nie je nič horšie ked je mm slepý a nevidí to 🙄 teba môže "rozdrapiť" od jedu,len sa prosím nejeduj teraz pre ten tvoj tlak!!..a neviem čo ťa jeduje ked vie že máš tlak vysoký ,to mu povec! 😠 ja sa hned pripletiem do hádky 😀 🤐
ja by som ich ignorovala jeho rodinu a hotovo a robila si podľa seba a hotovo!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre