IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie ked budem mať vklad v sobotu čo aj bude! tak kedy ma zavolajú na krv ? asi v piatok nie ? 😕

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 aké máš testy? mamatest?

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 tak to áno posledné dve to odflakli a piaty deň sa im uz nechcelo deliť :@ ale nehnevam sa na ne😀ne pamatas ako som písala o prvom pohovore s embryologickou aká bola negatívna a pri každej strane uberala. Na počte finálnych vajíčok? Vtedy ma to nastvalo a v duchu som Ši povedala že tak to nebude!!! A nebolo - moje bambulky nebudú zanikat len preto že to tak chce ona. Aj tvoji štyria fesaci sa už na teba tešia 🙂 tak ako ty na nich 😉

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 áno 2 mamatesty a 2 nejaké iné ale tiež prúžkové tak uvidíme 🙂 🙂

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie a nehodíš nám testík nech sa potešíme 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 a si kupovala v meste ,alebo u vás

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie no my sme mali inú embryologičku takú mladú veľmi príjemnú tak sme mali dobrý pocit ,ale po OPU nám prišla povedať výsledky tá tvoja .....nebola nepríjemná ,ale taká neosobná 😖 no proste robím si svoju prácu a basta ! 😕
vieš ja som v živote taká vždy vždy sa všetkého bojím a myslím si čo ak?...a premýšlam vela nad blbosťami ..chcela by som byť taká ako ty ..ale vidím ,že musím a ked bude "bubko " v brušku nedám si ho 😉

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 dnes som kupovala v PE som obehla asi všetky lekárne a v poslednej ho mali 🙂 🙂 ale v TO ho kupujem v kocke tam ho majú vždy 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 ok ak ma bude pokúšať testovať tak si ho tam pôjdem kúpiť ..ale to je ešte daleko a si počkám 😀

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 vidíš a mna nepokúša vôbec 😀 😀 ja som asi iná 😀 😀

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 ja som málo testovala pri IUI asi raz pri 4 pokusoch ...ale toto bude iné asi....ked si ho nekúpim tak nebude pokúšať ,ale dobre vedieť kde ho majú 😀 😝

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 presne tak ja so,m tiež pri iui netestovala len raz tak uvidíme 🙂 🙂

kostickabonnie
6. nov 2012

@tinka9075 no mna to tiez nelakalo, ale cmelica provokovala 😀 😀 😀

kostickabonnie
6. nov 2012

@alibabaa ale povedzme si uprimne, Patrick bol velmi pekny duch 😀 😀 😀

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 neviem, mne to dali az na pondelok, mozno aj tebe 😒

alibabaa
6. nov 2012

@kostickabonnie sa nechas? ja som sa nenechala.. a to stale niekto dobiedzal 😀

alibabaa
6. nov 2012

@kostickabonnie nadherny a pozriem si kedykolvek 🙂 ten film moooozem 🙂

kostickabonnie
6. nov 2012

ja som mala Rapi Clear, lebo tu sa mama test neda zohnat, vsetci maju len Rapi alebo Woman secret 😠

kostickabonnie
6. nov 2012

@tinka9075 aj by som hodila, ale ktovie, ci tam toho ducha zbadate 😀 😀 😀

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie vidíš ja som sa nedala vyprovokovat len ja by som tam ešte asi ani ducha nemala 🙂 🙂 ved hod ho sem ja mám dobrý zrak uvidím 😀 😀

mirka2010
6. nov 2012

@tinka9075 no to teda ano, ísto budete...lebo my takto travime tiez non stop cas na teraske, je to super vec...tak sa ti teraz ulavi, ked uz ruka nie je v sadre...tesim sa s tebou 🙂 a ako sa inak citis??

mirka2010
6. nov 2012

@ursula5 tak ako sa ma zlatusik nas? drzkame palce, aby ste mali dobru nocku...rano mi daj vediet, aby som vedela ako ste to zvladli 😉 😉 😉

tinka9075
6. nov 2012

@mirka2010 ja sa už na tú terasku teším 🙂 🙂 my sme kúpili starší dom a rekonštruovali sme ho ale ked sme prerátali kolko sme do neho dali tak to by sme už aj nový postavili 🙂 🙂 zatial všetko ok len brucho balí stále a občas ma pichne vo vaječníku tak verím že je všetko ok 🙂 🙂

kostickabonnie
6. nov 2012

Patrick Swayze allias DUCH 😀 😀 😀

mirka2010
6. nov 2012

@cmelica ahoj zlaticko...vobec nevadi...ale inak pre zaujimavost, co maju mamicky tuto zahradku,tak este som nepocula ze by tam nechceli byt...je to naozaj pre ne taka poloha, ze len si tam dobre precvicia svalstvo, zabavia sa...🙂 mam to v bazariku, uz to aj jedna maminka velmi chce, tak to asi coskoro predam 🙂 inak ako Branusko? co nejake fotky, stale cakam 🙂

mirka2010
6. nov 2012

@kostickabonnie no je to tam...krasny duch...teda ja by som to skor nazvala krasna ciarocka...ktory den si???

mirka2010
6. nov 2012

@tinka9075 no my sme presne pre tento dovod nekupovali starsi dom, ale postavili sice maly 4 izbovy, ale novy domcek....🙂 tak pichanie mas? to je dobre znamenie...vsak uz len par dni a testujes!!!! 😀 😀 😀 😀

kostickabonnie
6. nov 2012

@mirka2010 9.den po vklade.....mne sa to nezda ako ciarka, len lavu stranu to trochu chytilo, ale mam taky dobry pocit, ze drobec sa uhniezdil 🙂

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie nooo krásny duch 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie že duch!!? ved je riadná čiara čo stresuješ 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre