IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 ved mojko lae dneska uz nie az v pondelok snad to pocka do pondelka ci ako povies??Ja mam doma vitaminy cem m pre zeny ale nerobia mi dobre... 😉 😉

jalanecek
26. mar 2011

@dzuli08 ved ved mojko asi preto ale ja sa bala tak reku pockam az do stredy ved ako pisali kocky ono to utecie ja si dneska lezkam a kukam telku len ma nejako pobolieva v pobrusku no co snad to patri k tehulkovaniu,,, 😀 😀 😀

dzuli08
26. mar 2011

@jalanecek Moja normálne mi slzička vypadla pri tom tvojom príbehu. Týždeň tehulkovania sa počíta od poslednej MS. Ja som mala poslednú MS 5.1, to bolo v stredu a aj v stredu prejdem vždy do ďalšieho týždňa. Skús túto kalkulačku.
http://tehotenstvo.academy.sk/
Hore do tých oranžových okienok zadáš hodnoty a ono ti to vypíše v ktorom týždni si. No ale priprav sa na to, že ide to stráááášne pomaly. Ja som bola pri dokym naposledy v pondelok a pripadá mi to už ako mesiac. 😀 😝

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek tak jasne ze to do pondelak pocka, ja som si to neuvedomila, ze asi nemate niekde lekaren na blizku...ja skocim tu do ob.centra, lekaren mame otvorenu do 21.00. ale to nevadi, urcite to pocka.....🙂

adikasala
26. mar 2011

@jalanecek ty si nepochopila som slovenka ako repa z nitry!!!len sa osud somnou zahral a skoncila som nedaleko milana,zijem v it konkretne monza kde byvaju f1 formulove preteky velka cena talianska v septembri,mam to za rohom 😀 😀 😀smanzelom som sa zoznamila na sylvestra 2001-2002 v nitre na disce. 😀 😀 😀

adikasala
26. mar 2011

@jalanecek kiselinu listovu by si uz mala brat asi 2 mesiace pred otehotnenim koli porucham vyvoja babetka,ked ju neberies utekaj si ju kupit,je to dolezite!!!

petuska123
26. mar 2011

@jalanecek ahoj no teda tak nakoniec zeby tehu?? 😲 tak gratulujem mne ma prist zajtra mrcha a som 15 de po iui a netestla som 😀

katy33
26. mar 2011

@zuzana151 Ja mam tiež stale anovulačne cykly a zasa s clost. mam cysty 😠 Ale presne , ako pišeš, aj ja som už mm povedala, že ak sa teraz už konečne dopracujeme k IUI a bude neuspešne, tak si chcem dat aspon na 3 mesiace pauzu od všetkych tych tabletiek a hormonov, ved už je to rok, čo do seba cpem nejake hormony a vysledok žiaden, proste začinam to tak citit, že telo potrebuje vypat 😉 I tak po tych inj. vraj musi byt dlhšia pauza - viac než mesiac, neviem 😕
A prečo sa davaju do bruška, to neviem...sestrička mi vravela, že vraj, ked sa to da do bruška, rychlejšie a lepšie sa to dostane k vaječnikom 😕 😝 ....neboj, mojenko, mna to tiež nebavi stale chodit pre vyvolavačky....po duph. mi ms pride na 8-9.den po vysadeni a tento cyklus neprišla vôbec a to preto, lebo som mala cystu a ta to vlastne brzdila 🙄
Zlatinko, musime verit, že sa nam to už čoskoro podari a my budeme pyšne nosit pod srdiečkom svojich anjelikov 😉

jalanecek
26. mar 2011

@dzuli08 mojko neplackaj to uz je zamnou a kuknem na tu kalkulacku za chvilonku som tam.... 😉 😉

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 jj vari to pocka budeme dufam...

jalanecek
26. mar 2011

@adikasala ja viem mojko ale ja nemam lekarnu v dedine je az 17 km daleko a ked sa v pondelok pojdem hlasit do mesta tak si kupim nestraste ma vari to pocka... 😉 😉 😉

jalanecek
26. mar 2011

@petuska123 tak ti zelam nech ti nedojde a nech jsi tiez tehulka no uvidime ci to dopadlo uz skoro pojdem k lekarovi tak sa vsetko dozvieme...a ako sa citis???

jalanecek
26. mar 2011

@jalanecek a to je super ze byvas v taliansku musia uz si bola na pretekoch formule 1 moj kamarat je do toho blazon... 😉 😉 😉

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek jasneeee, ze to pocka,,,,,,,ved tvoje malicke ma vyzivu z teba samotnej.....uz sa asi velmi tesis ze ho uvidis, vsak??? a ozaj ako tvoj manzel, ked si mu to povedala? ako reagoval????

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 najpr vmi povedal ze to je jeste skoro ved ked som mala na 14 dpo negativny test povedal,ze sa im neda verit a 16 dpo mi kazal testovat ale aj tak sa potom smial po pod nos jasne,ze je radlen sa mi zda ze ma pochybnosti ze tomu stale neveri a tym mi ukazuje neviem co potom som neistai ja ja sa bojim len jedneho ze mi vyiel pozitivny falosny test neviem preco su to asi len moe domienky dlho jsme cakali tak asi preto ale,ze pojde somnou kupit tie vitaminy isiel pokrmit statok a potom treba mi aj tak na zajtra kupit kapustu a cesnak .....

petuska123
26. mar 2011

@jalanecek ja sa citim fajne.. 😉 nic ma neboli uz. ani cecky ani brucho nic.

jalanecek
26. mar 2011

@petuska123 mozno sa v maternicke nieco uchytilo ani mna uz prska nebolia len dneska nejako podbrusku pobolieva.,.....a ako sa citis pred mrchou myslis ze dostanes>><<<Ja verim,ze nie a budes tehul;ka...

dzuli08
26. mar 2011

@jalanecek No tak ako kalkulačka, čo ti vypísala? A počuj keď už máme spoločného gynekológa, mne predpísala acidum folicum - kyselina listová, takže asi aj tebe by to odporučila. Ja som užívala babyplan, ale povedala mi, že toto je lepšie. Je to balené ako klasický paralen.

jalanecek
26. mar 2011

@dzuli08 mojko ze 5 t a jedenden mi ukazalo ze som tehotna a to je na predpis alebo bez predpisu mojko??? 😉 😉

dzuli08
26. mar 2011

@jalanecek No veď to práve neviem,ale ak ti to nebudú chcieť dať,tak povedz,že recept donesieš.Doky ti to určite predpíše,to sa môže aj pred tehulkovanim. A je to vraj najúčinnejšia forma, alebo liek týkajúci sa kyseliny listovej

jalanecek
26. mar 2011

@dzuli08 cakam na mm a pojdeme asi do mesta poveda mi,ze bude asi chory nieje mu nejako dobre snad mi neochorie zlaticko moje hnedooke no ved sa spitam v lekarni a uvidimm ale musim si kupit nejake vitaminy ale len dufam,ze mi budu robit dobre a kupim aj testik snad uz bude ciarka silnejsi verim v to a ty sa ako dnes citis??U nas sa pekne rozprsalo....niekedy pojdeme na kavicku sadnut niekde co ty na to>??? 😀 😀 😀 😀

alibabaa
26. mar 2011

@jalanecek kyselinu listovu dostanes bez predpisu

alibabaa
26. mar 2011

@petuska123 noo to si super zvladla.. neviem neviem ako to ja vydrzim .. 14 dni je fakt dlha doba..

jalanecek
26. mar 2011

@alibabaa ja viem mojko ale to co pise dzuli 08 ci daju bez predpisu ved asi ano ked je to na podporu tehu ja som brala kedysik baby plan a pribrala som po nom 8 kilo...

dzuli08
26. mar 2011

Som za a kávičkujem (teraz už capučínkujem) rada :D. Všetko dohodneme. Mne doktorka nepredpisovala nijaké vitamíny, že vraj lepšie je neužívať nič, lebo niektoré vítamíny sa ani v tehotenstve nemôžu, len mám jesť zeleninu a ovocie, že to sú prírodné vitamíny a sú lepšie. Železo a také veci mi predpíše až keď budú výsledky krvi. Tak zbytočne nevyhadzuj peniažky, nakúp si ovocíčko a doktorka ti v stredu predpíše všetko, čo potrebuješ. Teším sa ako napíšeš aká bola čiaročka, ja verím, že už bude taká silná, že ju aj susedia uvidia.
Mne je fajne, dnes som celý barák upratala a teraz už relaxujem pri capučínku a čakám na mm, kým mi príde z prácičky. Prestav si, že u nás sneží. Hotové Vianoce 😀 😀 😀

dzuli08
26. mar 2011

@petuska123 Drahá a čo tak aj ty sa testnúť. Teraz je to vo vzduchu, 😀 😀

jalanecek
26. mar 2011

@dzuli08 no toto mojko snezi asi dojden donesiem stromcek a urobime si vianoce znoiva darceky uz mame v brusku tak super tak si nic nekupovat len si kupit ovocie aj ja mam hroznu chut na hroznove vino to by som si dala uz asi 4 dny

petuska123
26. mar 2011

@jalanecek no to netusim co dostanem obvykle ma nohy pobolievaju teraz nic ,takze si ani netrufam povedat coi pridu alebo nie.mm do mna husty ze chce aby som spravila test ale nejdem. vsak aj tak sa z neoplati ked nieje z ranneho mocu.
@dzuli08 ozno testnem zajtra alebo si az pockam ci mi bude meskat mrcha.po 1 iui mesala 2 dni apotom som mala len slabe hnede spimenie.
@alibabaa neboj dako to budes musiet vydrzat po 1 iui som aj ja casto testovala uz na 11 den po iui tak aj ja som si tym presla ale teraz veru som tesla na 12 den po iui a bol negat.od vtedy som netestla cakam 😝

dzuli08
26. mar 2011

@jalanecek To by bolo fajn, my sme boli tento rok prvý krát na Vianoce sami v našom novom domčeku a bolo to krásne. Hneď by som z povaly stromček zniesla a zopakovala si to :DDD Ale tešíme sa, že na budúci rok už budeme traja. Myslím si že je zbytočné kupovať vitamíny. Dokonca Šaško mi povedal, že ak chcete vyhadzovať peniaze, tak si ich kúpte, ale je to zbytočné. Fakt len papaj ovocie a zeleninu. No a mne teraz neskutočne chutia mastné hranolky, syr vyprážaná, tatárska :DDD No proste des. No a to vínko......najbližšie už len za minimálne rok. Ale hroznový džúsik by možno stačil, či? 😀 😀

alibabaa
26. mar 2011

@jalanecek 8kil???? fu.. vidis ked nadtym tak rozmyslam aj ja som minuly rok takyto cas brala baby plan a tiez som pribrala... potom som vysadila a uz som zasa na povodnej vahe.. mohlo to byt aj tym .. ma to vobec nenapadlo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre