IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

matomajka
8. máj 2011

@pici viem viem...čo myslíš kedy najskôr môžem testnúť?

pici
8. máj 2011

@matomajka z vlastnych skusenosti a skusenosti bab tu na fore je najlepsie netestovat vobec.. a pockat na krv. pri obocho IUI som to vydrzala ale pri IVF som bola nedockava a testovala som o 106 a nebol to dobry napad

matomajka
8. máj 2011

@pici asi máš pravdu..som zvedavá či to vydržím 😀

pici
8. máj 2011

@matomajka je to individualne.. ak to predsa len nevydrzis tak skor ako 10ty den by som to fakt nerobila

alibabaa
8. máj 2011

@matomajka ahoj, nooo najlepsie vydrzat .... aj puregon vraj skresluje test... ja to ale neviem posudit, ja som isla na obe iui bez pichania puregonu...

matomajka
8. máj 2011

@pici aj ja som si tak myslela...potom dám vedieť 🙂 ďakujem za rady

pici
8. máj 2011

@matomajka 😀 😀

walta
8. máj 2011

@fomarik ahoj moja, to sa tesim, ze ste obe v poriadku, fotky su superske, malicka je zlatucka, drzte sa 🙂

katy33
8. máj 2011

@pici
@alibabaa Babule moje, čo vy mi neviete spavat 😀 ...to ja som už davno bola pod narkozou 😀 😎
Aky bol vikendik? Ja som ho zasa viac-menej prečučala v posteli, dnes u nas popršalo, ale teraz vyzera byt fajn, no ja som v posteli, už mi začina byt tak fajn zle 😝 , vždy, ked niečo zhltnem, chcelo by to ist asi von, no ja statočne predychavam a glgam, však, čo dam dnu, to von už nepustim, či 😕 😀 😀 😎
Zajtra nas čaka dalšie sono v MT, bojim sa, no i tešim, že znova uvidime našu fazulku, dr.už chcu počut srdiečko, tak verim, že fazulka sa im predstavi zo srdiečkom ako zvon 😉 Držte palčeky, kočeny moje...

hope2011
8. máj 2011

@katy33 ahojky mojinka moja....no tak to vies ze budeme drzkat moooooooooooooooooc palce, aby ste poculi srdiecko...uvidis, ako krasne bude bit....ako zvon prenadherny...🙂 tak uz ti byva zle??? ja mam absolutne nechutenstvo, keby nebolo treba tak ani nejem....uvidime, co nas caka🙂 ale mne to je jedno, nech aj grckam...tak budeme zajtra cakat na krasnu spravu o srdiecku🙂

kaaaty
8. máj 2011

ahojte babulky 🙂 dlhsie som tu nebola...cakala som na ms po laparke ale dockala som sa len spinenia...dr povedala ze to nie je normalna ms urobila mi test ci nie som tehotna{ale nie som} a zajtra idem zas....neviem asi mi pichne vyvolavacku....baby aku ms ste mali po laprke....uz som z toho spinenia na nervy som si myslela ze laparka mi to upravi ale vidim ze nic 😒

@katy33 ahoj prajem aby ste zajtra dopadli na jednicku a krasne bolo pocut sriecko

@hope2011 ahoj gratulujem vy ste uz tiez tehu...nejak nestiham citat....vam sa podarilo druhe IUI? dobre si spominam? drzte sa

tinasc
8. máj 2011

@matomajka ahoj a vitaj 🙂 myslím, že by si testovala veľmi skoro... a ak máš pichnutý pregnyl (možno nie 😉 ) tak by si mala falošne pozitívny test... 😉

tinasc
8. máj 2011

@katy33 držím palce, aby srdiečko bilo ako zvon... 🙂 aaaa tehotenské príznaky sú tu 😉 😉

tinasc
8. máj 2011

@kaaaty ahoj moja, no dlho si tu nebola... ja som po laparke mala úplne normálnu mrchu, takú akú mávam vždy, prvé tri dni silnejšie, potom skoro nič 🙂 😉

matomajka
8. máj 2011

@tinasc ahoj ďakujem 🙂 áno pregnyl bol..budem muieť cakat aspon do toho 10teho dna

tinasc
8. máj 2011

@matomajka určite počkaj aspoň na ten 10 deň... niektorým kočkám však neukázal ani na 14 deň a krv bola pozitívna 🙂

matomajka
8. máj 2011

@tinasc ach jooo..to čakanie 🙂 ale čo už ...vydržíím

tinasc
8. máj 2011

@matomajka áno to čakanie je na tom to najhoršie... ale musíš vydržať, ja som vždy testovala na ten 10. deň ale zatiaľ mi to nevyšlo... 😉

basska007
8. máj 2011

ahojte....
chcem sa spýtať či pri pichaní sa vám vždy podarilo vytiahnut celý obsah?

tinasc
8. máj 2011

@basska007 čo konkrétne myslíš?

basska007
8. máj 2011

zacala som si tento vikend sama pichat injek.a ešte sa mi nepodarilo vytiahnuť celý ten obsah z ampulky, malo by tam byť 10 m, a viem ze to určite nie je dobre, len chcem vedieť či niektorá s tým máte skúsenosť...
ty si si pichala sama alebo si chodila si dat pichnuť ?

tinasc
8. máj 2011

@basska007 ja si pichám sama, keď streknem roztok do prášku tak mi vždy zostane trošku naspodu, nech robím, čo robím, ale v tej striekačke mám vždy 1 ml, takže asi to nie je zle, pozri sa na striekačke, koľko si nabrala tam 😉

alibabaa
8. máj 2011

@katy33 taaak to bude zvonisko ako svet 🙂 drzim palceky aby zajtra dopadlo vsetko naj, naj, naj 🙂

petuska123
9. máj 2011

bre rano baby.ej davno som nebola.boli sme na tom pohrebe.ziadost este stale neprisla 😠

aby
9. máj 2011

dobré ránko, mňo konečne som sa tu dostala 😉
a mrcha kde nič tu nič 😒
@katy33 mňo tak idem ti to napísať ako to prebiehalo u mňa 😉
16 DC som začala brať proveru 2x1,
23 DC som začala pichať decapeptyl 1xdenne
25 DC som dala poslednú proveru no teraz rozmýšlam ktorý deň som začala pichať puregon myslím, že 31 DC jasné že po teste a dostala som aj mrchu medzi tým . Mňo a potom som pichala asi týždeň dávky mi upravovali no a chodila som na kontroly. No a potom som v nedeľu som pichla posledny decapeptyl a pondelok pichli merional 3ampulky.
Večer mi pichli pregnil a stredu išla na odber vajíčok. 7oplodnených vajok vo štvrtok 6 no a v sobotu to bolo to isté no v pondelok boli normálnych a najlepšie len 2 no a tie sme vložili a nič ☹
Mňo tak zas čakáme 😉
Asi som to napísala ako tatar docela , hmmm??? 😀 😀 😀

ursula5
9. máj 2011

@matomajka vitaj, neboj zvládneš aj to čakanie..... ja som dnes 12 deň po IUI a ešte držím 🙂 a hlavne sa zamestnávam aby som nemyslela na to ale čím sa blíži termín som nervózdnejšia, v stredu mám ísť na krv doteraz som nemala žiadne príznaky úplne nič, od soboty ma trocha pobolievajú prsia ale to aj pred mrchou takže som tiež zvedavá ako to dopadne ..... 😝

matomajka
9. máj 2011

@ursula5 joooj tak to držím silno palce už si blízko 🙂 kiežby to bolo také jednoduche a vždy sa podarilo

tinasc
9. máj 2011

@aby no napísala si to celkom zrozumiteľne, aj tak každá je nastavená inak 😉 len ten záver mohol byť trochu lepší, je smola, že ti ostali len dve dobré vajíčka a ešte aj to sa nepodarilo... nabudúce to určite vyjde 🙂

tinasc
9. máj 2011

@ursula5 tak to držím palce, nech ti to vyjde 🙂

aby
9. máj 2011

@tinasc to musí ideme veľa veľa vegetiť a nemyslieť na to 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre