IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
30. máj 2011

@alibabaa neboj sa, ja som sa tiež riadne bála, lebo som jedla uhorky 🙂 😉

alibabaa
30. máj 2011

@tinasc aaaaach ten vikend... tiez mi prve iui vyslo na sobotu... skoda ze neberu o den skor ked to vyjde na sobotu..

@zambilka tak budem drzat palce

zambilka
30. máj 2011

@alibabaa aj mne vychadza na sobotu krvička ,ale ja idem v piatok k svojmu ginekologovi ale je mi to prd platné lebo vysledok budem mat aj tak v pondelok 😀

tinasc
30. máj 2011

@alibabaa no veď víkend... ale možno testík mi napovie 😉

lea101
30. máj 2011

@tinasc
@fomarik
@zambilka Ahojky neviem koho som vynechala ale vsetkym zlatickam pisem co na mna mysleli ... bol to jeden zo zlych dni.... hcg O.O1 to znamena ze aj dr si mysli ze islo o mikropotrat ci co 😢 😢 😢 lebo to je nezvycajen vraj aby tak kleslo az pred menzes.. alebo to bola chyba laboratoria... nevie.. jedno z druhym mala som tam nervovy kolaps... tak mi neodporucila tretie IUI aby sme vraj "nezmykali moje vajecniky" ... teraz pauza ale podali sme ziadost na IVF dnes.... mm ma velmi zle vysledky zase takze na rovinu povedala dr ze ... IUI nema vlastne v jeho pripade vyznam:( So rada ze mi to povedala na rovinu... aj ked som dlho dlho plakala... lebo mat pauzu.. som necakala ale viem hlboko v dusi ze to potrebujem... ... koli nervom.. lebo.. takto by to dalej uz neslo. 😒 takze... zajtra statnice... idem urobit 🙂 a potom veget. pokusim sa schudnut kedze mi vysadili akekolvek hormony vratane prdnisonu... budem sa opalovat a ... ked zavolaju v July ze schvalili IVF.. tak... uz budem oddychnuta.. a pripravena 🙂 Este raz... dakujem dakujem dakujem... ze ste na mna mysleli...papa a dobru nocku 🙂

zambilka
30. máj 2011

@lea101 fu do kelu je mi to luto tak so tomu verila že to tu naštartuješ 😔 pozbieraj sa mojka a potom šup do ivf 😉

tinasc
30. máj 2011

@lea101 je mi to veľmi ľúto, že to takto dopadlo 😢 no ale naber nových síl, vyrieš si štátnice, nech dopadnú čo najlepšie, to ťa zbaví minimálne trištvrte stresu, zregeneruj si telo, naber vitamínov zo slniečka a potom hor sa do ivf a čo nevidieť budeš tehuľka 🙂

lea101
30. máj 2011

@tinasc
@zambilka Dakujem za krasne odkaziky.. naozaj to pomoze 🙂 vy sa drzkajte... opatrujte , cakam ze tu uvidim len dobre spravy kočulky 🙂 Dobru nocku..

tinasc
30. máj 2011

@lea101 dobrú noc aj Tebe 🙂

zambilka
31. máj 2011

dobre ranko prajem 🙂 tak prví testík za mnov a je negatívny 😒 ale som dnes len 10 den od iui takže ešte to nevzdávam 😎 zajtra ráno spravím další 😅 dnes som 28dc 🙂

tinasc
31. máj 2011

@zambilka to bolo určite moc skoro 🙂

alibabaa
31. máj 2011

@lea101 to ma strasne mrzi. paci sa mi ako to beries. pekne si teraz oddychnut, nabrat vela vela novych sil, opalit sa... urobit statnice 😉 ozaj ako dopadli tie pisomne? kedy budes mat vysledky?? jej dnes robis statnice? SILNO DRZIM PALCEKY zlatko. Jedna etapa bude za tebou, a druha pred tebou a mozes sa jej naplno zacat venovat 🙂

kaaaty
31. máj 2011

@ketere Ahoj no dnes som si bola dat pichnúť prvý merional....dufam ze v piatok najdeme rastuci folikul (aj dva)..som po laparke a drillingu vajecnikov, tak by mohli vajecníky reagovat lepsie.....chodim do Iscare k Petrovej...

ketere
31. máj 2011

@kaaaty Ahoj, no tak držím päste🙂))) ..i keď možno v piatok nebudú ešte vidieť folikuly... ja som po merionale nemala folikuly ani 8 DC, mala som až na 16-ty DC, a to už mal folikul 20 mm, tak mi rovno pichli pregnyl a na druhý deň sme šli na IUI.. Ale každý vaječník sa chová inak, tak držím päste, nech foliky rastú a rastú🙂) Daj potom vedieť, ako pokračujete... My stále čakáme... Tehotenské príznaky žiadne.. test hcg 8.6..... ešte ďalekooooooooo... Ak sa môžem spýtať, koľko máš rokov?

fomarik
31. máj 2011

@lea101 no mojenko, tak tvoje správičky nie su bombové ako sme si to mysleli. Ale si silná a berieš to veľmi dobre, máš správny prístup, ja sama by som to tak asi nedokázala zniesť ako ty. Máš ciele, a to je super. Urobíš ( teda už si urobila ) štátnice, dáte si pauzičku, oddýchneš si od hormonov bekaných, prečistíš si hlávku..... to ti určite dobre padne. Budem na teba veľmi myslieť 😔 😉

fomarik
31. máj 2011

@tinasc zlatko ako sa nám cítiš. Su nejaké novinky?

fomarik
31. máj 2011

@strelicia myslím na teba 😵 Dúfam, že je stále všetko pod kontrolou a všetko je v najlepšom poriadku !!! 😉

tinasc
31. máj 2011

@fomarik no necítim nič, nového ešte nič, lebo na krv idem až v pondelok... a to je ešte ďaleko... ale už normálne fungujem, práca a tak, dnes sme boli s malou po nákupoch, lebo potrebovala sandálky, no s 5 ročným deckom chodiť po nákupoch, hrôza 🙂 uťahaná, spotená, som rada, že som doma, inak fungujeme už v normálnom, nie kľudovom režime, však to sa už ani nedá 🙂

katy33
31. máj 2011

@fomarik No, mojenko, už mame aj foto v albumčeku 🙂 😉
Ja, že ideš napisat, že ti prska narastli a ono už mame colostrum - gratulujem, uvidiš to, že bude tolkko mliečka, že Livinka nebude stihat papkat 😀 ....a tfuj, tfuj, tfuj, aby nam prska po mliečku zostali nabumbane 😀 😀 😀

@lea101 Slniečko, len si pekne oddychni, vysln sa a potom to pojde ako po masle 😉 ...sama citiš, že si teličko potrebuje oddychnut, tak mu treba oddych dat a ono sa ti potom krasne odvdači, uvidiš 🙂 IVF bude na 100000% uspešneeeeeee 🙂
@tinasc Zlatinko, držkaj sa nam, davaj na fazulky pozor 😉

tinasc
31. máj 2011

@katy33 budem dávať, ale myslím si, že teraz je to už len na prírode a nie na mne, už musím normálne fungovať, okolo domácnosti, malej a podobne, nedá sa už len oddychovať 🙂 a ty čo nezmeníš údaje v pase? 😉

katy33
31. máj 2011

@tinasc Tak máš tiež take male žihadielko 😀 😀 😀 Už sú zmenené 😉

tinasc
31. máj 2011

@katy33 no vyzerá to veľmi dobre a už 11. týždeň, no uteká to 🙂 no tá moja niekedy mi pripraví pekne horúce chvíle... ale zase som rada, že ju mám, možno budem mať nakoniec len ju...

bibi11
31. máj 2011

Ahojte, môžem sa trošku pripojiť? Ja som písala minulý týždeň, len potom mi odišiel internet, tak som videla že fomarik a alibabaa mi odpísali. Pýtala som sa na utrogestan, že sa mi chce z neho straaašne spať. Takže vám kočky ďakujem za odpoveď 🙂 Chcela by som teraz ale vedieť, na koľký deň po IUI testujete...Lebo ja som dnes 11 deň o IUI a samozrejme som to nevydržala a teraz navečer som testovala.....test negatívny.....Asi to je skoro, že??

tinasc
31. máj 2011

@bibi11 z utrogestanu sa mi chcela spať iba raz, a to vtedy, keď som ho musela zapiť, inak si ho vkladám 🙂 testovať po iui je dobré tak najskôr na 10 deň, ale nie vždy je to objektívne, niekedy sa ukáže pozitívny až neskôr 😉

bibi11
31. máj 2011

@tinasc ja ho zapíjam, lebo ked si ho vkladám tam má potom stále pocit ako keby som mala ísť stále na malú....🙂 Tak hádam to neva. Ja som dnes 11 deň po IUI a už som testovala, test negatívny, ale stále mám taký nejaký vnútorný pocit, že to teraz vyšlo.....Neviem prečo, ešte som tak silný pocit nikdy nemala. Samozrejme vždy predtým som si príznaky aj privolávala🙂)) ale teraz to je nejaké iné...No uvidíme, v piatok idem na krv...

zambilka
31. máj 2011

@bibi11 ahoj ja som dnes 10 den od iui a tiež negativny 😒 a máš aj nejaké príznaky ? 🙂
@tinasc ahoj mojka 🙂

bibi11
31. máj 2011

@zambilka ahojky, no prvé dni po IUI ma dosť bolelo bruško, ako keby som každú chvilu mala dostať menzes.Potom to nejako ustalo, ale strašne sa mi chce spať a posledné dni sa mi dosť motá hlava...Tiež mám také napnuté prsia, také naliate...Ale všetko to pripisujem utrogestanu..Aj ked...mám taký silný pocit, že to vyšlo🙂) tak v piatok uvidíme, idem na krv. A ty sa ako cítiš?

ketere
31. máj 2011

@bibi11 tak držím päste, nech to dobre dopadne... 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
31. máj 2011

@lea101 ahoj zlaticko...tak to mi je luto ako to dopadlo...ach jaaaaaj....ale uvidis, vsetko dobre bude....a do jula mozno babatko aj same pride .-) a mooooc drzkam palce na statnice 🙂

hope2011
31. máj 2011

@bibi11 ahoooj, citam, ze tu budeme mat asi dalsiu tehulku, tak moc, moc, moc drzim na piatok palce,aby ti to vyslo a aby tvoj pocit bol spravny...moc ti to prajem 🙂 aj ostatnym kockam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre