IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
2. jún 2011

@fomarik ano no mne ta druha ciarka zmizla ale viem,ze tam bola so je videla obe som pokojna a verim,ze to doppadlo a kedy by som mala ist k lekarovi ked posledny menzes som mala 28 aprila a pohlavny styk od 4 maja kazdy den v kolkom potom mozem byt?>??/ 😉 😉

jalanecek
2. jún 2011

@micikatka nebo 🙂 🙂 🙂 🙂 j sa mojko raz sa to podari musis verit prijde to vtedy ked to budes najmenej cakat...

zambilka
2. jún 2011

@jalanecek ahoj mojka tak si v 5 tt 😉 podla menzesu 🙂

jalanecek
2. jún 2011

@zambilka ano mojko teraz to citam ze piaty tyzden a zeby to nebolo na ultrazvuku jeste vidiet ked som bola u dr mohla som byt 4+5tt

jalanecek
2. jún 2011

babulky kde jste stale som tu sama???V kolkom tyzdni je vidno babetko na ultrazvuku???'

bibi11
2. jún 2011

@hope2011 veru, konečne piatok a idem na krv🙂 len asi z toho nič nebude, lebo som dnes začala špiniť.... 😒 😒

bibi11
2. jún 2011

@zambilka asi máš pravdu. Mali by sme to skúsiť ešte raz. Predsa to nie je až taký zákrok ako ivf...Uvidíme teda ako sa dohodneme doma..

micikatka
2. jún 2011

jalanecek tak v to dufam aj ja. ved uvidime v pondelok co mi povie gynekolog.

zambilka
2. jún 2011

@bibi11 podla mna dobré rozhodnutie 🙂 treba ešte raz skusit nič nestratíte mojka treba tomu dat šancu 😉 a však medzitým si možte dat žiadost na ivf do poistovne aj tak trvá mesiac kým to schvália a možno to ani nebudete potrebovat 😉 ked sa podarý 2 iui 🙂

alibabaa
2. jún 2011

@jalanecek citala som ze od siesteho tyzdna 🙂

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek moc ti držím palce, aby to bolo ono... 🙂
ja mám taký pocit že nič nevyšlo... a malá ma dnes taaaak strašne naštvala ☹ ☹ ☹ ☹

katy33
2. jún 2011

@jalanecek Mojenko rapidclear hned hod do koša, ja som mala už tri dni pozitivne testy - inej značky a potom som si urobila rapiclear a ten bol negativny a to som mala už tehu potvrdene aj krvou - tak ten ani neber do uvahy 😉 Bublinku bolo vidiet až ten 5-6tt - pozerala som teraz do dennička a bolo to cca 39 DC, predtym nebolo nič vidiet 😉 Nebojkaj sa, dobre bude 🙂

tinasc
2. jún 2011

@katy33 a womens secret je dobrý? ja som si taký kúpila 😉

katy33
2. jún 2011

@tinasc To su take pružky - modre? Ak ano, ten som si robila uplne ako prvy a vyšiel mi hned po chvilke pozitivny 😉

tinasc
2. jún 2011

@katy33 neviem či sú to modré prúžky, lebo som to ešte nerozbalila, ale je to taká ružová krabička a sú tam dva testy, citlivosť je 10 😉

katy33
2. jún 2011

@tinasc Ano, ano-to by mal byt on...tak nech su na nom krasne //.....verim, že ti konečne predali ten pravy 🙂 😉

jalanecek
2. jún 2011

@alibabaa no tak to by na dalsi tyzden mohlo byt vidiet ak je to tehu
@tinasc ty uz mas jedno babetko??a preco mas taky pocit a jsi po iui ci prepac ze nic neviem ale dlho som tu nbeola ved vies..
@katy33 no ved snad ani nebudem robit ale rozmyslam ze mam ist zajtra ku kamoske ci si po ceste nejaky testik nekupiim a neurobim u nej ale myslim,ze je to zbytocne mam tusenie a dufamze, bude spravne moje priznaky naliate prska troska bolia.jem ako hladny a neurvaly pes aj 5 krat denne som unavena a byva mi zle ale len malo a samozrjme mi meska menzes dnes 6 den a pobolieva ma podbrusko a ked sa zohnem ako keby mi tam daco tlacilo a pich a no povedzte ake su tie priznaky krasne..len dufam,ze ssu pr 😉 😉 😉 😉 avdive

tinasc
2. jún 2011

@katy33 no chcela som mamatest, ale nemali, tak som zobrala tento, lebo ja vždy hľadám dva v jednom 🙂

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek ja som po ivf, mám dcérku, ktorá mi pripravuje perné chvíle, takže preto sa na ňu niekedy riadne nahnevám, neviem či sa snažilka može aj nahnevať, ale čo už, keď sa musím aj o ňu postarať 😀

jalanecek
2. jún 2011

@tinasc ale moze preco by nie a preco sa na nu hveas dobera dobera??/ 😀 😀 😀

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek jáj no vymýšľa, skúša koľko len vládze a potom sa čuduje, že sa mama hnevá... ale ja som po embryotransfere, tak sa trošku obávam, či sa môžem tak riadne rozhnevať... ale snáď príroda je silnejšia a aspoň jedno embryjko zabojovalo... 😉

jalanecek
2. jún 2011

@tinasc Dufjme ze ano myslim na teba a kolko ti vybrali embrii a jake je ten transfer asui velmi narocne vsak a mas pravdu tera by jsi mala byt kludnucka aale mozno cim vyse sa budes hnevat tak si uvedomi,ze ju chces ja sa takto hnevavam na kvietky ked nechcu ist mam v obyvacke jak v dzungli oni ze vraj to pomaha ked im na=davas a hnevas sa nane tak mozno to aj tebe pomoze budem na teba mysliet... 😉 😉 😉 😉

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek no mám v brušku dve embryjká , ostatné sa prestali vyvíjať, takže nám nezostalo nič 😉

zuzana151
2. jún 2011

@fomarik Ahoj Lucka, takze uz vas caka posledne dono?? to sa robi v 28 tt a potom uz nic? to som nevedela. Takze buduci tyzden ma caka take vazne vysetrenie? Dufam ze vsetko dobre dopadne sa strasne bojim ale ked mi nic nie je tak snad bude vsteko ok. Inac ty si hovorila ze tebe bolo brusko vidiet az v 20 tt??? ja mam pocit ze mne uz teraz trosku vidiet a to som planovala v praci tajit do toho septembra to sa mi asi nepodari hihi 🙂

jalanecek
2. jún 2011

@tinasc ale mojko je nadej ved mas dve v brusku to by bolo skvele keby ostali opbi dve vsak by sa ti vynahradil ten cas co jsi cakala jeeej ako by som bola za teba rada a kedby budes ediet na co jsi??? 😉 😉 😉

zuzana151
2. jún 2011

@fomarik jeej dakujeme aj my prajeme Livinke dodatocne krasne MDD 😲

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek na krv idem v pondelok... ale rada by som testla skôr 😀

jalanecek
2. jún 2011

@tinasc ved ale dobre by bolo pockat ci nie aj ked sa to neda ale nmiekdy je to lepsie a mas nejake priznaky??? 🙂 🙂

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek nemám žiadne príznaky 🙂 😉 a to je to 😀

jalanecek
2. jún 2011

@tinasc aaale mojko a mozno prave to,ze nemas ziadne priznaky bude to ze cakas babetka... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre