IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
7. jún 2011

@tinasc myslim na teba nech ti to dobre dopadne mojko..... 🙂 🙂 🙂

dzuli08
7. jún 2011

@ jalanecek Moja dnes mi to veľmi nevyhovuje, lebo drahý mi príde po dlhšej dobe domov, tak chcem byť doma a idem uvariť nejakú mňamku. Škoda, že som o tom nevedela skôr. Ale neva, snáď nabudúce. Držím prsty a daj hneď vedieť, čo ti povedali.

tinasc
7. jún 2011

@jalanecek ďakujem a nech to dopadne aj tebe dobre...

jalanecek
7. jún 2011

@dzuli08 to nevadi mojko tak pekne navar nech ma mm dobry obedik poviem dneska su tam obidvaja aj doktorka a j doktor takz4e to bude divne ked su tam obaja...

jalanecek
7. jún 2011

@tinasc dakujem mojko budeme na seba silno mysliet.....

tinasc
7. jún 2011

@jalanecek určite 🙂

adikasala
7. jún 2011

@tinasc jej ahoj tynus co to citam.....velmi si ma potesila...ani nevies aku nadej si mi dala a chut ze to mozno aj ja skusim v buducnosti.zatial ti drzim palceky aby si mala vo stvrtok krasne cisielko,a tichucko gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

timona
7. jún 2011

@lea101 oni mi dve IUI odporucili, ale mozno by som bola spokojnejsia kebyze idem na tretie, ze som spravila vsetko co sa dalo...som sa tam objednala tak uvidim co mi povedia...mozno mi to tiez nedoporucia..

tinasc
7. jún 2011

@adikasala ďakujem ti moja, o to viac ja budem držať palce, aby sa to podarilo všetkým 🙂

adikasala
7. jún 2011

@tinasc ja mam aj tu jednu kamosku teraz je po 2 iui, a vyzera ze to vyslo.....tak aj v tomto obdobi sa dokazem tesit ked sa to niekomu podari,hlavne nam dlhodobym snazilkam 🙂 🙂 🙂 ja zatial pauzujem a v septembri sa mozno na nieco odhodlam, a to do mna huci aj svagrina napriek skusenostiam co zazila. 😉 😉 😉

tinasc
7. jún 2011

@adikasala jasne, daj si pauzu, zregeneruj sa, už si leto a dovolenku a potom v septembri hor sa do toho 🙂

lea101
7. jún 2011

@timona kazdy sme iny... jasne ze to skus ak ti to srdce kaze. 🙂 🙂 pocuvaj svoj hlas... ja som len napisala co mne odporucili... mam vybornu lekarku a verim jej na 100 percent. 🙂 ku komu tam chodis? jaj mam dr Lattakovu 🙂 take slniecko 🙂

timona
7. jún 2011

@lea101 chodim k valkymu, ale bola som uz aj u lattakovej aj teraz k nej idem, tak mi asi povie to co tebe, ale nevadi..

fomarik
7. jún 2011

@micikatka prirodzene nie. My sme otehotneli s IUI na tretí pokus 😉

fomarik
7. jún 2011

@dzuli08 do Helíka ideme v piatok. No to, čo cítiš, su už pohyby také nepatrné. mna tak slabunko kopkala od 20tt a tak poriadne - očividne- vlnito od 22tt. Uvidíš, že den po dni sa to bude zosilnovať a už si budeš 100% istá, že je to ono!!!! 😀 😀 😀 😀

fomarik
7. jún 2011

@lea101 @tinasc @katy @dzuli08 včera v poradni som s apýtala na to tvrdnutie brucha a porodná asistentka mi povedala, že to nebolo tvrdnutie, pretože to by mi muselo stvrdnuť uplne cele bruško tak, ako ked si chytím špičku nosa...ževraj na dotyk by to malo byť také. Tak to sa mi malá asi len nejako zacvikla pod rebrá alebo čo. Tak ma to ukludnilo, uff! 🙂

@tinasc tak vo štvrtok krvička? No som zvedavá na tu hodnotu,určite to vypáli do nebeských výýýýýšok!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
7. jún 2011

@jalanecek tak držím palce, ked ideš k dnes k dr. Zlatko daj nám vedieť, ako ste dopadli, dobre? DRžím palčeky,! 😉

lea101
7. jún 2011

@fomarik juuuj to je uzasna spravicka... 🙂 🙂 tak malilinky drobcek sa hybe.... asi ma telocvik v tvojom brusinku ... 🙂 🙂 🙂

fomarik
7. jún 2011

@lea101 no, to teda má..poriadny aerobik so strečingom, ale je to milé...ved nech si kopká, robí mi to len radosť 😉

zambilka
7. jún 2011

takže baby moje je to negatívne 😒 hcg tam je ale len 1,7 čo znamená že sa tam asi niečo dialo 😕
@lea101 ahoj mojka 🙂

fomarik
7. jún 2011

@zambilka mojka, no, pri tej hodnote sa určite niečo muselo zomleť!!! Zlatko a viac ti k tomu nepovedali? 😔

dzuli08
7. jún 2011

@fomarik Tak to som rada, že to ešte nebolo tvrdnutie a že ste v poriadku, len tak ďalej. Ja som už z tých termínov trochu popletená, jedna v utorok , druhá v piatok, aj tvoj Helík som poplietla. Ale ako čítam, aj ostatným sa to pletie :D. Ja sa tak neskutočne teším na tie kopančeky. Doktorka mi hovorila, že možno aj preto necítim tie pohyby, lebo mám dosť veľké bruško vypučené dopredu . Kamarátka ma také rozliate do bokov a tiež už pohyby cíti. No ja si na ne počkám :D :D

zambilka
7. jún 2011

@fomarik no nič len tolko že hcg 1,7 ale že to je negatívne že jej je to luto lebo sa vajko asi oplodnilo ale niečo sa pokazilo 😕 musím zavolat do centra mojej doktorke že čo ona povie 😨

alibabaa
7. jún 2011

@zambilka viac ti nepovedali? ach jo ... ☹ 😔

zambilka
7. jún 2011

@alibabaa
@fomarik teraz som hovorila z doktorkov a do 5 je to negatívne takže nič 😒 snád 2 iui bude uspešné 🙂

lea101
7. jún 2011

@zambilka ahoj zlatik, tak si citam tu ze si mala hcg 1.7... nuz presne viem co prezivas.. ved vies.. pred par tyzdnami.. ja.. testik.. ale vidis ak sa nieco zomlelo ...🙂 tak to je dobre znamenie.,vsak ? musime to vnimat pozitivne. cas uz nevratime... .. verim velmi, ze tvoje dalsie iui bude uspesnunke. 🙂 🙂 🙂

alibabaa
7. jún 2011

@zambilka budem strasne drzat palceky...

fomarik
7. jún 2011

@dzuli08 ved aj ja mám totálny hokej v tom, koho čo čaká a kedy má aký termín 😖 . Inak stým bruškom, ja ho mám tiež skor do bokov - také rozliate...asi preto Livinku cítim dobreže nie na bedrách 😀 😀 😀 . Hovorí sa ale, že bruško dopredu značí o chlapcovi. No uvidíme toho 30-teho na uzv (ak sa nemýlim) 😉

tinasc
7. jún 2011

@fomarik no uvidíme... stále mám také ako keby predmrchovské bolesti, dúfam, že to nič 😉

tinasc
7. jún 2011

@zambilka tak to ma mrzí... ale asi sa tam niečo udialo, len neuchytilo... škoda... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre