IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzana151
28. jún 2011

@fomarik Ahoj Lucka, ako sa mate?? Dlho som tu nebola. Dnes sme mali poradnu a doktorka mi hovorila o nejakom morfologickom ultrazvuku , ale ze vraj sa musi platit nevedela povedat kolko, ale ze podla nej je dolezity ze sa na nom zistuju nejake odozvy neviem ci som si to donre zapamatala srdiecka a ci je so srdieckom vsetko v poriadku a zaroven sa tam robi 3D. tak sa chcem spytat ci ste to s Livinkou tiez podstupili a ak ano kolko to stalo.
Diky za odpoved 😉
inac zatial vsetko ok s babenkom , este nevieme co to bude ale ja som dnes videla chlapca aj ked lekarka nie 😅

kaaaty
29. jún 2011

@majca55 Ahoj IUI pre mňa nebolo bolestive, je to niečo ako vyšetrenie....ked pustili spermijky tak som citila taky tlak ale nič hrozné....na 13DC mi robili teraz predtým to bolo neskor bo som nereagovala na lieky.....po 14dňoch pojdes na krv.... Nemáš sa čoho báť, držím palce 🙂

katy33
29. jún 2011

Ahojte, kočenky moje, tak my ideme o chviločku na tu endokrinologiu- už budu vysledkyy z krvi, tak som zvedava, čo nam dr. povie, ale hlavne, že už budem mat lieky 😉 a v piatok nas zasa čaka krvička AFP-test, tak sa troška bojime, ale verim, že bude všetko tak, ako ma 😉
@kaaaty 😀 ..no mne akosi skoro vždy takto vychadza - nevychadza 😎 ...a dostal trencle a pyžamo, tych niee j enikdy dost 😀 😀 😝
@apolenka6 Cicuška moja, dnes na teba myslim, hned , ako budeš domka, nam tu napiš, ako si sa na cvičeni vlnila 😀 ...to bude teta čubrnet, že aka samica jej tam prišla vrtit bokmi 😉 ...davam tomu par cvičeni+dovolenočka a bude po kurzoch 😀 a vysledok v brušku 😀 🙂

tinasc
29. jún 2011

@katy33 tak nech sú výsledky čo najlepšie 🙂

alibabaa
29. jún 2011

@majca55 bolestive ako pre koho. mne sa nevedeli dostat do krcka, tak ma tam trosku potrapili. ale dalo sa to prezit. na krv a sono som bola 11. DC tam ti skontroluju hormon.profil, velkost folikulov a sliznice. po 14,00 som si volala kedy pichnut pregnyl a kedy mam prist na iui.. no ja som jedna z tych ktore si pregnyl nestihli uz pichnut a hned na 12 DC som isla na iui. no a potom uz len cakas 14 dlhokanskych dni na vysledok...

ketere
29. jún 2011

@majca55 Ahoj 🙂 mna na prvom IUI tiež potrápili... zákrok trval nejako trištvrte hodinu... Mala som zrastený krčok maternice, tak mi ho musel nastrihnúť.... Na krv pred IUI som nebola, 24 hod pred IUI mi pichli pregnyl, potom nasledovalo už spomínané IUI, a po 14 dňoch som išla na hcg test..... Ale je to indivinduálne, niekomu tvrá zákrok 2 minúty, takže nemaj strach.. Držím päste 🙂

ketere
29. jún 2011

@zambilka nech už je tu konečne ten 14-ty deeeeeeeeeeň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je strašné toto čakanie 😒

kaaaty
29. jún 2011

@ketere ahoj kedy ides na krv, budeš aj testovať?

kaaaty
29. jún 2011

@katy33 moja kedy ti robili to prve sono z ktoreho mas foto v albume? 🙂 Krásne fotečky

katy33
29. jún 2011

@kaaaty Mojenko - ten gestačny vak bolo vidiet v 5tt 😉 ...22.3. som mala poslednu ms a to sono bolo robene 24.4. - som sa pozrela do deniička 😉

katy33
29. jún 2011

No, babulky, takže , čo mi brali pred tyždnom krv na zistenie hladiny tych dalšich dvoch hormonov - vysledky su take, že tie hormony su uplne vporiadku a od nich zavisi vyvoj dietatka, dr. mi urobila aj sono štitnej žl. a povedala, že tam nie je vidiet absolutne žiadne zmeny, že pravdepodobne sa tam niečo začina diat, ale, že nie je dôvod mi teraz ešte davat lieky,, lebo je to vraj v uplnom poriadku, ale, že chce ma vidiet každe dva mesiace a bude sledovat, či sa niečo deje, al. nie, takže na dalšiu krvičku idem v auguste - juj, som taka vytešena, nečakala som, že môže byt aj taka šanca, že tabl. sa zatial uživat nemusia 🙂 🙂 😉

zuzanka7834
29. jún 2011

Ahojte srdiecka 🙂 Na chvilku tu nemam sefa, tak sa ozyvam, ale vidim, ze ste popisali viac ako 10stran od kedy som tu bola naposledy, takze mam co robit aby som sa dostala do obrazu 😉 Ale v piatok odchadza na dovolenku, tak to ma tu budete mat zavesenu cely den 😀 😀 😀 Aspon budem mat cas povedat Vam, co mame nove... nie, nebojte sa, tehu zatial nie som, hoci dnes som 32DC, ale rano som testovala a testik bol snehobiely ☹ Ale aj tak to bude pre nas zivotna zmena... Len skoda, ze teraz nestiham a nechcem to napisat len tak, bez toho, aby som tu mohla ostat aspon hodinku 🙂

Zatial mi napiste, co mame nove, mame nejake prijemne novinky, napr. @pici? 😉

@petuska123 prajem Ti vsetko najlepsie k meninkam, nech sa cim skor dockas krasneho darceka 🙂 @katy33 Katarinka a Ty prosim odovzdaj moje meninove prianie velkemu tatovi Petkovi 🙂

A uz hawk, idem citat, kym sa sef nezjavi 😀 😀 😀

zuzanka7834
29. jún 2011

@katy33 a skakalo Ti TSH? Lebo moj problem bol v tom. Bola som sice v norme, ale doktorka mi povedala, ze existuje hladina, ktora je na otehotnenie idealna a tu mi nastavili vdaka euthyroxu (ak si pamatas hned vtedy sa to tehu aj podarilo). Inak je to rizikove iba ak ta hladina velmi skace... vraj, teda ak je nad 10 alebo pod neviem kolko... Neboj sa, Tvoja fazulienka bude v poriadku, hlavne teraz, ked sa uz nebudes bat 😵

zuzanka7834
29. jún 2011

@apolenka6 micinka ja som si asi vlani pozicala knizku s mojzisovej cvikmi a zhltla som ju snad za 2 vecery, uzasne ma nabila vierou, tak som zacala aj cvicit, pekne kazdy den doma v obyvke - podla obrazkov v knihe, potom som ich raz ukazala jednej znamej, rehab. sestre aby ma uistila, ze ich cvicim dobre a neublizim si a veru aj som sa lepsie citila ako som si hnaty ponatahovala, ale potom som dostala nejaku chripku a uz sa mi nechcelo zase zacat, asi sa na to znova budem musiet dat, drzim palce, aby Ti to vyslo 🙂 A ta Vasa cvicitelka aj naprava chrbticu? Lebo u nas to nik nerobi, a priznam sa aasi by som sa aj trochu bala...

zuzanka7834
29. jún 2011

@alibabaa este stale ta trapia opuchy? Ja som pocula ze pomahaju obklady z bielej lalie...

@petuska123 uz mas odber za sebou mojenko? Ake to bolo, bolelo to? Uz aj vies, kolko mate embrijok?

@sijust a uz si volala tomu andrologovi? Daj mi potom vediet, co drahemu robil a co mu naordinoval a hlavne ake prognozy dava... To by bolo super, keby sa zadarilo vdaka nemu 🙂 Pohovor s koordinatorkou mame buducu stredu, 6.7., uz aby to bolo 🙂

alibabaa
29. jún 2011

@zuzanka7834 este stale .. biela lalia? to zozeniem v lekarni? alebo??

zuzanka7834
29. jún 2011

Babulienky takze uz teraz vidim, ze Vas nestiham docitat dnes, som stale iba na strane 483, ale to nevadi. Ak si najdete cas, supnite mi aktualizovane infosky do IP, nech sa pohram s tabulkou. Takze najneskor v piatok sa tu vidime 🙂
@little_miracle @petuska123 @apolenka6 @ketere @pici @alibabaa @sijust @kaaaty @fomarik @tinasc

@katy33 milacik ako bolo v Prahe? Uzili ste si ju? Pocasie prialo? 🙂

zuzanka7834
29. jún 2011

@alibabaa neviem zlatko, ked este zila Petova starka tak som jej pytala od ludi, ked som videla, ze im kvitne v predzahradke... ale skus aj lekaren, ved tam maju uz vselico...

fomarik
29. jún 2011

@zuzana151 pekné od teba, že si sa tu zastavila 😉 . vy ste už v 15tt! fííí 😵 😵 😵 . No áno, to sono v 20tt a v 30tt su najdoležitejšie, kvoli biometrii, tzn. že babatko ti celé komplet pomeraju, všetky orgány, kostičky, hlavičku, proste všetkoa veľký dôraz sa bude klásť na ♥. Ja som ale za toto sono u mojho dokyho neplatila( ved to ti prepláca poisťovna 😕 ), ja platievam za sono len v centre 16 eur. Ale ak to bude spojené s 3D, tak to potom chápem. Ja som platila za 3D 50 eur, ale aj to bolo v centre. To biometrické sono mi ale robili v 20tt a 3D až v 25tt.
A yt si videla chlapčiatko? Chi-chi 😀 😀 😀 😀 Inak ja som mala tušáku, že budeme mať chlapca - ani neviem prečo, a nakoniec bude babulka!! 😅 😅 Hurááá! Bože, ja sa už tak teším. mne to teraz tak pomalinky plynie...ja by som už Livinku chcela stískať v náručí, začínam mať živé sny o nej. Prichystané už máme takmer všetko, už nám chýbaju len nejaké drobnosti,a le to postupne ešte dotiahneme.
napíš, ked budeš mať niečo nové, ja sa len a len poteším. Pozdravujem tvoje drobuliatko!!!!!! 😲 😲 😲 😲

fomarik
29. jún 2011

@katy33 No vidíš moja, všetko dobre dopadlo!!! 😀 😀 😀 Vytešujem sa s tebou. nech je to takto až do konca tehulkovstva 😉 😉 😉 😉 . ked pojdeš najbližšie k tej pani doktorke, my už možno budeme čičíkať 😉 a ty sa budeš vytešovať s kráásnych pohybov babatenka 😵 😵 😵 😵

fomarik
29. jún 2011

@zuzanka7834 srdienko, a ty dokedy pracuješ, ked si ešte v taku pozdnu hodinu v práci? Hm? Ved to je veľa aj na kona!!! Chod už domkov cmučky-cmučky s drahým 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
29. jún 2011

nejde náhodou niektorá z vás 21.7. do helíka???

pici
29. jún 2011

@zuzanka7834 zlatik, nemam ja nic nove... cakam cakam, :D

zubrienocka
29. jún 2011

@ketere už máme skoro polovicu za sebou 😉

zubrienocka
29. jún 2011

@katy33 Jeeeeej, gratulujem k dobrym vysledkom 🙂

zubrienocka
29. jún 2011

@pici Ahoj, ako sa citis? Uz len par dni... 🙂. Kedy budes vediet vysledok?

pici
29. jún 2011

no ja som mudra dneska spravila test a prd na nom...

zubrienocka
29. jún 2011

@pici Ale este je skoro, nie? Nic nie je stratene....

pici
29. jún 2011

@zubrienocka ja neviem ci je skoro. tym sa utesujem... ale ...

tinasc
29. jún 2011

@pici určite je to skoro...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre