IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
2. sep 2011

@hope2011 ved preto som išla do iskare v MA no zvladam to dost dobre čo ma vela ludi obdivuje najhorši bol prvy potrat v 7mesiaci to som už nechcela žit ale dostala som sa z toho a teraz mam pri sebe manžela tak spolu to zvladneme 🙂

cmelica
2. sep 2011

@tinka9075 mooooc ti to zelam 🙂 je neuveritelne co vsetko dokazeme prekonat,,,tuzba je silnejsia ako vsetky starosti sveta 🙂

pici
2. sep 2011

@majca55
@cmelica aha tak potom to je ine... ja ze same ste sa rozhodli... tak potom je vsetko ako ma byt.. beriem spat dievcata...

pici
2. sep 2011

@noa_33 ja som nemala ziadne vysetrenie. vzali krv, chceli vysetrovat ale som povedala ze mam menzes 3den tak ako ti nie je nevyhnutne tak ho dame o tyzden :D.. a nasadili clostyl... sexovali sme normalne... a v polovici cyklu sme isli na prve IUI.. to bolo velmi rychle lebo dosli sme hned som dostala lieky a o necele dva tyzdne aj IUI...

pici
2. sep 2011

@hope2011 jasnacka.. zajtra strazim nasho krpca cely den :D tak si uzijeme srandicky :D a oktober je nas..tomu ver.. :D

sijust
2. sep 2011

@pici ahoj moja,kedy zacinas?ale ty mas mraziacikov,ze?nemusis pichat...

tinka9075
2. sep 2011

@cmelica presne tak ta tužba je velmi silna tak verim že sa podari 😉

cmelica
2. sep 2011

@pici v pohodicke 🙂 mozno to tak vyznelo,ze si samy upravujeme davkovanie,no ani jedna z nas slaziliek by si to len tak nedovolila 🙂

majca55
2. sep 2011

@pici nič sa nestalo 🙂 ved sme predsa žienky zvedavé 😀 no hlavne je že si tu vieme poradiť a podporiť sa.držím moc aj tebe palčeky na oktober 😲

sijust
2. sep 2011

@hope2011 zlatik,mne je to jedno...mm by chcel chlapceka,lebo uz ma dve dievky...nech je to co chce,hlavne nech je...mojinecka,ako sa citis?chrbatik este bolka?

pici
2. sep 2011

@cmelica
@majca55 praveze dovolila... nie tu medzi nami .. ale na inom fore. a by si sa cudovala, tie co napriklad nie su sice pred IUI ale beru clostyl ake konske davky si same davaju.. preto som sa obavala o vase zdravie :D
@sijust my zaciname v oktobri, mam este 6 kuskov, tak zatial este tak na dva vklady.. dufam ze na tento to postaci a ostatne spravia radost niekomu inemu...

hope2011
2. sep 2011

@tinka9075 tak to je strasne....boze, naozaj si zasluzis uz len to najlepsie.....uvidis, aj to tak bude!!!!!! dockate sa vytuzeneho drobceka....🙂

hope2011
2. sep 2011

@pici tak to je jasne, ze oktober je vas.....to bude ten naj mesiac!!!!!! a tesime sa na to uz teraz 🙂

sijust
2. sep 2011

@pici mne vklad vychadza az na koniec okt.alebo zac.nov.dufam,ze to stihnem,lebo kvoli poistovni to musim stihnut do 6teho nov.

tinka9075
2. sep 2011

@hope2011 ved ja verim ved mi ine ani nezostava len neviem teraz to nejako citim že sa to podari 🙂

pici
2. sep 2011

@hope2011 aj ja moja aj ja... a ty sa ako mas? este nevieme co to bude?

cmelica
2. sep 2011

@pici jooooj ak to uz je sila 😠 ved si ublizuju este viac...je neuveritelne,ako clovek prepadne snazeniu...je pravda,ze je to na psychiku,ale konske davky klostilu je az moc silna kava...
v oktobri drzim palce,aby vsetko dobre dopadlo...a neboj vsetko dobre dopadne 🙂 🙂

hope2011
2. sep 2011

@sijust tak chlapceka by chcel???? typicky ocino 🙂 je vsak naozaj pravda, ze najdolezitejsie je to aby bolo malicke zdrave a v poriadku....no nas chrbatik trapi, ale mam niekedy dobre dni a niekedy velmi zle...ledva chodim...ale nevadi, ja pre naseho maleho vsetko na svete vydrzim....akurat malujeme na domceku, tak sa vytesujeme a tiez tesime z krasnych dni....ako idete travit vikend? moooooooc pozdravujeme 🙂

majca55
2. sep 2011

@pici vieščo tak to by som neriskovala,predsa uškodím aj sebe.ja som mala plánovaný styk a vtedy som brala 2x1tbl.teraz pred IUI mi povedali 3x1tbl,ale pritom som dobre reagovala aj na tu menšiu dávku,ale včera som myslela že mi praskne hlava a bola som uplne slabá ☹ ,tak som dnes volala,že nech si znížim a už je pohodička,tak dúfam,že folíky nesklamú 🙂

hope2011
2. sep 2011

@tinka9075 ja ta chapem...clovek ktory si uz tymto presiel je uricte velmi opatrny...ale si silna zienka a zvladnete to aj s manzelom....tak ako sme si uz pisali...to ze ste v iscare ma urcite nejaku pricinu....nie je to len tak, ze ste sa tam rozhodli ist....oni urobia vsetko preto, aby babatko prislo na svet.....🙂

hope2011
2. sep 2011

@pici noooo, chlapcek to bude 🙂 bude tu mat same frajerky...lebo kocky cakaju dievcatka...tak sa tesime 🙂

sijust
2. sep 2011

@hope2011...tak vies,po babinci by aj chlapa patrilo 🙂 ...to ma tak mrzi,ze ta tie bolesti trapia...dufam,ze to nebude dlho trvat...uz malujete?tesim sa na fotocky,ked to uz budete mat vsetko hotove...kedy sa chcete stahovat?...tak vy budete mat pracovny vikend...ja dufam,ze sa niekam vyberieme,este ma byt pekne a v pondelok mame dvojvyrocnik 😉 tak to chceme trosku oslavit...

tinka9075
2. sep 2011

@hope2011 aj ked už mam toho za sebou dost ale vždy si len poviem že kolko ludi ma na svete aj hošie problemy ako ja a idu dalej ako mi povedal môj kamarat doktor že ked sa možeš sama najest ist na wc a chodit tak si na tom dobre to ho citujem vtedy ma chcel rozosmiat čo sa mu aj podarilo 🙂

hope2011
2. sep 2011

@sijust to je krasne, vy mate vyrocie??? aj my sme mali pred mesiacom uz skoro...tak ho krasne oslavte...a mozno prave toto je to spravne obdobie, kedy pride vas vytuzeny poklad.....no vies, na tu bolest si proste zvyknes a hlavne ked si povies, ze je to kvoli malickemu, tak ti nic ine ani neostava a vydrzis....za inych okolnosti, keby som nebola tehu, tak hned pcham do seba nejake tabletky, takto nic....proste drzis....uz je to tak...pre nase lasky vsetko 🙂

hope2011
2. sep 2011

@tinka9075 tak to je naozaj svata pravda....treba si hlavne vazit co mame...to je fakt obrovska pravda...aj ja si to vela krat poviem...niekedy uz by som sa ja trapila nad nejakymi potiazami, ktore sa objavuju v nasom zivote, ale poviem si, su dolezitejsie veci.....🙂

tinka9075
2. sep 2011

@hope2011 ja som už bola vela krat v nemocnici nielen pri tomto že som potratila ale boli aj ine problemy a ked som tam videla tych ludi ako trpia vtedy som sa na život začala pozerat inak a možno to mi aj pomaha važim si čo mam a babo pride ked to ani nebudem čakat 🙂

pici
2. sep 2011

@sijust tak sup sup do toho :D
no nam na zaciatok oktobra podla menzesu.. uvidime...

alibabaa
2. sep 2011

@pici @sijust
ja budem z vas asi posledna 😕 okolo 21 by som mala zacat len pichat... a vklad najskor 4... ak pojde vsetko ako ma...
@sijust to mas teda dost na knap. drzim palcekyyyy 🙂

pici
2. sep 2011

@alibabaa supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak mam spolupartacky :D

pici
2. sep 2011

@hope2011 aj ja budem mat urcite dievcatko :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre