IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
19. sep 2011

@apolenka6 no to som rada ze sa ti paci knizka,som ti hovorila ze vela veci pochopis,preco sa deju 🙂 🙂 verim ze ti pomoze prebrat stafetu po niektorej tehulke 🙂 🙂 🙂 ako si pisala lucke velmi pekne si to napisala....ja si myslim ze stafetu ti poda @katy33,krasny vianocny darcek...hlavne tomu ver ze to bude a tes sa z toho!!!!ako to je v tajomstve 🙂 🙂 🙂 🙂

fomarik
19. sep 2011

@zabka60 presne takto isto s asprával moj podrbaný doktor, ktoreý asi tiež prvýkrát počul o IUI v mojom prípade a postupoch po zákroku...ani sono, ani odber, dokonca ani folikulometria na 15DC..proste nič! Je to kreten!!! Ja som stále chodila do Helíka po týchto skusenostiach som nemala ani chuť ani náladu sa s niekým dohadovať a doktorovi ako ťapa vysvetlovať, čo má urobiť. Dokonca nevedel, čo je to utrogestan!!!!!!!! Takže naše zdravotníctvo...nech ide do prdele!!!! 😠

adikasala
19. sep 2011

@fomarik dakujem velmi luci,,verim tomu ze to dotiahneme do maja,som pozitivna 🙂 🙂 🙂 ale skoro som zamrzla ked mi doky povedala ze su tam dva gestacne vacky,to by bol gol a prirodzene 🙂

cmelica
19. sep 2011

tak kocky krvicka negativna 😒 zajtra sa objedname na konzultaciu a pekne nech ide vsetko ako ma 🙂
neviete nahodou ci robia konzultacie v Heliku aj v sobotu a nedelu??

tinara23
19. sep 2011

@adikasala jéjda, gratulujem k srdiečku 😵 😵 😵 téda dva vačky, no, ale ešte môže byť srdiečko aj v tom druhom nie, možno ho ešte nevidno 😉 tak držkám palce 🙂 ja už tiež odratávam, o týžden idem na sono, to by som mala byť 6tt+6 🙂

adikasala
19. sep 2011

@tinara23 dakujem...no doktorka sa vyjadrila ze v tom druhom by uz malo byt nieco lebo dnes som uz 7+2.tak asi nie,ale ja som spokojna s jednym,vzdy som si zelala iba jedno dieta,tak asi ten hore na to dosiel a zariadil to takto 🙂 🙂 🙂 aj ked v rodine mame nabeh na dvojicky 🙂

majca55
19. sep 2011

@cmelica tak som smutná ☹ ale uvidíš že teraz to vinde 🙂 moja nikdy som cez víkend nešla ale skus sa opýtať ale robia aj poobedné konzultácia raz som bola 16.30 hod. 🙂 🙂

zabka60
19. sep 2011

@fomarik presne tak slovenske zdravotnicke nuly!!!!!a som teda mimo utros treba brat kym nepride mrcha ci teda na 14dpo treba vysadit,nerozumiem fakt

adikasala
19. sep 2011

@zabka60 ono ti mrcha si sama nepride kym nevysadis utros.kolky den si po iui?ak mas test negatyvny vysad!!!pripadne znovu nasadis par dni nic neskomplikuje,,,ja som nasadila az skoro v 5 tyzdni

tinara23
19. sep 2011

@zabka60 mne napísal doc. do správy takto, citujem : " Na 14 deň po IUI si urobí tehotenský test ak bude negatívny, tak vysadiť utrogestan, dať info a objednať sa na 10DC na sono, ak pozitívny pokračovať utrogestanom a objedná sa na sono a krv. Ak dojde ms skôr ako na 14deň vysadí utrogestan." Takže ja som to aj tak urobila, urobila som test 14DPO, bol negatívny, vysadila som utrogestan.

cmelica
19. sep 2011

@majca55 Dakujem Moja 🙂 no musime ist dalej...ved sa predsa teraz nevzdame 🙂 🙂 tak super ,ze aj tak poobede..teraz mame obaja rannu tak by to bolo fajn keby nas tak objednali na piatok...musim sa s nimi tak niako dohodnut... 🙂 🙂 🙂

cmelica
19. sep 2011

@zabka60
@tinara23 ja som si tiez uz dnes utros nedavala a pockam si pekne na mrchu...
@tinara23 plati to pre vsetky bylinky ci len pre alchemilku???

zabka60
19. sep 2011

@adikasala
@tinara23 no pekne!!!a mne aj @cmelici jedna nemenovana povedala,ze ho musime a ked sme este negativne kym nam nepotvrdia ze sme naozaj neni tehu!!!dnes som 16dpo no pekne este rano som si dala,takze dnes vecer uz ziadny utros teda a mrcha pride jo

tinara23
19. sep 2011

@cmelica to neviem, ale ja osobne by som nebrala žiadne bylinky, pokiaľ stimulujem liekmi, či už na IUI, alebo na IVF.

tinara23
19. sep 2011

@zabka60 ja som vysadila na 14DPO a 16DPO mi prišla ms, na deň presne 🙂

adikasala
19. sep 2011

baby poradte ako mam oznamit rodicom ze cakame babo,,ps zijem v zahranici akym sposobom by to bolo najkrajsie??vidime sa cez skyp a mail.chceli sme ist osobne na vykend ale sa mi to nepozdava,nechcem riskovat 😉

majca55
19. sep 2011

@adikasala ja by som radšej volila osobný kontakt ale kedže nejdeš domov tak cez ten skype si myslím,že to sa dá tiež ved ťa aj vidia takže reakciu si vychutnáte spolu 🙂 🙂

cmelica
19. sep 2011

@tinara23 tento mesiac stimulovat nebudem,takze teoreticky by to nevadilo,ci??

zabka60
19. sep 2011

@tinara23 no mala som dnes dostat kruci keby som vedela a nemenovana ma zbytocne neplietla,och to tak ked sa niekto hra na mudreho!!no nic dnes vysadim a v stredu hadam dorazi a uvidime co dalej..

tinara23
19. sep 2011

@cmelica ideš tento cyklus na ďalšie IUI ? ak áno, ja by som nepila, lebo účinok clostilu je aj na ďalší mesiac. Poviem ti moju skúsenosť, ja som si takto nasadila sama od seba fytosoju (na podporu vajíčok a ovulky) a nevedala som, že sa nemôže, keď je problém so štítnou žľazou a tak som si poserkala kvôli môjmu samoliečeniu výsledky. Od vtedy som si povedala, že si nič sama nenasadím. Ale je to na tebe, alebo sa poraď s lekárom v care.
@zabka60 možno ti príde aj dnes, uvidiš.

tinara23
19. sep 2011

@adikasala tak ja si tiež myslím, že cez ten skype, by to bolo ideálne 🙂 Necestuj radšej.

pici
19. sep 2011

@adikasala paradicka. maly drobcek nech len pekne rastie a ten gestacny druhy nech nesarapati :Dmoja kamoska to mala zase naopak, vkladali jej dve.. jedno sa vyplavilo, preto mala spinenie, a druhe sa zdvojilo :D

alibabaa
19. sep 2011

@adikasala urcite by som necestovala. bala by som sa.. treba byt teraz opatrnejsia... ked sa to konecne zadarilo a este k tomu prirodzene..
tiez by som volila skype kedze sa vidite navzajom 🙂
ze dvojicky.. ty brdo.. mozno to bolo to spinenie ... tesim sa ze uz mate 1,3 cm a to srdiecko. to musi byt uzasny pocit.. ved aj ja sa ho raz dockam... 🙂 🙂

alibabaa
19. sep 2011

@pici fuuuha... takze skoro mala trojcata... uffff 😅

zabka60
19. sep 2011

@tinara23 no veru mozno,ale spinenie nemam ani nic len ma strasne prsicka bola 3 dni,takze je niekde na pol ceste

pici
19. sep 2011

@alibabaa ano :D myslim ze bude mat dost roboty aj s dvojkami :D

pici
19. sep 2011

@adikasala tak bud to povies neosobne, alebo chvilku pockas kym bude prdik napriklad vacsi na fotke a posles, alebo pockas do druheho trimestra a potom osobne?

cmelica
19. sep 2011

@tinara23 nie tento cyklus ideme na konzultaciu ,co sme nestihli pred 1 IUI...a 2 by nam vyslo tak zaciatkom novembra...zajtra idem pre kartu k svojmu dr tak sa ho na to spytam ci si mozem dat niake cajiky a alchemilku tiez....

zabka60
19. sep 2011

koceny ste tu take co maju ukazkovy spg a jediny problem je pco vajka anovulacne a predsa sa iui zadarilo???prosim ozvite sa nejake dakujem

zuzancek22
19. sep 2011

@hope2011 dakujem, citim sa iba nafúknutá, ale to je asi z toho utrošu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre