IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
18. okt 2011

@alibabaa 😀 😀 daj si ocelové špáratká ...drevené zlomíš 😝

alibabaa
18. okt 2011

@apolenka6 😀 😀 a ty ako? kedy mate dalsi termin na podpisanie zmluvy?? volala si tam?

dasaa
18. okt 2011

@apolenka6 no a ty ako postupujes ?

apolenka6
18. okt 2011

@alibabaa
@dasaa pýtate sa obe to isté odpoviem vám naraz ,nie nevolala som ...auto ešte nemáme,ale som si to zatiaľ rozmyslela a žiadosť ešte nepodám ....chvíľu počkáme ešte

alibabaa
18. okt 2011

@apolenka6 dame na to znamenie??? 😉 😉 😀 😀 to by bolo uzasne keby to vyslo aj bez IVF 🙂

apolenka6
18. okt 2011

@alibabaa vieš asi to tak malo byť ked som sa tam nemohla dostaviť ...neviem či si nemyslíš ,že som zvláštna ,ale cítim to tak a aj deň pred odchodom som ešte váhala a toto aj rozhodlo 😕

alibabaa
18. okt 2011

@apolenka6 nie si divna.. tiez by som nadtym tak pouvazovala 😉 ja tiez mam stale nejake prekazky ale tie sa hned same vyriesia.. tak verim, ze toto ivf bude prve aj posledne.. pripadne v najhorsom prve ket... kedze najskor pride prekazka a hned potom sa aj sama odstrani.. ktovie mozno to bude tak aj s ivf... ze et nevyjde ale ket uz bude pozitivne..
ale pevne verim ze ket nebude 😀 😀

dasaa
18. okt 2011

presne tak ako pises skor nebudes ani potrebovat ist na IVF bo ti to vyjde a budes tehu 🙂

dadax84
18. okt 2011

@apolenka6 ahoj, dufam ze sa mozem opytat. Citam ze sa ti podarilo 2 IUI, ak sa mozem opytat, boli ste s manzelom zdravi, alebo ste mali nejaku prekazku? vdaka za odpoved

apolenka6
18. okt 2011

@alibabaa ved ked sa rozhodnem ísť na IVF čas mám stále,nič mi neujde 😉 a budem čakať na zázrak..ked už som 4 roky čakala 😎

apolenka6
18. okt 2011

@dadax84 rada odpoviem,nič nám nie je ...tak sa zadarilo ,ale potom mi to odišlo ☹ v januári a odvtedy nič

mirka2010
18. okt 2011

@katy33 moja zlatucka, tak pekne oddychuj, aby malicka bola co najdlhsie u maminky 🙂 nas maly je tiez dole hlavickou uz niekolko tyzdnov a na kazdom sone doteraz bol dole hlavickou, len ja ho mam poriadne vysoko, aj dr sa cudoval, ako mam brusko hore, takze asi az tak netlaci. takze fotocka sa uz nedala urobit? uz bola malicka moc velka? ale to ze uz ma taku vahu, to je uzasne. naozaj perfektne....no mne je dva dni lepsie, tuk, tuk, tuk....ale v sobotu to bolo velmi zle...az som sa bala...proste sa musim setrit...a davat na malickeho co najvacsi pozor...na lasku nasu 🙂 a ten kocik...ach, ja neviem...moj mm nema vobec cas sa tomu venovat, ani ist do obchodu, elbo dokoncujeme domcek a musime sa do mesiaca nastahovat, tak ja neviem, kedy ho kupime....

mirka2010
18. okt 2011

@cmelica ved to ano 🙂 sruhe iui bude uspesne...to je uplne jasne 🙂 ale vies, prirodzene...to by bolo nieco 🙂

apolenka6
18. okt 2011

@mirka2010 jéé tak už budete v novom domčúriku 😨 😵 paráda ..a ozaj aké meno máte pre vašého mládenca? nikde som to tu nezachytila 😕

mirka2010
18. okt 2011

@apolenka6 meno je este v rieseni 🙂 ale ked si budeme isti, tak dame vediet, dobre???? a ano, velmi si prajeme, aby sme s malickym uz isli do noveho domceka 🙂 a ty sa mi ako mas???

apolenka6
18. okt 2011

@mirka2010 ahá?! ták?..tak som zvedavá potom daj info na meno 😉 no ja som vo fáze čakania na zázrak 😵 ale nie ešte počkáme na IVF, musím si nájsť náhradu a myslieť na niečo iné....práve sme sa dohovárali na tom s kamoškou,že začneme spolu cvičiť ...do fitka ,no u nej bude horšie ju k tomu "dokopať" 😀 by strašne chcela,len je lenivá 😕 ale môj nátlak ju bude musieť prinútiť 😠 😕 😀 😀

pici
18. okt 2011

@buba13
@tinka9075 babulky hlavu hore.. bojujeme a nevzdavame sa ano?

ketere
19. okt 2011

@zubrienocka moja nooo, tak naši kotrmelcujú 🙂 ja stále len 2 kg... musím sa strážiť, lebo ja som celkovo dosť pri sebe, tak nemôžem nejako extra priberať... no na bruchu mi to nie je moc vidno.. prekryje triko, keďže prsia sú väčšie 🙂 ale zadok.... aleluja ☹ strach a hrúza!!!! som povedala, že mám to bábo celé asi v zadku!! 😀 pribrala som len 2, ale v tom zadku mám tuším 10! Nikdy som nemala malé "pozadie", ale teraz?? uffff.... ja som niekde čítala že počas celého tehu je v norme ak priberieš do 12 kg... tak myslím, že by sme to mohli zvládnut, nie? aspom teda dúfam... tak Ty máš veľký utz 3.11. a ja 2.11 🙂 tak sa veľmi teším na výsledky... už by som aj veľmi chcela vedieť, čo to bude... mená už vyberáte??

apolenka6
19. okt 2011

Dobré ránko!!!

@pici a ty čo nemôžeš spávať?? 😀 😕 ale na tvojom mieste by som bola rovnaká .... 😝 😵

zambilka
19. okt 2011

@ketere
@zubrienocka ahojte baby takže 12 den od iui test negat 😒 ani duch no čo už 😔

pici
19. okt 2011

@apolenka6 vies co bola som s kamoskami, mali sme babsky vecer ako kazdy utorok a nejako som sa prebrala :D

petuska123
19. okt 2011

@pici ahoj testla si??

pici
19. okt 2011

@petuska123 ahooooooooooooj nie ... zatial uspesne odolavam :D

petuska123
19. okt 2011

@pici a kedy doodolavas???

pici
19. okt 2011

@petuska123 tak neviem. najskor cez vikend... dufam ze dovtedy vydrzim

tinasc
19. okt 2011

@pici my sme asi zvedavejšie ako Ty 😀 🙂 😉

pici
19. okt 2011

@tinasc
@petuska123 no to vidim dievcata :D ale pockam naozaj aby bol vysledok realnejsi...

tinasc
19. okt 2011

@pici no jasné, však to už bude za chvíľku 🙂

ketere
19. okt 2011

@zambilka zlatko moje ešte nezúfaj... uvidíš tie krásne // na 14-ty deň 😀 veľmi držím päste 😀 na krvičku ideš v piatok? alebo až v pondelok?

mirka2010
19. okt 2011

@apolenka6 no cvicenie je fajn, ale tiez nie velmi pre mna..ja som to nahradila brusnymi tancami a zumbou, takze to som pred otehotnenim praktizovala celkom casto a hlavne brusne tance, aby mi pomohli...a dokonca z jedneho kurzu sme naraz otehotneli dve...takze asi v tom aj nieco je 🙂 na to by sa kamoska nedala nahovorit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre