IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa presne tak vcera sme sa o tom bavili 😀 😀 no veru budeme sa na dialku drzat za ruky a podporovat 🙂 🙂 🙂

sijust
9. nov 2011

@alibabaa to fakt?tak predsa je tam len prepojenie....ja som sa totiz sekla o den,tvoje dni su 6opu a 11et...ale ty si tam predsa len nasla to spolocne...tak to je tutovka 😉 bud hlavne skoro fit...ja sa mam celkom fajn,len vsetky mozne prejavy choroby sa na mne striedaju 😖 teraz mam nadchu,hlavu mi ide rozdrapit...sem tam sa mi zdvihne zaludok,ale podla mna je to super oproti tomu,co tu niekedy citam...ako musia zienky trpiet...tesis sa na vklad?len vela pi,nezabudaj na kys.listovu a mozes aj babyplan(vit.) 🙂

sijust
9. nov 2011

@cmelica @alibabaa presne na tuto stranku chodim nakukat kazdy den 😉

sijust
9. nov 2011

@apolenka6 prepac moja,ja so si to nevsimla,ved to tu nejako blbne 😠

alibabaa
9. nov 2011

@sijust skocim si asi kupit ten babyplan... len z neho som pribrala ked som ho brala, tak dufam, ze teraz to tak nebude.. teda bude ale z ineho dovodu 😉
tak pekne vitaminkuj a oddychuj. to asi aj robis, tak pekne pokracuj 🙂 na tie napinania som niekde citala, ze si mas cuchnut citrusoveho plodu .. tu supku, ze by ta vona mala pomoct a napinanie by malo ustupit 🙂 tak skus, mooozno pomoze 🙂 ak nie tak si aspon vyskusala. aj zuzanka7834 to skusala a hovori, ze nosi so sebou vsade tusim mandosku.. ze niekedy to zabera.. ale nie vzdy.. 😖 ale aj za to niekedy, to mozno stoji za to 🙂

cmelica
9. nov 2011

@sijust zlatko a ty si davas aj babyplan aj kyselinu listovu???pytam sa preto,bo aj ja to tak beriem a mam strach ci sa neprevitaminujem 😨 rano si davam kyselinu a poobede babyplan 🙂

sijust
9. nov 2011

@cmelica ja beriem kyselinu listovu s prestavkami 2roky... 🙂 a babyplan som zacala pocas stimulky....ale beriem ho kazdy druhy az treti den,v poradni ma upozornili,ze ak sa berie kazdy den,rodia sa deticky s nadmernou porodnou vahou...ale su tam potrebne vitaminy pre mimika...

cmelica
9. nov 2011

@sijust takze kyselinu kazdy den a baby plan kazdy 2-3 den,hej? juj este,ze si tu 😀 😀 😀 Dakujem 🙂 🙂

alica311
9. nov 2011

@sijust Ahoj, už som si podala žiadosť o IVF, dr. povedal, že tak mesiac a pol tvrá schválenie, čo bude až v polovici alebo až koncom decebra, ale chcla by som si už urobiž aspoň predoperačné vyšetrenia, nevieš akú dobu platia?

sijust
9. nov 2011

@cmelica ano presne,mozno niekto to berie inak....ale tiez to nechcem nejak zvlast prehanat...a ako sa citis?nejake priznaky? 😉

sijust
9. nov 2011

@alica311 ahoj,v Heliose beru pred zakrokom 3tyzdne stare predoperacne...este mas cas...koncom nov.by som pomaly zacala....vela stastia prajem 😉

alica311
9. nov 2011

@sijust ďakujem 🙂 A ty sa ako máš mamina 🙂

cmelica
9. nov 2011

@sijust rano som tu pisala ,ze super,ale teraz som stale na zachode a boli ma podbrusko ako pri mrche...tak neviem ci je to dobre 😖 uvidim co to urobi ked sa najem 🙂
uz si aj vracala,ci ta len natahuje 🙂 🙂 to su take pekne trampoty tehu,vsak??budeme za ne vdacne hadam kazda z nas 🙂

cmelica
9. nov 2011

@alica311 ja so do tej poslednej vety nenapisala ze sa budeme hadam kazda z nas na ne TESIT 😀

sijust
9. nov 2011

@alica311 ...ale tak celkom fajn...len ma choroby trapia 😠 inak je to super...uz mi vykuklo aj brusino 😀

petuska123
9. nov 2011

@sijust hej??no ja neviem ci vykuklo 😀 to moje.

sijust
9. nov 2011

@cmelica mojka,mna bolelo podbrusko neskutocne...tlaky uplne ako pred ms,myslim,ze to moze byt dobre znamenie...prska ta nebolkaju?lebo ja som nemala ziadne priznaky...len to podbrusko a prsia....vracala som len raz,ale to bolo len malicko,lebo som tri dni skoro nic nejedla...inak mi je celkom fajn...neboj moja,vsetky do jednej budeme maminky 🙂 a potom mozeme dat mega stretko 😀

alica311
9. nov 2011

@sijust tak to s tým bruškom je krásne 🙂

sijust
9. nov 2011

@petuska123 no fakt, ked pride mm, tak ma odfoti...rano mavam vzdy splasnute brucho a od vcera rana taky pupcek,uz sa neda ani stiahnut 😀 inak to je velmi individualne...niekto nema brusko do 20tt 🙂

petuska123
9. nov 2011

@sijust tak potom hod foto mozno aj ja hodim ale to bude skor tukova zalezitost v mojom pripade 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sice stihla a ked priberem tak do brucha 😝

tinasc
9. nov 2011

@cmelica a ty máš aký problém so štítkou? znížená či zvýšená?

alibabaa
9. nov 2011

@cmelica @pici @tinasc tak neodolala som.. a volala.. a ta co to dvihla.. zasa jedna co sa cudovala ze volam.. ze nikto iny nevyvolava.. no tak som jej povedala, ze som sa na to vcera pytala a ze mi povedali, ze mozem si zavolat ak budem chciet ... tak splasla... ale bola taka .. odmerana. ziadna ludskost... len pasova vyroba..
takze v centre je skutocne asi len jedna sestricka, jedna doktorka, jedna embryologicka ludsky spravajuca sa. ostatne zeny v tom centre maju v pazi.. asi nemali nikdy taky problem a nic take neriesili... a drabek bol dnes mily. dokonca sa aj usmial. i ked bol prekvapeny ze ma zasa vidi... ale hlavne ze je vsetko ok ako som uz pisala rano..

tinasc
9. nov 2011

@alibabaa ach jo... a ako sa majú embryjká?

pici
9. nov 2011

@alibabaa a co sa cuduje? ja som volala kazdy den... a nikto mi nic nepovedal... treba sa stazovat harbulakovi

mirka2010
9. nov 2011

@kostickabonnie ahoj, no vies, myslim, ze kazda zena znasame zakrok ci uz iui, alebo ivf inak-individualne...netreba sa nechat odradit a vsetko radsej odkonzultovat s lekarmi, oni vedia co robia, hlavne v centrach, vsak urcite chcu hlavne pomoct, takze drzim palce, nech si co najskor tehulka 🙂

tinasc
9. nov 2011

@pici človek sa už bude báť pomaly aj niečo opýtať... nejako sa to tam kazí...

pici
9. nov 2011

@tinasc neviem preco... ????

tinasc
9. nov 2011

@pici no však nevie na koho tam natrafí a dostane sa mu akurát toho, že dostane vynadané.. prinajhoršom dostane najavo, že otravuje...myslím v GF...

tinka9075
9. nov 2011

@cmelica ahoj čítam že ta bolí podbruško to si asi fazulka robí miesto 🙂 mna zatial nebolí nič dnes som bola u doktora v PE a ako naschvál som stretala samé tehulky 😉 😉

alibabaa
9. nov 2011

@pici no vsak v pondelok mi vynadali ze co chcem ked uz maju objednanych pacientov, ze na mna nemaju cas.. a drabek sie tiez neodpustil poznamku... pockaj najdem a hodim ti to do IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre