IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
29. nov 2011

@katy33 no to aby som sa uz teraz rozcvicila,az tu stafetu poriadne lapim 🙂 🙂 🙂

alibabaa
29. nov 2011

@cmelica lapis, musis nam ju totiz odovzdat vies??? stale tu na nu cakam... 😉 😉

adikasala
29. nov 2011

@alibabaa no asi to budu vsetko tie hormony co si pobrala...teraz sa telo vyburi 🙂 ja vsetko postarom zacali aj mna zuby trapit,ved v tehotenstve je to bezne 😀 uz predcasom sa mi zjedneho zlomilo,a dnes rano sa asi zlomil dalsi kus,tak ma caka navsteva zubara....jaj chcela som tomu vyhnut,,tod bude ma to stat 200e,ale nemynie mato!!!

cmelica
29. nov 2011

@alibabaa jasne ,ze odovzdam 🙂 🙂 🙂 a stakou radostou ako si nevies ani predstavit 🙂 🙂 🙂
a na teba sa co moja sype???

alibabaa
29. nov 2011

@cmelica no vsetko co sa len da... 😖

cmelica
29. nov 2011

@alibabaa hned a zaraz to nechaj za dverami,aby si bola cim skor fit na Ket 🙂 🙂 keby to tak slo,ze???

alibabaa
29. nov 2011

@cmelica no veru.. 😒

dasaa
29. nov 2011

@cmelica ahoj moja ako ? 😉

cmelica
29. nov 2011

@dasaa uplne uzastne 🙂 🙂 bola som kuknut 7 mesacnu bambulku a hned mam lepsiu naladu 🙂 🙂 a ty??

dasaa
29. nov 2011

@cmelica tak to je super 🙂 ja sa mam docela fajn som taka nejaka otapena,leniva nic sa mi nechce robit a berie ma naspanie to asi koli tomu ze som sa tak prejedla 😀

tinka9075
29. nov 2011

@cmelica
@alibabaa
@dasaa
@majca55 ahojte babulky ako sa máte ja som dnes bola na soc.poistovni odovzdat papiere a stretla som kamošku 10rokov sa im nedarilo mat dieta a teraz po ivf čaká dvojičky a má 41rokov tak zázraky sa dejú normálne mi aj slzičky padali tak som sa s nou tešila 🙂 🙂

dasaa
29. nov 2011

@tinka9075 no ved to je jasne ze zazraky sa deju ale musis aj verit.Pre tvoju kamosku to musela byt superrrr sprava 🙂 Ved aj ty zachvilku budes mat dvojicky 😉 😉

dasaa
29. nov 2011

@katy33 ahoj tak to by boli najkrajsie vianoce pre vas keby to vyslo.Juuuj drzim vam prsteky 🙂

alibabaa
29. nov 2011

@tinka9075 uzasne 🙂 ja mam okolo seba iba baby, ktore si povedali a mali i ked do roka ale maju alebo cakaju.. ja jedina v mojom okruhu cakam a cakam a cakam a cakam.. ale ja sa raz dockam! 🙂 aj ked v 41 😀 ale to uz mm bude mat 52 ... ☹

dasaa
29. nov 2011

@alibabaa tak to tiez poznam.Citila som sa tak blbo ze my s manzelom este nic nemame.Ale jedneho krasneho dna som vsetko hodila za hlavu a zacala som si uzivat krstniatka 🙂

si31si
29. nov 2011

@dasaa ahoj a v kolkatom si už týždni?

tinka9075
29. nov 2011

@dasaa no bola to super správa ona mi vždy volala že ako dopadla a dnes sme sa stretli ked ma zbadala tak sa rozplakala a ked mi povedala že čaká bábetká tak sme plakali obe ludia sa po nás pozerali ako na bláznov ešte mi povedala že nech si pohladkám bruško aby sa to na mna nalepilo 😉

tinka9075
29. nov 2011

@alibabaa neboj dočkáš sa a nemusíš čakat tak dlho ved rok 2012 bude pre teba štastný aj s fazulkov v brušku 😉

majca55
29. nov 2011

@bystroocka ano moja už 3 a verím,že úspešné až do konca 😵 ako sa cítiš?

majca55
29. nov 2011

@dasaa dnes fofry v práci ale už pohodička doma 😵 a ty moja ako si sa mala?

majca55
29. nov 2011

@buba13 dakujem moja asi v piatok ráno uvidím 😵

majca55
29. nov 2011

@tinka9075 moja to je krásne aj nás všetky to už čaká 😵 😵

tinka9075
29. nov 2011

@majca55 jasné že čaká ved sme nejaké bojovníčky 🙂 🙂 🙂

majca55
29. nov 2011

@alibabaa ahoj zlatko ako sa máš?kedy možeš pokračovať? 😵

majca55
29. nov 2011

@pici tak ty si tu moja dlho nebola ako sa máš?krásna nová fotečka 😵 😵

majca55
29. nov 2011

@katy33 moja tak za chvílu už budeš mať bambulku v náručí jej krása 😵 držkám palce,aby všetko dobre dopadlo a budete mať tie najkrajšie vianoce 😵 😲

dasaa
29. nov 2011

@majca55 docela dobre dnes len som nejaka otapena. 🙂

mirka2010
29. nov 2011

@katy33 ahoj zlaticko...tak ty mas prvu navstevu nemocnice za sebou.....supeeeeer, ja tu nasu porodnicu uz poznam doverne, kedze tam chodim kazdu kamosku pozriet....my sme dnes aj s manzelom boli na predporodnej priprave a som velmi rada, ze sme tam boli...vedie to porodna asistentka a bola uzasna, vsetko nam porozpravala, ci o dychani-ktore sme si aj precvicili, co budem aj nacvicovat doma...ale aj o priebehu prichodu do porodnice, co sa bude diat na sale, co potom...ako to bude po porode, co mame mat pri sebe...no neskutocne uzitocne rady, som rada, ze 10 euro na hodinu to stalo za to...aj sme si pocvicili, aj dychali ako psiky 🙂 no bola to sranda....a samozrejme, najvacsie brusko som tam mala ja 🙂 sama som zvedava, kolko ten nas zazrak vazi...uvidime o dva tydzne....inak kym som tam prisla, bolo mi priserne, uz dva dni bojujem so strasnymi nevolnostami, tlak mam nizky, stale mam pocit ako keby som plavala....dusno mi je, no take zvlastne pocity....inak som velmi zvedava, kedy my pojdeme....vobec neviem, aky je moj krcok...lebo poradnu mam az o tyzden v piatok...mna pocas 8 mesiaca vobec moj dr nepozeral...a to som citala, ze by som tam mala byt 2x na poradni a jasne ze som nebola...pojdem tam az v 36tt, co sa mi zda aj dost neskoro...ale co uz s nim....inak sa ako citis??? uz mas vsetko nachystane,??? moooooooc vas pozdravujeme a posielame boztek 🙂

dasaa
29. nov 2011

@si31si ahoj zacinam 8tt 🙂

majca55
29. nov 2011

@dasaa a už sa učíš na skúšky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre