IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
14. dec 2011

@tinka9075 ty budes ako ihelnicek,moja 🙂 ale vsetko vydrzime,vsak?

tinka9075
14. dec 2011

@cmelica jasné že vydržíme ale hlavne že bude všetko ok 🙂 🙂

tinasc
14. dec 2011

@tinka9075 presne, môj mužík za svoj život ešte nebol operovaný, zato ja som za svoj život už preskákala toľko operácií a zákrokov... no škoda hovoriť... takže tiež sa mu to ľahko hovorí...

cmelica
14. dec 2011

@tinasc ako dopadli pernicky??

tinka9075
14. dec 2011

@tinasc ja toho už mám tiež vela za sebou ale som sa smiala ked mi povedal že bude držat palce a nervozne sa prechádzat v nemocnici na chodbe aspon že tak 🙂 🙂

tinasc
14. dec 2011

@cmelica sú dobré, malej nechutili... no aká náročná... do vianoc ich ale zjeme, keď prídeme domov z vonku, k horúcemu čajíku budú dobré 😉 😉

tinasc
14. dec 2011

@tinka9075 môj mužík bol vždy v robote, ktovie, či som mu v tej chvíli chodila po rozume... 😉

tinka9075
14. dec 2011

@tinasc to môj vždy stepoval v nemocnici a ked nie tak každú chvílu volal sestričkám tie už museli byt z neho zúfalí 🙂 🙂

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica dakujem za tip 😀 neviem, ci to bolo zahniezdenie, rovnaky priebeh ( v tom istom case a rovnako dlho, ale spinenie nebolo take silne) bolo aj pri prvom IUI. No a tiez problem je, ze to spinenie na 20 DC mavam uz niekolko rokov (ale neviem tam najst pravidelnost alebo nejaky system - a doktori nevedia najst pricinu). Takze ja som skeptik a myslim si, ze to spinenie brani otehotneniu 😒

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica jaj, a som 25 DC dnes, IUI bolo na 13 DC

alibabaa
14. dec 2011

@apolenka6 jeej tak uz sa na nu tesime.. a pozdravuj ju !!! 🙂 🙂

cmelica
14. dec 2011

@kostickabonnie aj si bola niekde na vysetreniach??

dasaa
14. dec 2011

@cmelica cooo? to uz dalsiu knihu mas?

bobinka77
14. dec 2011

@cmelica Ďakujem, to je dobrý nápad, akurát zajtra ideme riešiť do Martina, že čo ďalej, či ešte 2 x insemináciu alebo umelé oplodnenie. To tak dlho trvá schválenie tej žiadosti???? Aj ja Tebe držkám palčeky, verím že čoskoro to vyjde

majca55
14. dec 2011

ahojte babulky tak som po vianočných nákupoch a poviem vám,že mám dosť 😝 ale kúpila som si tehu mikinu 😵

dasaa
14. dec 2011

@majca55 uz sa pripravujes na tehu oblecenie 🙂

cmelica
14. dec 2011

@dasaa veruze dalsiu,aby som mala co robit a necumakovala do PC...mm uz ma odtialto vyhadzuje 😀

dasaa
14. dec 2011

Ahoj @katy33 sme velmi radi ze uz si s malou doma.Prajeme ti vela zdravicka.Potom nam ukaz svoju princeznicku. 🙂

cmelica
14. dec 2011

@bobinka77 no schvalenie trva asi mesiac,niekedy aj dlhsie...za ten cas mozte skusit este jedno IUI a IVF mozno nebude ani treba 🙂 🙂

cmelica
14. dec 2011

@majca55 tak ty uz nakupujes tehu oblecenie?? 😀

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica ak myslis konkretne tento cyklus, tak som volala doktorovi, ze co mam robit, ze mam silne spinenie a on mi povedal, ze mam cakat, ci pride ms, ze tu sa neda nic robit, len vydrzat a po 14 dnoch testnut. No a celkovo som s tymto problemom "otravovala" a vymenila 5 doktorov, postupila kopec mylnych diagnoz bez uspechu. Dokonca aj v GynFive, ked som tento problem opisala, tak ma odpalkovali, ze niektore zeny to tak proste maju a bodka. Takze neviem, ak bude teraz negativny vysledok, asi si vyberiem 6-teho lekara ...len netusim, kde uz len hladat odbornika, ked posledni dvaja o sebe tvrdili, ze prave oni su ti najlepsi na Slovensku 😀 😀 😀

dasaa
14. dec 2011

@cmelica ved je to droga nasa.Aj moj mm je nervozny ked ma vidi pri PC 😖

bobinka77
14. dec 2011

@tinka9075 Aj my chodíme do Martina, ale do Heliosu. To mi je ľúto, tak vlastne tebe sa to aj podarí, len potom potratíš však??? To bol asi aj môj prípad.... ale nechápem prečo, keď som brala aj ten utrogestan na udržanie tehotenstva.... fakt neviem z čoho sú potom tie problémy... ☹

dasaa
14. dec 2011

presne tak ako pise@cmelica ja na tvojom mieste @bobinka77 este by som isla na IUI pokym nebude schvalena ziadost.A moze byt ze ti potom bude aj zbytocna 🙂

bobinka77
14. dec 2011

@cmelica Skúsim sa zajtra na to opýtať.... A ty kam chodíš????

cmelica
14. dec 2011

@kostickabonnie ach jaj to nase zdravotnictvo 🙂 ja verim,ze to budu len pozitivne spravicky 🙂 aj vam hovorili o IVF??

tinka9075
14. dec 2011

@bobinka77 no vždy som potratila ale v Iscare mi zistili kde je problém v krvi tak budem musiet pichat celé tehu injekcie ale nevadí a ešte brat na imunitu Prednison snád to pomôže 🙂

cmelica
14. dec 2011

@bobinka77 ja do Heliosu v MT 🙂 teda neviem ci este niekde je tiez helios 😀

dasaa
14. dec 2011

@majca55 a ako sa mi mas uz ti je lepsie ? 😉

alibabaa
14. dec 2011

@kostickabonnie este som tu nasla kocky co chodia do brna... tak skus tam, za to nic nedas...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre