IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lusina
21. okt 2008

Bambulka, aj ja chodím do helíka, som veľmi spokojná s lekármi, ja konkrétne chodím ku dr.Gaťovej, ale raz som bola aj u dr.Krajkoviča, aj on bol milý.
tebe kto robil IUI?

rosienka
21. okt 2008

to som rada, ze prdsa len je dost takych, co im to na prvy sup vyslo, ja idem v novembri tiez na to, i ked sa neupinam, ze by to malo vyjst...ale hrozne by som sa tesila

kuspitka, my sme tu asi jedine skoro rovnake "pripady"...IVF za nami, manzelove spermie nepouzitelne, tak hop na IUI s darcovskymi..😉 Len s tym rozdielom, ze my sme MESA/TESE obisli a ani laparku si nadavam robit, organy mam vraj v poriadku, aj vajcovody. Preco ides vlastne na tu laparku? Odporucili ti ju?

kuspitka
22. okt 2008

Ahoj rosienka tak ja som chcela ist potom neuspesnom IVF chcem vediet ci mam vsetko poriadku radsej chcem mat istotu ako potom banovat tak to bolo aj MESA-TSEA isli sme aj ked sme mali istotu ze tam nic nenajdu

dahra
19. sep 2009

Ahojte,
takze ako je to s tymi uspechmi IUI na prvykrat? Komu sa zadarilo? Boli to partnerove spermie?

alimak1
9. jan 2010

ahojte,
aj ja som absolvovala IUI a na prvýkrát úspešne. Bola som V novootvorenom centre Iscare v Martine a teraz som v 10 tt. Pracuje tam Doc. Tomáš. Je to super odborník.
Píšem si aj na fóre IUI tu na KOníku a tiež je tam jedna baba, ktorej to na prvýkrát vyšlo a dokonca čaká dvojčatka.
takže hlavu hore a hurá do toho. Šance tu naozaj sú.

Ak by ste chceli bližšie info, tak mi prosím napíšte do internej pošty, rada pokytnem aj podrobnejšie informácie. Na nete však budem až v pondelok, takže do skorého videnia

mimina321
9. jan 2010

ahoj
tak mne sa iui podarilo hned na 1krát,velmi sme sa tešili,ale bohužial z toho bolo mimomaternicové tehu 😔

adka2701
24. jan 2010

Ahojte kočky!
Ja som bola na IUI prvý krát teraz vo štvrtok, dúfam, že bude úspešné! Aké máte vy skúseností s prvým IUI?

sliver
8. feb 2010

ahojte kočky
adka ako si dopadla? už vieš výsledok?

ja som bola teraz v piatok prvý krát na IUI v Iscare v Martine, tak uvidíme 😉

renka1801
3. mar 2010

ahojte , sliver ako ste dopadli? podarilo sa? ja som bola v sobotu na prvom IUI. A velmi verim že sa podarilo.

solinka
28. apr 2010

ahojte 😉
som tu nová 🙂 chodíme do Gyn Fivu 🙂 a vše je na dobrej ceste !!! všetkým maminkám a aj čakajúcim maminkám a aj nám zatial nemaminkám ,-prajem krásny deň 😉

solinka
28. apr 2010

alimak 😉 blahoželám 😉

uyuy
28. apr 2010

ahojte kocky. aj mne sa podarila IUI na prvy krat. som velmi stastna, ale sa aj bojim. robili mi to v BA v Gynfive. chodim k doktorke Stenovej. neviem.ci mate snou niake skusenosti. chcela by som sa opytat, ci sa mozem dat na rizikove tehotenstvo, leboi robim v sklade.

andynkoo
8. máj 2010

Ahojte,bola som v piatok 31.4 ivf a urobili mi inseminaciu.Ale nechapem preco som nedostala 36 hod ten inejkciu.Volali sme tam o vysledok vo stvrtok 30.4 a povedali nam ze rano uz mame tam dojst to je 31.4.O 14.5 zistim ci som tehotna alebo ne.uvidim.Ale trochu ma boli podbrusku a nevolnost a viac ma hlava boli a krcna maternica sa mi tlaci vypada to tak ze dostanem kramii.Hmmm... Uzivam lieky do posvu vola sa to utrogestan.Takze uvidime, A vy ste to mali??
P.s a dufam ze sa mi podari hmm..... 🙂 😉

andynkoo
8. máj 2010

Aj ja chodim gyn fiv.A doktor mi robi drabek.Tak uvidim ci som spokojna alebo ne 🙂

bruskok
12. máj 2010

andynkoo: ahoj! Ja chodim do Iscare BA. Bola som na druhej inseminacii. Teraz cakam, 17.5. mam ist na krv. Aj aj beriem utrogestan do posvy. Ake mas po nom pocity? Stale musim nosit intimku, lebo cast z neho mi vytecie. Bolia ma prsia, podbusko a tiez sa citim ako pred menzesom. Meriam si aj bazalnu teplotu tam dole a mam ju uz piaty den zvysenu na 37,3 stupna. Mala niektora z Vas taketo priznaky? Bojim sa, ze to nie je dobre.

andynkoo
12. máj 2010

Ahojjj Bruskok
Hm to som este nepocula ze tam je este tam firma Iscare ba.No ja som bola prvy krat inseminaciu vsak uvidim,predtym ma bolelo podbrusku a stale ma tlacilo menzesom vyzerelalo tak aby som dostala.Prsak zatim necitim.No ja by som ti zajtra urobila tehotensky test a piatok idem na odber krv,dufam ze to uchytilo.Utrogestan ma uz neznasam furt musim davat a stale spim s nohovickami a pripade si davam aj vlozky.Ako si davas teplotu do posvu??Ja nenam nic skustenostii.Od vtedy som chodim gyn fiv od januara ale ja som bola aj na laparoskopiu a potom inemanaciu a cakat 2 tyzden.Atd..Ale ja tiez obavam lebo krami nemavam pravidelne nejake hormonu.Ale stizna zlaza mam poriadku.Tak uvidim ,neboj mozno ze uz si tehotnaaaa 🙂

bruskok
12. máj 2010

andynkoo: teplotu si meriam uz skoro 3 roky, ide o klasicke meranie teplomerom do posvy. Je dobre, ked sa pouziva stale ten isty teplomer. Teplota sa meria hned rano, po zobudeni a cca 5 min. Ak mas digitalny teplomer, tak ked Ti pipne, ze teplota je o merana. Ked je teplota vyssia ako 37,00 stupna, tak je pravidlo, ze zena ovuluje a ma plodne dni. Tak pisu mudre knihy, ale myslim si, ze je to individualne. Ovulacia je sprevadzana vyssou teplotou a vylucovanim hlienu. Ty chodis do Bratislavy? Iscare je tiez v Bratislave. Ta znacka BA znamena Bratislava. Uz si si robila tehotensky test? Alebo pockas na vysledky krvi u lekara?

andynkoo
12. máj 2010

Aha takkk to som ani nepouzivala tak budem skusat aj ja zajtra rano si vyskusam.No BA to znamena ze je bratislava.Ano chodim tam gyn fiv.No zajtra by som si urobila tehtensky test no vyskusam vies aj piatok mi odbornu krv .Uz aby bolo piatok lebo sa uz neviem dockat,.Ahaha.A ty mas ochvilku pondelok 17.5 cooo a ja 14.5 🙂

bruskok
12. máj 2010

Ale vysledky nebudes vediet hned. Aspon mne v Iscare povedali, ze vysledky mi zavolaju telefonicky o den neskor. Neviem, ako to bude u Teba, ale daj urcite vediet, ako si dopadla. Budem Ti drzat palceky, aby sa Ti to vydarilo! 🙂

andynkoo
13. máj 2010

No testi som si urobila ze som negativna ale vsak zajtra budem vedet na 100 percenti hiii 🙂

lucaju
13. máj 2010

andynkoo ten test nemusí ešte nič znamenať, počkaj do zajtra. MS si nedostala, a ani nešpiníš??? Máš pocity ako pred MS?
bruskok: ja idem po vysledok IUI 23 ho. Držím palce!!! Tiež beriem utroš, od nedele som si ho zavádzala do pošvy, ale kedže som dostala neskutočné svrbenie a a j pri styku ma to pálilo, tak som ho začala jesť. Som v pohode, necítim ospalosť ani zníženú motoriku, myslím že každému inak sadne, teda mne povedal doky že môžem si zvoliť sama ako ho budem užívať. čo sa týka bolestí tak mám pocity ako pred MS, bolí ma v podbrušku to už od samotnej IUI až doteraz, prsia mám tiež citlivé. Proste presne ako pred MS...Takže ja už som tu popísala že moc nedúfam, je tam malá pravdepodobnosť, aj keď veľa žienkam sa podarilo na prvý šup! Tak držím palce a ozvi!!!

andynkoo
13. máj 2010

Oki dobree,vies lebo som dost nedockava,Bojim sa lebo ma stale hlava boli tak som si dala inbrubufen,strasne ma hlava bolela,lebo u nas v robote nemame ziadne okna ani vzduch a mame blbe svetla.A ja robim v kadernictve.A stale ma tlacilo manzses a furt .Pozor ja nemavam pravidelne menzses.Boli ma brusko ne staleee.Prsak nic necitim.Do postvu nic mi nepali ale svbrbenie to mam uz dlho lebo mam kvasinkyy.Hmm. ☹ ,Zajtra budem ista a napisem vamm ale az vecer lebo robim do vecera.A my zistime o 14.00hod o 14.30 hod. 🙂

andynkoo
13. máj 2010

Lucaju to som si pre teba napisala zabula som si napisat nazov

lucaju
13. máj 2010

A tie kvasinky ti neliečili? To si dostala po IUI alebo si ich mala ešte pred ňou? Jasné, daj vedieť.

lucaju
13. máj 2010

Ako mávaš nepravidelný menzes? CCA aký máš cyklus?

andynkoo
13. máj 2010

Pozri tak to vtedy som mala pravidelne a uz ne nejake hormony nam.Vzdy som chodievala vyvolavacky a potom som uzivala 3 mesiace norethisteron a chceli sme vedet ze sa ukaze samo zase meskali.Nachapem.Zistil mi ulktrazvuk ze mam vajecnik dobre len poruchu .Minule som bola na ultrazvuk jaden vajecnik mam velke a druhe vajencik mam velmi male takez neviem.Ja tomu nerozumnem. ☹ ,Ked som bola na laparoskopiu tak zistili ze mam belavy flour to znamena ze su kvasinky ale bez zapaly.Raz som mala aj chlamydiu a o tyzden mi preislo.Verla veci sme chodivelai po gynegolog.

andynkoo
14. máj 2010

No takze sa mi nepodarilo a nensom tehotna ☹

bruskok
18. máj 2010

Pridavam sa k andynkoo - ani ja nie som tehotna. Dnes mi volali o vysledky tehotenskeho testu - je negativny ☹ . Smola. Uvidime, co bude dalej, potom sa Vam ozvem, ako postupujem v liecbe. Vsetkym Vam drzim palceky a hlavne si zelam, aby sme sa tomu nepoddali, lebo je to dost vela na psychiku nas vsetkych! DRZTE SA DIEVCATA! 😵

lucaju
18. máj 2010

bruskok tak uz ostávam len ja... ale ja mám normálne pocity ako pred MS. V pondelok idem na krv a uz teraz cítim že je to zbytočné :( a máš pravdu, je to nápor na psychiku!!!

andynkoo
18. máj 2010

Bruskok:No to mi je luto aj ja som tiež sklamana.Vraj že IUI ne na nic ese som nepocula kdo by otehotali prkvy krat inseminaciu??Tak dbeska som bola u lekara talko ampulky nam dali a platili sme celkovom 400 eur a +umelom oplodenie asi 600eur celkovom je 1000 eur.Dosttt zee 😒 .Dufam ze ten umelom oplodenie nech sa mi podarii hi.Aj vam drzim palceky a nech ideme dalej bojovat. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre