IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
8. feb 2011

@apolenka6 ma mrzi, ak to nevyslo, ale dufam, ze napriek tomu, co doky povedal ste skusali doma o 106, ved nikdy nevies, kedy motyka vystreli... 😉 O tom grepovom dzuse (z cerveneho grepu) som pisala ja, ma sa pit tak 3dcl az pol litra zhruba 5 dni pred ovulkou a ananas sa papa asi od 2-3 dna po ovulke, tiez asi 5 dni. V teme, kde som to nasla ja doporucovali jest ten stred z neho, rozdelit si ho na 5 casti a tak, ale ja som pila ananasovy dzus namiesto toho...

@fomarik mozno by si si mohla vybrat nejakeho dokyho u nas v LC 😉 To by sme sa aspon konecne stretli 😀

Juj baby idem, mame poradu, snad sa mi podari vratit sa este...

fomarik
8. feb 2011

@little_miracle tiež silno držím palce! No, ktovie či si toto vobec dnes večer prečítaš...ak nebudeš hajááájjááj... oslavovať úspechy!!!!! Chce to krátku sukienku, milý pohľad, velký vystrih a trošku vedomostí 😉 . Mna sa na štátniciach opýtali, že čo si myslím o celoživotnom vzdelávaní učiteľa. a ja na to že čo ťa nezabije , ta ťa posilní. v tom mi povedali, že mám zavrieť dvere zvonku a nepoužívať teatrálne výrazy na štátnej skúške...ale.. urobila som!

katy33
8. feb 2011

No takže babulky moja zasa nič 😔 😔 😔 ..na oboch stranach su drobne folikuly , no žiaden dominantny a sliznica len 4mm ☹ ...je to z mesiaca na mesiac horšie, už začinam mat važne strach, čo so mnou bude, ked neviem ani vyprodukovat jedno vajko. Bol tam dr. Krajko a ten povedal, že ma chce vidiet ešte aj v nedelu, že možno niektory z tych folikulov dorastie, no ja už mam važne obavy, že zazraky sa u mna nekonaju, nemam na ne narok ☹ Môžem pit litre femigardu a hektolitre grep. džusu a i tak nič. Dakujem vam, babulky moje, že ste na mna mysleli a držali mi palčeky, mam vas moc rada 😲 😲 😲

walta
8. feb 2011

@katy33 ahoj, ahoj, my chodime do ISCARE do BA, a paci sa nam tam, uvidim, ci nam aj pomozu k nasemu snu 😉 😉 😉

walta
8. feb 2011

@fomarik no, uvidim, zajtra by som mala ist na tu krv.... zatial mrcha nedorazila 🙂

walta
8. feb 2011

@katy33 katy, a s cim si stimulovala? pripomen mi to, prosim. Ked nezabera to, co si uzivala, asi treba zmenit lieky, to si myslim ja. Neviem, no.

katy33
8. feb 2011

@walta Mala som clost. 3x1 no ja som si ešte sama zvyšila davku na 4x1 a nič 😔 Tiež som už dr. vravela, že aby mi dali inj., predsa su silnejšie a on, že inj. mi ešte nechcu dat...no ja som už takmer pol roka bez vajok a podla mna to nema zmysel stiimulovat tabl., ked očividne nezaberaju, no ani nechapem, prečo prestali zaberat 😕 Ked tam budem v nedelu a znova mi potvrdi, že vajka nie su, neodidem odtial, dokial mi neda do ruk recept na inj., al. mi nenavrhnu nejaku inu liečbu...juj, som nahnevana sama na seba a na moje zaspate telo 😠

tinasc
8. feb 2011

@zuzanka7834 tak to ti verím, že posledné na čo myslíš, je práca 🙂 a to s tým ananásom je to ako? ja som dva dni po, tak sa skúsim poobzerať aspoň po nejakom džúse... inak mám doma len konzervovaný ananás 🙂

tinasc
8. feb 2011

@fomarik ja si tiež pamätám stres na štátniciach, vytiahla som si štyri otázky, tri v pohode, jednu do ktorej som nevedela ani zaťať 😀 bola som z toho na prášky, ale dopadlo do dobre 🙂
takže little_miracle, dúfam, že je to už v suchu 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
8. feb 2011

@katy33 nič to... však možno do nedele si niektorý dá povedať 🙂 možno naozaj zaberú iné lieky a ty sa o mesiac budeš tešiť z krásnych vajok...

walta
8. feb 2011

@katy33 katy, podla mna, tvojmu organizmu clostil nezabral, ani keby si zvysis davku na 10x1...to som samozrejme nadsadila. A myslim si, ze bez vedomia lekara by si sama nemala experimentovat s liekmi, lekarov treba posluchat, resp. by mali vediet, aku davku uzivas. Aby sa ti nieco nestalo. Ja som tiez brala clostil, teraz som po davke 2x1 a vajko bolo, urobili mi aj IUI, teraz cakam, co bude dalej. Ak pride mrcha, idem do boja dalej, nevzdavam sa, to ani nahodou teda. Skus sa porozpravat s lekarom, aby skusil mozno iny druh stimulacie. Verim, ze nieco musi existovat. Drzim silno palce, moja. Neboj, dokazes to!!! 🙂

katy33
8. feb 2011

@walta ..maš pravdu, moja, ...ale aspon jedna dobra spravička je, že tebe ešte ms neprišla 😉 ...božinku, nech už ani len nechodiiiiiii 😠 Viem, že okrem clost. sa dava ešte clomhexal - či ako sa to piše 😕 ...možno , keby mi len zmenili dni uživania - najskôr som uživala clost. 5.-10.DC , no nerastla mi sliznica, tak mi ho zmenili na 3.DC-7.DC a už to bolo dobre a teraz hlucho...snad nie som jediny pripad a musia mat s tym nejake skusenosti 😕

tinasc
8. feb 2011

@katy33 nevešaj hlavu, určite po zmene liečby sa to spraví, tentoraz sa nedaj odbiť doktorom 🙂 🙂 určite to nejako nastavia 🙂
@walta snáď ms nedorazí 🙂 🙂

katy33
8. feb 2011

@tinasc Dakujem, mojenko, snad maš pravdu....snad sa tie moje vaječniky prebudia 😖 ...veru, odbit sa tentokrat nemienim dat, budem si trvat na svojom...

zuzanka7834
8. feb 2011

@fomarik jasne, ze som testovala, testujem kazdy druhy den 😉 Ciarocka silnie a ak bude v nedelu vsetko v poriadku, tak sem vlozim fotky. Naozaj si nedostala tu IP? 😨 Dofrasa, tak ja som sa snazila, po kratuckych castiach som Ti ju pisala, lebo mam fakt ale ozaj vela roboty a stale odo mna niekto nieco chce a pritom mi cumia do monitoru.... a ta sprava si dovoli neprist, kuuurnik 😠 Nevadi, ak sa mi bude dat, tak Ti ju skusim preposlat, dufam, ze ju mam niekde ulozenu...

@walta uz si testovala? Kolky DC mas dnes, zajtra by si mala ist na krvicku, ci? Nevesaj hlavu, ja som den pred krvickou testovala a bolo to snehobiele 😉

walta
8. feb 2011

@zuzanka7834 Ahoj, ahoj.... vcera mala prist mrcha, este nedosla.... dnes som teda 29 DC. Este aj dnes moze prist.... v noci som nemohla ani lezat na bruchu, tak ma boleli prsia... ale aj to podbrusko ma stale pobolieva.... asi pride, aaaach jaj. Ak nedojde, zajtra idem na krv...a uvidi sa

katy33
8. feb 2011

@zuzanka7834 Zlatino ty ideš v nedelu na sono? Lebo i my ideme 😉

zuzanka7834
8. feb 2011

@adikasala teraz som si spomenula mojenko, ze Ty si mala ist dnes na kotrolu s tym akoze pruhom, ze?Tfuj tfuj tfuuuj, velke palce drzim, nech je to len reakcia na injekciu 😉

@katy33 milacik a Tebe som skoro zabudla povedat, aka si kocka 😉 😉

@apolenka6 tak po prve, som presvedcena o tom, ze ziadnu dalsiu stimulaciu a teda ani soju potrebovat nebudes. To na beton. Ale v pripade, ze by som sa naaahodou sekla (a to som sa teda nie) neviem, ci by som nedala mesacnu pauzu, predsa len aby tie vajecniky neboli prestimulovane.... A na druhej strane som tu velakrat citala, ze baby brali aj pol roka clostil bez vysledku, ale ten sa im hromadil v tele a foliky rastli aj 3-4 mesiace po dobrati poslednej davky a velakrat sa pocas tejto doby podarilo prirodzene, doma v spalni 😉

@tinasc Tinka teraz citam, ze si si pre iui robila ovu test, neplas sa, ak tam neboli //, ved bojovnici v Tebe preziju aspon 2 dni 😉 Nam sa to podla mna tiez nepodarilo v CAR, ale doma, lebo po iui mi este robil folikulometriu, a dva foliky boli neprasknute, povedal, ze im dava tak den -dva. A podla tych mojich nizkych hodnot hcg by to bolo aj vysvetlene (no ved uvidime v nedelu...). Ale naozaj sa neorientuj podla ovu testov, mna pred nimi kazdy vystrihal.

@walta milacik ja som si teraz spomenula, ako som Ti sem pisala, ze bolest ako na mrchu je dobre znamenie, ale musim sa Ti priznat, v stredu ma celu noc bolelo brusko, krcke just ako pred mrchou, tak mi nebolo vsetko jedno, vobec a hned som sa vzila do Tvojej situacie, ako som Ta presviedcala a potom som sa sama bala ako male dieta 😉 Ja ozaj dufam, ze to je fakt dobre znamenie, ciarka na testiku mi pomaly silnie, tak verim, ze mi to v Heliku len potvrdia 😕

Idem na dalsiu stranu ;)

zuzanka7834
8. feb 2011

@walta zajtra nam sem napises velmi dobre infosky, uvidis 🙂 🙂 🙂 Uz sa tesim.

@katy33 a idete rano? Mne povedali, ze do 9, tak iste neprideme skor ako na 8:45, juuj to by bolo super, keby sme sa stretli 😀 Dve tornada v heliose 😀 😀 😀

Nemozem citat dalej, idem dnes poobede domov z prace, nebudem tu uz ani o minutu dlhsie, lebo kazdy smrka a kasle, tak si idem chranit fazulku... Este si musim podokoncovat, co mam surne a pargam... Drzte sa mi zatial vsetky, ak sa mi podari, tak sa doma prihlasim na MK a docitam si Vas 😉

katy33
8. feb 2011

@zuzanka7834 No Zuzi, takže v nedelu sa vidime , pretože my mame prist okolo 8:30 😉 ...sa teškaaaaaam, ta vystiskam, pohladkam bruško, ty na mna napluvaš tehuvirusiky, ja si vyčkam aj na foto zo sona, juj, keby ste už mali fotočku 😉 😵 Im tam urobime prievan - v Heliose 😀 😀 😀
Presne tak, len pekne utekaj domkov - treba chranit fazulku a nebojkaj sa, tej nič určite nehrozi, ved ma ten najbezpečnejši domček pod slniečkom 🙂 😉

tinasc
8. feb 2011

@zuzanka7834 ja viem, že si možno robím zbytočne starosti... ale však oni v car vedia podľa krvi a sona že kedy mám prísť, tak neviem prečo by som im neverila... lenže teraz som bola bez pregnylu, vraj ovulujem sama 🙂
teším sa, že ti čiaročka silnie a silnie, nech je len všetko v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
8. feb 2011

@zuzanka7834 a ozaj ktorá IUI toto bola? a išla si hneď so práce, alebo si bola doma? 🙂

aby
8. feb 2011

@katy33 ciculka ešte nehádz flintu do žita uvidí sa v nedelu chce to veriť bambuľka 😉 😉 😉

katy33
8. feb 2011

@aby Ty si moje zlatičko, dakujem 😲 😲 😲 ....nechcem si robit nadeje, pretože by to bol asi zazrak, ale možno 😉

fomarik
8. feb 2011

@katy33 no tak zlatko poviem ti, že som bola presvedčená, že vajko bude. A tá sliznica...ved si brala Femigard. nechápem srdienko moje lúbezné. Snád do nedele niečo vyklíči...aspon jedno skromné vajinko. Ja by som už tiež nástojila na injekciách, to na betón.... ved ked sa ti už pol roka nedarí, tak potom dokedy to chcú ešte naťahovať? Tak v nedelu si dáte so Zuzankou rande? 😉

andy175
8. feb 2011

do heliosu je možné chodiť aj v nedeľu? robia v nedeľu aj nejaké zákroky ako IUI či len sono?

walta
8. feb 2011

@zuzanka7834 zuzi, no, dnes ma akosi to podbrusko prestava pobolievat, mrcha zatim nedosla, ani vytok ruzovy nemam, a bola som dnes poobede u svojej gyn. na tu krv, som chcela ist zajtra, ale neordinuje, som jej volala, tak ona mi povedala, ze mozem uz aj dnes ist. Vysledok bude zajtra, alebo vo stvrtok, tak uvidim. A tebe nech ta ciarka len a len silnie 😉 😉 😉

fomarik
8. feb 2011

@andy175 áno, robia IUI aj v nedeľu ak ti to tak vyjde. Tam robia sviatok-nesviatok 😉

walta
8. feb 2011

@zuzanka7834 napisem, zajtra alebo pozajtra... ale ci budu dobre, to neviem zarucit 😒

strelicia
8. feb 2011

Ahojte tak mam to za sebou, personal je tu super. Ale boli ma to tak ze sa neviem ani podadit hrozna bolest. Zajtra ma pustia ale neviem ako dojdem po auto. Som na seba nahnevana ze som na to sla dobrovolne. Na druhej strane mi robili nejaku chemopertubaciu lebo som mala jeden vajickovod nepriechodny ale druhy je ok. Daju mi na noc nieco na bolest tak sa vyspim lebo pri kazdom nadychu taka bolest ze radsej sa ani moc nenadychujem. Bojim sa ked mi zajtra budu vybetat taku hadicku z brucha a aj na stychy. Baby moc diky za podporu po 26hodinach si konecne mozem dat pit tak idem na to.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre