IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

nat28
11. feb 2011

@tinasc a nevies ci je tam aj nejaky cas ktory sa berie do uvahy, teda ze musis sa snazit aspon rok aby ti ho urobili? Alebo je mozne si ho dat urobit aj ako samoplatca, teda na vlastnu ziadost?

tinasc
11. feb 2011

@nat28 no do centra sa chodí obvykle tak až po roku snaženia, vtedy to doktori začnú riešiť... ono to musí v každom prípade posúdiť lekár...

nat28
11. feb 2011

@tinasc hm, takze ked som teraz po potrate, musim cakat dalsi rok? No fasa, takymto tempom sa daleko nedostanem. Ja by som si to zaplatila aj ako samoplatca, ale tu to asi nie je mozne zatial. No skoda...ale dik za info 😉

little_miracle
11. feb 2011

@fomarik až teraz som sa dostala k PC a nevychádzam z úžasu.......keď som si prečítala, skoro som zmrzla.........ešte že my rýchlo napadlo skočiť na posledný príspevok, kde si napísala že je všetko OK. Už dávno sme tušili že ten tvoj doki bol úplný idiot - ale toto je vrchol!!!!!!!!!!!!! Za to by mu mali zobrať diplom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Keď si spomeniem čo všetko ti mohol tým spôsobiť, je mi z neho zle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Radšej si za lekárom dochádzaj - lebo toto už v žiadnom prípade nemôžes dopustiť...............a mala by si mu urobiť u vás v meste poriadnu "reklamu"..........fuj - hanba mu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Držkaj sa a už nikou nedovoľ pochybovať o tvojej fazuľke 😲

tinasc
11. feb 2011

@nat28 ja sa teda v tomto nevyznám, ale po potrate sa musí počkať tri mesiace až pol roka nie? nemyslím si, že by si mala čakať rok... a lekár ti čo povedal?

nat28
11. feb 2011

@tinasc hej, musim cakat 3 mesiace. Mojej dr idem az ked budem mat vysledky histologie, ale ani len ona netusi ake budem mat cykly. Ci sa mi konecne same upravia, alebo mi bude musiet nasadit lieky. Najhorsie na tom je, ze musime zacinat zase od nuly a ked som 11 tyzdnov nosila pod srdcom svoje 2 babatka, pride mi nefer zase tolko cakat ked sa citim taka prazdna. Vsetci mi hovoria ze to nemozem tak chciet a silit, ale to sa lahko hovori, ked uz som bola tak daleko 😢

tinasc
11. feb 2011

@nat28 aha som to nepochopila... nie nemusíš čakať ďalší rok, kľudne si zavolaj do nejakého centra, tam nepotrebuješ odporúčanie od lekára, kľudne choď po tých troch mesiacoch niekde do centra, ktoré máš nablízku 🙂 mrzí ma, že ti to takto dopadlo, dúfam, že čoskoro znovu otehotnieš 🙂 🙂

nat28
11. feb 2011

@tinasc poradim sa este so svojou dr. a uvidime. Po tych 3 mesiacoch poslem muza na spg, lebo predtym bol na 2, ten prvy mu vysiel katastrofalny a ten druhy uz zazracne dobry, tak sa potom asi zariadime podla toho. Len keby mi ten hore nadelil trosku pokoja do duse a trpezlivosti. Ked uz mojich malych mi zobral. Ale dakujem za podporu 😉 a pekny vecer

tinasc
11. feb 2011

@nat28 držím palce, nech vám to vyjde 🙂

aby
11. feb 2011

@fomarik vidíš super, že je všetko o.k. 😀 😀 😀
neboj o takom slepom jašterovi by som vedela čo mi nevidel cystu a v noci mi praskla a rostrhla vaječník 😖

yasminne
11. feb 2011

@fomarik ja som to vedela!! ze ste aj s babikou OK 🙂 tak ja sa mam fajn dala som sa na stimulku cez soju teraz na tom frcim druhy mesiac som 5DPO tak tazko nieco predpovedat...uvidime 🙂 opatrujte sa a najdi si normlaneho gynekologa, tamtomu by mali zavriet ordinaciu!!!

fomarik
12. feb 2011

@apolenka6 večer hodím foto, dobre? Ako je krásne vonku.... dnes to vidím na prechádzku. Bože, mne sa snívalo o Krajkovi .... on je moja spása!

apolenka6
12. feb 2011

@fomarik aj tu je krásne..len strašne fučí vietor 😕 neviem či aj u vás 😨 ale inak pekne mi bude schnúť prádlo ked iné nič 🙂
No dokedy sa ti snívalo s Krajkom je dobre 😅 horší by bol sen s tým tvojím ex dr 😖
Verím,že aj pre mňa bude Krajko spása... 😵 😵 na fotočku sa už tešííím!! 😉

katy33
12. feb 2011

Ahojte, kočenky moje, naozaj je dnes krasne 🙂 😎 a ja nie som schopna vyliezt von z bytu 🙄 - premyšlam , že rychlo prebehnem aspon okna, len , či tam neprimrznem 😀 😝 Prajem krasny vikendik a vela oddychu 😉

sammira
12. feb 2011

Ahojte,najdem tu nejaku kocku co podstupila IUI spermiami od darcu?chodim do GYN-FIV a potrebujem potvrdenie od notara,ze nikdy nepoprieme manzelsky povod dietata....ak sa tu nejaka kocka najde budem rada ked sa mi ozve a da mi nejake info kde u koho a za kolko...dakujem a vsetkym prajem pekny dnik

katy33
12. feb 2011

@sammira Ahoj , moja, skus sa obratit na ,,strelicia,, - ona podstupila IUI s darcom, snad sa nemylim 😕 ...a držim vam palčeky 😉

sammira
12. feb 2011

@katy33 si zlata dakujem 🙂

apolenka6
12. feb 2011

@katy33 okná???!!! 😨 ved ťa vyfúkne oknom ako fučíííí ved to ešte počká bude aj krajší čas bez vetra a aj teplejšie 😉 ja som len prádlo vyvesila a ruky som mala skrehnuté... 😕
Tak zajtra naber vela vela vírusov v MT 😀 a vystískaj Zuzanku aj za mňa!!! a daj vedieť ako si dopadla a prípadne si vypýtaj tie injekcie dúfam,že ich nebude treba a 1 vajko sa tam nájde 😉

tinasc
12. feb 2011

ahojte, aj tu hrozne fúka, som si ráno myslela, ako som pozrela do okien, že je krásne, tak svietilo slniečko, tak reku vyvesím von prádlo, no a potom som to oľutovala, skoro ma odfúklo z terasy 🙂 dala som sa do upratovania, však čo sa robí v sobotu doobeda však? aj mi tu mm hovorí, však by si sa nemala tak namáhať lebo som po IUI ale však už mi to neublíži 😀

andy175
12. feb 2011

@fomarik som rada, že ti to takto dopadlo... keď som si včera čítala tvoj príspevok, samej mi došlo nevoľno!! ale super, že je všetko tak ako má byť!!!

fomarik
12. feb 2011

@katy33 na zajtra držím palčeky!!!!! všetko bude tak, ako má byť!

fomarik
12. feb 2011

@andy175 jééj, dakujem ti velmi pekne. Už som sa z toho šoku trošku spamätala...stále sa dívam na fotočku a to ma veľmi upokojuje. Si zlatá 😉

adikasala
12. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi nemala som pristup na net. az dnes no bola som na kontrole.takze som uplne v poriadku a o pruhu ani slychu...iba uzlinka trochu zvacsena...odporucili mi kontrolu sono ginekologicke.ze to bolo koli iui tie problemy.kontaktovala som centro .no oni mi tvrdia ze to nemalo nic spolocne s iui a nechcu mi urobyt sono kontrolne.tak som riadne vytocena, vazne rozmyslam ze budem menit centro....ps ozvem sa este dns vecer viac vysvetlim aj ostatnym babenkam....teraz musim utekat.....ahojte

katy33
12. feb 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 ....veru okna som nechala pekne zatvorene 😀 ....navarila obedika a už čučim na MK 😉
@fomarik
@apolenka6 Dakujem, babulky moje, že tak na mna myslite, no ja viem, že zajtra žiadne vajko nebude, no už som s tym zmierena, ale aspon poriešime , ako budeme pokračovat dalej 😉 ....a uvidim Zuzanku 😀 ...neboj, Magdušik, budem zajtra služit ako ,,lapač,, - nalapam všetky tehu virusiky, čo budu k dispozicii, a potom ta popluvam, poprskam 😀 😝 😀

tinasc
12. feb 2011

@katy33 nevešaj hlavu, snáď ti tam doktor niečo nájde 🙂

katy33
12. feb 2011

@adikasala Fuuuu, som rada, že to nie je pruh....a ak to nebolo spôsobene IUI, tak potom čim 😕 ....ved to je taky problem, aby ti urobili kontrolne sono 😕 ....ja si myslim, že určite si to mala z tej inj., ako si sama pisala.

katy33
12. feb 2011

@tinasc 🙂 ...nevešam, mojenko, nebojkaj....len, aby tam nenašiel zasa nejakeho votrelca 😀 😝

tinasc
12. feb 2011

@adikasala tak som rada, že sa ten pruh nepotvrdil, aspoň nemusíš riešiť ďalšiu komplikáciu na ceste k bábätku 🙂 🙂 🙂

tinasc
12. feb 2011

@katy33 neboj... držím palce, nech tam žiadny votrelec nie je, len krásne vajko/vajká 🙂 🙂 🙂

apolenka6
12. feb 2011

@katy33 a čo si dobré ukuchtila? určite niečo mňam mňam a pre tvojho papkáča treba 😀
Tak zajtra budeš tehu vírusov lapač?!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre