IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
24. feb 2011

@dzuli08 Ahoj! "tajná špiónka " 😀 😀 dovoľ,aby som ti aj ja pogratulovala 😅 skôr či neskor budeme všetky držať v rukách naše uzlíky 😲 😲 len sa pekne opatrujte a na zlé nemysli 😉 🙂

apolenka6
24. feb 2011

@tinasc aj ja mám od včera mrchu tak máme za sebou naše úžasné dni ktore nečakáme a vždy prídu 😠 🙄 neboj narkózu prežiješ,pospinkáš si a nadýchaš sa rajského plynu 😵 😀

dzuli08
24. feb 2011

@andy175 Ďakujem pekne :DD Ja viem, že sa nedá na to nemyslieť, ale treba dúfať, že raz príde ten správny čas. Držím pršteky TTTTTTTTTTTT

dzuli08
24. feb 2011

@apolenka6 Ďakujem pekne, snažím sa nemyslieť na nič zlé, ale občas ma prepadnú také hrôzostrašné myšlienky, ktoré hneď zaženiem pohľadom na fotočku :DD Držím pršteky

apolenka6
24. feb 2011

@zuzanka7834 No ty si mi teda dala s jedináčikmi 😀 ☹ Bože chráň aby som hned každého škatulkovala ja nemám nič proti vám,ved viem nie každému sa podarí mať viacej detí hoci po nich túžia...Ja ju poznám chodí ku nám do obchodu a viem ako sa správa nadradene (nie vždy aby som jej nekrivdila) je si vedomá,že sme zamestnanci a niekedy povie aj to čo človeka zamrzí..ved sme len... 😕 Má všetko čo chce ved ju majú iba jednu,ale to nie je len môj názor už sa o nej vyjadrili aj iný ľudia..tak pre to som si dovolila niečo napísať 😒 A ešte jedno čo nemôžem preglgnúť bola tehotná a išla na potrat ,lebo sa jej dieťa do života práve nehodilo...a fakt peňazí je tam ako maku a bolo by za čo dieťa vychovať...hlavná vec maju psíkov a o tých sa stará ako o detičky ...(pozor aby som sa niekoho nedotkla ja proti zvieratkam nič nemám! mám ich rada a treba sa o ne starať ked ich máme) No určite sa budem snažiť vychádzať inak by ani mne nebolo v práci dobre 🙂 🙂

mirus11
24. feb 2011

babenky ja vam dam inspiraciu.ja som po IUI a tu je jej vysledok

petuska123
24. feb 2011

@mirus11 pekny vysledok 😉

andy175
24. feb 2011

@mirus11 krásne! 🙂

tinasc
24. feb 2011

@apolenka6 ja som ju práveže netrpezlivo včera čakala a dúfam, že ma nesklame a príde ďalšie načas tak ako má, inak ma porazí a budem musieť odložiť laparku 🙂

tinasc
24. feb 2011

@mirus11 nádherný výsledok 🙂

apolenka6
24. feb 2011

@fomarik To je pekné ako si dokážete cestu do MT vychutnať 😵 😵 ja mám vždy brucha bol čo bude a cestu už vnímam tak okrajovo,veru príroda v okolí je nádherná skôr cestou domov sa pokochám a ni vždy záleží ako dopadnem a spiatočna cesta domov akosi rýchlejšie ubehne ako cesta tam 😨 no benzínku navštívim aj ja inak by som pocikala vždy v Prievidzi 😀 tam aj späť. Toho zlatého stafylokoka má aj kamoška a je tehotná 5mesiac.

apolenka6
24. feb 2011

@mirus11 óóó ?!krásne rastiete,len tak dalej 😉 beriem si inšpiráciu

apolenka6
24. feb 2011

@dzuli08 Ozaj si dlhoročná pozorovatelka ...od r.2006 a 8 príspevkov 😕 my to inak točíme 😀 😀 ja by som určite nevydržala za tie roky a pííísalááá...to znači ,že si trpezlivá a nakoniec ked si napísala tak tú najúžasnejšiu správičku 🙂

mirus11
24. feb 2011

@petuska123 to je pre vsetky inspiracia,aby sa nebali podstupit IUI

mirus11
24. feb 2011

@dzuli08 jej tesime sa s tebkou a vasim milacikom v brusku.aj mi mame maleho chrustika,teda cakame

fomarik
24. feb 2011

@dzuli08 to je úžasné!!!!! Ja som vždy verila tomu, že zázraky sa dejú.Úplne ťa chápem, že si neprispievala ale si nás len čítala. ja som to tiež robila, ved som na koníku už od r. 2006, od vtedy ako sme sa začali snažiť. A tiež som len čitkala, nechcela som sa deliť s mojimi problemami, robilo mi to ešte horšie, bola som ešte viac skleslá. Takže 3IUI, žiadosť na IVF vypísaná a vám sa podarilo prirodzene 😎 , tak tomu hovorím Božia prozreteľnosť. No a už máte aj srdiečko...juj, teším sa s tebou. A ako sa cítiš? Či tak ako ja, nijako bezpríznakovo?
Mojka, ja som to v práci povedala hned, dokonca v den 3IUI som telefonoivala do školy, že beriem PN-ku kvoli zázroku, potom boli vianoč.prázdniny a potom zase na novú PN. ja som hned vedela, že sa nevrátim, že budem na rizikovom. Za mna už majú aj náhradu- novú učiteľku, deti ju nemajú radi, ale čo už. Dokonca ešte pred 3IUI som sa v škole pobalila, že sa už nevrátim. ja som to akokeby cítila, tušila...neviem to ani opísať. Po 31.novembri tam po mne neostal ani pach ( nieže by som smrdela)...proste som sa pobalila s tým, že teraz to musí vyjsť a basta!!!!! tak sa len pekne opatruj, teda opatrujte!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲

fomarik
24. feb 2011

@mirus11 jéééj, miminko malinkaté, teda už ste veľkí!!!! Ako si pridala foto priamo do textu? Aj to chcem vedieť.

dzuli08
24. feb 2011

@apolenka6 No registrovala som sa naozaj v roku 2006, ale to som bola ešte slobobná a ani som netušila, že niekedy budem mať takéto snažilkovské problémy . Vtedy som sa tuším vypytovala niečo ohľadom svadby. My sme snažilkovali 3, 5 roka a na MK chodím až od IUIčkovania :D.
Trpezlivá? No neviem, skôr "špiónka" ako napísala apolenka. 🙂))))

dzuli08
24. feb 2011

@fomarik Ahoj mojenko, to bola naozaj Božia prozreteľnosť, už som chcela aj za farárom ísť (tak ako ste boli aj vy) ale nestihla som :DD. Ja tomu ešte stále nemôžem uveriť.
Dnes mi sestrička v Heliku hovorila, že minule som Vám chcela zavolať, že máte schválenú žiadosť a čumím, že vy ste už tehotná :DD
No a tehotenstvo, zatiaľ úplne úžasné tak, ako ty. Ešte som ani raz negrckala :DD ale ráno keď vstávam, tak mám taký ťažký žalúdok, že musím do seba naozaj len niečo nasilu natlačiť ale potom je to v pohode. No a asi tak 3x do dňa ma chytí taká divná bolesť ako pred krámami, prechádza to od brucha do chrbta no a asi po 2 min to prejde. Dr hovorila, že to sú v pohode príznaky. Občas na mňa príde neskutočná únava, aj keď neurobím za celý deň nič, okrem prepínania telky a čítania vašich príspevkov.
No a ešte mám taký obyčajný bielo žltý výtok, čo som čítala že je to vraj tiež v pohode. Aj ty ho máš moja?
Vieš, ale občas ma prepadne taká panika, že čo ak sa niečo stane. Normálne sa na seba hnevám. Ty nemáš taký divný strach zo všetkého?
Aj dnes na kontrolu som mala ísť až v pondelok, ale nevydržala som to. A chodíš ešte na kontroly do Helíku alebo len k svojmu gyn? Ja som sa rozhodla, že ešte v 10 tt tam pôjdem, t.j. za 3 týždne, a možno aj skôr ak dovtedy nevydržím :DD

dzuli08
24. feb 2011

@mirus11 Gratulujem ku krásnemu baatenku. Vy ste už ale riadne veliký. My sme videli na sone len také malé milimetrové srdiečko. Teším sa keď budeme takýto veľký.Ako sa cítiš?

walta
24. feb 2011

Dievcata, tak a uz som doma.... dnes som mala hyroskopiu... prebehlo to uplne v poriadku, zaspala som do pol minutky, prebudila som sa, akurat som mala bolesti v podbrusku, musela som dostat inj. od bolesti. Krvacam, pretoze mi dr. nasiel maly polyp, a musel mi ho odstranit. Cakam na vysledky z histologie, snad to nebude nic zle, a potom doki musi urobit zo vsetkych mojich vysetreni zavery a ideme pisat ziadost do poistovne a zacnem stimlovat pred IVF. Taketo su plany, snad vyjdu.
PS: bala som sa tej narkozy, ale ked verite lekarom, da sa to zvladnut. Som na seba pysna 🙂 😉 🙂

walta
24. feb 2011

preklep- hysteroskopiu, nie hyroskopiu 😀 😀 😀

tinasc
24. feb 2011

@mirus11 my sa nebojíme podstúpiť iui, len nám to nevychádza 🙂 🙂 🙂 😀 😀

tinasc
24. feb 2011

@walta tak super, že to už máš za sebou... už bude len lepšie a môžete sa pustiť do ivf 🙂

walta
24. feb 2011

@tinasc ano, snad bude.... pozerala si teraz na markize reflex? rozpraval tam moj lekar, a tych nastrah, co prinasa tehotenstvo, IVF, prenatalny vyvin je tolko, ze sa moze jeden clovek aj zblaznit. Hovoril aj o amniocenteze.... pozri si to na nete. Ja mam oddychovat, aby som nedostala teplotu, cize zapal.... ak nahodou budem mat zvysenu telotu, budem volat hned do CARu.. snad sa tomu vyhnem 😉

tinasc
24. feb 2011

@walta prepánajána a čo také tam hovoril? som sa vystrašila... hovoril o tom, aké riziká prináša ivf, alebo všeobecne tehotenstvo?

tinasc
24. feb 2011

@walta a ja by som amniocentézu odmietla, keby išlo o to 😉

walta
24. feb 2011

@tinasc hovoril o vselicom.... ako zistit este v prenatalnom obdobi napr. mozne choroby u babatka... ze aby deti boli pre radost, nie pre trapenie- v takom zmysle.... zaujalo ma to, lebo to bol moj lekar, tak som si to pozrela...nic viac

tinasc
24. feb 2011

@walta hmmm jasné... nielenže sa je ťažké dopracovať k tehotenstvu, ešte sa aj 9 mesiacov báť, či je v poriadku... riadne ťažké 😒

walta
24. feb 2011

@tinasc veru, asi najtazsie na svete pre jednu zenu... ale treba verit, ze vsetko bude len a len v poriadku, no nie??? Ja sa tak tesim, az raz budem mamou... a verim tomu, ze nou budem... drzme si navzajom palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre