IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

andy175
2. mar 2011

dobré ránko!!! baby, kedy ste po vysadení utrogestanu dostali mrchu? Ja som posledné tabletky užila v pondelok doobeda. Dúfam, že príde čoskoro. 😒

pici
2. mar 2011

@andy175 ja som vysadila od vcera vecera a dostanem tak ako by som ho ani nikdy nebrala, v nmormalnom case

pici
2. mar 2011

@petuska123 ja by som si to sama nezvysovala

petuska123
2. mar 2011

@andy175 ahoj no u mna prisla az 6 dni po termine ako som mala dostat .mala som to sproste spinenie len.

petuska123
2. mar 2011

@pici a zy si mala kolko folikou po clostile???ja len jeden dominatny a ostatne boli male

pici
2. mar 2011

@petuska123 neviem.. myslim ze jeden dominantny....

adikasala
2. mar 2011

@fomarik ahoj no ja som mala 5 vajok pri minulej iui teraz som nestimulkovala,prave sa mi rozbieha mrcha po mesiaci prirodzenom snazilkovani 😢 nic sa neudialo, ato som vyskusala aj prstikovu metodu aj zusyky,a nic.ide sa dalej pockame si na nas aprilik 😲 😲 plodny

sammira
2. mar 2011

@petuska123 ja zacinam clostilom v piatok 2x1 a buducu stredu tiez idem na sono a krv. 🙂 a tiez to bude nase 2 IUI 😉 tak drzim palce nech to tento krat je na // 🙂

petuska123
2. mar 2011

@sammira tak uz musi vyjst

aby
2. mar 2011

Dobré ránko, tak som dneska taká rada, krásny deň, doktorka urobila predoperačné, testy vyšli negatívne a do helíku na krv v piatok fŕŕŕŕr. 😀 😀 😀

Krásny deň bambuľky 😉 😉 😉

petuska123
2. mar 2011

clavek si normalne mrchuje a popritom je tehotny....vid kamoska..kramovala do 3 mesiaca a vsetky testy negativny.tak clovek sa uz na nic nemoze spolahnut..a nic jej nebola,ziadne priznaky tehu nic

pici
2. mar 2011

@petuska123 moja kamoska bola do 15 tyzdna v nevedomi. ale testy si nerobila lebo mala kramy tak ju to ani nenapadlo. dnes ma dvojrocnu krasavicu :D

pici
2. mar 2011

@sammira budeme drzat palce..

katy33
2. mar 2011

@aby No super, zlatičko, aka šikulka, ani sa nenazdaš a už bude mimi v brušku 😉 A ako sa nam inak citiš 😕

petuska123
2. mar 2011

ahojte baby dako to tu viazne.zas sa rozpisete vecer ked tu uz nebudem 😀 moja 3dnova mrcha skoncila to som este nemala tak kratko. 😒

katy33
2. mar 2011

@petuska123 Petka, ty si sa myslim pytala, že ako sa da zistit priechodnost spermi cez krčok, ak sa nemylim 😕 ...takže na to sa robo postkoitalny test - po keksikovani musite prist do 8 hodin k dr., ktory naledne urobi ster z krčka a laboratorne zistia, či spermie v hliene žiju, al. ich zabija 😉

petuska123
2. mar 2011

@katy33 aha.tak to sme mi nemali 😲

sammira
2. mar 2011

@petuska123 veru kurnik sopa musi nam to tento mesiac uz vyjst 🙂
@pici dakujem a samozrejm ze aj ja tebe drzim palce a fandim ti.citala som o vcerajsku,skoda mrzi ma to...aaale urcite kratkej dobe IVF vyjde 😉 aky lekar ti robil IUI?

jalanecek
2. mar 2011

@katy33 No moja to neviem mna zara caka dalsia navsteva centra.Meranie dufam,ze moje vajicka podrastli a budu uz pripravene .......maj sa krasne

fomarik
2. mar 2011

@aby jééj, aká pozitívna energikuš z teba srší. Tešim sa s tebou nemvaječník. 😉

fomarik
2. mar 2011

@andy175 ja som po vysadení utrošu vždy na ten tretí už špinila a potom sa mrcha dostavila. nikdy nie pozdejšie. Teda, teraz vôbec 😀 😀 😀

fomarik
2. mar 2011

@apolenka tak vravíš, že v práci bolo fajn. skutočne, ked si medzi ľudmi, prídeš aj na iné myšlienky,a myseľ ti konečne zamestnáva aj niečo iné. i ked lenošenie nikdy nie je na zahodenie. zlatinko, budem sa modliť, aby si bola od tohto mesiaca na trvalej PN-ke kvoli tehu 😉 😉

fomarik
2. mar 2011

@jalanecek tak nech su tie tvoje vajká zajtra narastené do krásy, pfuj, pfuj, pfuj! 😉

fomarik
2. mar 2011

@katy33 tehuľkovská čokoládka s apolenkou bude čo nevidieť a ako grátis, bude k tomu ešte zmrzlina... nebojkaj.... budete tehuľky ...ja vám to sľubujem!!!!!!!

pici
2. mar 2011

@sammira harbulak, drabek :D

sammira
2. mar 2011

@pici ja chodim k dr.behunovej a uvidim kto bude mat na moj termin cas.a boli prijemny?

pici
2. mar 2011

@sammira hej v pohode obaja, iba ze ma to dost bolelo

mirus11
2. mar 2011

@walta neboj aj to bude-vydis ja som tiez musela podstupit IUI aby sme sa neako pohli dalej s babetkom a vyslo to.ale keby nevyslo,tak urcite to skusime aj viac krat.

mirus11
2. mar 2011

@sammira mne robila Behunova prvu IUI a bolo uspesne.ja som si myslela,ze mi to bude robit Drabek,teda ten,ku omu som patrila,ale robila mi to behunova

sammira
2. mar 2011

@mirus11 jeej supeeer poznam holku tiez ju robila behunova a tiez jej 1 IUI a uspesne 🙂 tak ti prajem pekne tehulkovanie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre