IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
15. mar 2011

@fomarik Dobré ránečko!! a už ste nam horke??? 😕 nejak skoro nie?! 🙂 ja pôjdem do práce,ale už som nemohla spať tak som vstala skôr ,chcem ísť ešte na poštu šeky poplatiť...idem sa očesať a tak...a možno sem ešte dobehnem uvidím ako budem stíhať 😕 Tak pekný deň prajem !!! no áno snažím sa nič nenahovárať či zlé,alebo dobre ...o týždeň už budem múdrejšia 😕

jalanecek
15. mar 2011

@apolenka6 ahojky prajem klrasne ranko preco by jsme nemali ist na krv aj mi mame ist na krv ked mi nedojde ms a inak zelam krasne ranko ...

apolenka6
15. mar 2011

@fomarik to nič ja chápem aj mne sa to stáva 😉 už musím sa ísť "ograjdať " 😀

apolenka6
15. mar 2011

@jalanecek no kde ja chodím tak sa chodí na krv vždy 14deň po IUI a nečakáme či mrcha príde,či nie 😕 tak pre to 🙂 ja viem že ty kde chodíš čakáte až do vtedy či mrcha dorazí a ked meška až po tom idete na krv tak pre to 😉

petuska123
15. mar 2011

bre rano baby..lako ste sa vyspinkali ja fajn.az nato ze som si o hodku skor nastavila budik 😝 este ze som si to vsimla v posteli ze este aka tma tak kuknem na hodiny a tam len 4:15hod.tak som pokracovala v spanku

strelicia
15. mar 2011

@katy33 ahojte, no moc uz sem nechodim. Ked nic necitam, lesie vseko beriem. Teraz som v prvej faze stimulky pred ivf, este len na tabletkach. V piatok zacinam injekcie. A potom po mrche dalsie injekcie pridam. Potom dva tyzdne pn az do odberu. Zatial som si vybavovala predoperacne vysetrenia a teraz uz len cakat 🙂. Inak co nove, nejaka dalsia tehu?

jalanecek
15. mar 2011

@apolenka6 aha no mi ked na 14 den nedostaneme nmenzes mame si urobit testik a ked je pozitivny objednat sa na krv a ked negativny tak ani neviem asi cakat mrchu... jinak petuska@ krasne rranko

petuska123
15. mar 2011

@jalanecek a nezabudni vysadit utros po negat.testne

jalanecek
15. mar 2011

@petuska123 jj dakujem za pripomenutie insie hlasim vcera vecer vytok a dost velke krce v podbrusku a dnes teda teraz citim tlak na pravej strane a take pobolievaniee. dnes 26 dc uz sa to blizi.... 😒 😒 😒 😒

petuska123
15. mar 2011

@jalanecek veru uz sa ti to blizi... 😉 a spotena si dnes nebola???a sen??

tinasc
15. mar 2011

ahojte kočky, vy ste tu toho zase popísali... 🙂 včera som tu nebola, lebo som bola taká unavená, že som zaspala večer o 8 pri telke 😀
tým, ktoré čakajú na teh. test, želám pozitívny výsledok...

aby
15. mar 2011

@yasminne práve to heh 😀 😀 😀

Dobré ránko,
no bambulky dnaska sa mi super spalo aj poobede za potvorkami pozrieť pôjdem na slniečko 😀 😀 😀 neviem kde vidia to pršanie 😉
Krásny deň bambulky 😀 😀 😀

jalanecek
15. mar 2011

@petuska123 nie moja nebola a sen si moc nepametam kukla som sa rano do okna takze nie no co narobime ostava nam len cakat....

andy175
15. mar 2011

No takže včera som bola v heliose a zajtra idem na IUI... mam dva foliky, tak som v celku spokojná. ale som nečakala, že už su tak dostatočne velké na 10. deň cyklu. už by to mohlo konečne vyjsť. Len som nejaka nachladnutá - mám nádchu... snad to nebude mať vplyv na možné tehotenstvo. horúčku našťastie nemam... nech už je zajtra takto a budem mať po tom!!!! 😉

katy33
15. mar 2011

Ach jaj, babulky moje, tak večer som dostala bolesti, ms stale nikde, tak som dnes šla k dr. a na moje prekvapenie je tam dalšia takmer 4 cm cysta 😔 ...už začinam mat všetkeho plne zuby, taku obrovsku smolu snad nema nikto ☹
Volala som aj do Heliosu kvôli tej žiadosti a samozrejme ešte ani ta nie je schvalena, že si mam zavolat buduci tyžden a to už bude mesiac....jujha, hrozne sa hnevam, ale hrozne 😠 Som to tušila, že zasa bude niečo poruchane, ale dalšia cysta, na tu som nemyslela 😔

katy33
15. mar 2011

@andy175 Tak ti budeme zajtra držat palčeky, nech sa bojovnici vydaju spravnou cestou 😉 A ake boli velke foliky?

andy175
15. mar 2011

@katy33 Ďakujem ti veľmi pekne! no jeden mal 20 mm a druhy myslím 17mm. ale to som mala len na pravej strane. Možno som mala aj na ľavej strane, ale tak to je jedno, lebo ľavý vajcovod mám nepriechodný.
No vidím, že to vôbec nemáš ľahké... Neboj aj ja dobre viem, že keď sa niečo serie tak všetko a poriadne... ale raz to musí prísť... 🙂 hovorím si, že aj keď iné páry, ktorým hovorili, že nedokážu otehotnieť prirodzenou cestou, otehotneli, tak zázraky sa určite dejú...

katy33
15. mar 2011

@andy175 ooo, tak to su krasne vajka 😉 Maš pravdu, moja, musime verit, len prečo sa tak dlho a tak strašne musime trapit....ale prežijeme a potom budeme už len spominat, ked nam naše uzličky budu behat pomedzi nohy 😉

andy175
15. mar 2011

@katy33 už nech to veru je!!! 😉

fomarik
15. mar 2011

@katy33 mojenko ľúbezné, dalšia cysta? To snád nie je ani možné!!!!! To nič nemože ísť podľa plánu? Kebyže nemáš tie bolesti, tak na to ani neprídeš. A teraz čo stou cystou, dali ti niečo na to zmizla? Alebo..ako dalej?

fomarik
15. mar 2011

dnes ráno, ked som išla do obchodu, niečo zvláštne som pocítila tesne pod pupkom...ako keby som tam mala vzduchovú bublinu. Potom som šla do drogerie a začalo to znovu, intenzívne. Volala som mojmu dokymu, ale dnes a zajtra nerobí. Nebolí to, len je to také... divné, zvláštne. Je to tesnučko pod pupkom. Volala som mamine, aby ma upokojila a ona že su to možno pohyby. Ale ja s aveľmi bojím. Na pohyby by bolo ešte skoro, nie? Potom som volala svagrinej aby mi opísalla jej pohyby babatka a že ona si už nepamätá. Som zmätená. Neviem, čo mám robiť. Asi pojdeme na pohotovosť, ale tá je až v Lučenci! ☹

katy33
15. mar 2011

@fomarik No, srdiečko moje, vidiš to 😔 Dala mi normalne vyvolavačku, že s ms by mala ta cysta prasknut a odist kšaaa, tak ja verim, že to tak i bude...ona vznikla z neprasknuteho vajička, si predstav, a kedy sa tam to vajo asi tak spravilo? 😕

fomarik
15. mar 2011

@strelicia tak ty nám už takto pekne napreduješ! teším sa s tebou. Nech to všetko prinesie vytúžené ovocie! 😉

fomarik
15. mar 2011

@katy33 ved to, že to bolo vajko! A možno keby si mala pregnyl...no ale kto to mal vedieť, ked si bola bez vajka neviem kolký den cyklu? Zlatko, ty si normálne paranormálny jav ( v dobrom slova zmysle).

katy33
15. mar 2011

@fomarik Zlatičko moje, nebojkaj sa mi nič a ešte stale to citiš? No ono naozaj je tat tvoja fazulka hyperaktivista a už začina maminku kopkat 😉 Ja si mysllim, že ak by sa malo udiat niečo zle, tak by to boli asi velke bolesti, či 😕 Určite je všetko v najlepšom poriadku, no ak si budeš chciet byt ista, radšej chod na tu pohotovost, ved ta stade nevyhodia 😉

katy33
15. mar 2011

@fomarik Presne tak, kuriatko moje, paranormalny jav 😠 ...ja musim mat všetko a vždy musim byt TA vynimka...ale verim, že všetko sa deje pre niečo...uvidime, čo zasa toto prinesie 😉

fomarik
15. mar 2011

@katy33 no, a možno budeš tá výnimka, ktorá bude mať trojčatká.
Teraz ked sedím, tak to necítim ale idem sa prejsť po byte čo to spraví. Ak to bude pokračovať tak si s mm urobíme výlet do LC.

miriamka
15. mar 2011

@fomarik...to su pohyby...ja som mala tiez prve v 17tt 😵

katy33
15. mar 2011

@fomarik 😀 😀 😀 ...že akože za každu cystu jedna fazulka 😀 ...čiže ešte jedna cysta a budu tri kuščeky 😀
No vidiš, kuriatko ,,miriamka,, piše, že to budu pohyby, juj sa tešim, určite su to pohyby 😀 😝

petuska123
15. mar 2011

@fomarik urcite su to pohyby baba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre