IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ani mi nevrav,po vcerajsku neviem neviem,ale som nejak zvnutra zmirena,ze bude druhe iui...no ja testnem v stredu j krasny sviatok,pomodlim sa k panne marii a ak to nevyjde pondelok pojdem k dokimu nch mi vezme krv a podla vysledkov budem volat do iscaru.....

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 my tiez sme tak niak pripraveni na to,ze pojdeme na 2 IUI,,,ale pevne verime,ze to nebude nutne...ved verit treba 😀 my ideme tiez do Heliku v pondelok na sono a krv,mali sme ist uz v piatok no prelozili nam to 😒 co uz...v piatok testnem a budem vediet co mozem ocakavat od krvicky 😲

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ktory pondelok?????uz teraz???

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 nie nie az 19 teho...aj ty tak,nie??

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ano aj ja ale to idem k svojmu zenskemu,nie do centra,ak budem mat negativny vysledok do centra sa mam objedna na 10dc na foliky a druhe iui...krv si dam zobrat u svojho dr

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 ty to mas trosku ine,,,nas hned po zakroku objednali za 14den po IUI do Heliku na krv a sono...len sa to predlzilo o tie 3 dni...aj ty tak lenosis ako ja???akurat tak navarim,posptatavam a zas nohy hore 🙂

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ja som vcera aj povysavala,ved predsa nemam smrtelnu chorobu a uhniezdi sa to urcite aj v pohybe,ale zas nejak extra nerobim ale ani nesedim...zas len lenosit,pchat sa a priberat to nieje pre mna,ja niesom naucena len lezat a nic nerobit,,,,no uvidime ako dopadneme

cmelica
8. sep 2011

@zabka6 vysavala som aj ja,aj prach poutierala,no uz nemam nic take na robote,tak si lenosiiim...a zatial sa neprepchavam...dokonca mi ani vecere nechybaju...niake to ovocie,mrkvicka uplne stacia 🙂

majca55
8. sep 2011

ahojte všetky takže máme tri folíky 20,18,16 večer pregnyl a v sobotu IUI 🙂 tešila som sa ked to už príde a teraz mám strach či to vinde,ale to máme asi každá 😉

zabka60
8. sep 2011

@cmelica takze papkas tak strasne zdravo heej,mrkvicka....ano spravne len tak dalej...

zabka60
8. sep 2011

@majca55 cauky,my sme boli iui v sobotu....mala som jeden folik na lavom a jeden na pravom a mali18...uz sa neviem dockat,ako sme dopadli,ja som nevydrzala a vcera som cikala no a nic samozrejme..tak ma vsetky zdrbali 😀 moc drzim palceeeee...ktore centrum vam pomaha??

majca55
8. sep 2011

@zabka60 čítala som o tebe tu držím ti palce mne tiež hovoria že skor ako 10 deň nech to ani neskúšam.my chodíme do helíku v MT ako aj cmelica 😉 bojím sa že to nevinde 😒

zabka60
8. sep 2011

@majca55 no to je pochopitellnee,aj ja mam velky strach,ze nam to nevyjde,ale to je v rukach bozich ☹ ....ak nie som zmierena,ze budeme musiet ist na iui znova a dufam,ze posledne 😉 ..kukam,ze mas dve deti,tak to nebude az take hrozne,ak by to nevyslo,ale urcite to vyjde,nieje o com 😉

majca55
8. sep 2011

@zabka60 vieš ale mám už aj viac rokov 😀 ale moc chceme mm povedal že to je isté on inak ani nemysli 😎 a ty si test urob až tak 10 alebo 12 deň.ja budem tiež netrpezlivá ale musím vydržať potom je len zbytočný stres 😉

zabka60
8. sep 2011

@majca55 vies co ja uz nejak neverim,ze uvidim dve ciarky neviem si to ani predstavit vies...uvidime no....a nemas zas nejak vela rokov ved aj starsie maju deticky a su v pohode a zdravucke nebojkaj bude to co najlepsie 😉

majca55
8. sep 2011

ďakujem 😉 takže nič iné ako čakať nám nezostáva.a kedy ideš testnúť?ja sa tiež pripravujem že asi pojdeme aj na druhé IUI 😎

vikina222
8. sep 2011

Ahojte babulky.
Som tu nová.
Zajtra by som mala ísť na 1 IUI,idem do Iscaru v BA.
prosím Vás čo ma čaká?

vikina222
8. sep 2011

Bola som na kontrole v stredu a mala som folíky 14 a 15 mm, no doki povedala, že lepšie v sobotu, no mm zajtra ráno cestueje preč, tak sme sa dohodli, že zajtra, že mám prísť na krv a podľa výsledkou buď pôjdem alebo nie. a teraz mi doki volala, že výsledky sú super, že zajtra ideme na zákrok.
Ja viem, že je asi aj skoro. Minulý mesiac mi praskol folík o veľkosti 17-18 mm, po injekciách Merionalu. Doki povedala, že to je mojimi vaječníkami, bo sa u mňa potvrdil PCO. Užívam 2. mesiac Clostil.
Zajtra budem 17. DC.

Babulky a všetci po IUI berú Duphaston, či to nie?

barborapol
8. sep 2011

@vikina222 cauko, mozem sa spytat, ako si sa dostala do ISCARU, poslal ta tam tvoj gynekolog, ci si sa tam sama vybrala? Ja som po dvoch kyretoch a menstruacia sa mi tak pohorsila, ze ju ani nemam, takze ani neviem, ci mam plodne dni. S mm stale skusame, no ked to nevyjde tento mesiac, tak zasa pojdem ku gyn. nech so mnou uz nieco robi. Dal nam priestor do konca leta a ked sa nepodari, tak nas bude liecit ako neplodny par. Brala som aj Duphaston aj tak som mala problem s menszesom. Muza som uz poslala aj na spermiogram, ide na buduc. tyzden do ISCARU. Som zvedava na vysledky.
Ako dlho trva, kym pride k tomu IUI. Dik za odpoved.

lasalete
8. sep 2011

ahojte prajem všetkým pekný deň....mňa zajtra čaká USG po dobratí liekov CLOSTILBEGYT..tak som zvedavá čo bude potom nasledovať

jovanka81
8. sep 2011

takze, po negativnom tehotenskom teste 13 DPO som vysadila utrogestan a ide sa na druhe kolo IUI.......tak som verila, ze to vyjde, ze az nemam chut ist dalej ☹ sklamanie!!!!........ale dietatko chceme, tak musime bojovat, mozno dalsi pokus zvysi sancu na babo 😉

vikina222
8. sep 2011

@barborapol Ahojky.
No ja mám neschopného gynekológa, bo podľa neho som v poriadku. zato že mám cytologiu a kultiváciu dobre, tak som ok. vydupala som si aj ultrazvuk, bo on má svoj pokazený a tam som narazila na jednu doki a ona hneď že nech nestrácame čas s obyčajnými gynekológmi,a že nech ideme do centra, ona mi odporúčila priamo Iscare, išla som tam sama na jej odporúčanie. A som tam spokojná, chodím tam 2 mesiac. Sú tam milí.
No ja tam bola na 1 konzultácii koncom cyklu, tak ma kukli, odobrali krv a nasadili Closti. Teraz som ho 2 cyklus užívala.
A IUI by sme išli hneď aj 1 cyklus, len folík praskol, tak smola. No tak ideme zajtra, 2 cyklus, čo som tam

tinara23
8. sep 2011

@jovanka81 nič to, bojuj, pri každom IUI sa zvyšuje úspešnosť, takže verím, že druhé bude úspešné 😉

aninka666
8. sep 2011

@jovanka81 nestracaj nádej, určite sa to čoskoro podarí. držím všetky palce

jovanka81
8. sep 2011

@tinara23
@aninka666
dakujem za podporu 🙂! ma to aj pozitiva, doucim si mojich tretiaickov do konca roka 🙂

cmelica
8. sep 2011

@majca55
@zabka60 Babule nebojte sa!!!my to zvladneme,ci to uz vide teraz ,alebo na 2x...DRZIM NAM PALCE AJ NA NOHACH 😀 😀

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 hej snazim sa trosku byt viac pri zeleninke a pri ovociii...joj cokoladku som nemala ani nepamatam,le ani mi niak nechyba 🙂 🙂 alebo zeby dnes 😀 😀 😀

zabka60
8. sep 2011

@cmelica @majca55 aj ja drzim drzim az su fialove 😀 a ja cokoladku sem tam,bo cukor je velmi dolezity pre telo a hlavne nervy,raz za cas ucite neublizi 😉

zabka60
8. sep 2011

@majca55 ja som uz skusala vcera 5dpo 😅 ale baby ma tak zdrbkali 😅 dalsi test bude az tak v stredu abo 10dpo v pondelok 😔 ostava len dufat...ale aj ja mam silny tuchac,ze sa pojde na druhy zakrok

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 no taak ja si ju dnes dam...a idem hned na to 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre