IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sheronka
13. feb 2012

@tinka9075 Cítila si po IUI aj nejaké príznaky? Berieš aj utrogestan?

majca55
13. feb 2012

@mirka2010 no moja može prísť až do 6 tt.od zákroku ☹ dúfam,že sa umúdri a príde skor 😉

jovanka81
13. feb 2012

ahojte kocky......po malej pauzicke na laparku a rehabilitaciu sa opat hlasim .-) 14DC folikul 16mm dnes, 17 DC 20MM, pichnuty pregnyl a zajtra o 16:00 ma caka moje 3 IUIcko, nie v centre ale u mojho gynekologa, je to prve IUI po laparke a prefuku, tak som zvedava ako to dopadne, ale.....dnes som si povedala, ze to bude to prave orechove 🙂 a musi to uz konecne vyjst 🙂

jovanka81
13. feb 2012

@sheronka drzime paluchy 🙂 utrogestan ti aj zvysi teplotu a budes mat vsetky tehu priznaky z neho 🙂 treba pockat a na 14 den si urobit test a odpoved bude jasna 🙂 pichali ti aj pregnyl a ten sa drzi v mocio niekedy aj 7 dni, cize tehotensky test by si mala pozitivny z pregnylovej injekcie, tak netestuj a uzivaj si tych 14 dni....ja mam za sebou uz 2 a zajtra ma caka 3 IUI 🙂 🙂

jovanka81
13. feb 2012

@tinka9075 a ja 50 u mojho gynekologa na klinike 🙂

sheronka
13. feb 2012

@jovanka81 Ahoj. Nebudem sa testovať. Snáď to vydržím. Trošku som smutná z toho, že ako čítam, málo ktorej sa to podarilo na prvýkrát ☹

sheronka
13. feb 2012

@jovanka81 Držím palce na zajtra 😉 Ja mám tiež laparku za sebou, bola som v decembri 2011. Odstránili mi nepopraskané foliky z vaječníkov a rozdierovali jak sito 🙂 Tak by sa to IUI mohlo podariť 😎

jovanka81
13. feb 2012

@sheronka no, tak vies, musime byt realistky, je tam mala sanca na tehu, ale s opakovanim IUI sa sance zvysuju 🙂 tato metoda je vhodna pre pary so super spermiogramom....a samozrejme ovulaciu vedia nastimulovat.....ja som bez liekov a bez stimulacie teraz tak som sama zvedava......vzdy ma stimulovali clostilbegytom ale teraz mam krasny folikul aj bez chemickych svinstiev...nuz, vsetko ej v Bozich rukach, ako vzdy 🙂

jovanka81
13. feb 2012

@sheronka no ja som mala alparku 24.11.2011 🙂 a dala som si aj ziadost na kupele 🙂 ale pri laparke minic nenasli, takze uvidime ci kupele vyjdu, ci nie....

sheronka
13. feb 2012

@jovanka81 Je možné žiadať kúpele po laparke ? A kam by si chcela ísť?

yvi83
13. feb 2012

@sheronka Ahoj..ja som bola na IUI v piatok, na laparke v novembri 2011...do kupelov mozes ist len tak , len si to vsetko platis ale ak sa parom dlho nedari otehotniet tak to poistovna preplaca, len je to dost zdlllhave...najlepsie su na to kupele Lúčky..

sheronka
13. feb 2012

@yvi83 Ahoj. Kde si bola na IUI? Bolo to tvoje prvé IUI? Držím palce 🙂

yvi83
13. feb 2012

bola som na Sliači, neviem ci to poznas,...ano je to nase 1 IUI a dufam ze aj posledne 🙂 aj tebe vela stastia...a beries teraz nieco?? ja beriem duphaston

sheronka
13. feb 2012

@yvi83 Sliač ako taký poznám, manžel tam slúžil ako vojak. Ale inak nie. Je tam nejaké CAR? No dúfam, že bude naše posledné 🙂 Beriem utrogestan. Koľko sa už snažíte?

yvi83
13. feb 2012

Ano su tam vojaci aj letisko...Je tam ale asi mensie ako v MT a BA, my sa snazime 3 roky a vy?? 😕

sheronka
13. feb 2012

@yvi83 Snažíme sa 2 roky. Chodíme do Gyn fivu v BA od októbra 2011.

buba13
14. feb 2012

@tinka9075 taku uz si mala co to na praci 🙂 ja nic nove. vsetko po starom 😉

buba13
14. feb 2012

@dasaa tak to si mala super vikend a ani varit si nemusela 😉 jaaaj brala by som 🙂 ale zase v nedelu mi vysiel taky super obed, ze by som nesla ani k nasim na obed, keby nas volali 😀 ja nemam nic nove, len sa bojim na nt ultrazvuk ist vo stvrtok 😒 a nevies, ked mi este beru krv, ci mozem jest?

dadax84
14. feb 2012

@majca55 Dakujeme za pozdravenie, akosi som sa nemohla docitat co jej je, tak som si len usudila ze je asi v nemocnici. Myslim na nu a ze ju pozdravujem aj ja 🙂

dadax84
14. feb 2012

@kostickabonnie Neboj moja vsetko dobre dopadne, uvidis 🙂

mirka2010
14. feb 2012

@majca55 tak nech pride uz, uz , uz....🙂 moc prajeme aby co najskor sa uz podarilo babatkoooo 🙂

annavi
14. feb 2012

@yvi83 @sheronka ja som na sliaci kedysi sluuuzilaaaa...juuuj... 😵 😵 @yvi83 drzkam palceky...ja tiez cakam ze ako nase 1 IUI dopadlo... 😵

sheronka
14. feb 2012

@annavi Manžel tam slúžil iba chvíľu v roku 2005 🙂 Kedy si bola na IUI a kam chodievaš? 😉

annavi
14. feb 2012

@sheronka ja som tam slúúžila v 2006-2008 😉 najkrajsie časy... 😉 😉 pracovnééé 😉
ja som bola na IUI v stredu 8.2.2012..robil mi ho moj Dr. tu v Trenčíne... 😵 takze sme na tom rovnako..kedy testís???inac po tom utroši mam aj ja nejake "divné" stavy....ma furt tak pobolieva brusko ako pri mnrche.. 😒 taky pocit to je .... 😒

sheronka
14. feb 2012

@annavi Ja chodim do CAR gynfiv. Na test idem 27. Ja som unavena z utrogestanu. Zavadzam ho do vnutra. Mam z neho v moci take cudne biele skvrny. Tiez mam z neho pocit ako by som mala kramy 😒

annavi
14. feb 2012

@sheronka a ako ti ho kázal Dr. užívať??ja si tiez vkladam dve tablety vecer pred spaním..sice Dr mi nepovedal kolko dní ho mam uzivat...v balení mam 30 tabl. ale baby tu na MK odporucali 10 dní a potom vysadit..a testnut. 😉 😉 no neviem moznoze sa maternica roztahuje... 😵 😵 😵 a BT merias?

sheronka
14. feb 2012

@annavi Ja ho uzivam 2rano a 2vecer. Uzivat ho mam min.do 27. kedy idem do CAR na kontrolu. Keby to vyslo tak ho mam uzivat do 12 tyzdna. BT nemeriam,ani neviem ako sa to robi 😀 Ako dlho sa snazite o mimco?

annavi
14. feb 2012

@sheronka jaaj..no ale ja som zase pocula ze utros aj zbrzdi mrchu ked si neni tehu..tak preto sa odporcua po 10 dni vysadit..testnut...a ak to neni tehu tak dojde mrcha..ak je to tehu tak pokracovat v uzivani... 😵 😵
no my sa uz snazime dost dlho..hadam od roku 2005.. 😔 v 2008 do 2009 aktívne...ale nedarilo sa...dali sme si pauzicku....lebo to bolo dost na psychiku...no a teraz asi 8 cyklus....sa snazime...s clostilom a pregnylom uz 4 cyklus...a toto bolo nase prve IUI..dufam ze aj posledne uspesne... 😵 😝

sheronka
14. feb 2012

@annavi Aj vam lekar zistil nejake dovody? Ja sa testovat nebudem. Pockam na krv 27. Snad to vydrzim. Silno drzim palce aby to vyslo. 🙂

annavi
14. feb 2012

@sheronka no ja som bola oki...teraz mi pre zmenu Dr. zisitl zvyseny prolaktín..takze ak by to nevyslo tak musime opakovat HP...a uvidi sa..a manzelov SPG nebol vzdy optimalny..mal malo bojovníkov...ale teraz sa to zlepsilo..tak uvidime..neostava nam nic ine len cakat...a byt v klude... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre