IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
25. jan 2012

@cmelica pomôže mi to neboj ja v to verím 😝

tinasc
25. jan 2012

@mirka2010 ešte raz veľká gratulácia, prajem skoré zotavenie, maličký je nádherný 🙂 tak prajem príjemné mamičkovanie 🙂

tinasc
25. jan 2012

@cmelica bože až sa mi dych zastavil... tak potichučky gratulujem, veľmi držím palce, nech je všetko v poriadku 🙂

tinasc
25. jan 2012

@cmelica aj cítiš nejaké tehu príznaky?

tinasc
25. jan 2012

@walta ja sa mám dobre 🙂 ďakujem za opýtanie... 🙂

tinka9075
25. jan 2012

@cmelica
@dasaa ták babenky mrcha dorazila ale ja sa teším 🙂 na budúci piatok idem na sono tak dúfam že budú aspon dva folíky no som zvedavá kedy bude iui 🙂 🙂

v555
25. jan 2012

@tinka9075 jasné,že budú

tinka9075
25. jan 2012

@v555 ahoj ešte nespíš 😉

v555
25. jan 2012

@tinka9075 nie, flákoším sa tu a všetky už búvajú..........ja som ešte na PN tak neviem spať 😀 😀 😀 😀

tinka9075
25. jan 2012

@v555 no babenky už búvajú ja som zase prišla s poobednej tak čítam čo nové 🙂 🙂

kostickabonnie
26. jan 2012

@tinka9075 a testik?

kostickabonnie
26. jan 2012

@tinka9075 jaj, uz citam, ze mrcha dosla, tak nech je rychlo prec 😉 😉 😉

majca55
26. jan 2012

@mirka2010 Gratulujem malinký je prenádherný hned by som ho vycmúlala 😲 😲 držkaj sa moja dúfam,že ťa budem čoskoro následovať 😵 😵

majca55
26. jan 2012

Babulky včera mi nešiel net no bola som úpne hotová maniačka 😝 takže som prihlásena na DNP 😵 dakujem vám za poradenie a ešte mi tam aj teta robí tak super 😵 pozdravujem vás tu všetky 😵 😵

adikasala
26. jan 2012

@babenky chcem sa svami podelit o dnesny zazitok!!!dnes sme mali sono,nasa malinka sa ma vyborne vazi 770gr...a vsetucko je v poriadku tak sa tesime.... 🙂 🙂 🙂 ako sme cakali zo svokrou v nemocnici na vysetrenie,vidime svagrinu zo svagrom ze prichadzaju,sa ich pytam co tam robia...oni ze maju kontrolu u gynekologa... a nakoniec vysvitlo ze aj moja svagrina caka babetko a je v 10 tyzdni....tak sme sato dozvedeli tam v nemocnici vsetci sme plakali od radosti....uz z dovodu ze svagrina vlani v maji dosla o dievcatko ktore malo jednu vrodenu chybu..tak sa musela babetka vzdat.mala sa mala narodit 30 juna!!!tak si viete predtsavit tu obrovsku radost 🙂 🙂 🙂 teraz len dufame ze tentokrat to uz bude uspesne tehulko zo zdravym babetkom a nasa valentinka sa docka sesternicky alebo bratranceka v auguste.... 🙂 🙂 🙂 predstavtae si ten osud mali sme rovnaky datum a cas kontroly na rovnakom mieste avobec sme o sebe nevedeli 🙂 🙂 🙂 takze urcite okamihy v zivote sa deju vzdy pre nieco...ako napr.aj tehulko ktore si dava na cas bude urcite ovplyvnene niecim...takze pozitivne myslenie a bude vsetko 🙂

dasaa
26. jan 2012

@tinka9075 ahoj nech uz menzes skonci aby si mohla ist na IUI 🙂

dasaa
26. jan 2012

@majca55 tak to je super ze si sa prihlasila a dobre si aj urobila 🙂 A ako sa mas?

dasaa
26. jan 2012

@cmelica moja tak ako si dopadla ? 🙂

majca55
26. jan 2012

@dasaa nič moc ☹ stále špiním a bojím sa až neskončím zas v nemocnici ☹ zajtra idem na kontrolnú krv a uvidím čo ako 🙂

dasaa
26. jan 2012

@majca55 ides do Heliku na kontrolu?

adikasala
26. jan 2012

@majca55 preco spinis si po mrche? 😒

cmelica
26. jan 2012

@dasaa moja idem zajtra doobeda,bo dnes mali veliku schodzu tak sa mi nemohla venovat...no mam taky pocit,ze mi to asi nevyjde tych 270 dni...to by mi muselo platit uz od 1 januara a porodit presne na termin...no uvidim co zajtra este s nou poriesim 🙂 ä
a ty moja ako sa mas???

dasaa
26. jan 2012

@cmelica moja ved dolezite je aby si mala 270 dni do porodu tak ti to vinde lebo nie si este v 8 tt.Keby si bola tak to uz by si nemala tych 270 dni.Dnes sa mam dobre mm bol doma skoro cely den venoval sa mi a pomohol aj navarit.Len pred hodinkou isiel do prace ale neviem ci bude az do konca.

majca55
26. jan 2012

@adikasala no moja tak to mrch vraj nebola lebo za mrchu sa počítaju dni kyretu ☹ ☹ a Hcg nechce klesnúť som ztoho na prášky trošku dnes ako keby to bolo na ústupe 😕

majca55
26. jan 2012

@dasaa nie idem ku svojej 😕 tak som zvedavá 😵

dasaa
26. jan 2012

@majca55 daj nam zajtra vediet ako si dopadla som normalne zvedava

majca55
26. jan 2012

@dasaa jasne dám 😵 ja som teda úplne ztoho hotová nemože mi nič dopadnúť dobre ☹

cmelica
26. jan 2012

@dasaa no moja ale to je 270 dni cize 40 tyzdnou a mne to asi nevyjde...uz som mala byt prihlasena minuli mesiac,alebo aspon 2 pred IVF...no som zvedava co zajtra este poriesim 🙂
viac ma zaujma aby bola ciarocka tmavsia ako ta vcerajsia 🙂 🙂 tak si si trosku uzila mm aj doma 🙂
ja som dnes postupila dost aj v puzzle 🙂 🙂

katkaveseleniova
26. jan 2012

Žienky chcem sa vás spýtať, ako je to s IUI? Ako dlho to trvá a aký je postup? Potrebujem na to aj schválenie z poisťovne? Prosím poraďte mi.

cmelica
26. jan 2012

@majca55 moja urcite HCG klesne a uz sa budes sustredit len na stimulku 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre