IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
31. jan 2012

@dasaa aj vam moja 🙂 🙂 🙂 dobru nocku 😔 😔 😔

majca55
31. jan 2012

@dasaa ahoj pekný večer ti prajem 😵 😵

majca55
31. jan 2012

@cmelica aja moja že ty spíš? 😀 😀

tinka9075
31. jan 2012

@mirka2010 dakujem tak to by bolo super keby som bola tehulka 🙂 🙂

tinka9075
31. jan 2012

@kostickabonnie podarí sa nám to všetkým verím tomu 😉 😉

cmelica
31. jan 2012

@majca55 som len podriemala 🙂

tinka9075
31. jan 2012

@dasaa ahoj mám sa ok už sa teším na piatok 🙂 🙂

kostickabonnie
31. jan 2012

@tinasc mna nikdy nestimulovali, ani mi to nikto nenavrhol v GF, pri oboch pokusoch som len prisla na 11.DC pozreli sono a dali pregnyl ... dodnes nepochopim, ale uz neriesim, kedze sa tam uz nemienim ukazat. Neviem presne, ktory den to bol, ale urcite medzi 5 - 10 DC, takze neskor ako ty

kostickabonnie
31. jan 2012

@dasaa dakujem za virusiky, ja som sa nerozlucila, lebo len teraz odisli susedia, tak teda dobru noc vsetkym, zajtra som tu zas 😉

buba13
1. feb 2012

@cmelica gratulujem moc. tesim sa s vami velmi! odpocivaj veeela 😉

apolenka6
1. feb 2012

@cmelica aj ja sa pripájam ku gratuláciam 😉 😵 krásne!!

cmelica
1. feb 2012

@buba13
@apolenka6 Dakujem mooooc!!!! 😵 😵 😵 😵

cmelica
1. feb 2012

@apolenka6 moja a tesim sa na jar ked nam aj ty ukazes tak krasne kolajnicky tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂

tinasc
1. feb 2012

@kostickabonnie zaujímavé, že nikdy ti nedali lieky, tebe sa v GF nepáči? no my nemáme inú možnosť, takže dúfam, že to dobre dopadne 🙂

tinara23
1. feb 2012

@cmelica ahoj moja, tak na teba som bola zvedavá, len som sa skôr k pc nedostala 🙂 kráááááááásnéééé HCG máš , držím palčeky 😵

cmelica
1. feb 2012

@tinara23 Dakujem 🙂 🙂 🙂 a ty moja ako???uz si bola u dokiho?????

tinara23
1. feb 2012

@cmelica dnes idem poobede, bojím sa neskutočne, ja si to ešte nejak nepripúšťam, že som tehu, až keď sa rozbehne srdiečko 🙂 ale snažím sa veriť, že to bude ok 😉

cmelica
1. feb 2012

@tinara23 ju tak poobede budem cakat na spravicku 🙂 🙂 🙂 ja by som tiez uz bola kludnejsia ked bude srdiecko 🙂 urcite bude vsetko v poriadku tfuj tfuj tfuj 🙂

tinara23
1. feb 2012

@cmelica no dúfam 😉 teraz je to také iné, minule som kávu nemohla ani cítiť, teraz mám obrovskú chuť 😵 prsia ma skoro nebolia, minule boleli ako čert 😵 a dokonca minuloe ma aspoň pálila záha a bolo trošinku zle a teraz nič 😵 tak neviem, minule to mala byť dievka, tak teraz žeby chlap ? 😀

sijust
1. feb 2012

@cmelica moja,gratulujem strasne moc 🙂 fakt sa s tebou velmi tesim,davaj na seba pozor a uzivaj si kazdy den 🙂 za tyzden uz bude vidiet dutinku 🙂

petuska123
1. feb 2012

@tinara23 🙂 jej ty si tehu??to som ani nevedela,prirodzene ???ci po iui???to je skvela sprava

cmelica
1. feb 2012

@tinara23 zeby????ani mne nic nieje...prsia len na vecer pobolievaju,teraz boli podbrusko,a sem tam hned rano zaha,ale ine nic 😵 uz nech je utorok 🙂 🙂 🙂
a budu ti brat aj krv???vlastne tebe uz by mal vidiet gestacny vacok,ze??

cmelica
1. feb 2012

@sijust Dakujem moja moooooc 🙂 🙂 🙂 veru uz nech je utorok 🙂 🙂
a ty moja ides zajtra??ci az na 2 tyzden???

tinara23
1. feb 2012

@petuska123 no dnes poobede idem iba k nášmu doktorovi 😉 prirodzene, na prvý šup 😀 ale zatiaľ iba testíky potvrdili 🙂
@cmelica už by mal byť vačok, som 5tt+4, tak dúfam, že ma kukne sonom 🙂

petuska123
1. feb 2012

@tinara23 jej tak len pozitivne nech ti oznami...ja idem k nemu 15.2.

cmelica
1. feb 2012

@tinara23 a pocita sa to od poslednej ms,ze???myslim,ze urcite si ta pozrie 🙂

tinara23
1. feb 2012

@cmelica áno od dátumu ms, ja to tu pozerám: http://www.pregnology.com/due-date.php
@petuska123 dík 😉

sijust
1. feb 2012

@mirka2010 zlatinko,uz som vybrala..ja som sa branila trojkolke,ale zlomili ma...mali sme s Petkom podmienku,aby bol vhodny do terenu,my sme taki trekeri 😀 povedali mi,ze trojkolka je na teren najlepsia,som skoro odpadla-to by som nikdy nebola povedala...musim nan pockat,este nie je v predaji...maju mi ho doniest na predajnu,aby som si ho obzrela,zatial som videla len starsi model,ten mal este plastove kolesa...boli sme tam asi hodinu,uz som bola taka zmordovana,drobcek sa vyduval na jednu stranu,na druhu...bolo mu dlho 😉 ale aj postielku sme tam vybrali,matracik,plachticky...som spokojna 😉 milacik a vy ako?vsetko ok?nic vas nebolka?uzivate si jeden druheho?keby ste neboli tak daleko,uz som u vas 😀 posielam vam pusky 😲

sijust
1. feb 2012

@cmelica zlatko,zajtra o 10tej 🙂 mm si zobral dovolenku tak uz len raz sa vyspime,teda on...ja budem ako obycajne hore 😀 dufam,ze bude zdravucke,lebo robi si v brusku take akrobacie 😀 a v pondelok idem na poradnu...a uz ma mm nuti povedat o mojich klboch, bojim sa,ze budem musiet ist na cisarsky kvoli tomu😕

cmelica
1. feb 2012

@sijust mojka zajtra budem na vas mysliet a urcite je vsetko v poriadku 🙂 🙂 🙂 drziiim moooc palceky 🙂
myslis,ze by si mala koli tomu cisarsky??nieje to sposobene roztahovanim panvy ????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre