IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

strelicia
24. jan 2011

niekde som tu citala ze jednej holke povedal gyndos ze: na prvykrat sa podari otehotniet len v slovenskych serialoch 😀

strelicia
24. jan 2011

@zuzanka7834 ach to neskusim. ak to vydrzim do stredy, tak to uz vydrzim aj do stredy poobede. aj tak mam este nejake vybavovacky, takze nebude ani velmi cas na to mysliet. a muz by tiez nebol nadseny keby som si robila test, bo uz ma pozna ze sa sklamem moc. aj tak som sa uz presvedcila, ze tie testy o nicom nevypovedaju a to mi presne potvrdil aj Krajkovic...ze im neveri.

zuzanka7834
24. jan 2011

@strelicia to je hovadina, ja som poznala babu, co sa raz vyspala s chalanom na diskoteke ked bola prvacka na VS a otehotnela. Aj jedna moja dobra kamoska - 3x mali nehodu a 3x bolo z toho tehu. Prve sice potratila (tiez este pocas VS) ale doma ma uz dve krasne dcerky 🙂 Jedna bude mat akurat v sobotu dva roky a druha mala minuly tyzden dva mesiace 🙂 To sa da, len clovek nemoze planovat 🙂 Jaaaj, a mam este jednu kamosku, ktora otehotnela tiez na prvy sup. A dalsia otehotnela aj s vnutromaternicovym antikoncepcnym telieskom. To len my, co tak strasne chceme a nevieme sa dockat musime cakat a ratat mesiac za mesiacom 😕 Len dufam, ze uz nie dlho 😉

zuzanka7834
24. jan 2011

@strelicia Ty si si robila aj predtym testy a boli pozitivne? No mozno tam bolo tehu, a potichu odislo, kym si sla na krvicku 😔 Alebo ze by sa Ti drzal Pregnyl tak dlho v tele? Akty-X... To je ale uz jedno, hlavne, ze to vyjde TERAZ 🙂

strelicia
24. jan 2011

@zuzanka7834 aj ja dufam. a si aj unavena? necitis take nic? ja som bola v prve dni po hrozne unavena. ale to nemusi nic samozrejme znamenat okrem toho ze som hnila sa hybat :D

zuzanka7834
24. jan 2011

@strelicia tesne po iui som bola unavena aj ja, ale to som bola aj predtym - z choroby. A teraz by som si uz tiez lahla, ale to uz mam z lenivosti. Ked uz dva tyzdne iba lezim, telo si pyta aj ked choroba presla, zvyklo si 🙂 😀 😀 😀 TY si este stale unavena? Boze, to mas dalsi priznak do zbierky... zavidim (ale v dobrom a hlavne prajne😉 )

strelicia
24. jan 2011

@zuzanka7834 ano, prvy test som si robila 10.DPO a najprv do 5 min bola jedna ciarka tak som ho hodila do kosa. lenze dalsi den som si tu na MK precitala pribeh jednej holky, co tiez najprv mala jednu palicku na teste a o dve hodiny sa tam objavila dalsia palicka. letela som vtedy doslova domov a hned prve do kosa - pozrem na test a co nevidim...//. potom som este pockala na 13.DPO a to uz boli dve palicky tak do 10min a na 14.DPO rano tiez. mala som ten test so sebou v heliku v kabelke ked som sla rano na krv a kazdu chvilu som ho vytahovala a pozerala nan. sibnuta 🙂 ked mi ale do tretej stale nezavolali, uz som zacala tusit ze vsetko asi nebude OK. a to mi aj potom po 15-tej oznamili...ze HCG 0. a tiez som mala bolesti v podbrusku, a co len to, este aj zavrate, migreny, a celkovu slabost. a vidis...co mi to bolo platne. len teraz...neviem ci si to uz len nahovaram, mam tie bolesti kusok ine. teda...to pichnutie co som mala vcera vpravo na vajecnikoch to som predtym nemala. juuuuj aj sa tesim co to bude, ale aj bojim.....ze co ked nic.

strelicia
24. jan 2011

@zuzanka7834 ja teraz momentalne nie som ani unavena, ani mi neni zle (skor naopak, som pazrava) ani v podbrusku ma uz neboli, no proste nic. tak uvidime, ci sa to este spusti vecer...vacsinou sa mi to podbrusko ohlasuje vecer.

zuzanka7834
24. jan 2011

@strelicia ☹ moje, to ma mrzi, neviem ani nechcem si predstavit ten pocit. Ked si uz mala test v ruke, to sklamanie muselo byt este vacsie, ako bez neho 😢 Nechapem to, co Ti na to povedal Krajko? Ked si mala vsetky tie priznaky, mozno si naozaj bola tehu, mozno to bolo tzv. biochemicke tehotenstvo, uz som tu o tom niekde citala... Lebo tolko testov by neklamalo... Mojenko, ale to je uz teraz jedno, co bolo bolo, cakaju nas krasne dni 🙂 Dni ked sa dozvieme dobre spravy, mesiace krasneho tehu a roky zivota, ktore si budeme uzivat s nasimi VLASTNYMI ratolestami az do smrti (ktora, samozrejme, pride veeeelmi velmi neskoro 😉 ). Musime verit...

(Boze, dufam, ze mi budete tiez vlievat nadej, ked to buduci tyzden nevydrzim s cakanim a zacnu ma prepadavat depky)

strelicia
24. jan 2011

@zuzanka7834 prave som sa za nas vsetky domodlila.
no krajko mi na to vtedy hned povedal ze: ja tym mocovym testom ani trochu neverim. a mal pravdu, uz ani ja 🙂 mozno by som uverila, keby som si na nejaky 50 den cyklu urobila test a boli by //.
Ano, musi byt lepsie.

zuzanka7834
24. jan 2011

@strelicia dakujem 🙂 Prepac, ze som na chvilu zmizla, ale zamiesila som si cesto, chcem drahemu upiect kolac, asi som konecne nasla recept, co som uz tak dlho hladala 🙂 Nech zo mna aj nieco ma, nie len povalujucu sa macicku 😉 😉

apolenka6
24. jan 2011

@zuzanka7834
@strelicia ahojte dievčatá pozorne som si vás prečítala mala som u mňa maminku a už odišla preč je mi smutno aj mm mám na týždňovke tak som sama....ešte,že mám PC a MK 😀
Ja som prvý týždeň necítila nič až tak 3 dni pred odberom krvi ako pred mrchou popichávanie jeden deň aj kríže,ale to nemusí mať súvis.Strašne moc vám držím palce aby HCG stúplo a nekleslo!(ako mne)
@zuzanka7834 Ty ideš do Heliosu na budúcu stredu?2.2?lebo ja áno na sono už zajtra začínam s clostilom 😝 ked sa to raz podarilo,podarí sa znovu !

strelicia
24. jan 2011

@zuzanka7834 jeeeej a aky kolacik? kysnuty? ja idem o chvilku varit kuracie sote na veceru.

strelicia
24. jan 2011

@apolenka6 nesmut, jasne ze sa podari a tym skor. ja myslim ze uz aj hned teraz.

fomarik
24. jan 2011

@zuzanka7834
@apolenka6 no tak vy sa v tom Heliose stretnete odovzdáte si tehu virusiky!

fomarik
24. jan 2011

@strelicia ako čítam, tak čítam... vlastne som to sledovala, ked sme si mysleli, že už prvá tehulka.... no fakt, na pregnyl to už bolo dosť neskoro. No teraz je už zbytočné lamentovať nad tým, čo mohlo byť a nie je. Dôležité je, čo je teraz!

fomarik
24. jan 2011

@zuzanka7834 srdienko a čo s tou našou tabuľkou? 😉

strelicia
24. jan 2011

@fomarik jee a ty sa nam mas ako mamina? ako sa citis, este ti byva zle? ci nejake dalsie tehu priznaky?

apolenka6
24. jan 2011

@strelicia inak ani mne teh.test neukázal // aj ked v krvi som mala hcg 99 a další som si už nestihla kúpiť

katy33
24. jan 2011

@apolenka6 2.2. ideš zatial len na sono, však?...a možno tam budu obaja, ja ked som bola naposledy na sone, boli tam obaja. Takže ty už budeš stimulovat a ja stale čakam ms, tak ako naposledy, hnusoba meškala mi 8 dni a teraz to vidim podobne 😠 Mam pocit, že tiee tabletky už prestavaju na mna zaberat, ak zasa teraz z toho nič nebude, tak ja už potom neviem 😔 Ale myslim na to, že vajka budu a my budeme buducu zimu kočikovat o sto-dvesto 😉 Zlatičko, hlavne nemysli negativne, že čo ak.....žiadne čo ak už nebude, teraz to bude presne tak ako ma byt.....Keby som nebola taky bludar, tak by som ta prišla normalne pozriet, aby si nebola domka sama...no ja dokažem zabludit v našej mestskej štvrti 😀 😎 A si ešte stale pn....už asi zostaneš, je asi zbytočne sa dat vypisat..

katy33
24. jan 2011

@zuzanka7834 Zlatičko na nejake bolesti a pocity je ešte zavčasu, ale počkaj o par dni, aj bez priznakov bude vysoke hcg, musi byt 😉 Žiadne depky ta nebudu prepadavat, lebo ich prepadnem ja 😠 Tak ty si nam dnes vypekala, mnamky, ja sladke môžem 😝 .....dam ti adresu, ups je rychla, to by bolo ešte teplučke 😀 Mm sa musi zalizovat až za ušami 😅

adikasala
24. jan 2011

@apolenka6
@strelicia
@zuzanka7834 a katy33
@fomarik ahojte babenky musim sa vam postazovat mam problem velky,co som vam spomimala ze ma bolieva dolu pri stehne,dnes som bola na pohotovosti mam pruh-alebo hernia inym slovom povedane tak ma caka operacia prevdepodobne. takze sa mi skomplikuje zivot neviem ako to bude dalej s nasim snom .jedine moj obvodny ma ukludnil ze dnes sa uz robia zakroky laparoskopicky ,to znamena ze po zakroku mozem hned startovat novu iui.v pripade ze z tejto nic nebude!!!este sa musim objednat na sono akontrolu k chirurgovi.neviem co sa mi porobilo asi som si pretiahla sval.som zufala!!!!teho priznaky nemam iba stvrtok v noci som mala take cudne bolesti co nepoznam,potom ma to preslo. v pripade ze by som bola tehu musim ist na pn hned az do 9 mesiacov.asi tak babenky...... ☹ ☹ ☹ strelicia drzim ti palce aby si mala kolajnicku v stredu!!!!ale sa mi ulavilo ze som sa vam rozpisala,ste mojou oporou 😉 😉 😉

katy33
24. jan 2011

Joj, babulky moje, inak ja mam pocit, že o nas vedia asi všetci znamy - že chodime pre naš sen do centra, pretože, ked pridu mm priatelia, už sa len vypytuju, či aj niekde chodime, ked sa nam nedari....zle sa to počuva, ked každu chvilu sa najde niekto, kto sa vas vypytuje, že kedy planujeme potomka, ved sme už tolko spolu a oni už maju dietatko a to si ani nevieme predstavit aky je to krasny pocit, a o čo všetko prichadzame, ked sme ,,nekompletny,, bez dietatka a ja by som im najradšej vykričala z celeho hrdla, ako velmi tužime po dietatku , a čim si všetkym musime prejst.....my si tu všetky, babulky moje, velmi dobre uvedomujeme a vieme, že splodit dietatko je ten najväčší zázrak a Boží dar....a prave preto som velmi rada, že MK existuje , a že ste tu vy, zlatíčka moje, vždy, ked treba-podporite, podržite, nalejete novu nadej....i ked nie každy den svieti Slniečko, no vdaka vam, každy den vykukne aspon maly lúčik 😉 A môj mm zatial MK akceptuje, musi, lebo , ked tu čučim nad pc, som aspon chvilu ticho a vtedy on je najštastnejší muž na svete 😀 😅

katy33
24. jan 2011

@adikasala ☹ juuuujha mojenko, to ma mrzi 😔 A vieš vôbec, kedy sa ti to mohlo prihodit? A je iste, že sa to musi odoperovat? Dufam, že si už teraz na pn?

adikasala
24. jan 2011

@katy33 aj ja to mam podobne.ale uz postupne im to dochadza ze asi bude nejaky problem. tak niektory sa uz ani nepytaju

little_miracle
24. jan 2011

@strelicia jééééééj ja to vidím na tehu 😲 .......veď som ti to predpovedala 😀
Vezmem si ťa za príklad 😉 ........a neviem či nezmeníme CAR - vyžiadala by som si rovnakého darcu - to by bolo, keby sme boli príbuzné 😀
V stredu nás hneď informuj o výsledku !!!!!!!!!! Ja budem mať dovolenku, takže budem nalepená na MK 😝

tinasc
24. jan 2011

dobrý večer dievčatá, ak dovolíte, vstúpim vám do témy. Chcela by som vás podporiť vo vašom snažení a vliať vám optimizmus, nakoľko naša dcérka sa narodila tiež po IUI a to niekoľkonásobne opakovanom, myslím, že sa to vydarilo na piaty, alebo šiesty krát, pričom som som mala aj prestávky, nakoľko som mala cysty... keď sa to podarilo, ani som už nedúfala... držím vám veľmi palce, vedzte že ani IUI nie je strata času... držím vám palce a veľmi vám želám, aby ste čoskoro otehotneli... sledujem vašu tému, viem koľko si musíte preskákať a prežiť, aj narážky okolia, kedy už konečne budete mať bábo, kedy už plánujete a podobne... aj ja som si tým prešla a najradšej by som im vtedy vykričala, čím sme si museli prejsť za naším snom mať dieťa... z celého srdca vám želám skoré tehu 🙂 chceli by sme aj druhé bábo, tiež musíme cez IUI mám za sebou dva neúspešné cykly... ale to je už o inom...
@fomarik gratulujem k tehotenstvu 🙂

apolenka6
24. jan 2011

@katy33 zlatko moje to poznám vypytovanie kedy? a prečo?.... 😔 tiež ma z toho poráža 😠 a tak som sa tešila ako pyšne budem kočárovať nič v zlom to pyšne 😕 máš to ty ale stažené myslím menzes ale musíme veriť...toho 2.2 idem na sono 11DC tak som zvedavá inak ty ma vždy pobavíš že naša mestská štvrť 😀 😀 😀 inak už som ťa videla na FB si kočica!!!

apolenka6
24. jan 2011

@tinasc jééé dakujeme si zlatá!!!moc nám to pomôže a ja už viem,že cez IUI cesta vedie.....prajem vela štastia !!!a úspečné IUI 😉

apolenka6
24. jan 2011

@adikasala no teda zápletka ako hrom 😠 !je mi to lúto !skore uzdravenie a IUI bude úspešné verím tomu!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre