IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
19. mar 2012

@majca55 a este dlho budes si pichat ?

majca55
19. mar 2012

@dasaa v stredu idem na sono a uvidím ako reagujem ale ešte určite týžden 😝 no čo už vydržím,lebo chcem fazulku 😵

cmelica
19. mar 2012

@kostickabonnie ahooj!!!ako ste si uzili Prahu???

alibabaa
19. mar 2012

@adikasala ja som presedlala na maj "maj lasky cas" niekedy v polovici maja ma prist POSLEDNA mrcha mrchata a zaciatkom juna vklad 🙂 verim, ze to bude ten spravny cas...
a ty a tvoja basketbalka sa ako mate????? 😉

tinasc
19. mar 2012

@alibabaa teším sa s Tebou, teraz to bude tutovka 🙂 moc budem držať palce 🙂

alibabaa
19. mar 2012

@tinasc teraz je na rade @majca55 a ta mi pekne krasne odovzda stafetku 🙂

majca55
19. mar 2012

@katy33 ahoj moja tak ty si tu riadne dlho nebola tak už tri mesiace máte bože to letí 😵 užívaš si s bambulkou moja mna čaká IVF už si pichám aj menopur takže buduci týžden OPU uvidím ako budem reagovať teším sa verím že to bude tutovečka

majca55
19. mar 2012

@alibabaa jasne moja hned ti ju dám 😵 teším sa ako si tu dáme testíky a nich krásne dve čiaročky // 😲 😲

tinasc
19. mar 2012

babule, ja ešte čakám do kontroly na ďalšie sono a potom odovzdám aj ja štafetu a budem posielať aj vírusy 🙂

mirka2010
19. mar 2012

@dasaa jasne Daska, kludne si daj masticku,,,ja som mala 2 x herpes pocas tehu a davala som si herpesin...aj naplaste som pouzivala...takze mozes..ja som to mala odkonzultovane aj s dr 🙂 mnam, inak ovocny pohar, to by som si aj dala 🙂

adikasala
19. mar 2012

@alibabaa no tak mozno stihas moju stafetku ak by si moja basketbalka davala na cas 🙂 🙂

walta
19. mar 2012

@adikasala supeer, ze vysledky mas ok... ja dnes na poradni, vsetko v poriadku 😉

walta
19. mar 2012

@ketere ahojky zlatino... zo srdca gratulujeeeem a velmi sa tesim spolu s tebou. Aj ja to mam uz za par, som zvedava, ake miery bude mat nasa malá. V ktorom tyzdni si porodila? 🙂 🙂 🙂 posielam pusinku

sijust
20. mar 2012

@katy33 som rada,ze sa ti meno nasej hviezdicky paci 🙂 zda sa mi,ze ona bude cez dobrucka a spava,pride vecer a ona bezne do polnoci,jednej druhej kope a hlavne do mechura,kazdych 5min.som na zachode...so slzami,ona ma v tych rucickach asi male nozicky alebo co,lebo ked zavadi o ten mechur,idem zosaliet 😔

sijust
20. mar 2012

@cmelica no ja budem urcite v TN...myslim,ze pravom patri medzi 10 najlepsich nemocnic na SK...teraz sa mi to potvrdilo,ked som tam lezala...tak ty uz mas tiez vybratu...to je fajn,treba ist tam,kde sa bude maminka citit dobre a bezpecne a kde to pozna...a neboj nic za chvilu budes citit pohyby...nasa laska sa cez den ani nepohne a pride vecer a zacne...mam dojem,ze v tomto trende bude pokracovat aj po narodeni 😀 ja som taka bola ako babatko...no co uz...tak som dufala,ze bude po tatikovi 🙂

sijust
20. mar 2012

@dasaa ahoj moja,mame sa celkom fajn...rastieme,kopeme...nase dieta je cule hlavne v noci,takze sa pripravujem uz na to,co nas caka,ked sa nam "vyklube" asi bude po maminke 😀 len keby trosku menej do mechura kopala,niekedy je to fakt masaker,tuto noc som bola hore do pol druhej,uz som az plakala-tak to bolelo 😢 a skuste pocuvat srdiecko...nech si da tm usko na brusko,bude pocut srdiecko...bije ako zvon 😉 mm by len pocuval stale... 😉 ked som lezala v nemocke zistili mi lahku anemiu,tak papam zelezo...dufam,ze zaberie...a vy ako moja?vsetko ok?

adikasala
20. mar 2012

@walta no super takze malinka sa este nepyta von?aj ked si otvorena trosku asi to potrva.... 🙂 🙂 ja idem dnes na poradnu tak uvidime co sa noveho dozvieme... 🙂 dufame ze este je vsetko pod zamkom a nebudeme musiet zbytok tyzdnov lezat,lebo mam este toho dost porobyt.

ketere
20. mar 2012

@adikasala Ahoj, Ďakujeme, termín bol 17.3. 🙂

ketere
20. mar 2012

@cmelica Ahoj, ďakujeme🙂 všetko v poriadku.. cítim ešte, že "mám brucho", ale je to v pohode 🙂 veľa ľudí robí z toho cisárskeho strašiaka, ale ja sa nemôžem sťažovať... keby som si mohla druhýkrát vybrať, tak by som išla tiež CR 😀 Tebe ako pokračuje tehu? všetko v poriadku? držím päste 🙂

ketere
20. mar 2012

@tinasc Ďakujeme zlato 🙂 vy ste na tom ako?

ketere
20. mar 2012

@walta Ďakujeme🙂 rodila som presne 7 dní pred termínom 🙂 už sa teším na Tvoj pokladík, kedy príde medzi nás 🙂 daj potom vedieť🙂 držím päste, nech všetko dobre dopadne 🙂

katy33
20. mar 2012

@tinasc Joooj, zlatinko, tak držim moooooooc silno palčeky 😉 Pozerala som,že ti chyba utroš, bola som nakuknut do lekarničky, no ten tam už nemam ☹ , iba duphaston, no tym ti asi nepomôžem 😒 A davali ste vložit jedneho, al. dvoch drobčekov?A čo je tvoj dr.mimo?Ak by si surne potrebovala, ono by si mohla aj zavolat do cenra, či by ti neposlali recept, či 😕
Veru ,mame s mm hnede kukadla a malinka ich ma nebičkove 😀 a ešte k tomu jamku na brade, a tu tiež nikto z nas nema, ale Vikinkin dedo ma modre oči a aj jamku 😝 😲 😲

katy33
20. mar 2012

@majca55 Ahoj mojenko, no tak to bez reči bude tutovečka 😀 a ešte aka krasna 😉 Takže už pichalkuješ...a ako nam to zvladaš, bruško neboli? Aj si na pn? ....verim,že na OPU budu mat čo robit, vybrat tolko krasnych kvalitnych vajušiek 😉 😲 😲 ...len sa im pekne prihovaraj nech rastu o 106 🙂 Ved pozeram,ako to tu tehulkuje krasne jedna za druhou 🙂 ...o take dva tyždne pribudne dalšia, však 🙂 😉

katy33
20. mar 2012

@sijust Joooj,mojenko, to až tak bolavo kopka malinka ☹ ..nebojkaj sa, ona sa už nevie dočkat, kedy si ju polubite v naruči,tak len klopka na ,,braničku,, 🙂 ...zlatinko a oddychuješ pravda 🙂 rada by som videla foto brušinka....musiš byt prekrasna tehulka 🙂 😲 😲

sijust
20. mar 2012

@ketere moc,moc gratulujem! 🙂

sijust
20. mar 2012

@katy33 zlatik,veru kopka ale aspon viem,ze je v poriadku...aj teraz si tie kopytka zapiera riadne 😀 mojinko,veru malo oddychujem,ked ja to neviem...uz ma berie okna umyvat,ked je takto pekne...ja som uplne nemozna...neviem chvilu sediet na riti 😒 veru uz mam riadne brusino...vsetko mi to ide len tam...som rada,aspon to budem lepsie zhadzovat,ako keby som to mala na ritke alebo stahnach...musim sa pofotit a zavesim to tu 😉 a vy ako?chystate sa von,ked je takto krasne? 🙂 daj malinkej za mna pusku 😲

apolenka6
20. mar 2012

@katy33 veru moja vonku je krásne a mala by si ísť naše námestie otestovať, malú ti ponatriása tak,že bude spať raz dva 😕 🙂 dnes som bola u zubára 😝 celkom dobre som sa vybavila a stíham pekne ,krásne aj do robotky v pohode ísť ,bez nahánania sa ...ozaj? ty zostávaš u dr. Košeckej? už je presťahovaná ,neviem či si tam bola 😕 a má aj novučičké sono 😵 😵 tomu som sa najviac potešila aspoň už bude vedieť všetko lepšie zmerať 😅

tinasc
20. mar 2012

@ketere zatiaľ všetko ok, ale ešte nie sme za vodou 😉

tinasc
20. mar 2012

@katy33 ahoj moja, no naháňam ho, lebo v centre mi už povedali, že ho mám už vysadiť, ale mne sa to nezdá, aj tu dievčatá ma presviedčali, aby som ho ešte brala, lenže môj doktor je mimo, teraz tento týždeň neordinuje, takže by som už nemala, takže dievčatá mi pomáhajú ako vedia 🙂 my sme si dávali vložiť dve embryá, lebo iba tie nám zostali, tak ako predtým, takže určite chápeš, že nechcem nič pokaziť, teraz už to musí vyjsť, ešte k tomu som bola dlho chorá, mala som dosť silný kašeľ, už je to lepšie, ale stále sa cítim zle 😉
na tú vašu Vikinku je radosť sa pozerať 🙂 už aj ja chcem takú 🙂 🙂 🙂 🙂

ketere
20. mar 2012

@tinasc zlato tak moc moc držím palčeky, tfuj, tfuj,tfuj, nech je všetko v poriadku !!! 😲 v koľkom tt si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre