IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
26. jan 2011

@apolenka6 jasne že chodím na sono a krv to som zabudla napísať... vždy v ten 9 deň... tak mi to vždy vyjde... len neviem ako by to vyšlo, keby som si prihodila ten jeden clostil, by som musela na kontrolu asi skôr... vy kedy chodíte na sono, keď doberiete?

fomarik
26. jan 2011

@zuzanka7834
@apolenka6 No, ja tiež k tomu neviem veľa. Ja si to platím len od júna minulého roku mesačne 15 euro teraz mi prišlo že na každý den PN mi dajú 5eur. Ja som dokonca nevedela ani to, že ked som na PN, nemusím si DNPO platiť. Bola som sa na to opýtať, a ževraj mi ešte musia prepočítať, či mám na to nárok. V piatok pojdem do sociálky kvoli prechodke do buduceho mesiaca tak sa to tej známej opýtam.

fomarik
26. jan 2011

@tinasc ja som chodila na sono až na 14DC. a IUI mi bolo robené väčšinou 16 DC

zuzanka7834
26. jan 2011

@apolenka6 ved ja som sa pytala iba ako dlho si to platis Ty. To ostatne bolo len moje hundranie

@tinasc 1x som ho mala koncom augusta, ale to mi zblbol cyklus, MS prisla uz na 18-ty DC (predtym som hocikedy mala 33-36 dnove cykly, nikdy nie menej). Takze v auguste z toho nic nebolo. V septembri som nebrala, lebo vsak ten prvy cyklus bol taky skrateny, nechcela som sa štopat hormonmi a foliky cuduj sa svete narastli, takze sme boli na nasej prvej iui. Potom sme sa na to vypukli, lebo v novembri mal moj drahy tazke skusky, na ktore sa ucil 3 mesiace, takze nic z toho. V tom obdobi som bola rada, ze sme z casu na cas mali vobec keks, fu, to sa cely oktober az do polky novembra ucil od rana minimalne do pol noci 7 dni v tyzdni... Nechodil ani do prace. V novembri, aspon sa mi zda, ze to bolo koncom novembra, som brala clostil 2x, ale to som uz vedela, ze mi skakal TSH hormon a brala som na to lieky, tak sme si mysleli, ze nas problem je vyrieseny a skusime to bez asistencie lekarov doma. To bolo zase na dlhe lakte, lebo just v case ovulky drahy ochorel asi tak ako ja teraz. V decembri mi Lucka poslala sms, ze jej tretie IUI vyslo, tak sa do mna vliala nova nadej, hned som utekala na sono, volala Krajkovi, ale folik bol len jeden, tak povedal, ze to radsej nastimulujeme a potom sa vrhneme na druhu IUI . Teda zaciatkom januara som zacala zase s clostilom (3x) a 19.1 bol nas den D. Teraz nam ostava uz iba dufat... 😔

fomarik
26. jan 2011

@zuzanka7834 no, to áno, ja hovorím, že toto je napínavejšie ako Šeherezáda 😉

zuzanka7834
26. jan 2011

@apolenka6 zmizol mi smajlik, za tou mojou poslednou spravou pre Teba mal byt tento smajl 😀 😀 😀 😀

tinasc
26. jan 2011

@zuzanka7834 jasne držím palce, určite to vyjde...

@fomarik mne zvyčajne v ten deň ako idem na kontrolu aj povedia, že večer pregnyl a za dva dni na IUI.

apolenka6
26. jan 2011

@zuzanka7834 inak ty si asi riadne ukecaná 😀 😀 😀 a spisovatelka 😕 nestačím ťa čítať nič v zlom 😉 🙂

katy33
26. jan 2011

Kočenky moje, tak ja frčim do prace, len tu pekne pismenkujte, nech mam večer čo čitat 😉 😎
@strelicia ...Zlatinko, stale držim palčeky, mooooooc 😉

tinasc
26. jan 2011

@katy33 pekný deň prajem 🙂 ja budem musieť za chvíľku tiež utekať...

fomarik
26. jan 2011

@tinasc no, raz sa to podarilo aj nám takto. Ale u mna to bolo všetko akési opozdené. Na kontrolné sono som chodila ja dvakrát, niekedy dokonca aj trikrát.

tinasc
26. jan 2011

@fomarik no uvidíme čo bude 🙂 ak to teraz nevyjde budem musieť na laparku, kvôli priechodnosti, tááák sa mi nechce...

fomarik
26. jan 2011

@tinasc laparka nie je žiadna tragédia. Aj ja som bola. to ti len pomôže. Ale držim palec, aby si nemusela 😉

tinasc
26. jan 2011

dobre musím ísť, tak sa tu majte zatiaľ krásne, večer si vám dočítam 🙂

tinasc
26. jan 2011

@fomarik ďakujem laparky sa nebojím, len keby som nemusela pod narkózu... ale nedá sa nič robiť 😉

zuzanka7834
26. jan 2011

baby neviete ako sem vlozit nejaky iny format nez jpg? Ja som tu tabulku najprv spravila vo worde, v pdf a teraz aj v tom power pointe a neda sa mi to sem dat... Ste niektora zdatnejsia v tychto pocitacovych veciach? Poslala by som Vam ju do mejlu... Uf...

A Strelicii este stale nic nevolali?

zuzancek22
26. jan 2011

@strelicia ahojček moja, ako? som riadne napätá a celý deň ti držím pršteky

strelicia
26. jan 2011

tak som tam teraz volala a uz je to definitivne - negativne. zajtra idem dohadovat koordinatorku na IVF. Je mi to cele luto, presuvam sa teda do inej temy, bo toto uz sa mna netyka :( Ale budem vas citat a drzat vam palce, a tesit sa s vami a vasich uspechov.

zuzancek22
26. jan 2011

@strelicia moja ani ja sem už vôbec nepatrím, ale čítam to tu každý deň. ty maš jednu výhodu, že sa aspon už ideš dohadovať o ivf, ale ja musím čakať 1/2 roka aj keby som chcela skôr mi ivf neurobia. tak ti moc budem držať pršteky nech ivf dáš na prvý krát.

strelicia
26. jan 2011

@zuzancek22 aj ty uz nejdes na IUI ale rovno na IVF? to budeme spolu prezivat? ved ja sa objednam este len vo februari na pohovor takze skor ako v marci na to aj tak nepojdem.

apolenka6
26. jan 2011

@strelicia ☹ ☹ ☹ joj moja je mi to lúto a tak som si myslela,že je to tam 😒 Tak vela štasia pri IVF držím palce

zuzancek22
26. jan 2011

@strelicia no u mna už iui nehrozí, povedali mi že pri endometrioze to nemá už význam ked to 3 krát bolo neúspešné, my sme si žiadosť začali vybavovať už v decembri, ale potom sme to stopli kôli zlej cytologii, a v centre mi aj povedali, že si mam poriešit krčok, a potom sa mam ozvať, takže my už len IVF, a to najskor tak v júni môžeme začať niečo vybavovať.

zuzancek22
26. jan 2011

@strelicia jediné čo sme stihli boli stery, ktoré mi urobili, nestihla som isť ani na hormonálny profil , na ktorý som mala ist 3 DC, takže ani neviem či ma bude čakať krátky, alebo dlhý cyklus. 😢

strelicia
26. jan 2011

@zuzancek22 ja o IVF este neviem nic, nam kym schvalili ziadost z poistovne tak sme medzitym z genetiky zistili ze to vlastne aj tak nepojde koli muzikovi a tak sme hned IVF zavrhli a isli od najlahsej cesty - IUI, kedze mne neni nic. Ale uz sa mi nechce vyckavat na uspesne IUI, koli veku sa dost ponahlam, ty si este mladucka.

tinasc
26. jan 2011

@strelicia mrzí ma to, že to nevyšlo, držím palce na IVF, tam sa už určite zadarí 🙂

jalanecek
26. jan 2011

@fomarik Dakujem za rady skusili jsme a uvidime budem teraz skusat kazdy den o sto sest len aby sa t podarilo a verim,ze sa to moze podarit je to teraz o mnoho vetsia sanca ako v normalnom cykle bez clostiku...

adikasala
26. jan 2011

@strelicia ahoj je mi to luto velmi ☹ cely den som na teba myslela a utekala z prace citat co ste popisali.prajem ti veeeelllla sil do ivf a aby ti to vyslo na prvy krat zasluzis si to!!!!!ja zatial cakam dnes som mala dost bolesti v prsiach.ale nejako mi je to jedno ci to vide....dufam iba v 3 iui ze vide pocitam asi v aprili,kedze sa mi vyskytli problemy.ps dufam ze sa tu ale niekedy ukazes a porozpravas nam ako sa ti dari... 🙂 🙂 🙂

adikasala
26. jan 2011

@tinasc vitaj medzi nami.prepac ale uz nas tu je tak moc ze nestiham reagovat kolke pisete.je to tu na celovecerne citanie....dakujem za podporu....uz si len hovorim co ma byt bude.....dufam v 3 iui 🙂 🙂 🙂

adikasala
26. jan 2011

@zuzanka7834 ahoj spisovatelka 😀 😀 😀 ani sama neviem co by som chcela , len si hovorim co ma byt bude kazda to mame uz predurcene myslim.nejako mi je to jedno ci vyde iui alebo nie,dufam iba na april ze mi vyde 3iui.dnes som mala ale trochu bolesti v prsiach.citila som ich trochu viacej.....na sono idem 8.2 a ku chirurgovi 16.2 tak az potom budem vediet ako sa mozem hybat dalej no dufam ze cyklus v aprili stiham.... 😉 😉 😉

little_miracle
26. jan 2011

@strelicia ...som z toho poriadne smutná 😢
Ale faktom je, že pri IVF sú šance podstatne vyššie.......tak držím palčeky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre