IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
12. apr 2012

@buba13 presne aj mne tak kámoška,švagrinka aj kmotra,že ešte raz niečo negatívne poviem tak dostanem 😝 ale ked niekedy sa to nedá že? 😉 idem skolegynkami na kávu a takto si vyplňam dni až mi rýchlo utečú do pondelka 😀

mirka2010
12. apr 2012

@majca55 mojinka, nebojkaj...vobec sa nemas coho bat...uvidis, fazulke je dobre a ty budes nadherna a spokojna tehulka...nemam o tom pochyb....

buba13
12. apr 2012

@ursula5 veru 🙂 vy budete mat tiez chlapceka?

majca55
12. apr 2012

@mirka2010 zlatušíkovia moji dakujem moc moc 😵 😵

ursula5
12. apr 2012

@buba13 áno aj my čakáme chlapčeka 🙂

mirka2010
12. apr 2012

@ursula5
@buba13 kocky, blahozelam ku chlapcekom...konecne tu bude mat Marosko kamosov...nie len same frajerky 🙂🙂🙂

ursula5
12. apr 2012

@mirka2010 však hádam sa s nimi Maroško podelí s tými frajerkami 🙂

buba13
12. apr 2012

@majca55 tak to ma byt. ale ked niekedy ma to vie tak skolit... este, ze mam tu kamosku 😉

buba13
12. apr 2012

@ursula5 trosku daleko sme od seba 😒

buba13
12. apr 2012

@mirka2010 hihi dakujem 🙂 vascsinov dievcatka maju maminy tu? nejako som myslela, ze je to narovnako 🙂

ursula5
12. apr 2012

@buba13 budeme kočíkovať virtuálne 😉

buba13
12. apr 2012

@ursula5 jedine a hlasit si pocasie 😀

mirka2010
12. apr 2012

@ursula5 no jasneeee...podeli....🙂 a ako sa bude vas malicky volat??? a uz kopka???

mirka2010
12. apr 2012

@buba13 no su tu hlavne dievcatka...nas Marosko je tu zatial sam chlap 🙂 teda uz nie..ked aj vy budete mat chlapcekov 🙂

ursula5
12. apr 2012

@mirka2010 kopkáme už o 100/6, pekne dáva o sebe vedieť len tatino ho ešte necítil 🙂 čo sa týka mena tak ja som s ním není stotožnená ale manžel chce niečo na J, takže asi Jarko, ostatné mená už majú v rodine použité 🙂 uvidíme ešte

mirka2010
12. apr 2012

@ursula5 🙂 ale Jarko je take mile meno...🙂 takze kopka a odkedy ho citis??? moj mm tiez maleho citil az neskor...ale potom to stalo za to...si to neskutocne uzival...a ja s nim...to su nadherne chvile...ach, brusinko...pekne ho pohlad za nas...ja na toto obdobie budem vzdy najkrajsie spominat...🙂

ursula5
12. apr 2012

@mirka2010 ja sa s tým menom neviem stotožniť ale je to asi to najlepšie z mien na J, bude to Jarko Jarino 🙂
cítim kopkanie už asi od toho 20tt-21tt už neviem presne kedy to bolo také zreteľné, ja si to užívam, lebo pri chalanoch som si to tak neužívala, alebo si to už tak nepamätám ale nemala som ani takú pohodu ani ma nik tak nerozmaznával ako teraz 🙂 skôr som mala stres a na tých deťoch to vidieť 🙂
ďakujeme za pohladkanie 😉 aj my pozdravujeme Maroška a riadne sa postískajte 😉

mirka2010
12. apr 2012

@ursula5 tak Jarinko bude krasne meno...ale Jurko, Jakubko, Janko, Jergus 🙂 to uz asi mate 🙂 tak nech len malicky krasne kopka a najdolezitejsie je, aby bol zdravucky...a ked sa narodi, tak to bude Jarinko milovany, vytuzeny 🙂🙂🙂 Marosinka postiskam ked sa zobudi, teraz spinka, nesli sme ani von, kedze je tak skaredo, tak spinka v posielocke laska moja...uz sme dnes aj spievali, tancovali...byt na materskej je uplne supeeeeeeer 🙂

tinka9075
12. apr 2012

@majca55 ahoj budem ti držat palce na pondelok 🙂

tinka9075
12. apr 2012

@buba13 blahoželám k chlapčekovi 😉 😉

tinka9075
12. apr 2012

Babulky tak dnes sme boli v centre a doktor ma nejak nepotešil ked si pozrel moje výsledky tak povedal že som úplne v poriadku problém otehotniet nemám a ivf mi nezaručí to že bábo donosím 😒 a ked už mám schválenú žiadost tak treba íst na ivf ked chcem do Iscare,lebo vraj poslednú dobu robia poistovne problémy zo schvalovaním a vraj sa uvažuje nad tým že to zrušia,dalšiu správu ktorú mi povedal je že ked zostanem tehotná tak hned treba íst ležat do nemocnice prvé tri mesiace no čo už vydržím 😠 musím pouvažovat čo spravit asi len ozaj íst na ivf predsa je to istejšie že sa embrijko uchytí 🙂 🙂

tinasc
12. apr 2012

@tinka9075 a nejaké vyšetrenia po potratoch ti nerobili? že prečo sa ti to stáva? či to boli tieto výsledky a máš všetko v poriadku? a to ako myslia, že prestanú schvaľovať žiadosti o ivf? no a však by si vydržala 3 mesiace, však pre bábo všetko 🙂 držím moc palce 🙂

tinka9075
12. apr 2012

@tinasc ahoj ja mám robené všetko genetika ok hemato tam niečo zistili tak budem pichat fraxík ale to zvládam a prednison na imunitu preventívne ked som tolko krát potratila 😒 o tých schvalovaniach mi dnes hovoril doki v centre vraj poistovna nemá peniaze ty si bola na ivf v GF? 😉

tinasc
12. apr 2012

@tinka9075 a v ktorej si poisťovni? ja som bola v GF, ktovie, čo by na to povedali oni, však z toho žijú 😉 no tak s fraxíkom a prednisonom sa to podarí uvidíš 🙂

tinka9075
12. apr 2012

@tinasc ja som vo všeobecnej ja som už na ivf vo GF bola a nepodarilo sa ale to sme ešte nevedeli aké mám problémy chodila som k Harbulákovi 🙂 🙂

ursula5
12. apr 2012

@mirka2010 Jurko je môj manžel, Jakubov je veľa v rodine aj Jánova Jozefov a na zahraničné mená som není prichystaná, veru najdôležitejšie je aby bol drobček zdravučky a tešíme sa na neho, nech si to manžel užije a vyberie meno aké chce, lebo ďalšie už neplánujeme bude to jeho jediné najdrahšie dieťatko 🙂

ursula5
12. apr 2012

@mirka2010 ozaj a ďakujem si ma povzbudila s tým menom lebo nikto mi ho akosi neschválil, všetci sa tvária čudne ale keď maličký vyrastie je to pekné meno 🙂

apolenka6
12. apr 2012

@tinka9075 oooo 😨 😨 tak to ťa teda nepotešili , inak to ma se.ie ,že chcú preplácanie IVF zrušiť ! 😠 to už čo bude? to budú mať detičky ,len čo na to "majú" ??? 🙄 ..bez komentára
Neviem čo spraviť na tvojom mieste ,musíš sa sama rozhodnúť či IVF 😕 moc ťa nepovzbudili ..napíš docentovi 😉 nech poradí

tinka9075
12. apr 2012

@apolenka6 ahoj už som docentovi písala a odpísal a doporučuje mi GynFiv v Blave ja som tam už na ivf bola tak pôjdem asi tam keby muž nemohol budem chodit busom od autobusovej stanice je to asi 10minút pešo a to zvládam v pohode 🙂 🙂

apolenka6
12. apr 2012

@ursula5 tak Jarko 🙂 to už teraz málo počuť v tejto "modernej " dobe mien 😀 aj mne sa páčia naše mená 😅 škoda ,že to máš zúžené a musíš vybrať meno,len na J 😕 ale ked si chce mm vybrať čo pre neho nespravíš ?!?! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre