IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
29. apr 2012

@mirka2010 a este si sa pytala na tie klby...mojinka...su chvile,kedy sa nedokazem ani postavit ☹ chodim ako kacica,len aby som ich odlahcila...v posteli sa mi tak tazko obracia,ale uz to musim nejako zvladnut...uz si pomaly zvykam,ze to proste boli a bude boliet...snad ju budem vediet vytlacit...ine ma netrapi... 😔

apolenka6
29. apr 2012

@majca55 Dakujem Maji 😉 a zajtra veľa šťastia v MT prajem a nepíš ako ste dopadli 😎
@adikasala no niekedy mi tá trpezlivosť dochádza 😒 a hlavne ked sa v tvojom okolí všetko "rozmnožuje" 😲

apolenka6
29. apr 2012

@dasaa vieš je to veľké povzbudenie a zázrak ,ale mi to príde aj ľúto u nás s mm že my stále 🙄 nič a sme v poriadku a kde je minimálna pravdepodobnosť otehotnieť tak tam sa to skôr stane ako u zdravých párov ...ironia osudu ,no samozrejme sa tešíme našim známym 🙂

majca55
29. apr 2012

@apolenka6 Magdi dakujem moja nenapišem tu už nič 😝 dam si aj od netu pokoj na chvilu 😉 napišem vam kedy bude vklad 😵

apolenka6
29. apr 2012

@majca55 Ok tvoje rozhodnutie je správne a budem čakať na správy aj ked neskôr! DRž SA!

tinasc
29. apr 2012

@apolenka6 neboj sa moja aj vás to čaká 🙂 aj vy sa budete tešiť z krásneho bábätka 🙂

apolenka6
29. apr 2012

@tinasc niekedy mám pocit,že nie ,ale to len vtedy ked mám "slabé chvíle " je to ako na hojdačke 😝 teraz mám PMS tak som rozladená ako klavír 😠

sijust
30. apr 2012

@apolenka6 zlatik,tak mi je luto,ze si smutna a ze sa vam nedari s babatkom ☹ ja som revavala kazdy mesiac nad testom a zavidela kazdej maminke s bruskom a kocikom...islo ma rozdrapit od zufalstva...ale vzdy je vsetko tak ako ma byt,verim tomu ze Pan Boh nam Stelli zoslal vtedy,ked uznal za vhodne,ze je ten najspravnejsi cas,ze sme na nu pripraveni....a u vas to bude tak isto,len sa nevzdavajte,aj ked je to tazke....prajem vam vela sil! 🙂

sijust
30. apr 2012

@majca55 babulka,drzim palce,aby vsetko islo tak,ako ma....daj vediet,kedy bude vklad...myslime so Stelli na teba... 🙂

mirka2010
30. apr 2012

@dasaa ahojky, tak to je super, ze mala Simonka vam dava takto krasne najavo, ze je v brusinku a hlavne ze je tam spokojna 🙂 to ze chodis na wc len raz, tak to bude len rada...ja som tiez tak chodila a ostalo mi to aj po porode, ale to asi preto, lebo aj tak maleho v noci krmim, takze neviem, ci by to bolo aj bez toho...dakujeme za pochvalu nasich fotiek, snazime sa...a velmi nas to bavi a mm sa stale zlepsuje, tak mame taku zabavku...no a to ze maly je taky model, to som aj ja prekvapena...naozaj sa snazi nam pozovat a my sa z toho tolko nasmejeme...robi tolko pokrokov..niekedy uz ani telefonovat nemozem, co tak blabota, rozprava a rozprava...smejka sa krasne na nas...a uz sme boli aj na vylete v sobotu, na svadbe nasej kamosky, tak sme si uz odskusali aj rezim mimo domu a skoro na cely den....🙂 inak, nejake fotocky brusinka by sme chceli vidiet 🙂

mirka2010
30. apr 2012

@sijust ahojky zlaticko...tak naozaj ma tie tvoje klbiky mrzia, verim ti ako sa obavas hlavne porodu...ale nebojkaj..ked im dopredu povies, ze mas s tym problem, ze si aj po vysetreniach, budu na teba brat ohlad a ak naozaj budes trpiet bolestami, oni ta nenechaju ju vytlacit v takych bolestiach a pojdes na sekciu...ach, porod...no..zvladnete to, nebojkaj...vsak vsetky sme zvladli 🙂 hlavne aby to tvoj muzik stihol tak, aby ste boli spolu...je to obrovska podpora, naozaj, ja som si to bez mojho ani nevedela predstavit...ale ak by nemohol a bola by pri tebe maminka, tak to je tiez super..hlavne, nech je niekto pri tebe, lebo byt tam sama...ee....nas maly bol pekne dole hlavickou vari uz od 7 mesiaca...juuuj, ked si na to spomeniem...to bolo tak nadherne ho tam citit...ale teraz, ked sa na mna usmeje a uz uroibi tou malou rucickou moja maminka, moja 🙂 tak to ako keby ma roztopili, som tou najstastnejsou na svete...stale si uvedomujem, aky je to obrovsky dar byt matkou a mat babatko...🙂🙂🙂 a toho lekara si si nebola zazmluvnit? posielame boztek

kostickabonnie
30. apr 2012

@apolenka6 veru, ked som bola teraz na gynde s kvasinkami, tak okolo mna same tehule, tiež ma to rozladilo 😖 ale neskor poobede, ked som zehlila v spalni, tak som si povedala...ved o rok o takomto case budem tiez zehlit a v spalni pribudne postielka alebo dve a budu tam pokojne spinkat mali drobcekovia 🙂 tak ma to pozitivne naladilo, ved teraz tie mesiace letia ako blaznive a ani sa nenazdame urcite sa nam vsetkym dovtedy zadari 😉

kostickabonnie
30. apr 2012

@majca55 😉 😉 😉 myslime na teba 😉 😉 😉

apolenka6
30. apr 2012

@sijust Dakujem mojko 🙂 ja viem,že to raz príde a ma to tiež čaká 😵 ,len niekedy to na mňa príde .....a sa opatrujte so Stelkou 🙂

renka5
30. apr 2012

@kostickabonnie ahoj veru mas pravdu leti to 😵 ja som dneska mala poslednu pichnutu inekciu do brucha 😵 a to som nedavno čakala na schvalenie IVF 😀

apolenka6
30. apr 2012

@kostickabonnie Veru ten čas strašne letí ,ved už budú mať dievčence tu na MK bábätka v náručí ,ako to rýchlo ide 😕 tehotné mi "nevadia" už to tak neberiem ,ale príde niekedy obdobie hlavne pred MS ,že by som rada na všetko zabudla a žila si život bez plánov,a čakania na MS ....

kuspitka
30. apr 2012

AHojte v stredu budem mat iui

apolenka6
30. apr 2012

Dievčatá čo som našla aký článok ,PREČíTAJTE si ho !!! no tak to je pre mňa ako povzbudenie ,toto som potrebovala ako soľ 🙂 http://www.zenskyweb.sk/mala-umriet-ale-stal-sa...

tinasc
30. apr 2012

@apolenka6 to prejde, aj ja som mala také stavy, kým som neotehotnela s mojou babulou 🙂 takže to viem dobre pochopiť...

majca55
30. apr 2012

@cmelica @apolenka6 @mirka2010 @sijust @kostickabonnie @tinasc @adikasala aj ostatne babenky ktore som zabudla v sobotu mam KET tak mi držte palce 😵 😵

majca55
30. apr 2012

@kuspitka držim palce ja mam v sobotu KET 😵

kuspitka
30. apr 2012

@majca55 joj moja tak super...

mirka2010
30. apr 2012

@majca55 jupiiiii, tak uz v sobotu??? to je uzasneeeeee 🙂 mojinka, to sa neskutocne tesim...to vies ze ti budeme drzat palce a este ako, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak silno 🙂

majca55
30. apr 2012

@apolenka6 dojímavo krasne a povzbudzujuce 😵 😵

majca55
30. apr 2012

@mirka2010 dakujem Miruška moja posielam vam cmuk no hlavne mojmu malemu fešakovi Maroškovi 😵 😵

mirka2010
30. apr 2012

@majca55 dakujeme aj my...majinka, len sa krasne na to priprav a uz teraz mysli len a len pozitivne...a budeme sa tesit na fazulocku v brusinku 🙂

tinasc
30. apr 2012

@majca55 tak super, držím moc palce, tentoraz to už dáš 🙂

majca55
30. apr 2012

@tinasc dakujem 😵 dufam,že ano som tak naladena 😀

kuspitka
30. apr 2012

kto bral Estrimax..

buba13
30. apr 2012

@dasaa Ahojcek, tak mna uz chcel aj vypisat na rizikove, ale povedala som, ze vladzem. tak pokial budem vladat, tak odrodim pomaly aj v praci. doma nemame klimu, tak si robim srandu, ze budem dlllho chodit do prace 🙂 dobre sa citis? mala si nejake problemy, ked ta nechal doma na pn?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre