IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
6. máj 2012

@walta ahoooj moja!!!ako sa mas???a co malicka??rastie ak z vody,ze??posielam bostek 🙂

tinasc
6. máj 2012

@cmelica tak áno, ty musíš mať kľud... my sa máme v podstate stále rovnako 🙂

majca55
6. máj 2012

@dasaa @sijust @tinasc @cmelica dakujem vam kočeny moje idem na chatku budem tu veľmi malo papa 😵

majca55
6. máj 2012

@tinasc moja takže napisane mam jedna expandovana blastocysta a druha hatchujuca blastocysta 😵 jedna vraj super tak uvidime 😵

tinka9075
6. máj 2012

@majca55 držím velmi palce 🙂 🙂 🙂

majca55
6. máj 2012

@tinka9075 dakujem ti 😵

sherny
6. máj 2012

Tak tretie iui neuspesne.fnuk.fnuk.fnuk.uz nemam silu bojovat dalej☹

adikasala
6. máj 2012

kocky takze sa nam pekne pustila hlienova zatka.mam spinenie krvave take hlienove uz celu noc a cely den,monitrovanie je ok mala sa ma super a som otvorena na 1 prst a krcok je uz kompletne spotrebovany takze podla doktora max.1-2 dni....a mozno uz dnes vecer...drzte palce dam vediet po apolenke 🙂

kuspitka
6. máj 2012

ahojte,,
@sherny tak to ma mrzi...
@adikasala budem drzat palce ,aby vsetko dobre dopadlo..
@tinka9075 ako sa mas moja..

adikasala
6. máj 2012

@majca55 mojenko drzkam palce....a posluchaj abstinenzia pc 🙂

apolenka6
6. máj 2012

@adikasala pekne sa to rozbieha 🙂 ,že deň,alebo 2 😵 a možno aj dnes to už bude 😕 neviem si to ni predstaviť ako ti je 😝 ale musí to byť úžasné,že privedieš na svet nového človiečika ,nevinné stvoreníčko 😲 ..už budem ,len čakať a dám vedieť tú správičku 😅

apolenka6
6. máj 2012

@sherny ja som mala 4 IUI a nič 😒 neboj nájdeš stále silu nevzdávať sa a veriť i ked je to ťažké 😉

dasaa
6. máj 2012

Ahoj @sijust zajtra idem na kontrolu a hned mi urobia aj poradnu.Neviem ci mi bude dr. robit sono sama som zvedava.Ale dufam ze v 30tt uz by aj mal urobit.Mame sa docela dobre nohy mi prestali puchnut ale doktorovi to poviem ze mi puchli aby vedel.Malicka kopka a poriadne niekedy ma tak silno kopne pod rebrami az to zaboli ale je to pekny pocit 🙂 Som rada ze sa citis uz dobre len tak dalej.A ty kedy ides do poradne?Zachvilku ides na MD vsak ? 🙂 🙂prajeme pekny dnicek 😵

sherny
6. máj 2012

@apolenka6 dakujem za povzbudenie.a ako to riesite dalej?

dasaa
6. máj 2012

Ahoj @majca55 tak len pekne oddychuj a lezkaj. 🙂

apolenka6
6. máj 2012

@sherny neriešime to dalej ,IVF nechceme ,sme obaja zdraví ...ja teraz skúšam homeopata ,len som začala a všetko potrebuje čas ...a vám sa už kolko nedarí ? nám cez 5 rokov ,už to bude pomaly 6 rokov 😔 😝

sherny
6. máj 2012

V r. 2008 v zime som vysadila antiku takze od vtedy.my sme tiez zdravy al laprka ukaxala vsetko v pohode.ani my nexceme ivf.beriem clost.xodim na soni na 12 den aj pregnyl aj utrogestan a stale nic.porad co dalej...prosim

sherny
6. máj 2012

V r. 2008 v zime som vysadila antiku takze od vtedy.my sme tiez zdravi aj laparka ukazala vsetko v pohode.ani my nexceme ivf.beriem clost.xodim na sono na 12 den aj pregnyl aj utrogestan a stale nic.porad co dalej...prosim

apolenka6
6. máj 2012

@sherny ja som antiku nebrala ,tiež som bola na laparke a nič sa nenašlo 😕 😝 meranie BT,clostil som tiež brala a aj pregnyl ...plánovaný pomer atd..aj 4x IUI ..a nič
júúj moja zlatá keby som tak vedela pomôcť tak aj sebe poradím ☹ aj tebe ..ani hlavou proti múru mi nepomôže 😀 😒
a vy IVF neplánujete ?

sherny
6. máj 2012

@apolenka6 manzel je proti.nadava na cely system ako to je strasne drahe a aj tak nemas istotu ze sa to podari ked ani iui sa nepodarilo.aj ja si meriam bt ale uz mam xut sa na vsetko vykaslat a nexat to tak.najhorsie su tie reci okolia strasne ma to vzdy rani..

apolenka6
6. máj 2012

@sherny no zaručené to nemáš ,nám sa síce 2 IUI podarilo ,ale ,len na týždeň 😠 bola som chorá + som mala kašel,neviem čo sa stalo vtedy a dalšie pokusy už nič ☹
nechaj na svoje pocity a vykašli sa na meranie BT a možno motyka vystrelí ,ja by som to chcela všetko hodiť za hlavu a hotovo ved určite poznáš radu "nemysli na to !" mňa išlo poraziť ked mi to niekto povedal 😠 aj ked viem,že je na tom veľký kus pravdy ,len ako to docieliť 😕 ..inak ja to všetko už beriem tak ,ľahšie a nezaťažujem sa až tak ako kedysi 😝
a okolie ma nezaujíma i ked sa nájdu ľudia čo vedia dať "podpásovku " ...a moji známi sa už na to nepýtajú ,ved vedia

ursula5
6. máj 2012

@adikasala držíme palce 😉

ursula5
6. máj 2012

@majca55 jéj tak zas tu máme dlhé 2 týždne čakania 🙂 držím moc palce šetri sa 🙂

sherny
6. máj 2012

@apolenka6 to ma velmi mrzi co sa vam stal muselo to byt velmi tazke.obdivujem zeny kt.sa stalo take nieco a bojuju dalej.ja som nic take nezazila a dufam ze ani nezazijem.ja o tom nerada hovorim tak okoloie ani nevie.iba rodina najblizsia.vsetci co poznas uzmaju deti alebo cakaju.pripada mi to strasne nespravodlive ze my stale sme dvaja.fnuk

apolenka6
6. máj 2012

@sherny bolo to pred rokom v januári a na moje narodky ☹ ale už je to za mnou a prežila som ,nič iné ti nezostáva ,život ti dá facky v živote,ale musíš ísť dalej.......
tak to poznám ,že okolie sa šťastne rozvetvuje a my nič ,ale na to nič nepoznám ako nám pomôcť...a kolko máš rokov ?

tinka9075
6. máj 2012

@kuspitka ahoj mám sa dobre len sem teraz chodím málo mám pokazený pc tak nakúkam len cez mužov 😀 😀 21 idem do centra tak som zvedavá čo ma čaká 😉 😉

kuspitka
6. máj 2012

@tinka9075 tak super moja.ako ste ďaleko uz.Ja čakám na ziadost a potom IVF

tinka9075
6. máj 2012

@kuspitka chceme podpísat žiadost na ivf a potom to čakanie snád to nebude trvat dlho 😉 😉

kuspitka
6. máj 2012

@tinka9075 tak Ja čakám este na výsledok tohoto iui a ak nič tak hor sa do IVF

tinka9075
6. máj 2012

@kuspitka možno ti ivf ani nebude treba 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre