IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
23. máj 2012

@sijust ja som dávala iba plienočku 😉 v zime deku 🙂

katy33
23. máj 2012

@apolenka6 Magdi,aj mame tak v plane chodit sem na kupko, malinka sa rada kupka,tak snad by to tam vydržala 😕 🙂 A s tym stanom, vidiš to, treba si nejaky zaobstarat 😉 Mohla by si chodit s nami? Čo ty na to, teta Magduška 🙂 Slniečko, vodička, dobrá nálada, naša malinka šelmička zubatá 😀 , by si si ju užila až-až, nech vieš, čo ta čaka 😀 😝

katy33
23. máj 2012

@mirka2010 Mojenko,tak veru zubočky idu,už ma celu pusinku zapuchnutu, chudatko moje malilinkate,tak by som bola radšej,aby mna zuby boleli ☹ Dávame gelik do pusinky a vychladene kusatka, všetko okuskava, ma na dasienkach červene bubienky, nech už radšej tie zubky vykuknu,aby mala po bôlke ☹ Ani moc nechce dnes papkat,iba sa akosi na prsku ukludnuje, teraz mi na nom aj zabuvkala,anjelik sladunky, nevedela od 6.00 zaspinkat,snad si aspon trolinku pohajka 🙂 Dnes sa chystame do mesta, pôjdem hned tu knihu okuknut a kupit,tiež všade hladam rady a veci okolo babatiek,to je teraz prvorade,čo ma zaujima,aj vychova, predsa prvo-mamina,skusenosti žiadne,každa dobra rada je vitana 🙂 Veru,možno,že aj Maroškovi zubočky pôje,mamina mi vravela,že môjmu bratovi vyšli už na zač.4.mesiaca 😉 A dnes vyzera,že bude krasne, i ked ja až take horučavy nemam rada, potim sa ako slon,zostalo mi to od tehotenstva 😕

katy33
23. máj 2012

@sijust Mojenko, to si piš,že malinka bude tatinkov cumliček a rozmaznanček, môj mm sa bil do prs,že žiadne rozmaznavanie a teraz by si to mala vidiet,len ked malinka troška pipne, tatino beha ako s nasolenuuu 😀 ,taku hračku dava, onaku hračku, na ruky,všetko možne,len , aby jeho princeznička neplačkala a malinka už teraz ho dobre ovlada, kolkokrat hodi na neho taky pohlad a tatino je hotovy,modre z neba by jej dal 🙂

majca55
23. máj 2012

@sijust moja a dostať už aj plachtičky na gumu do kočíka 😉 ja som davala tenky frote uteračik 😵

apolenka6
23. máj 2012

@katy33 Katka ja práve že sem na kupko nechodím všade inde ,ale sem nie 😕 tu skoro každého poznám,teda skôr mňa 😕 a nemusia ma vidieť v plavkách na živo 😀 😀 ale keby mám super postavu tak by som možno aj išla ..
skús si to tienidlo-stan pozrieť je to dobrá vec ,to sa dá využiť aj ked bude malá väčšia a aj pre dalšie dieťatko 😕 🤐 aj plánujete ešte jedno? 😅

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie no tak dnes som sa už objedala a si predstav v pondelok sa im uvolnil termín tak aj frčíme ,mm bude akurát doma,lebo chodí na týždňovky a bude mať v pondelok voľno tak sa mi to super hodí 😅 a ,len v pondelok robia genetiku mi hovorila ,ale asi také prvotné 😨 potrebujú mm spermiogram,len ja ho nemám majú ho v CAR v MT Helios,tak som tam dnes volala nech mi ho pošlú poštou do piatku príde,všetko mi vyšlo na chlp 😕 a v utorok idem tiež do NR na hematologiu 😝

buba13
23. máj 2012

@dasaa ahojce 🙂 velmi rychlo sa mam. nestiham nikomu odpisovat, nestiham nic v praci. pridem domov a som taka unavena, ze sa len osprchujem a o chvilocku idem spat. ci uz mam rannu alebo poobednu sluzbu. ale mame sa v celu dobre. maleho citim kazducky den, pekne kope. uz aj muzovi do ruky taku strelil, ze sa ho zlakol 😀 no mali sme postarane o zabavu, ked ma svoj den na krpcek. ako sa mate vy? predsa uz to mas za par tyzdnov. ako vidm tak presne za 7 😉

buba13
23. máj 2012

@cmelica ahojcek moja zlata 🙂 gratulujem k chlapcovi. ja som ti hovorila, ze to bude chlap. iba ti robia take problemy 🙂 ale hlavne, ze ste zdravi a mate sa dobre. odkedy ho citis? ja tu akosi moc nechodim... no mam toho tak vela. uz aj rozmyslam, ze pojdem na matersku 2 mesiace pred porodom 😒

dasaa
23. máj 2012

@buba13 Ahoj len si davaj pozor pri tej rychlosti.Pozeram ze aj tebe krasne tyzdne pribudaju zachvilku uz pojdes na MD tak si oddychnes a budes si uzivat tehotenstvo.Jeeej to muselo byt super ked drobcek dal vediet ockovi aku silu ma 🙂.My sa mame dobre od 3.6 nastupujem na MD malicka nam tiez pekne kopka a ked ideme spat tak vsetci spime a az rano sa zobudime vsetci.Veru velmi rychlo ten cas ide a hned aj tyzdne coskoro uz budeme mat Simonku pri sebe 😵

dasaa
23. máj 2012

@cmelica ahoj mame sa dobre lezime vsetci doma a pozerame telku 🙂 .Nasa Simonka sa prevaluje z jedneho boka na druhy.A ty ako sa mas a co drobcek? Co mate nove ? 😉

apolenka6
23. máj 2012

@fomarik Ahoj Luci ! ako 😕 bola si za Zuzkou? videla si Andrejka? a ten príbeh tvojej malej ako sa hrá s bábikou bol 100 % 😀 hned som mala lepšiu náladu
v pondelok ideme na genetiku a v utorok na hematologiu 😨 som zvedavá aj ked viem ,že výsledky budú dlhšie trvať na genetike 😝

apolenka6
23. máj 2012

@icipxe ahoj ako sa máš ? už vieš či čakáte jedno,alebo dve?? 😕

tinasc
23. máj 2012

ahojte kočky, dnes som mala poradňu, všetky výsledky negatívne, čo sa týka moču aj AFP testy sú negatívne, samozrejme doktor mi odporučil dávať si pozor na váhu 😀 😔 však samozrejme 🙂 aaaaaaaa....... budeme mať chlapčeka 🙂 veľmi sa na neho tešíme 🙂 (dúfam, že do pôrodu sa to nezmení) ale vraj to bolo dobre vidieť....

cmelica
23. máj 2012

@tinasc jeeeeeee tak dalsi chlapcurisko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Gratulujem 😀 😀 😀
a meno mate??? a fotecka nebude???

cmelica
23. máj 2012

@dasaa juuj ako vam je dobre ked si len tak polihujete...to ako ja 😀 😀 😀 a ty uz pojdes zachvilku na matersku???teda to eru uslo 🙂 len tod si pamatam ako sme cakali na vysledocek z krvicky 😉
my v pohodicke 🙂 Branusko sa hybe,ale mam pocit ,ze v noci viac ako cez den... 🙂 🙂 🙂

tinasc
23. máj 2012

@cmelica juj nemáme fotečku, to ma akosi v tej eufórii nenapadlo 🙂 meno... no ešte neviem, uvidím, ako sa dohodneme 🙂

cmelica
23. máj 2012

@buba13 Dakujem moja 🙂 co sa tolko nahanas???? uz spomal mas privysoku rychlost 😀
pohyby citim asi tyzden...no cim dalej su silnejsie z coho mame veliku radost 🙂 a ten vas drobcek vie teda pekne kopance ustedrit 🙂 uz mate vybavicku??? a citis sa ako???

cmelica
23. máj 2012

@tinasc hlavne,ze ste v poriadku 🙂 a v ktorom si tt???prosim ta daj si to do profilu,az viem ako ti ubiehaju tt 😵 😵 kolko,ze si pribrala zatial???

buba13
23. máj 2012

@dasaa no to je uz hned tvoja materska. super 😉 tak to ma byt, ked idu rodicia spat, tak aj nase deticky pekne nech spinkaju a mozu aj viac 😀 , ved vela spanku potrebuju 🙂 Simonka sa uz na vas tesi. kopka a dava na znamost, ze je vsetko, tak ako ma byt 😉 takze doma uz mate vsetko nachystane, vsak?

tinasc
23. máj 2012

@cmelica no už je to tam... dúfam, že len fotoalbum zostane len pre priateľov... zatiaľ som pribrala 4 kg, ale to z toho, že som bola neustále hladná... ale už si dám pozor 😉

ketere
23. máj 2012

@tinasc Ahoj, tak gratulka veliká 😀 tešíme sa 😀 😀 😀 si veľa pribrala, keď si máš dávať pozor na váhu???

tinasc
23. máj 2012

@ketere ďakujem... a malinká sa má ako? tak vieš, ja nie som modelka 🙂 takže si musím dávať pozor...

cmelica
23. máj 2012

@tinasc super!!!ja som si tiez davala fotoalbum len pre priatelov 🙂 treba to zaznacit hned pri zakladani albumu...
ved to nieje moc...ja som zvedava ako mne teraz porastie vaha... teraz pojdes za 2tt na velke sono,ci??

ketere
23. máj 2012

@tinasc jááj, nevedela som... ja som to mala také isté, išla som rodiť s vyše 100 🙄 ..krpatá sa má fajn.. aspom teda myslím🙂 dá s apovedať, že poslúcha - vie, že mamina ma skúšky a musí sa učiť 😀 😀

tinasc
23. máj 2012

@cmelica hej fotoalbum mi ukazuje že je len pre priateľov, ono koľkorazy som už čítala na fóre, že niektorým kočkám už zneužili fotky... 20.6. idem na morfologický utz...

tinasc
23. máj 2012

@ketere a doktor ti nenadával za to?

cmelica
23. máj 2012

@tinasc to nechapem kto toto dokaze 😠 😠 😠 😠 😠 tak to budes vidiet drobca v plnej parade 🙂 my sme si to vcera s mm naplno uzivali a este ked sa stale mrvil-nadhera 😵 😵

buba13
23. máj 2012

@cmelica mna ti normalne nahanaju. vsetko ja viem...tak je velky spolah na mna a aj zaucat musim a aj problemy riesit, do toho aj testovacky... no horor! ja som ako bez stav, ked pridem z prace kazdy den a ani cez vikend nemam pokoja 😝 jeeejda, tak uz tyzden 😉 parada! je to velka sranda, ze? ja si stale nemozem na to zvyknut, ale aj som rada, ze sa hybe nas Romanko a vas Branko tiez je sikovny 😉 😀 no ako tak asi aj ano. mame vybavicku. veci oprate, ozehlene, do postielky sme kupili perinu, plachty, hniezdo, madrac. aj nejake deky sme kupili aj teple a aj take na leto pletene s vacsimi ockami, cumliky, flasky, kozmetiku, stolicku na papanie, hojdacie kresielko, nejake tie hracky, vanicku.... uz cakame len na skrinu a nastahujeme krpcove veci tam nech sa vieme pohnut v spalni 😀 v pondelok mm objednaval kocik, tak uz aj to si mozem odskrtnut. len stale neviem co mi este chyba. nejako mi neprichadza nic na um a zoznam co vsetko potrebujeme nemam 😅
a vy uz mate nachystane? no a teraz pekne mozes aspon zacat krpcovi vasmu krasnemu ladit izbu 😉

tinasc
23. máj 2012

@cmelica bohužiaľ aj to sa stáva 😠 no veru, aj dnes som ho videla srdiečko počula, no skrátka som veeeľmi spokojná, mala som pocit, že nechodím, ale lietam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre