IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
7. jún 2012

@majca55 a dakujem 🙂 aj ja tebe držim

mirka2010
7. jún 2012

@majca55 ahojkyyyy, tak super, ze idete na to aj prirodzene, vsak naozaj treba stale verit ze pride babika k vam, tak ci tak 🙂 budeme mooooc drzkat palce...🙂

mirka2010
7. jún 2012

@tinasc dakujemeeee 🙂 tak menim ju, pre zmenu, pre radost...akoze sa nam mas???

mirka2010
7. jún 2012

@sijust presne tak mojinka, vola sa to hniezdenie....a naozaj to mamicky pred porodom robia...ale nie ze uplne tesne...aj ked aj to moze byt...vsak Stellinocka uz moze prist...uz je urcite krasna a pripravena 🙂 babika malicka...ja som to napriklad nemala, lebo my sme sa mesiac pred porodom stahovali, takze ja som si to vynahradila tym 🙂

mirka2010
7. jún 2012

@apolenka6 tak som stastna, ze mate povzbudenie, ze mate nadej...urcite vam ivf vyjde...treba tomu verit a mysliet len a len na to, ze coskoro babatko pride 🙂🙂🙂

tinasc
7. jún 2012

@mirka2010 no však je radosť sa na vás pozerať 🙂 dúfam, že aj ja budem mať takého dobručkého chlapčeka ako je Maroško 🙂 mám sa dobre, však už som v podstate v polovici tehu 😉

dasaa
7. jún 2012

@mirka2010 jeeeeeeej aku krasnu fotecku mate fakt ste zlatucky 🙂

dasaa
7. jún 2012

@tinasc tak ze chlapcek to je supeeeer 🙂

tinasc
7. jún 2012

@dasaa ano, ano, však som to tu už spomínala, z posledného sona 🙂

mirka2010
7. jún 2012

@tinasc samozrejme, budes mat takeho miluckeho chlapcurika..je to obrovsky poklad...mas sa na co tesit...ja by som ho bozkavala, pucila, mojkala, stiskala...laskala neustale...neviem sa ho stale nabazit 🙂 a ako sa citis? brusinko ako vykuka???

mirka2010
7. jún 2012

@dasaa dakujemeeee a ako sa mate so Simonkou?

dasaa
7. jún 2012

@tinasc len som si teraz nebola ista 😅.A ako sa mas?

dasaa
7. jún 2012

@mirka2010 ahoj mame sa dobre.Dnes som bola na prechadzke tak som trosku unavena ale aspon budem spat ako macko 😀.Simonka sa ma asi dobre stale spinka sem tam kopne.A vy ako sa mate ?A co Marosko ? 🙂

apolenka6
7. jún 2012

@ursula5 veru,zabilo sa už dosť času a šup sa na IVF 😉 tak veľmi ste ma potešili ,že sa dá pri IVF spraviť aj nemožné a vybrať,len pár plavcov 😵 a hádam ešte stíham aj DNPO 😀 myslím ,že do októbra to mám ešte predĺžené 😝 ale to ma najmenej zaujíma ,len nech je drobec,alebo drobčekovia?? 🙂

apolenka6
7. jún 2012

@fomarik áno,áno strašne nás tu babuľky povzbudili 😝 🙂 toto som potrebovala takáááá som natešená ,že sa nám to môže podariť ,to by bol zázrak a šťastie veľkéééé!!!!! ...a už sa pripravujem na" dlhý beh " a šťastný cieľ 😕 😉

dasaa
7. jún 2012

@majca55 ahoj ako sa mi mas a co mas nove ? 😵

mirka2010
7. jún 2012

@dasaa no Marosinko je nas poklad milovany 🙂 je zlatusik dobrucky, takze si uzivame pekne slnieckove pocasie...tak Simonka bude tiez asi pokojne babatko, ked maminku krasne poslucha...nadherne ju od nas pohladkaj 🙂

tinka9075
7. jún 2012

@mirka2010 Mirka krásna fotečka a Maroško je už aký velký 🙂 🙂

tinka9075
7. jún 2012

@apolenka6 júj no to je sila ale neboj IVF sa podarí a bude bábo 😉 😉 budeme bojovat spolu tak šup podpísat žiadost a čakat na schválenie 🙂 🙂 my sme boli pred rokom na tom rovnako muž ma dedičnú chorobu a doki v centre hned navrhol darcu 😒 no bolo mi všelijako aj som si poplakala ale muž darcu navrhol sám ale aj tak mi to nebolo všetko jedno ale potom prišli výsledky z genetiky a záver naše deti budú zdravé tak som si od radosti aj poplakala my máme spermiogram ok 😉 😉 tak vidíš neboj pár spermiok vyberú a vy sa budete tešit z bábetka alebo bábetiek 🙂 🙂

tinka9075
7. jún 2012

@dasaa ahoj moja ako už sa ti to kráti a budeš mat Simonku v náruči 🙂 🙂

tinasc
7. jún 2012

@mirka2010 tak to ti verím, že by si ho najradšej nepustila z rúk 🙂 však pre mňa to bude zase ako nové, lebo moja je už veľkááááá 🙂 takže si to budeme zase užívať 🙂 mám sa dobre, len malá trochu jeduje, uberá mi energie a musí sa rozčuľovať... inak by mi bolo sveta žiť 🙂

tinasc
7. jún 2012

@dasaa ďakujem mám sa dobre 🙂 dnes som mala dosť nabitý deň 😉 tak som dosť unavená, veľa som sa nabehala 🙂

majca55
7. jún 2012

@lenisko1 pekne meno držim palce 😵

majca55
7. jún 2012

@dasaa celkom dobre moja dnes som začala s ovu testom a celkom dobre dve paličky tak uvidim zajtra 😵 😵

mirka2010
8. jún 2012

@tinka9075 ano, ano...Marosko rastie ako z vody....🙂 je to uz maly-velky sikovnicek 🙂 a ty sa nam ako mas?

mirka2010
8. jún 2012

@tinasc tak mas doma taku malu neposlusnicu??? ale ked sa maly narodi tak sa podla mna zmeni, bude pysne kocikovat, pomahat maminke...uvidis 🙂 ja som tak vzdy tuzila mat mladsieho surodenca, starat sa o neho, mat taku zivu babiku....🙂 mam brata, ale starsieho, takze to uz nebolo ono... 😒

dasaa
8. jún 2012

@tinka9075 veru krati sa mi to ale este stale mam casu 😀.Ale ty sa pochval co mas nove a ako sa mas? 🙂

dasaa
8. jún 2012

@majca55 jeeeeej to je super tak sup sup sup 🙂 🙂 drzime prsteky

dasaa
8. jún 2012

@mirka2010 no uvidime ci bude pokojne 🙂 brusko pohladkane a prajem vam pekny dnicek pozdrav od nas Maroska 😵

tinka9075
8. jún 2012

@mirka2010
@dasaa ahojte babulky nové zatial nič už netrpezlivo čakám kedy mi zavolajú z centra že žiadost je schválená a idem pichat injekcie 🙂 🙂 ale už týžden mám stále ten istý sen že sa mi narodili dvojičky aj ked mne na začiatok postačí jedno 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre