IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
9. jún 2012

@alibabaa veru my to nevzdáme! vieš nebola si tu dlhšie,teda si nič nepísala tak som si myslela ,že si to nečítala 🤐 ja tiež nie vždy som tu a ked si neprečítam spätne čo sa popísalo tak aj niekedy prehliadnem informácie ..
tak sme tu pod lupou ?! 😀 no paráda 😝

alibabaa
9. jún 2012

@apolenka6 ja som tu kazdy den, a citam, len nie vzdy prispievam. mam dost prace a uz to ze precitam tak mi zaberie dost casu. ale ked budem doma po KET tak budem v klude a mozno sa mi podari uz aj prispievat. a mas pravdu, ked tu niekto dlhsie nie je nechce sa mu citat spätne 😅 mile bolo ze si si dala tu namahu a nasla na ktorej strane si pisala ten dlhokansky prispevok 🙂 inak bol neprehliadnutelny 😀

apolenka6
9. jún 2012

@alibabaa no ja málo kedy píšem také dlhé príspevky ,na to tu bola a je expertka Zuzka 😀
no kedysi sa tu toho oveľa viac popísalo,teraz je tu toho menej 😒 ale dôvod je že dievčatá sú mamičky 😵 a venujú sa svojim ratolestiam a neboj aj my budeme také,len očkom mrkneme ...
ozaj dávaš si vložiť jedno či dve? 😨 ..jáj mňa ešte čaká dlhá cesta ,ale aj tak čas rýchlo letíííí tak hádam to nebude také nekonečné 😉

dasaa
9. jún 2012

@mirka2010 nase krstniatko ma dnes 4 roky tak to ideme oslavit.Som zvedava co povie na tortu a na darceky 🙂A v nedelu budeme oddychovat no aspon ja 😀

mirka2010
9. jún 2012

@dasaa tak jej prajeme vcetko najlepsie 🙂 my ideme tiez na oslavu, kamoska oslavujem statnice, tak sa uz s Maroskom aj ocinkom tesime 🙂 hladkame Simonku 🙂

alibabaa
9. jún 2012

@apolenka6 2 davam vlozit. a uvidis ubehne ti to ako voda.. ryychlo.. 😎

tinka9075
9. jún 2012

@mirka2010 ved ja tie injekcie nejak vydržím sú aj horšie veci na svete ale treba íst za svojím snom a to ja pôjdem 🙂 🙂 vidím že Maroško začína koníkovat posielam cmuk na líčko 🙂 🙂

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 neboj bude dobre ale aspon že na niečo prišli injekcie vydržíš a potom sa budeš tešit z bábetka 🙂 🙂

tinka9075
9. jún 2012

@alibabaa držím palce aby KET dopadlo dobre 🙂 🙂 a budú dvojičky 🙂 🙂

tinka9075
9. jún 2012

Babenky neviete čo je s
@cmelica už tu dávno nebola dúfam že je ok 🙂

alibabaa
9. jún 2012

@tinka9075 no veru davno tu nebola.. tiez nic neviem.
no dvojky dufam nie... jedno postaci ale ked budu2 aj tak sa budem tesit 😀 😲 😲

sijust
9. jún 2012

@apolenka6 dam vediet,urcite,nic sa neboj...vy budete medzi prvymi...moje spolubojovnicky 😉 dakujem za povzbudenie,dufam,ze vydrzi este tyzden,od bud.pondelka sa moze pytat na svet,uz bude mat tatik po dôl.prac.povinnostiach a hlavne bude doma...tento tyzden bude narocny,este aj do Turecka ide na tri dni 😒 vracia sa v nedelu v noci,tak snad sa to nase dievcatko bude "chabrat" az v pondelok 😀 neviem,co sa dialo,ked sme podpisovali ziadost my,ale trvalo to rovnych 8tyz. 😒 je pravda,ze ja som to nejako extra neurgovala...uzite si dovolenku,jaaj isla by som aj ja 😅 som na dlho skoncila 😔 kedy idete?a kam? 😵

tinka9075
9. jún 2012

@alibabaa budem velmi držat palce 🙂 🙂 ja čakám na schválenie žiadosti a idem na ivf do GF ked som bola na konzultácii u Harbuláka ten skoro skolaboval ked ma videl 😀 😀 jeho slová boli že vy kde ste tolko boli?? 😀 😀

sijust
9. jún 2012

@mirka2010 dakujeme za podporu babulka 🙂 ocakavaj spravu a posli dalej,ok? 😉 zlatik,tym,ze Stellka je nizsie od zaciatku,mam aj brusko uz dost nizko,tak mi netlaci na zaludok,rebra,pluca...mozem sa najest,dobre sa mi dycha,ani do rebier nekope,ona skor,ked hlavinkou zavrti,tak vidim dvojmo 😀 alebo mi hrozne tlaci na mechur...celu tehu a teraz dvojnasobne,v noci chodi 3-4krat 🙄 cez den kazdych 10-15minut...ale uz to nejako zvladnem...tie noci su tazke,lebo ma hrozne bolia klby,krce mi tahaju nohy-uz neberem magne 😔 a to potenie?!na odpadnutie 😝 vy ako moja zlata?marosinkovi posielam pusinku 😲

apolenka6
9. jún 2012

@sijust a aj máš tu na niekoho kontakt komu napíšeš? určite ešte babulka vydrží a počká si na tatíka ,ked ho tak už teraz lubká 😉 hmm a mm má ešte tento týždeň toho tak veľa ,dosť na čítanie nie na behanie,ale potom už bude pri svojich princeznách 🙂
8 týždňov ? fúú no dosť a potom ked sa ešte budem objednávať ku koordinátorke a to tiež trvá.(ak sa nemýlim ?) ale dá sa to aj posúriť? tak to by som chcela a počula som ,že niekedy sa žiadosť "lúbi" zdržať v centre ..tak sa na to spýtam,inak ideme k dr. Gaťovej sme sa k nej objednali Krajko radšej nie !! 😠 😠
Áno ideme na dovolenku začiatok augusta ,určite more 😵 uvidíme čo bude dobré v ponuke ,už sme si aj kufor kúpili 😀 pred 2. mesiacmi, sa nám jeden minulý rok pokazil ...tešíme sa ,že oddýchneme a načerpáme nové sily ,hlavne ja to budem potrebovať 😝

apolenka6
9. jún 2012

@alibabaa tak 2 😵 ja budem mať dilemu ,že koľko ,ale asi ešte moc predbieham ,neviem ako budem reagovať a čo "dopestujem" a koľko sa oplodní ....to je ešte daleko ,a tebe koľko trvalo schválenie?

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 budeme sa tešiť ,neboj ,tebe už o chvíľu žiadosť schvália a pôjdeš na to ! 🙂 😉

alibabaa
9. jún 2012

@apolenka6 joj to si nepamatam ale tusim 6 tyzdnov.. ja mam vszp..

kostickabonnie
9. jún 2012

čaute kočky, ja mám za sebou 5 týždňov čakania na schválenie a stále sa nikto neozýva, v pondelok čakám mrchu, takže z tohto cyklu nič 😒

kostickabonnie
9. jún 2012

@alibabaa takže odrátavame ? 😉 veľmi držím palce, aby sa podarilo či už jedno alebo dve 🙂

ivet55
9. jún 2012

Ahojte Baby,aj ja čakám na schválenie IVF idem do GF, mám za sebou 4IUI, dúfam že mi to už čo najskôr schvália, čo čítam tak píšete že okolo 5-6 týždňov tak dúfam že to nebude dlhšie. Je tu niekto kto pôjde cca v auguste na 1. IVF?

apolenka6
9. jún 2012

@kostickabonnie a akú máš poisťovňu? no pekne 5týždňov 😠 ,a už máš aj naordinované či máš dlhý ,alebo krátky protokol?

apolenka6
9. jún 2012

@ivet55ja idem len 22 .júna podpísať žiadosť a snád budem mať septembri ,októbri prvé IVF

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 ja už odrátavam dni kedy mi zavolajú v robote ma to už velmi nebaví ked mi zavolajú idem hned na peenku 🙂 🙂

tinka9075
9. jún 2012

@ivet55 ahoj aj ja idem do GF na ivf uvidím kedy mi schvália žiadost možno sa stretneme mne to vychádza na júl-august 🙂 🙂

ivet55
9. jún 2012

@tinka9075 Ja tiež predpokladám že tak júl-august, kedy si si dávala žiadosť? Ja som teraz po 4 IUI ale nepredpokladám že sa podarilo aj ked mm tvrdí inšie, ten sa už brušku prihovára 😀 Pôjdeš teda na PN ked začneš stimulovať? rozmýšlam aj ja nad tým že by som radšej ostala doma

kostickabonnie
9. jún 2012

@apolenka6 nie, povedali, že keď dostanú schválenú žiadosť z poisťovne, tak nás bude kontaktovať koordinátorka z Heliku, mám všzp. Ale asi si to budúci týždeň preverím na poisťovni, či to už odoslali do Heliku, lebo tam si tiež davajú načas.

tinka9075
9. jún 2012

@ivet55 Ja som podpisovala 21.5 síce mi doki povedal že do mesiaca je to schválené ale musím počítat že to môže byt aj neskôr 😀 😀 ja určite pôjdem na PN lebo určite by som nezvládala chodit do roboty a pichat injekcie a chodit na sono 😒 možno pôjdeme spolu na odber vajok 😉 😉 ku komu chodíš?ja k Harbulákovi 😉 😉

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 jasné chod na PN ,ozaj svokre nič nespomínaj ,ja viem že nič nepovieš ,ale radšej ti to napíšem pre istotu !! 😉 ja ked pôjdem na PN až od pichania ,a ty máš aký protokol? krátky či??

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 jasné že jej nič nepoviem 🙂 minule som sa s nou rozprávala a pýtala som sa že ako sa máš tak povedala že dobre a vraj by ti velmi dopriala dietatko tak som jej povedala že nebojte bábo príde 🙂 🙂 ja mám krátky protokol ja som vždy dobre reagovala keby som mala dlhý tak mám vajok ako sliepka 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre