IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
20. jún 2012

@cmelica pocuj, ty si nepribrala este ani kilo za cely cas od zaciatku tehotenstva???? je to vobec mozne??? to som este ani len nepocula....ale brusinko ti uz vidno, vsak?

mirka2010
20. jún 2012

dievcata nase...nas Marosko je prvy krat chorucky...boli sme aj u doktorky dnes...ma priserne sopliky a kasle nasa laska, teplotku tiez ma, takze tak sa my mame...ach, jaaaj...celu noc som nespala, co som ho stale sledovala, kontrolovala...pokladik nas...vobec nevieme, kde takto ochorel...lebo aj ja som bola vcera u krcnej, co mam zapal, ale mne sa to nijak neprejavuje, takze neviem...

buba13
20. jún 2012

@dasaa veru je to priserne aj do obchodu zajst. ja sa snazim vyhybat sa tomu teplu vdaka manzelovi, lebo je mojim taxikarom 😀 takze opat na kontrolu ides a uvidite co a ako 🙂 velmi sa nam to tu vsetkym skracuje. 🙂 no ja mam matersku uz vypisanu od 16.7., tak este musim co to vydrzat. ale tak vzdy lepsie v praci s klimou ako doma bez nej 😀 vcera sa mi maly tak vzpriecil v bruchu, ze som myslela, ze umriem od bolesti. 2 hodiny tak bol. horor. boli sme objednani na masaz, tak tam som si lahla na stol velmi pohodlne mi bolo, tak maly sa nejako natiahol normalne a uz opat poslucha. co robievas cele dni?

sofinka333
20. jún 2012

ahojte... co je to vlastne ten duch na tehotenskom teste?

buba13
20. jún 2012

@cmelica ze ta sladka voda bola super. mne velmi chutila. davala by som si ju aj kazdy den 😀 len nech steh pekne drzi. uz sa nam to vsetkym krati. waw, super, ze si nepribrala a maly pekne rastie. ja som pribrala 4kg 🙂 krasny kocik mate. to tak rychlo dosiel?

buba13
20. jún 2012

@tinasc jeeej dalsi chlapec 🙂 tu sa tusim pretrhlo vrece 🙂 dalsi kamos nablizku 🙂

kostickabonnie
20. jún 2012

@apolenka6 este nič, ale poradujem v tatrach, tak neriesim 😒 😒 a uzivam si luxus stvorhviezdickoveho hotela 😎

tinka9075
20. jún 2012

@mirka2010 Maroško je choručký?drobček maličký nech sa rýchlo vyzdraví posielam pusku na líčko 🙂 🙂

tinka9075
20. jún 2012

@cmelica júj tak sladkú vodu si zvládla 🙂 🙂 tak to máš dobre že si nepribrala kamoška je teraz v 8 mesiaci a pribrala 1a pol kila a je všetko normálne 😀 😀

tinasc
20. jún 2012

@ursula5 už sa aj pochválim, len som chcela vedieť, či je všetko ok 🙂

tinasc
20. jún 2012

@cmelica čožeeeeee? ani kilo? neverím... ale zase ak je všetko v poriadku tak asi aj môže byť... aj sladkú vodu si zvládla... ja idem na sladkú vodu o tri týždne 🙂

tinasc
20. jún 2012

@mirka2010 Maroškovi skoré uzdravenie, juj to je nepríjemné takýto maličký už choručký...

apolenka6
20. jún 2012

@kostickabonnie 😵 😵 😵 tak si to užívaj aj počasie ti praje 🙂 neboj určite ti to schvália 😉

apolenka6
20. jún 2012

@mirka2010 to ma mrzí ,že je Maroško chorý ☹ ☹ a v tomto teple,prajem skoré uzdravenie aj moja neterka 4ročná je chorá ,prajem skoré uzdravenie 😉

apolenka6
20. jún 2012

@tinasc no ako si dnes dopadla?

tinasc
20. jún 2012

tak dnes utz, drobček je v poriadku, akurát nechcel ukázať tváričku, ale nakoniec ukázal, doktor chcel vidieť peru, všetko je zatiaľ v poriadku, čakáme zdravého chlapčeka 🙂 pán doktor si chvíľku zo mňa robil srandu, že aha dievčatko a ja mu na to že haha, však už ste mi to hovorili 🙂 takže všetko čo sa dalo vidieť, je ok, medzi 24 a 28 mám ísť na diabetológiu na ten test na cukrovku, tak tiež budem piť tú sladkú vodu 😀

apolenka6
20. jún 2012

@tinasc to sa teším,že je zdravý chlapčisko 😀 😉 nenechala si sa ukecať,že je to baba ...už to oznám som zvedavá aké budú reakcie a aj poviete ,že to bude chlapec 😕

tinasc
20. jún 2012

@apolenka6 no jasné, už to budeme musieť povedať, pupok už mám... iba som sa čudovala, že ten utz, na to, že to bol morfo, tak to mal za nejakých 10 min. odbavené, tak dúfam, že pozeral dobre 🙂

apolenka6
20. jún 2012

@ursula5 až teraz mi oči vypadli ,že v ktorom tt už si 😨 😨 😨 jéjda,ale to letíííí,a bude to Jarko? ty si išla na KET hned za sebou po prvom vklade ,alebo si mala pauzu 😎

apolenka6
20. jún 2012

@tinasc nestresuj !!! určite dobre pozeral 🙂

tinasc
20. jún 2012

@apolenka6 jasnéééé... aj ja som kukala... len mi to bolo figu platné 😀 pretože som videla len nejaké machule, no hlavičku a nohy, ostatné sa mi zlievalo... a ešte srdiečko, bilo ako zvon... som 21+0 a zodpovedáme 22+0 😉

apolenka6
20. jún 2012

@tinasc vidíš ukážkové tehotenstvo 😉 a malej to kedy poviete?

tinasc
20. jún 2012

@apolenka6 povieme jej to čoskoro 🙂 no ukážkové ako ukážkové, lebo už som pribrala skoro 5 kilo, budem ako malý slon 🙂

apolenka6
20. jún 2012

@tinasc 5kg.to nie je až tak moc 😕 a váha nech ťa netrápi ,potom schudneš ,halvné je ,že drobec je kde má byť v maminom brušku 🙂

apolenka6
20. jún 2012

@cmelica tak ty si ešte nepribrala? paráda

ursula5
21. jún 2012

@apolenka6 no veru moja beží to, bude to predsa len Jarko, nech manžel má čo chce 🙂 🙂 🙂 ja som šla hneď po neúspešnom ET na ďalší cyklus na KET a ten sa vydaril a za týždeň nastupujem na materskú 😀 beží to strašne ani sa nenazdáme a máme tu toho nášho človiečika, chlapci sa už tešia keď vidia tie drobné vecičky doma nachystané 🙂

sijust
21. jún 2012

@mirka2010 ahoj zlatko,tieto horucavy su fakt zaberak...fucim ako lokomotiva 😝 vcera som bola na poradni a tej nasej malej sa nejako extra nechce...stale spinim,hlavickou nalieha na vchod,otvorena som,ale inak nic...teraz mi zacali zase bolesti ako ked sa mi spusta silna ms,tak uvidime,co z toho bude...ak by sa mi to do pondelka nespustilo samo,tak mam ist do nemocky na prijem,dr.mi napisal,ze navrhuje indukciu porodu,uvidime,co sa bude diat,budem vas samozrejme informovat...a vy ako?malinky ako znasa tie horucavy?
teraz som si precitala,ze je chlapcek nas chorucky :( nech sa skoro uzdravi,anjelik nas...

sijust
21. jún 2012

@apolenka6 zlatik,fakt moc dakujem,ze na mna a Stelli tak myslite,je to moc prijemne vediet,ze mame taku podporu 🙂 uz som fakt na rozpadnutie,vsetko ma boli a od rana som zacala silnejsie spinit...tvrdne brusko a mam bolesti ako pri ms,dole v podbrusku...ale na to som zvyknuta,zatial nic pravidelne,takze budem cakat...a potom pocitat...pojdem do sprchy a tak...radsej si to odfucim doma,ako tam...urcite dam vediet 😉

ursula5
21. jún 2012

@cmelica výsledky budú dobré neboj 😀 a gratulujem, že si vôbec nepribrala, ja už skoro 13kg ale nie je to nejako vidieť iba na brušku 😀 😀 😀 potom zhodím dúfam, ako pri chalanoch 😎

sijust
21. jún 2012

@alibabaa moja,strasne moc drzim palce,aby vam to vyslo...zasluzis si to...a pevne verim,ze sa vasa vlocka uhniezdila...nic sa neboj,len ver 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre