IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
29. jún 2012

@alibabaa žeby nejake znamenie?juj čakam stebou 😕

dasaa
29. jún 2012

@cmelica hlavne je ze ste zdravucky vsetci a ze drobcek dava o sebe vediet.Nohy kedy ako dnes je to v pohode ale niekedy je to az hrozne ako mam opuchnute.Citim sa nie celkom dobre mam alergiu a lieky nemozem brat ☹ musim to povedat mojmu doktorovi aby vedel.Ale co sa tyka tehu da sa to v pohode.A vy sa chystate niekde cez vikend ? 🙂

natia
29. jún 2012

Hurá, my sme dnes spravili prvý krok ... bola som na odbere na hormonálny profil a Dr. mi vysvetlil postup...tak som zvedavá kam to až dopracujeme...ale fakt som rada, že sme to už takouto cestou začali riešiť...

dasaa
29. jún 2012

@mirka2010 veru ten cas leti ako voda a Marosko rastie a rastie 🙂 Simonka sa ma asi dobre pekne kopka a dava o sebe vediet.No ja ma alergiu a lieky nemozem tak sa trapim co nie je pre mna jednoduche.Musim povedat svojmu porodnikovy ze ja bez liekov nemozem byt a zacnem uz riesit porod.Myslela som ze nebudem mat tento rok alergiu ale nevyslo mi to.Mirka budeme len radi za kazdu informaciu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
29. jún 2012

@kostickabonnie ešte stále nemá schválenú žiadosť ??!! 😠 😠 ja odpadnem som zvedavá kedy mne schvália ....

tinka9075
29. jún 2012

@alibabaa
@majca55
@mirka2010
@kostickabonnie
@dadax84
@cmelica a ostatné babulky už sme dorazili domou na budúci týžden má príst mrcha tak začnem pichat,centrum celkom v pohode aj doki bol dnes vysmiaty a povedal že urobí všetko aby sa to podarilo 🙂 🙂 dúfam že bude mat pravdu 😉 😉

cmelica
29. jún 2012

@mirka2010 moja veru fotecku s mm stale okukavame a konstatujeme aky je krasny 🙂 🙂 😀 😀 😀

cmelica
29. jún 2012

@tinka9075 drzim moooc palce!! a je super,ze takto vie dr povzbudit 🙂 🙂 🙂

cmelica
29. jún 2012

@dasaa tak este aj alergia ta trapi?? juj moja som zvedava co ti pondelok povedia 🙂 my ideme nachvilku k svokrovcom a potom neviem...niekde do chladocku odpocivat 🙂 a vy??

tinka9075
29. jún 2012

@cmelica dakujem ved aj ja som pozerala že čo hovorí ale aspon sme od neho šli vysmiaty a spokojný 😀 😀

dadax84
29. jún 2012

@tinka9075 Waw, tak parada, tesis sa vsak? Parada, aj sa sa s tebou tesim 😵 😵 😵

dasaa
29. jún 2012

@tinka9075 jeeeeej to je super sprava tesim sa 😵 😵 😵

tinka9075
29. jún 2012

@dadax84 teším sa velmi 🙂 🙂 injekcie zvládnem a ak sa podarí budem pichat celé tehu Fraxiparín verím že s ním bábo udržím 🙂 🙂

tinka9075
29. jún 2012

@dasaa dakujem aj ja sa teším ja pôjdem na odber vajok a ty už budeš mat Simonku v náručí 🙂 🙂

dasaa
29. jún 2012

@cmelica moj mm pracuje cely vikend .Cez vikend ma byt fajne horuco tak ja budem doma sediet ako za trest 😀 😀 .Keby som mohla brat lieky na alergiu tak by som isla aj k nasim na navstevu ale takto nemozem ist nikde.Moja tiez som zvedava co mi povie.Ja by som tak brala bazen na balkone juuuj to by bolo super 🙂 🙂

dasaa
29. jún 2012

@tinka9075 my budeme na teba velmi mysliet a drzat ti prsteky.A inak ako sa mas?

dadax84
29. jún 2012

@tinka9075 Jasne, ze udrzis, to si pis, a tie injekcie nie su az take strasne 😉

tinka9075
29. jún 2012

@dasaa dakujem 🙂 mám sa ok ešte som chcela odrobit do dovolenky ale asi by som to nezvládala pichat injekcie a chodit na soná a potom do roboty to by bolo na mna vela 😒 tak chcem íst na budúci týžden na peenku a budem pekne oddychovat 🙂 🙂 ja som chcela chodit na soná busom ale muž nechce o tom ani počut on chodí so mnou všade ako cecok 😀 😀

tinka9075
29. jún 2012

@dadax84 to nie sú už som si ich pichala také včeličky 🙂 🙂

dasaa
29. jún 2012

@tinka9075 len pekne chod na PN-ku a krasne budes oddychovat.A co sa tyka manzela ma pravdu je to lepsie ked bude chodit s tebou je to velka podpora.Moj manzel chodil a chodi stale so mnou a fakt je to pre mna ovela lepsie 🙂 🙂

dasaa
29. jún 2012

ahoj @kostickabonnie dobre citam este stale nemas schvalenu ziadost ?brrrrrrr 😠 😠 😠 to uz je neskutocne ako oni maju cas na vsetko.A ako sa mas? 😵

tinka9075
29. jún 2012

@dasaa asi od stredy pôjdem a budem oddychovat 🙂 🙂 no dnes sme boli na nákupoch lebo si chcel kúpit nejaké oblečenie tak sme boli vyberat tak bude fešák 😀 😀

dasaa
29. jún 2012

@tinka9075 takto sa mi paci 😵 😵 😵 😵.a puzzle este skladas alebo si to nechavas na PN?No pekne aspon ste sa trosku uvolnili s nakupom.Ved aj muzzi musia byt fesaci nie len my zeny 😀 😀

tinka9075
29. jún 2012

@dasaa puzzle ešte neskladám to si nechám na zimu 🙂 🙂 ešte chceme poprerábat trošku dom lebo ked bude bábo tak nebude čas 🙂 🙂 jasne aj muži musia byt fešáci 🙂 🙂

dasaa
29. jún 2012

@tinka9075 😀 dobre to mas vymyslene s tou zimou 😀.Tak to mas pravdu lepsie teraz prerabat ako potom ked budes tehu

dasaa
29. jún 2012

@majca55 ahoj ako sa mi mas?Nejak stale sa minieme 😅

tinka9075
29. jún 2012

@dasaa tak sme to vymysleli teraz poprerábat a potom oddychovat 😀 😀

dasaa
29. jún 2012

@tinka9075 uz ta budu cakat potom len pranie a zehlenie detskych veciciek 🙂.Moja budem koncit idem s psikom vonku bo uz ma caka.Prajem ti pekny a prijemny vecer 😵

natia
29. jún 2012

Doktor povedal, ze po folikulometrii sa uvidi (ja viem co) a ze zacneme stimulovat...poviete mi prosim ako to prebieha? Z tych hormonov budem nejaka nafuknuta a pribrata? A kde si to prosimvas pichate??

tinka9075
29. jún 2012

@dasaa ja sa už na to tešííím 🙂 aj ja som bola s havkáčmi vonku 🙂 🙂 pekný večer 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre