IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
11. júl 2012

@mirka2010 dakujem za podopru som velmi rada ze vas mam 😨Simonka je v pohode ma sa dobre hybe sa co sme radi a tesime sa na nu.A Marosko ako sa ma ? 😵

tinasc
11. júl 2012

@dasaa jaaaaj tak to je dobré, že ty chceš aby ti niekoľko kíl zostalo, to je zlaté 🙂 ... ja sa už desím, ako budem po pôrode zhadzovať, veď mám čo 😀 mám sa dobre, dnes som si vybehla s kamoškou na kávičku a na pokec, tak som sa trošku vyventilovala 🙂

tinasc
11. júl 2012

@apolenka6 držím moc palce... inak asi to už máš aj za sebou 😉

tinasc
11. júl 2012

@dasaa
@mirka2010 veru ten čas tak letí, ešte nedávno sme sa strachovali o naše hcg, či je dosť vysoké na tehotenstvo a pokladíky sú už tu 🙂 alebo za chvíľku budú 🙂

apolenka6
11. júl 2012

Ahojte dievčatá!!! píšem Vám a dakujem za povzbudenie ,prežila som ,bola som objednaná na pol 8 a zobrali ma až o 10hod. .nič som necítila ,bolo to dobre umŕtvené trvalo to 20min ,bolo tam veľa ludí...idem papať zemiakovú kašu ,nech sa konečne najem bez nervov 😀

a ešte som zabudla?!? 😕 volali mi z Heliosu ,že máme žiadosť na IVF schválenú!!!! 😵 😵 za 3 týždne neceléé,to mám za odmenu ,že som bola statočnáááá 🙂 🙂 🙂

tinasc
11. júl 2012

@apolenka6 tak to je super, si statočné dievča 🙂 takže sa všetko pohlo správnym smerom, pekne si užijete dovolenku a potom šup na včeličky a pestovať vajká 🙂

apolenka6
11. júl 2012

@tinasc ved som sa sem nevedela dostať!! kukám ako puk čo je toto za novoty 😨
vôbec sa tomu nevyznám ,teda som to ešte neštudovala 😕 😀 ..no ale injekcia prestáva účinkovať snád to prežijem 🙂
jasné ešte dovolenka a potom sa pôjde na to !! a konečne mám kľud na duši -od zubára 😝

tinasc
11. júl 2012

@apolenka6 no veru nejako to tu vynovili... ale veľa sa tu píše, tak to asi museli upratať 😉

apolenka6
11. júl 2012

@tinasc idem si ja ešte byt upratať,prevliecť návlečky a hodím ich prať,ked je ešte pekne 🙂
neskôr budem skúmať čo sa kde nachádza na MK 🙂

sijust
11. júl 2012

Ahojte babulky,som sa sem aspon na chvilku dostala...este nemame vytvoreny rezim,tak lietam ako handra vo vetre...ale tatik nam pomaha aj mamina moja,aj Stellinkina sestricka-uz velka,tak mame pomocnikov...sme velki hladosi...nestiham ciciky vytahovat a menit...na zaciatku sme aj prikrmovali,lebo mliecko sa mi neskor spustilo,ale uz je snad dobre...vsetky vas moc pozdravujeme,myslime na vas...nastavajuce mamicky @dasaa @ursula5 @cmelica @tinasc drzte sa a dotiahnite to do zdarneho konca...snazilky... @apolenka6 @alibabaa a ostatne drzim palceky,aby sa to co najskor podarilo...a maminky @mirka2010 @adikasala @walta @fomarik @katy33 @zuzanka7834 som rada,ze uz patrim medzi vas...pozdravujeme so Stelli nasich kamaratov...nech ste zdravucki 🙂

cmelica
11. júl 2012

@apolenka6 ahooj!!! az teraz som sa docitala co ti vlastne dnes robili 🙂 som rada,ze to mas za sebou a uz bude len a len dobre 😵 a Gratulujem k ziadosti 🙂 🙂 🙂 🙂 kedy idete do toho???

cmelica
11. júl 2012

@sijust ahooj!!! ako sa citis??? a co Stellinka?? je to veru riadny papkac,ked nestihas 😀 len nech papaka a pribera pekne do krasy 😵 😵 pozdravujeme vas a posielame cmuka 🤐 🙂 a dakujeme za povzbudenie 😵 😵

cmelica
11. júl 2012

@dasaa ahoj moja!! a ty ides uz zajtra do nemocnice??? uz si aj pobalena?? ake mas pocity??? juuj zachvilocku mas lasku v naruci 🙂 🙂 🙂
my ideme na poradnu 19teho...uz sa neviem dockat sona kolko vazime a meriame 🙂 🙂

cmelica
11. júl 2012

@mirka2010 ahojte!!! ako sa mate?? bozinku to uz bude mat Marosko pol roka??? ved len tod ste mi pekne predali stafetu 🙂 🙂 🙂 leti to ako voda 😵 😵 😵 pozdravujeme vas a prajeme pekny dnik 🙂

tinasc
11. júl 2012

@sijust nech sa vám len a len darí 🙂

buba13
11. júl 2012

ahojcek, super, ze si to postihala vsetko. niekedy sa to ani nezda a je to vybavene 🙂 a dobre dopadlo ctg? my nic noveho asi nemam, len nam chyba zelezo, tak teraz experimentujem s mojim lekarom co mi dat aby som nelietala na wc a nemala z toho krce v bruchu. skusam aj doplnat priodzene zelezo, tak uvidime. maly sa konecne otocil dole hlavickou, tak aj lekar bol rad a cim dalej mame menej miesta, tak nervuje sa 🙂 ty to uz mas fakt za par dni. vies este spavat, ci uz malinka neda moznost si najst vhodnu poziciu? 🙂 dakujeme za pohladkanie 😉 aj my hladkame vas poklad 😉

buba13
11. júl 2012

@cmelica ahoj mojka, ako sa mavate? vsetko tak ako ma byt?

apolenka6
11. júl 2012

@cmelica odpoviem ti ,že čo mi robili,operoval mi dr. koreň zubu kde mi odpílil časť koreňa zubu a zašil 😖 😖
a ty ako? už si niečo pribrala?? 😕 😀 a Branko kopká?? 😉

apolenka6
11. júl 2012

@kostickabonnie ahoj! no tak ne dnes volali,že máme žiadosť schválenú za 20 dní sme to stihli 😅 to bola rýchlovka ,že?? 😀 ale aj tak začínam až v septembri 😉

tinka9075
11. júl 2012

@buba13 ahoj zajtra sa dúfam stretneme už sa teším 🙂 🙂 už mám na bruchu aj takú mini modrinku asi som sa trafila do nejakej cievky 😀 😀

tinka9075
11. júl 2012

@apolenka6 no ty si aká hrdinka som na teba myslela 🙂 🙂

apolenka6
11. júl 2012

@tinka9075 dakujem,viem,že ste na mňa mysleli 😅 a ty ideš zajtra do BA? tiež budem na teba myslieť 😉

tinka9075
11. júl 2012

@apolenka6 jasné že sme všetky na teba mysleli preto ta to velmi nebolelo 🙂 🙂 zajtra idem dat skontrolovat vajká tak som zvedavá ako rastú 🙂 🙂

buba13
11. júl 2012

@tinka9075 ahooooj, jasne dufam aj ja 😉 tortu som urobila v praci taku nepecenu, tak uz len nejake pitie sem musim dovliect 😀
ja mam na jednej ruke 3 modriny 😀 pokusali sa mi zobrat krv. hihi

tesim sa na teba zajtra 😉

apolenka6
11. júl 2012

@tinka9075 áno to preto nebolelo 😀 no tak zajtra budete vidieť ako reaguješ ,a ako často máš chodiť na sono?

tinka9075
11. júl 2012

@buba13 ja sa tiež smejem že ked sa mi podarí spravit viacej modrín budem ako týraná žena 😀 😀

buba13
11. júl 2012

@tinka9075 no a to nasi chlapi budu tazko obhajovat 😀

apolenka6
11. júl 2012

@sijust ako si to pekne napísala 🙂 tak veľa mliečka pre hladošku 😅 😉

tinka9075
11. júl 2012

@apolenka6 no dúfam že reagujem dobre po tých injekciách 🙂 🙂 verím že velmi často nebudem chodit na sono odber by som mala mat tak 20 podla mojich výpočtov vklad za 2 dni lebo PK si nebudem dávat vždy sa mi pekne vajká delili 🙂 🙂

tinka9075
11. júl 2012

@buba13 ved to som zvedavá čo mi povedia 🙂 🙂 ale v tom centre je dobré aspon to že ked ti zostanú injekcie tak ich od teba odkúpia aspon niečo 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre