IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
31. aug 2012

@buba13 všetko bude ok, neboj sa, ja viem, nevieš čo ťa čaká, ale bude to v pohode, držím palce 🙂

dasaa
31. aug 2012

@buba13 neboj zvladnes to budeme na teba mysliet a drzat ti prsteky 🙂

apolenka6
1. sep 2012

Dobré ránko ! 🙂 praje krásnu sobotu aj ked u nás zamračenú a upršanú ...dnes varím bryndzové halušky ,mňam 😝 😉

mirka2010
1. sep 2012

@apolenka6 tak to je jasne...hlavne ze si uzijete jeden druheho...ach, to moj keby bol takto dlho prec, ja by som asi nevedela byt bez neho...jasne, ked sa musi, tak sa musi...ale my sme na seba neskutocne naviazani...a teraz ked mame maleho este viac....🙂 tak si uzivajte...a aky obklad ste kupili?

apolenka6
1. sep 2012

@mirka2010 no aj my sme na seba viazaní 😕 ked je doma sme ,len spolu stále je ako môj "cecok" 😀 😀 🤐 veru mi chýba ,ale za 2 hodinky už bude domka 😵 😵
kúpili sme obklad kameň bridlicu hnedú ,trošku oživiť jednu stenu v obývačke 😵
to je dobre,že vás Maroško ešte viac k sebe utužil 😕 čítala som aj také prípady ,že ked je dieťatko tak manželia nemajú na seba čas a potom vznikajú postupne nedorozumenia ,hádky .... 😖

sijust
1. sep 2012

@apolenka6 ahoj moja,tak idem postupne...20.9som aj ja mala poslednu ms...zacala som pichat 😉 tak drzim moc palce....ano, mame este tri embrijka...chceli by sme ich darovat...snad niekomu urobime radost 🙂 mm uz ma dve dcery...mne Stellinka staci 🙂 no a na druhy kyret som nemusela ist...sice tam este nieco ostalo,ale dr tvrdi,ze to nechame na prirodu...povedal,ze na to, v akom stave to bolo si mozeme gratulovat,ze sme to zvladli...pocas narkozy utekali za Petkom,kt.bol na chodbe s malou,ci mi mozu aplikovat taky gel,ktory sa hradi,ale zabranuje zrastom,bola velmi doranana...som rada,ze to mam za sebou...si zlaticko,ze si na mna myslela... 🙂

sijust
1. sep 2012

@buba13 neboj sa nic,vsetko zvladnes,mozno edu nebudes ani potrebovat...ak budes moc otvorena,tak sa uz eda nedava...,preto sa u nas plati az po....mne pomohla otvorit sa,ale naozaj ta nechcem strasit...lebo som mala tazky porod a vsetko sa mi komplikovalo...kazdy porod je individualny,neda sa porovnavat...velmi ti prajem ten najlahsi...nech to uz mas za sebou a verim,ze to zvladnes 🙂 drzim palce!

apolenka6
1. sep 2012

@sijust jééé aj ty si mala 20.9.MS? no ja to tak mám vyrátané,že na 29 DC vždy dostanem,niekdy mám o deň skôr,al. neskôr 🙂 ja ked mám dlhý protokol ešte jedna mrcha bude 😝 ,verím,že posledná 🙂 ,,,tak som zvedavá 😕
myslela som na teba aj dnes ,že kto vie ako si dopadla 😨 a som rada,že ťa už netrápili 😠
určite niekoho potešíte ked darujete embrijká ,ved v dnešnej dobe je veľa párov čo majú problém 🙄 taká doba zvláštna nastala ....
fúúú podľa toho čo píšeš pôrod nebol "rúžový " 😕 neviem si to predstaviť a ani nebudem ,ale výsledok stojí za to!!! 🙂

dasaa
2. sep 2012

Ahojte babenky prajem vam peknu slnecnu nedelu.Aj ked u nas fuka chladni vietor mozno sa este slniecko ukaze a otepli sa. 🙂

alibabaa
2. sep 2012

@apolenka6 hej vyvolavam uz tri tyzdne .. a v tej kancelarii nikto nie je. ta pani mi hovorila ze je tam sama a ze pojde na dovolenku ale ze tam tri tyzdne nebude, to nepovedala.. kokkos... vszp... aspon ze tu platia tie ziadosti jeden rok. lebo to by som pri nich nestihla vyuzit ziadost. lebo 9.7 podanie a 9.10 su tri mesiace. mrcha pride koncom septembra.. tak by mi ziadost prepadla..

mirka2010
2. sep 2012

@apolenka6 no ono vies, nie je to jednoduche celkovo zladit partnersky zivot s malickym babatkom...ale ked sa dvaja lubia, tak sa vzdy najdu kompromisy a vsetko sa da...ja mam naozaj skvele manzela a moc ho lubim...on je moje zlaticko...a ked ich vidim s malym, to je pre mna ten najkrajsi pohlad na svete...aj my mame obklad v obyvacke...ak chces odfotim ti ho a poslem na inspiraciu 🙂

mirka2010
2. sep 2012

@sijust zlaticko ahooooj, no ako sa mate??? my ako na vas myslime....ako sa ma Stellinocka zlatucka? a ty???

mirka2010
2. sep 2012

@buba13 ahojky, citam, ze uz aj plany poplach, aj strach z porodu prisli...ty uz si v 42 tt? aj ja som vtedy rodila...tak moja, drzime moooooc place, urcite to perfektne zvladnes...ja kvoli maleho velkosti som isla cisarskym, ale nech je to akokolvek, na vsetku bolest razom zabudnes, ked budes ma to najkrasie stvorenie pri sebe...drzkame mooooooc palce!!!

apolenka6
2. sep 2012

@mirka2010 ahoj! kľudne môžeš odfotiť,rada si ho pozriem 🙂 obklad kúpený už je,len ho obložiť 😝, no ked bude mať mm čas tak ho obloží už sa "teším " na bordel čo bude okolo toho ,ale potom výsledok bude krásny 😉
pred týždňom sme boli pozrieť u známych dom si kúpili novostavbu a mne sa to vééééľmi páčilo ,my máme byt a veru by som ho rada vymenila za domček 😝 ,len si brať hypotéku 😕 😖 neviem ,neviem a ak bude tehotná tak neviem ako by sme to zvládli ...a nám tento rok končí pôžička na byt 😅 a znovu si brať hypotéku 😨 ....ach jáj aj ked dom mne nedá pokoja 😝 🤐
viem si to predstaviť ako ťa teší pohľad na mm a synčeka ja ho chcem tiež zažiť 😵

apolenka6
2. sep 2012

@dasaa aj vám dievčence peký deň ,tu u nás aj spŕchlo ,ale teraz svieti slniečko 🙂

apolenka6
2. sep 2012

@alibabaa že sama na toľko žiadostí??? 😕 😕 kokso 😠 asi preto je v tej tvojej zdr. poisťovni taká dlhá lehota a platí rok ,aby ste aj potom IVF stihli 😝 ,ved toto nie je možné !!! nemám slov 🤐

mirka2010
2. sep 2012

@apolenka6 no je to veru neporovnatelne byvat v domceku ako v byte...ale nie vsetko sa da...aj my mame uver...no co uz,,,ale domcek aj ked s malou zahradkou nam uplne staci...my sme velmi spokojni...aj ked mame co robit to este upravit a dat do pekneho stavu, ale tento rok to uz asi nestihneme...buduci rok vsak chcem malemu aj pieskovisko aj travicku, stromceky...takze pridavam fotku...🙂

apolenka6
2. sep 2012

@mirka2010 pozerám,pozerám a som aj zabudla čo mám prvé pozerať 😀 😀 no krásne 🙂 kameň,kachle ,kvety,dvere ..no všetko 😵 inak nie je vidieť prah na tom skle? tiež v tom domčeku bola predpríprava na krb ,to by sme určite využili ,aj sa mi to páči i by sme si pomohli ,neviem či máte aj prieduchy do izieb 😕 svokra tak plánuje na dome teraz robiť
dakujem za krásnu inšpiráciu 😵 😵

mirka2010
2. sep 2012

@apolenka6 dakujeme 🙂 si ma potesila, lebo zariadenie, farby, materialy som vyberala ja...bolo to teda roboty, to ano...ale v nasom domceku sa citime tak dobre...my mame vsetko take do svetla...take prijemne kremove, blede farby...🙂 prieduchy nemame, lebo teplo z piecky krasne prenika otvorenym priestorom rovno do zadnych izieb...je to uzasna pomoc a okrem toho aj krasna romantika 🙂 predpripravu sme mali na klasicky krb, ale nam sa pacili tieto krbove piecky, take priestrannejsie, viac miesta...tak by bol cely roh zabity..no a to sklo to je specialne pod piecky, prah na tom nevidno...🙂

apolenka6
2. sep 2012

@mirka2010 lebo ja mám paniku ked vidím sklenné police ,mne osobne sa to zle udržuje 😝 stále leštiť 😝 😝
videla som ,len kúsok vášho domčeka ,určite je útulný a krásny si šikovná dizajnérka 😉 veru bledé farby presvetlujú aj ja to mám rada ,ale mm som sa prispôsobila ked sme si byt zariadovali ..inak ked tak premýšlam aj by mi bolo ľúto sa bytíku vzdať ,už som tu naučená ....no ved uvidíme ako to všetko dopadne ....
ak by Pán Boh dal a podarí sa IVF tak to by bolo 😵 😵 len neviem či by sme zvládli hypotéku,materskú do toho ...ale ved nič nekupujeme ešte ,len ja sníííívam 😅

mariankach
2. sep 2012

@mirka2010 veru naadherneee Mirka, ja sa dufam tiez raz dozijem toho, ze to v nasom domceku bude pekne. Zatial sme radi, ze sme sa nastahovali (co bolo neplanovane) a bohuzila nam sa stalo, ze z Radovej rodiny si nas dom mylia s "odkjladacim priestorom pre stare haraburdy" (vrcholom bol stary zlaty stojan na kvety, ktory mi sem chcela prepasovat svokra 😀), takze dost bojujem s tym, aby mi tu ludia neposielali stariny. Obyvku, aj skrine mame zatial uplne stare z Radovej roboty, ale uz sa tesim, az si to tu vynovime 😝. Ale ako pise @apolenka6, hrozne tazko sa to taha takto....

apolenka6
2. sep 2012

@mariankach som sa zasmiala ako ti znášajú k tebe domov veci 😝 musíš mať pevné nervy ja by som vrčala vrrrr 😠
určite sa to zle ťahá ked si na materskej a ved postupne si zariadite domček ,hlavná vec ,že je váš ,nedá sa všetko naraz a hned ...
ale domček je domček 😵 ked si môžež vybehnúť na dvor-terasku si kávu vypiť ,posedieť, mať kde grilovať ..tak toto ma láka ,len ja by som chcela všetko 😝 IVF nás čaká ,už to sú peniažky ale do toho sa oplatí dať peniaze ked ide o dieťatko !!!

apolenka6
2. sep 2012

@apolenka6 ma napadlo už ste boli malej dať nastreliť ušká? alebo to máte ,len v pláne 🙂

apolenka6
2. sep 2012

@dasaa hore vyššie patrila tebe otázka 😀 😀

mirka2010
3. sep 2012

@apolenka6 tak aj bytik je super, hlavne ze ste tam spolu s manzelom, to je najdolezitejsie, ze nie ste niekde u svokrovcov v jednom byte, aleo nieco podobne...takto si mozete uzivat sukromia a to je parada...aj bytik vie byt utulny a krasny, hlavne ze je v nom laska...🙂 my mame vsetko naozaj dost blede, my sa tak citime dobre a domcek mame mensi, takze nam to priestory zvacsuje....vsak nemusite domcek riesit teraz...odcenis na materskej ked nebudete mat ziadny uver...my to mame veru tazke...v tomto smere

mirka2010
3. sep 2012

@mariankach tak to nie je nic moc, ked ti nosia stare haraburdy..aj tu bola nejaka tendencia, ale ja som to hned zavrhla, ja som proste od zaciatku pvoedala, ze toto je novostavba, takze tu budu nove veci...a tak aj je 🙂🙂🙂 pre moju spokojnost...mame sice postel a dve komody este co sme boli s mm u mojich rodicov, ale to vobec nevadi 🙂 a kedy ste sa stahovali?

apolenka6
3. sep 2012

@alibabaa
@sijust
@tinasc @ursula5 @majca55 @cmelica @tinka9075 @walta dievčatá mám na vás otázku pri IVF ste si kedy pichali injekcie ráno či večer? síce mám ešte mesiac čas ,ale už pomaly premýšlam čo a ako ? 😝 🙂 dakujem !

apolenka6
3. sep 2012

@mirka2010 dakujem za názor ,ved nech sa to vyrieši samo,voľný priebeh , ked budeme mať vlastný dom tak sa tomu nevyhneme 😀 fotky Maroška sú krásne ako vždy 🙂

mirka2010
3. sep 2012

@apolenka6 dakujeme za pochvalu...moc to potesi...hlavne pre mojho manzela, toho to potesi vzdy...🙂

sijust
3. sep 2012

@mirka2010 ahoj moja zlata,uz sa mam celkom fajn...a dufam,ze nemocnicu tak skoro neuvidim,ani len z auta 😀 mam toho plne zuby...som si uzila svoje,ale ked sa pozriem na tu nasu babiku,tak zabudam...na vsetko 😅 je uzasna,strasne vnimava...vsetko sleduje,usmieva sa..."rozpravame sa" tento tyzden ideme na kontrolu noziciek,dufam,ze to uz bude ok,ze nebudeme musiet davat nozky od seba...tiez ideme na poradnu,dame uska prepichnut...to budu vresky,uz teraz ma z toho vsetko boli...neviem,kedy budu ockovania...ale rada by som dala zaockovat aj proti rota virusom,neviem,ci mas s tym skusenosti...cez den spi len v kociku-v starej liberte 😀 jediny kto ju tam vie uspat je pradedko 🙂 inak nespi cele dni,ked je dazdivo,placka aj ona...v noci celkom dobre buvka,zaspinka o 8mej...na ciciku 😉 ona je taky moj cicicek treti... 😅 vo svojom kociku nechce byt,lebo sa tam nudi,nemoze nic sledovat...uz sa tesim,ked bude sediet,aby mohla byt v sportaku...takze vobec nechodime na prechadzky,dobre ze mame velku zahradu...a vy ako moja?co nove?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre