IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
13. sep 2012

@majca55 no veru asi sa moc nebude dat robit okolo chatky, ani my asi nic cez vikend neurobime...co co uz, aj poprsat musi...ak ked pre nas je to priserne byt cely den doma...no Marosko sa stavia stale viac a viac a vsade kde sa len da...verim tomu, ze naozaj o par tyzdnov nam asi aj zacne chodit, pokladik nas...je to neskutocne ako to rychlo letiiii 🙂🙂🙂 a vasi chalani sa ako maju?

mirka2010
13. sep 2012

@dasaa jemine, aka je este drobnucka..,aspon mas este pohodicku, ked ju nosis na rukach...nas maly ma uz 9400 g, poviem ti, mam co nosit...ale ja ho tak milujem, ze by som ho na rukach mala stale...aj ked sa mi cuduju, ze ako dlho to vydrzim a nic ma neboli...no bolia ma krize, chrbat aj ruky, ale je to ten najkrajsi poklad na svete, uzivam si ako sa len da 🙂 a ako si sa rozhodla s tym ockovanim? ides aj to dobrovolne ockovanie davat?

dasaa
13. sep 2012

@sijust Ahoj tiez davame ten rotarix ale u nas to stoji 2x po 50 eur a dam jej aj Prevenar13 a to stoji 12eur.Nausnicky este sme jej nedali aj ked ja uz by som chcela aby Simonka mala.Ale cakam na manzela kym bude mat volno aby isiel s nami.Bo viem ze ked jej budu prepichovat uska tak Simonka zacne plakat a to ju bude problem ukludnit.A tak mi aspon pomoze manzel.Ja uz nejak nemozem ked mala mi place mozno som hnusna ale ked mi place tak velmi a ju ukludnim normalne mi sibe.Ked som v kuchyni tak normalne ako keby som pocula ze place tak jemnucko a ked pridem do izby tak ona si pekne spinka. Ak jej nedame do 3 mesiaca tak uz jej potom nedam lebo bude to ovela horie a uz si zacne aj chytat uska.A vy ako sa mate ?Pozdracujem malinku 🙂

dasaa
13. sep 2012

@mirka2010 ano dam to chceme ist potom do ciech a na dalsi rok by sme chceli ist na dovolenku .

dasaa
13. sep 2012

@mirka2010 Je to krasne ked ju tiez mam na rukach a este ked sa na mna pozera a pritom sa usmieva.Ale moje ruky su uz dost bolia a krize ani nehovorim.Ked sa mi mala zobudila v noci a chcela som ju zobrat z postielky tak vobec som nedokazala ju podvihnut neskutocne ma boleli krize.Musela som zobudit manzela aby ju zobral a aby jej dal papat.A to sa mi stalo uz 2x myslela som ze ma sekne neskutocne ma boleli krize sice aj teraz ma bolia ale nie je to az take hrozne ako bolo vtedy

mirka2010
13. sep 2012

@dasaa jooooj Dasenka, ja mam take niekedy bolesti chrbta, ale co narobime, su to nase poklady, takze ja vydrzim uplne vsetko pre maleho...naozaj vsetko 🙂 ja trpim skor na krcnu chrbticu a teraz mame uz postielku uplne dole, to kym sa zohnem a maleho vyberiem, tak naozaj je to uz dost narocne...ale ako pisem, vsetko pre neho...a kojis este troska?

dasaa
13. sep 2012

@mirka2010 od utorka uz nekojim.Prisla som o mlieko ako mam ho ale to uz len trosku.Ked si odsavam tak z obydvoch prs dokazem odsat len 10ml alebo 20 ml za cely den.A vcera z pravej len par kvapiek a z lavej len 10ml. A to pritom som si pravidelne odsavala.Ale ako sa hovori musis sa dobre stravovat a aj ranajkovat,obedovat a vecerat.A ziadny stres no ja som ho mala az velmi a moje ranajky a obed bol az vecer ked mi mala zaspala

linddi
14. sep 2012

@kostickabonnie ďakujem 😉

walta
14. sep 2012

@apolenka6 ahoj ahoj.... ano, leti ten cas, a na vsetko si pamatam, ako som sa aj bala a ako som sa aj tesila a uz je tu s nami a ma uz skoro pol roka.
A Ludka je tehulka? Nie, nevedela som, ale teraz v nedelu sa mame stretnut, lebo mame hody u nasich a ona ma tiez v tej dedine mamu, a uz sa ma pytala, ze ci dojdeme, asi mi to tam povie, ale budem sa tvarit, ze nic neviem 😀 😀 😀 Dopriala by som jej dievcatko, lebo ma 2 chlapcov. Len cil zas nastane taka situacia, ze kto prevezme jej pacientky, ked ona bude ma MD. Ja hocikomu nepojdem, dufam, ze to nebude Siles, alebo Pospisilka. To radsej ani k dr. nepojdem, ked by som aj ako potrebovala.

papa a pekny den

tinasc
14. sep 2012

@mirka2010 no tiež si myslím, že je to aj o psychike, ale keď my sa strašne naháňame, v noci sa mi už nedá tak dobre spať, vstávame skoro, aby sme všetko stihli... ale je to dnes lepšie, už ma len škriabe, tak dúfam, že sa z toho dostanem sama 🙂 naša škola neštrajkovala, tak mali normálne vyučovanie 🙂 a malý? no bude si musieť zvyknúť, aspoň bude mať dobrú školu do života 🙂
no teda Maroško je šikovný, za chvíľku naozaj bude chodiť... a potom sa nezastaví a ani ty🙂 no máš čo dvíhať, ale vieš čo to je, keď sa chce pomojkať taká 7 ročná a 30 kilová? 😀 hihi, tak to musí už len tatino a aj ten už sa bráni, ešteže ju už nenapadne, že ju niekde nohy bolia 🙂

alibabaa
14. sep 2012

@apolenka6 nie nebudem.. da sa to zvladnut ... po opu urcite budem doma den dva a aj po vklade zopar dni ale inak sa nechystam pnkovat..

alibabaa
14. sep 2012

@kostickabonnie ja som bola smadna uz od dipherelinu.. od prvych injekcii.. tak som zvedava ako teraz to bude. dufam, ze ma bude smadit, lebo inak si asi tiez budem musiet dat budik na kazdu polhodku na nejake to decko vody... oooooo to je brrr ked si predstavim, ze sa mi bude este aj o zvoneni budiku snivat.. lebo to podla mna inak ani dopadnut nemoze.. 😀 😀

apolenka6
14. sep 2012

@walta júúj veru ,len sa ty pekne tvár,že nič nevieš 😨 😝 aby nebolo zle ,ale určite ti to povie ved v januári má termín ,ale neviem kedy presne ...dr. tuším pochádza z Kovariec neviem isto 😕 no veru tak to mám aj ja obavu kde budem chodiť ak budem tehu 🙄 kto ju nahradí,ked ja som tak spokojná ...aj ordináciu má peknú ,novo zariadenú a aha?! 😀 viem,že má dvoch chlapcov tiež by som jej dievčatko dopriala ..inak aj mňa mala mamina ako tretie dieťa a už ma neplánovali ,ale ked som bola dievčatko takááááá bola rada 🙂 lebo mám dvoch bratov ,to píšem tak na okraj ...
skús tak zistiť čo plánuje, ako to bude riešiť v ordinácií 😨 som veru zvedavá ...
no a aby som nezabudla tak prajem dobrééééé hodovanie 😵 😝 aj kačičku ,to na hodoch nesmie chýbať 😀 😝

tinka9075
14. sep 2012

@mirka2010 ahoj Mirka včera nám nešiel net tak som bola až chorá ja závislák 😀 😀 presne ako píšeš nejdem sa pozorovat ked to už vyjde a či nie ved máme další ciel Brno a tam to už vyjde určite to cítim 🙂 🙂 možno ma ozaj to bábo čaká až tam o týžden idem na sono tak uvidím kedy bude vklad 🙂 🙂 ale na nete budem každý den nemienim sa ho vzdat 🙂 🙂

tinka9075
14. sep 2012

@buba13 ahoj ty ako moja Romanka už chceme vidiet 😉 😉

tinka9075
14. sep 2012

@walta aká je už veliká zlatunké bábo ako rýchlo rastie 🙂 🙂

dasaa
14. sep 2012

Ahojte mamicky @cmelica @buba13 ako sa mate a ako sa maju deturence Branko a Romanko?Pozdravujeme ich a aj boztek posielame 🙂 .Chybate nam tu.

dasaa
14. sep 2012

@walta hihi aka je zlatucka a ako sa poskladala v kociku podarene 🙂

mirka2010
15. sep 2012

@tinasc ano, mam co nosit, ale ja milujem ked je maly u mna v naruci, na rukach, tulkame sa...ja vsetko vydrezim...aspon budem mat pekne svaly na rukach 🙂🙂🙂 zase nie je to zatial take ze by som nevysrzala...len ta chrbtica jednoducho da o sebe vediet...hlavne ta krcna, vystreluje mi to do hlavy a to su niekedy naozaj dost velke bolesti...takze vasa skola nestrajkovala? no teeeeda...a inak sa ako citis? brusinko uz je velke?

mirka2010
15. sep 2012

@tinka9075 tak uz o tyzden ide byt sono? tak super...urcite je dobre ze nevkladas len nadeje do tohto vkladu, ale treba mu verit tak ci tak...vsak tie malicke uz cakaju na svoju maminku...urcite im treba doverovat, ze krasne u maminky vydrzia 🙂 a co vam nesiel net? to bez internetu to sa ani mne den nerata 🙂 tiez som taky zavislak, no co uz...taka je doba 🙂

tinka9075
15. sep 2012

@mirka2010 už sa to blíži v piatok sono a počítam že v pondelok vklad a potom je to len o štastí 🙂 🙂 presne tak nevkladám nádeje do vkladu ale ak sa podarí budem rada 😉 😉 ale trošku ma prekvapilo ked sme boli v brne tak doki mi povedal že mne ivf nebolo treba že som mala íst radšej 2x na iui aj tam to tak budeme praktizovat 😉 😉 vraj len zbytočne do mna valili hormony a aspon by som ušetrila peniaze tak to mal pravdu 😉 😉 😉 nešiel nám net a ja som bola ako chorá bez neho muž sa smial že či chcem alebo nie je zo mna závislák 😉 😉 😉

mirka2010
15. sep 2012

@tinka9075 to vazne? tak naozaj stacilo len iui? ach, no co uz...teraz cakaju fazulky uz na vklad, takze uvidis, ziadne iui uz nebude potrebne a budes o chvilku stastna tehulka 🙂 velmi sa na to obdobie tesim spolu s tebou...a piatok je tu co nevidiet...a potom sup, pondelok a bublinky budu v brusku 🙂

tinka9075
15. sep 2012

@mirka2010 ked mi to hovoril len som pozerala a ešte spomínal že on sa týmto zaoberá už dost dlho a je zástancom iui ako ivf 🙂 🙂 a čo sa mi páčilo že ma do ivf velmi nehnal vraj až keby sa nepodarilo iui aj to len ivf soft tak uvidíme 🙂 🙂 aj ja sa teším chceme prerobit kuchynu ved natahovat sa nebudem ale aspon nebudem mysliet čo robia babulky v brušku 🙂 🙂

mirka2010
15. sep 2012

@tinka9075 hmmm, no vidis, co doktor, co centrum to iny nazor...tu koluje nazor v centrach, aspon co som pocula od znamych, ze 2x iui a potom ivf...takto to navrhuju...musi to byt skvely doktor, ked je skor zastanca iui...a co idete prerabat, celu kuchynu?

sijust
15. sep 2012

@mirka2010 mozem mat este deti,moj.dr.to spravil dobre,som mu za to vdacna,ze to robil on...chcel to najskor robit u neho,ma sukr.kliniku,ale bal sa komplikacii,aby som nevykrvacala,mala som na jednej strane velmi tenku stenu maternice...snad je to uz fajn,uz ani nespinim...takze maternica je funkcna,aj ked momentalne o dalsom dietatku uz neuvazujeme... 😔 ked som bola v nemocke,nemohla som kojit,musela som vylievat,ale inak fajn...tak ako som na zaciatku nemala mliecko,teraz som ako mliekaren...kazdu pol hodinu mi prudom tecie 😅 a vdaka kojeniu mam naspat svoju vahu...a stale to ide dole,tak som rada 😀 malinka taha ako o zivot a kedze je pahltnicek maly a nepozna mieru,tak sa nam nad ranom povrackala...ale komplet,takze maminka mala o robotu postarane,uz sa z toho len smejem,lebo pravidelne mi prekaka oblecko 😀

sijust
15. sep 2012

@dasaa to mas pravdu moja,aj podla mna je lepsie jej dat tie nausnicky teraz...nasa mala si chvilu poplakala a ked sme isli domov uz ani nevedela,ze sa nieco dialo...trosku to mala zapalene,tak sme davali kremik,ale uz je fajn...ani si to nechyta,uplne v pohode...teraz spinka vonku v kociku...v noci zle spinkala,trosku to prehnala s papkanim,tak sa nam povrackala...potom sa riadne pokakala a uz sa skerila a chcela sa rozpravat,o 4tej rano,chapes?! 😀 som sa tatika spytala ci nahodou nevie,kde sa to dieta vypina 😀

tinka9075
15. sep 2012

@mirka2010 presne každé centrum iní názor no je fain doktor už len to že idem ešte na vklad na slovensku a radil mi ako postupovat 🙂 🙂 len mi nechcel povedat čo je dobré na zahniezdenie embrijka tak sa len usmial a povedal že ked pôjdem na iui k nim tak mi to prezradí 😀 😀 ideme prerábat celú kuchynu už máme aj linku kúpenú ešte obkladačky a na podlahu sa rozhodneme čo pôjde lebo ked budem tehulka tak nech máme prerobené 🙂 🙂

cmelica
15. sep 2012

@mariankach @mirka2010 @walta bozinku ake krasne deturence tu mi mame 🙂 Krasny ste 😵 😵 😵 😵

cmelica
15. sep 2012

Kocky zlate ani neviem ci som vam vsetkym podakovala za podporu a gratulacie,nestiham vas tu citat,tak len tak zbezne co som kukla 😕 😅
@mirka2010 @dasaa kocky moje tak veru mame to uz za sebou... a co malicky??? no papka a spinka 🙂 🙂 musim ho budit,teda aj seba kazde 3 hodiny na papanie,kedze je malicky musi mat pravidelny prisun mliecka,aby pekne priberal. je to dost narocne ,ale koli nemu vsetko na svete..4x kojim a 4x davam flasu a Bebou FM...je to nejaky vitamin,bo prenho moje mliecko nema tolko fosforu a este niecoho co by malo mat...a kedze vie byt aj poriadny pazrosko tak aj grcka ... a ked si zle odgrgne tam ma prisernu stikutku ,ktoru nie a nie zastavit 😝 😝 😝
a ja ? mam sa dobre...porod bol rychli a v pohode,teda tie bolesti hrozne,ale samotny porod parada...3x som potlacila a drobcek bol na svete 🙂 hned mi ho prilozili na brusko,nadherny pocit 🙂 😵 😵 😵 kojim a odstrekujem mlieko vo velkom,som proste ako taka dojka 😀 snazim sa byt super mama ,tak dufam,ze moja snaha za nieco stoji a Branusko sa nam pekne odvdaci 🙂 zatial mi staci ked sa spokojne usmeje,milujem ten jeho usmev 😵 😵 😵 😵

a vy sa ako mate??? a co ostatne babenky???

tinasc
15. sep 2012

@mirka2010 veru aj mne chýba ten pocit, tiež by som sa rada túlila, ale naša slečna už na to nie je, takže netrpezlivo čakám na drobca, ktorý mi to vynahradí 🙂 bruško je už veľké, zavadzia dosť, rýchlo sa unavím, takže robím všetko na etapy, veľa oddychujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre