IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. sep 2012

@tinasc ako som písala trochu vyššie, trápi nás vysoký tlak, snáď to bude ok... doktor na poslednej poradni nič nespomínal, mala som si merať tlak ráno a večer, najvyšší som mala 136/85 tak vraj v pohode, mám si ďalej kontrolovať, ale niekedy v priebehu dňa sa šplhá aj ku 146/85, vtedy už som znepokojená... ale to je hlavne vtedy ak sa viac hýbem alebo niečo robím... nuž hádam to je v pohode, poradňu mám 3.10. fyzicky sa cítim dobre...

mirka2010
24. sep 2012

@dasaa Dasenka a co mate za zle noci? co sa malej Simulke nepaci?

tinasc
24. sep 2012

@mirka2010 ten príspevok vyššie bol pre teba, neviem prečo som si dala odpovedať... už asi blbnem 😀

mirka2010
24. sep 2012

@tinasc fiiiha, citam ze mas vysoky tlak...no sleduj si ho pozorne...mna kvoli tomu presne v 37tt hospitalizovali...to akoze ta nechcem strasit, to nieeeee....ale sleduj sa, naozaj dosledne 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

tinasc
24. sep 2012

@mirka2010 hej, hej sledujem, neviem či sa aj nenervujem kvôli tomu a potom mám zvýšený... neviem čo všetko sa môže stať, ale ani na to nechcem myslieť... keď sa dá tak oddychujem, ale nedá sa to stále hlavne pri staršom dieťati... no uvidíme, čo povie na poradni, hádam dovtedy to bude v kľude, do nemocnice sa mi nechce... a koľko si mávala tlak?

mirka2010
24. sep 2012

@cmelica ahojky, no jasne ze maly nam spinkal vo vanickeeee...jasneeee...🙂 dokazal tam spinkat aj 4 hodiny ked bol taky malicky...ale to pride, ze zrazu zacne byt babo zvedava a nebude chciet len lezkat a nehybat sa...vsak o par mesiacov uvidis...teraz je to ine,,,ma svoj rezim, o 4tej mu dam kocik lezmo a pekne do par minut zaspinka...klop,klpl, klop...to som velmi rada 🙂 a zavinovacku sme pouzivali presne do 3,5 mesiaca, len nas maly bol uz na nu moc velky, inak by sme ju pouzivali aj dlhsie...je to lepsie aj na chrbatik, aj celkovo, babo ma vacsi pocit istoty 🙂

mirka2010
24. sep 2012

@tinasc no ja som mala 150/110 ked mi meral moj porodnik na kontrole uz u neho...opuchnute nohy...bielkovina v moci...takze som tam ostala a to den pred Vianocami...zbierala som moc celu noc a potom na moje velke prozby ma na vianoce pustili...nastastieeee....ale tlak je nebezpecny...ked ho budes mat vyssi volaj hned dr...radsej 🙂

tinasc
24. sep 2012

@mirka2010 no ja ten spodný nemám vyšší ako 90, horný nemávam vyšší ako 150... a aj to ho mám takýto len v priebehu dňa, ak si odýchnem, tak je to lepšie... a moč mám ok, opuchy nemám...

mirka2010
24. sep 2012

@tinasc nooo,vsak si sledovana, od buduceho tyzdna by si mala mat poradnu uz castejsie...takze ziadny strach...mna veru ten tlak poriadne potrapil,mne byvalo velmi zle z toho...takze na toto nie velmi rada spominam...

tinasc
24. sep 2012

@mirka2010 mne nie je zle, vôbec nič... cítim sa dobre...a aj si to zapisujem... a ty si tuším nakoniec ešte aj prenášala... a lieky si na to brala?

mirka2010
24. sep 2012

@tinasc no nastastie sa to zaobislo bez liekov...a ano ja som prenasala cez 2 tyzdne...nieco priserneee cakat kazdy den, kedy sa malicky ozve a on nic...len si krasne hovkal u maminky🙂 pokladik moj najmilovanejsi...teraz sa uz len bojim aby odomna neochorel...lebo sa mi to dost zhorsuje a vobec netusim co budem robit ked kojim nemozem lieky

tinka9075
24. sep 2012

@cmelica ahoj no zajtra je den D cítim sa celkom v pohode 🙂 🙂

tinka9075
24. sep 2012

@mirka2010 Mirka dnes idem na konkurz tak uvidíme ako to dopadne 🙂 🙂

tinka9075
24. sep 2012

@tinasc
@mirka2010
@cmelica
@apolenka6
@dasaa
@kostickabonnie
@buba13 a všetky ostatné mám dobrú správu mrazáčikovia sa rozmrazili všetky tri tak mi odlahlo zajtra o 9:00 mám vklad tak verím že sa aspon jedno ujme 🙂 🙂

dasaa
24. sep 2012

@mirka2010 ahoj my noci mame dobre krasne nam spinka len cez den nam niekedy strajkuje.Aj vcera strajkovala o 20 hod ale tatik bol doma tak aspon videl ako jeho srdiecko strajkuje 😀 😀.Ale vcera bola uz unavena preto nam tak silno plakala ale co bolo v piatok tak to vobec neviem preco

tinasc
24. sep 2012

@mirka2010 no uvidíme, ako sa to vyvinie, poradňa našťastie nie je až tak ďaleko... ale teda do nemocnice by som nechcela ani za svet.... a ani prenášať 🙂 snáď neochorie, držte sa 🙂

tinasc
24. sep 2012

@tinka9075 tak veľmi držím palce 🙂 nech sa pekne zakusnú a nepustia až do pôrodu 🙂

dadax84
24. sep 2012

@tinka9075 Ahoj moja, ja ti tak velmi drzim palce, teraz to bude tutovecka, myslim na teba 🙂 🙂 🙂

dadax84
24. sep 2012

@cmelica Je nadherny, uzivajte si ho 😵 😵 😵

mirka2010
24. sep 2012

@tinka9075 jeeeeej,to je uzasnaaaa sprava, tesime sa s tebou...a zajtra budeme na teba moooooc mysliet...dufam, ze nam das hned vediet...veeeelmi, naozaj velmi ti budeme drzkat palce,nech sa babatkam u mamicky v brusku zapaci a ostanu tam 9 krasnych mesiacov 🙂

mirka2010
24. sep 2012

@dasaa asi ju boli brusko, nie? to je v tomto obdobi asi najcastejsi problem...cvicis s nou rano aj vecer??? my sme cvicili s malym a mal koliku asi 3 krat,tuk, tuk, tuk...velmi to pomaha...uplne jednoduche cviky, nech jej crievka dobre pracuju 🙂

mirka2010
24. sep 2012

@tinasc jasne ze nemocnica vam nehrozi ani naznakom 🙂 nebojkaj!!!! akeby aj ano,tak to nejako tatino s tou vasou skolackou zvladnu...ale netreba na taketo veci mysliet...kedy mas presne poradnu?

apolenka6
24. sep 2012

@cmelica jéééj ved Branko je už mládenec krásne naberá zlatíčko vaše 😅
ani nevieš ako by som si priala byť od budúceho týždňa doma v kuse až do pôrodu ako ty ...ách to by bolo krásne ...
veru v práci mi už je tak ľahko ked viem že je to posledný týždeň a nikto to nevie ,že idem na PN 😀 to budu pozerať ked neprídem 😕 😎 ..síce majstrovej som to povedala ,ona mi moc v tomto pomohla ,ale to je o inom a je to ,len medzi nami dvoma 🙂 a ona to nikomu nepovie 😉

apolenka6
24. sep 2012

@mirka2010 júj ty si chorá??? 😨 😨 to ma mrzí a ani liečiky nemôžeš brať 🙄 prajem skoré uzdravenie aj ked neviem ako sa to dá bez liekov

apolenka6
24. sep 2012

@tinka9075 MOC,MOC,MOC !!!! držím palce ..jednoducho a stručne a hlavne výstižne som ti to napísala 🙂

mirka2010
24. sep 2012

@apolenka6 jeeeej, ty si zlata...dakujem za podporu...dufam, ze mi to prejde,lebo nie je to nic moc takto sa trapit hlavne ked nechcem maleho nakazit...a kvoli hepresu si ho ani polaskat nemozem,to ma tak stve priserne...a ty sa ako mas???

apolenka6
24. sep 2012

@mirka2010 nemáš za čo ved preto sme tu aby sme sa povzbudzovali ,pomohli ,poradili ....
už som tu viac krát písala,že už zarezávam posledný týždeň v práci 😵 a idem na PN od pondelka 😉
6.10 začínam stimulovať 😝
a blbne mi net ,ale v stredu mi prídu zapojiť nový a hádam,už bude dobrý a rýchli ,lebo tento je slabý a cez víkend už chudák ani nechce poriadne reagovať ked je preplnená sieť

apolenka6
24. sep 2012

@tinasc dávaj si ty pozor na seba !! tlak nie je sranda 😒 myslím na teba,že už sa ti to kráti ....a hlavne sa nerozčuluj aj ked malá dá určite zabrať 😝

tinka9075
24. sep 2012

@tinasc
@apolenka6
@dadax84
@mirka2010 babenky dakujem vám čo by som bez vás robila 🙂 🙂 na nete zostávam a denne vám budem písat 🙂 🙂 a dnes som uspela na konkurze uja som zaujala možno očarila 😀 😀 ale povedal že na 90% mam miesto isté no bude to zaujímavé 🙂 🙂

buba13
24. sep 2012

@tinka9075 velmi myslim na teba! uz to vide a budu minimalne dvojky moja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre