IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 to áno ale oni sa poznajú už dávno 🙂 🙂

tinasc
30. sep 2012

@apolenka6 jasné, treba sa cítiť dobre, to je super, pekne ste si to spravili 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinasc som si to predstavovala v ako strese si to musela pichať 😀 😝 ako mm drží malú aby nič nevidela 😉
ja tu budem mať súkromia až ,až a budem si to večer pichať som sa tak rozhodla

tinasc
30. sep 2012

@apolenka6 tak cez týždeň to bolo ok, to bola ešte v škôlke, ale cez víkend to bolo horšie, ona je na všetko zvedavá a neviem ako by som jej vysvetlila čo to robím 🙂 a ešte by niekde rozhlásila, že mamička si pichá injekcie 😀

apolenka6
30. sep 2012

@tinasc ešte som teraz kvety dala do sprchového a osprchovala ich ,lebo chúdiatká ani vzduch nemajú čo zostali zaprášené a do rana mi uschnú

tinasc
30. sep 2012

@apolenka6 no hej, ten prach ten nalezie fakt všade 🙄

apolenka6
30. sep 2012

@tinasc no čo musela by si ju oklamať ,že ti do pán dr. dal aby sa ti hlava nekrútila 😀 no zvedavá je ako deti ja som tiež taká bola 😝

tinasc
30. sep 2012

@apolenka6 no tak jasné, niečo by som si vymyslela, ale aj tak bolo lepšie, že nič nevidela 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 a mm je inštruktor pri jazdách na vodičáky ? tuším si to spomínala kedysi ,že ťa tak zbalil 😅

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 no bol už nie je nemá na to čas ked je stále v robote robí riaditela v Tescu tak je stále v robote 😒 tak nemáme čas ani kedy dieta splodit 😀 😀 tam sme sa zoznámili v autoškole ked ho chcem podpichnút tak mu povie,m že som mala íst do inej autoškoly 😀 😀

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 hm tak to ti verím,že je pracovne zaneprázdnený a má na to funkciu aby bol 😝 🙂 a to tu u nás Tesco? verím,že to nemá ľahkú prácu a hlavne ked je inventúra 😨 aby všetko sadlo 😕
ved môj je preč a mysleli sme si ,že aj tam je problém,ale je úplne inde 😠
@tinasc určite by to bol pre malú šok a injekcie deti vôbec nemusia 😖 a aj môj manžel 😀

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 ved je stále skoro v robote a ked je doma tak je rád že si oddýchne 🙂 nie u nás v TN 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 som si myslela,že nie tu,lebo riaditeľov dávajú do druhých miest 🙂 sa tiež nacestuje

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 ale ved on rád cestuje len sa mu vstávat nechce 😀 😀 teraz ho budím ja aj ranajky mu robím ale ked som chodila do roboty tak neviem ako vstával 😀 😀 to som mu vždy prezvánala aby nezaspal 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 a ja že si pekne ráno spinkáš a ty robíš takúto obsluhu 😝 ja už budem teraz vyspávať ..a som zvedavá čo budem robiť ked si dám celý byt do poriadku 😕

dasaa
30. sep 2012

@apolenka6 waaaaw krasnu obyvacku mate 🙂

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 mi povedal že káva mu lepšie chutí odo mna a večer ho tiež vyčkávam ked príde z roboty 🙂 🙂 ved on tak zavčasu nechodí do roboty o 10 ide z domu 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@dasaa dakujem ,ako dobre to padne pochvala ,že naša snaha má aj úspech 😅 a aj keby sa nepáčila nám sa páči a tu trávime najviac času tak sme to chceli mať čo najpríjemnejšie 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 tak to nemusíš skoro vstávať 😅 aj si pospíš ,ja že chodí na 6 hod. ráno ,ale to asi riaditelia nechodia 😀 no za to su potom dlho v práci 😝

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 no ja rada spím mne sa tažko vstáva ked chodím spat o 1 my sme taký nočný vtáci obaja 😀 😀 sem tam ide aj na 6 😀 😀

kostickabonnie
30. sep 2012

@apolenka6 ked upraces u seba, mozes prist ku mne 😀 😀

kostickabonnie
30. sep 2012

@tinka9075 a ty este tyzden a jupiii bude to tam, urcite 😉

tinka9075
30. sep 2012

@kostickabonnie no uvidíme ja sa nechám prekvapit čo tam bude 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@kostickabonnie nemám vodičák 😝 😀 no ved hádam si dá aj trošku voľna ,či nie? ked stimuluješ,a ozaj? ako ti je? okrem špinenia ...a mm už je doma?

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 tak ste ako sovy 😀 za PC

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 aj teraz jeden v jednej izbe druhý v druhej romantika a na sex nie je čas 🙂 🙂 možno by dieta aj bolo len to by sme museli viacej sexovat 😀 😀

kostickabonnie
30. sep 2012

@apolenka6 ja ta kludne priveziem 😉 nemam okna umyte od minuleho roka 😠 no a okrem spinenia, nafuknutia, krcov ma este aj bolia prsia 😠 PMS jak vysity, ale snad uz nie nadlho. ms by nemusela meskat

apolenka6
30. sep 2012

Baby pomooooc mne tak chutí sladké ,ale nemôžem ved budem doma bez práce ved budem ako slon a to ešte nestimulujem...
ozaj, cvičiť cez stimulku je asi blbosť,že? 🙄

kostickabonnie
30. sep 2012

@tinka9075 načo nam je sex ked ide v telke Angelika 😀 😀 😀

kostickabonnie
30. sep 2012

@apolenka6 len pekne oddychuj a kludne priber, aby si si neprepichla creva ihlami 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre