IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
2. okt 2012

@tinasc no mate to tazke...verim, ze si uz aj v strese aby vsetko bolo ok ked budes v porodnici...moj mm sa pomaly uci...ale tiez to nie je jednoduche...chlapi su chlapi...ale niektori su aj sikovni 🙂🙂🙂 urcite to dobre zvladnu...a co stari rodicia, nepridu pomoct?

mirka2010
2. okt 2012

@tinka9075 no a pomaha ti to??? ja uz som naozaj nevedela co si dat... a hlavne ked som nic nemohla...ach, hlavne aby ti to preslo...aby boli malicke v klude...ako sa inak citis???

mirka2010
2. okt 2012

@ursula5 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej,kraaaaaaaaaaaasne,prenaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeee fotky!!!!!!!!!Jarusik je uplne prenadherny.....a maminka vyzera stastne a spokojne...nadhera....mate nadherne fotky 🙂 kde sa boli dat fotit?

tinka9075
2. okt 2012

@mirka2010 trošku to pomohlo ale dnes mi zase bolo zima ja neviem či ma zase niečo neobchádza 😒 zatial ok brucho bolí ale žiadne špinenie nič len ten kašel 🙂 🙂

mirka2010
2. okt 2012

@apolenka6 🙂🙂🙂 pri porode??? no tam zabudnes na vsetko 🙂🙂🙂 si ani nespomenies, ze si si niekedy pichala nejake injekcie 🙂 hlavne budes mysliet na malicke...juuuj,aj my sa uz tesime 🙂 dalsi kamos,alebo kamoska pre naseho drobca 🙂

kostickabonnie
2. okt 2012

@cmelica joj moja, tebe cas asi leti rychlejsie ako mne, ja som pichla len 5 injekcii doteraz a na 1. sono pojdem asi 8.10. ide to neskutocne pomaly, vklad je este daleko 🙂

mirka2010
2. okt 2012

@dasaa Dasenka,mrzi ma ze si chora...ja som tiez len trpla aby maly neochorel teraz odomna...no pozri, neda sa nebyt s nou tak, aby to nedostala...neviem co robit...rusku asi nebudes stale nosit, co budes s nou...proste skus si davat pozor, aby si pri nej nekychala, nekaslala...ine neviem poradit...drzim palce, aby si sa co najskor vyliecila a hlavne aby malicka neochorela...pripadne volaj dr co robit!

mirka2010
2. okt 2012

@tinka9075 tak brusko stale pobolieva,???? to je veeeeelmi dobry priznak...a co prsia? neboj,kasel prejde...urob si aj cibulovy sirup...pripadne skus aj nejake homeopatika nech co najmenej kasles! inak to je ako naschal., vsak?

tinka9075
2. okt 2012

@mirka2010 bruško bolí ale prsia nič ved uvidíme 🙂 🙂 no tá choroba ozaj ako naschvál príde ked ju nečakám 😒 😒

kostickabonnie
2. okt 2012

@apolenka6 ano, pichla som sa ako so spendlikom a potom som si to rozmyslela 😀 takze musel byt druhy pokus. Dnes to bolo celkom dobre, pichnutie je ok, ale ked tam tlacim tekutinu, tak to po case zacne stipat, tak musim dat pauzu, vychadza mi to tak na tri razy.

mirka2010
2. okt 2012

@tinka9075 inak, ani mna prsia vobec neboleli...ale asi do 4 mesiaca...takze to ma len tak zaujimalo....uz je to dnes tyzden vsak? kedy mas ist presne na krvicku?

tinka9075
2. okt 2012

@mirka2010 dnes je týžden na krv idem v utorok tak som zvedavá čo bude 🙂 🙂

apolenka6
2. okt 2012

@mirka2010 jéj aká si zlatá a si si istá,že sa to podarííí,skvelé potrebujem takúto odporu 😝

ursula5
2. okt 2012

@mirka2010 ďakujeme, prišla ku nám fotografka a fotili sme ho u nás v spálni na posteli bola to sranda a zážitok nechcel vôbec spinkať, všetko čo spapal vygrckal 2x že sme ho toľko nadrdali a keď odišla fotografka tak spal strašne dlho 😀 😀 😀 😀

apolenka6
2. okt 2012

@kostickabonnie no ty máš pero a ja injekcie budem miešať to bude teda sranda 😨 tak dnes na 2 pokus? no ja som už zvedavá...a proveru si už doužívala? a ako ti je ešte si chorá?

ursula5
2. okt 2012

@dasaa ďakujeme 😉

ursula5
2. okt 2012

@apolenka6 @tinka9075 @tinasc
ďakujeme dievčatá, sme šťastní a spokojní, ja si to užívam strašne 😉 je to super po tých rokoch a hlavne mám podporu u manžela 😀 😀

kostickabonnie
2. okt 2012

@apolenka6 ano, proveru som skoncila v nedelu, chvalabohu, stale som na nu zabudala 😀 jasne, este stale kycham a smoklim, ale je to take miernejsie stadium...a ty ako? ako ide upratovanie ? 🙂

tinka9075
2. okt 2012

@ursula5 to je aj vidiet že si štastná a malinký tiež 🙂 🙂

apolenka6
2. okt 2012

@ursula5 užívaj si to hlavne mm podporu ,tú si vtedy nemala ak si to nepletiem 🙂 😉 vidieť na tebe ,že si spokojná ,krásna mamina 😵

apolenka6
2. okt 2012

@kostickabonnie dnes pršalo tak som moc nerobila a mne v pondelok seklo ešte aj v krku tak som okná nerobila dnes mi to trošku povolilo tak sa ešte liečim a okná neumývam ,ved dnes pršalo aspoň sa opláchli a času mám na ne dosť ... 😀 ja neviem ako som na PN tak som nijaká 😖 a dnes mám od obeda kovovú chuť v ústach teda na jazyku neviem čo to je ,ale asi tie lieky čo som užívala na krk aby sa mi svalstvo uvoľnilo majú vedlajší účinok ...no tak sa "teším" na proveru 😕

tinasc
3. okt 2012

@fomarik ale hej držíme sa, ale najradšej by som sa už rozpadla 🙂 veď vieš, je mi všetko a nič 😀

tinasc
3. okt 2012

@mirka2010 noooo asi malú upracem k našim 🙂 lebo neviem, keby ju mal manžel, tak či by som od stresu a strachu čo robia neušla z pôrodnice 😀 😀 😀

tinasc
3. okt 2012

@tinka9075 moja mňa po transfere nebolelo nič... ani brucho ani prsia, žiadne chute... tak sa drž a mysli pozitívne 🙂

tinasc
3. okt 2012

@ursula5 takže si to zase naplno užívaš 🙂 tak to je super 🙂

apolenka6
3. okt 2012

@tinasc už si bola na kontrole? ja už mám krv odobratú no a dobre ma sestrička vycecala 😝 až 7 skúmaviek mi brala ,ale ved ty vieš sama si všetko podstúpila...
tebe nič nebolo po transfere? 😕 no už sa trošku rozhliadam 😀

tinasc
3. okt 2012

@apolenka6 nie, idem až poobede 🙂 veru nebolo mi nič po transfere, akurát som bola ospalá z utrošu... ale fakt nič som necítila, až som sa bála...

apolenka6
3. okt 2012

@tinasc ja som dnes skoro vstala nech idem čím skôr na krv ,a potom som sa ponáhlala domov na raňajky 😝 😅
ja som ráno naučená raňajkovať a celkom dobre som to dnes zvládla .....aj krk je už OK ,no nesmie robiť moc prudké pohyby ,lebo je to ešte "poznačené" 😀
ozaj na FB už nemáš fotky?

tinasc
3. okt 2012

@apolenka6 no ja sa tiež ponáhľam ako dám malú do školy, že už som hladnááááá 🙂 tak tým krkom už toľko nekrúť nech už nebolí 🙂 na FB boli staré albumy, tak som ich dala preč, potom dám nové 🙂

apolenka6
3. okt 2012

@tinasc no viem si predstaviť ako sa dá tebe teraz ponáhľať 😀 😀
ahá tak ty máš ,len aktuálne fotky 😉 tak sa teším ked pridáš nové ,ale asi až po pôrode 😅
sestrička mi odporučila si dať večer 1deci červeného vínka ,vraj aj tak je vínko teraz najbezpečnejšie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre