IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
8. okt 2012

@kostickabonnie ja viem,že za jazdy to nebolo myslela som to inak,že počas jazdy zastavíš pichneš a ideš dalej 😀
ahá pripravené 😕 a pero ty plníš ,že?

kostickabonnie
8. okt 2012

@apolenka6 to by som uz bola aka proficka 😎 ale mozno po druhej kontrole uz ani nezastavim 😀 nie, pero je naplnene 900 jednotkami a ja si picham, kym nebude prazde 🙂 idem spat, lebo dnesne rano zacalo velmi skoro. Si predstav, som schadzala z dialnice na Kremnicu a v protismere-jednosmerke auto 😲 niekto tiez este za volantom spal 😀 dobrruuu noc

tinka9075
8. okt 2012

@mirka2010 testovat asi nebudem 😉 nič sa so mnou zatial nedeje no verím že mrchu nedostanem nechcem 😉 😉

mirka2010
8. okt 2012

@tinka9075 takze budes silna a nebudes testovat??? teeeeda,to ta obdivujem, ja by som asi nevydrzala...mozno ti dr spravi aj sono, ma tvoj doki sono? mozno by gestacny vak nebolo este vidiet,ale vysku sliznice urcite ano...aj podla toho by sa dalo cosi tusit...predpokladat 🙂

apolenka6
8. okt 2012

@kostickabonnie dobru noc prajem aj ja pôjdem spať ,tiež mám ťažký deň za sebou .... 😔
a dávaj pozor na cestách

tinka9075
8. okt 2012

@mirka2010 nie nebudem môj doki sono má aj by mi spravil len on je za to že by sa tam nemalo rýpat mi minule zahlásil 😀 😀 a cez brucho ešte nič nebude vidiet 😉 😉

mirka2010
9. okt 2012

@tinka9075 hmmm,to je pravda...to ma nenapadlo, ze sa to bude robit vaginalne...no takze uz len cakat na krvicku...uz sa tesim na to krasne hcg 🙂 daj vediet,ako si dopadla u dr, oki? budem cakat 🙂

majus28
9. okt 2012

zienky je nejaka sanca ze by test ukazal spravny vysledok uz 9. den po IUI?

dadax84
9. okt 2012

@majus28 Tazko povedat, niekomu ano, niekomu nie. Asi je to este skoro, skus o 2-3 dni 🙂 drzim palce aby boli // 😵

milagrosss20
9. okt 2012

ahojte mozno mi vy poradite...to IUI je umele oplodnenie?a po akom case vam to daly urobit?

tinasc
9. okt 2012

@milagrosss20 IUI nie je umelé oplodnenie... to je len vstreknutie spermií do dutiny maternice...

majus28
9. okt 2012

@dadax84 ja som dnes este len 5 den po 🙂 ale na 9 den ma manzel sviatok 🙂 ja viem, ze som nedockava a je to daleko 🙂 snad to vydrzim 🙂

milagrosss20
9. okt 2012

@tinasc aha nevedela som to...a to robia hned alebo po neakom case?ja sa mam objednat ku dr do kosic a idem ku dr hermanovy vraj je dobry...

tinasc
9. okt 2012

@milagrosss20 v košiciach to nepoznám, ale pri IUI sa berú tabletky na stimuláciu 5-9 deň cyklu, potom sa ide na sono aké sú veľké folikuly, podľa toho načasujú IUI... robí sa to podľa toho ako sa dohodnete, či budeš mať predtým nejaké vyšetrenia, v podstate sa to môže urobiť hneď a niekoľkokrát po sebe, v tomto je tá výhoda...

milagrosss20
9. okt 2012

@tinasc Aha cize ja teraz ked dostanem mmsku mam volat a mam sa objednat..ten dr mi asi bude brat krv pravdepodobne nie?a tento cyklus mi to moze aj urobit?alebo ma bude este vysetrovat...

tinasc
9. okt 2012

@milagrosss20 no ja keď som bola prvýkrát tak mi brali na 2deň cyklu krv na hormonálny profil, ešte bolo vyšetrenie na chlamýdie, na výsledok som čakala dlhšie, takže to nebolo v tom cykle... medzitým som bola na dovolenke a operácii žlčníka, takže prvé IUI som mala až o niekoľko mesiacov 🙂 takže záleží ako sa dohodnete... ja by som sa objednala na konzultáciu určite ešte pred mrchou 😉 záleží či ten doktor bude chcieť pre seba urobiť nejaké vyšetrenie...

dadax84
9. okt 2012

@majus28 No ak si 5 den po IUI, tak este mas v tele pregnyl, a ten robi falosne ciarky, ale na ten 9 den uz by nemal byt pregnyl v tele, ale aj tak si myslim ze je to skoro. Viem ze si nedockava, ale za vyskusanie nic nedas 😵

milagrosss20
9. okt 2012

@tinasc no ja uz som volala s tym dr. on mi povedal ze ked to dostanem tak mam volat hned a ma objedna...to znamena ze asi mi bude brat tu krv na tie hormony...sice ja uz chodim na endo a mam aj neake papiere s vysledkami a uz beriem aj metformin od juna skor koncom juna som ich zacala brat...takze neviem ja by som bola rada keby sa nemuselo cakat neviem kolko zasa mesiacou...a chcela som sa opytat to boli??a ako to znamena pre mojho partnera???a podarilo sa na prvy krat?pozeram ze uz budes coskoro rodit...

tinka9075
9. okt 2012

@mirka2010 ahoj Mirka tak krv odovzdaná vo štvrtok budú výsledky 🙂 🙂 dnes má môj doki rozplakal mi povedal že on bude už štastný ked po našej ulici bude vidiet mna s kočíkom zlatý človek 🙂 🙂

majus28
9. okt 2012

@dadax84 a ty si ako na tom?

tinasc
9. okt 2012

@milagrosss20 mňa nebolelo nič... pre partnera to znamená kontrolný spermiogram a v deň zákroku odber spermií... nám sa IUI nepodarilo, podaril sa až druhý cyklus umelého oplodnenia...

milagrosss20
9. okt 2012

@tinasc takze si bola viac krat na tom IUI?a na druhy mesiac sa vam podarilo otehotniet?dobre chapem?

tinasc
9. okt 2012

@milagrosss20 bola som 4x na IUI... nám sa podarilo až druhé umelé oplodnenie... nie IUI...

milagrosss20
9. okt 2012

@tinasc fuuu umele oplodnenie...a to po ako case ti to robili?a potom naco robia IUI ked je to neuspesne?

tinasc
9. okt 2012

@milagrosss20 po 4 neúspešných IUI doktor hovoril, že to nemá význam už ďalej robiť, keď sa nepodarilo... potom mi urobil laparoskopiu na priechodnosť a všetko bolo priechodné, tak neviem, prečo sa nepodarilo... hneď nasledujúci mesiac som išla na IVF, začala som pichať injekcie, podarilo sa, ale prišla som o bábo v 11tt... počkala som pol roka a v januári tohto roka som začala druhú stimulku na IVF a toto bolo úspešné, o tri týždne bude naše bábo tu... nie vždy je IUI neúspešné, len málokedy sa podarí na prvýkrát ale sú tu kočky, ktorým sa to podarilo na prvýkrát, niektorým na tretí...

mimi_2
9. okt 2012

@apolenka6 Ahoj, tak zajtra ma čaká IUI, predstav si, že po 2 rokoch a výmene 2 lekárov mi zistili intoleranciu na spermie, dobré nie? 😠 A tí lekári mi neboli schopní urobiť tak jednoduchý test z krvi, možno práve tam je pes zakopaný...tak ale uvidíme, po tejto info začínam ešte viac veriť že to výjde... 😉 Dnes mi pichli niečo obdobné ako pregnyl lebo ten nikde nemali, ale neviem ako sa to už volala tá injekcia, ale dala som si pichnúť v Heliose, lebo neviem či by som bola schopná to do seba šupnúť 😔 , tak držím silno palce pri prvej injekcii a bolí ma od poobedia strašne hlava, myslíš že nežiadúce účinky lieku?

alibabaa
9. okt 2012

@kostickabonnie noo to este neviem ale ak to bude take iste ako minuly rok tak v nedelu OPU. zajtra idem znova na krv a ultrzazvuk. tak drz palceky

@tinka9075 joj drzim ti silno palceky aby toto uz bolo to praveeee orechoveee 😉 😉 😉

tinka9075
9. okt 2012

@alibabaa dakujem pekne ja budem na teba velmi mysliet ked pôjdeš na opu aby bolo vela vajok 🙂 🙂

apolenka6
9. okt 2012

@mimi_2 Ahoj ! to som rada,že sa na niečo prišlo a sa to teraz podarí 🙂 neviem či ťa môže od toho bolieť hlava ,možno si unavená ,málo piješ ... 😉

mirka2010
9. okt 2012

@tinka9075 no teda, to je naozaj uzasny clovek ked to s tebou takto preziva...jemine...do stvrtka cakat??? a ako sa citis??? hlavne je ze ms nikde...urcite tam pokladiky krasne cakaju, kedy ich coskoro uz uvidis aj na sone 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre