IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
13. okt 2012

@alibabaa ako sa mas? co mas nove? kedy bude OPU? ako vyzeraju foliky? som zvedava, ktovie ci uz nie si aj po, nejak som necitala par stran dozadu

apolenka6
13. okt 2012

čafte kočky ! tak už mám prvú injekciu v bruchu ...no najhoršie sa my to zarábalo a vyberalo do striekačky ...ruky sa mi triasli aj mm mi chcel pomáhať no som ho nepustila ,lebo v týždni som sama a kto mi potom pomôže?? samotné pichanie bolo rýchle 😕 nebolo to také strašné 😝 mm sa čudoval,že aká som rýchla ,lepšia ako dr 🤐

@kostickabonnie áno bola som náladová a ked som sama doma cez týždeň tak hotovo 😠 no mm je teraz doma cez víkend tak mi je veselšie 🙂
no super sa to rysuje a folíky rastú ajajááj som zvedavá čo v utorok ako podrastú 😕
to by aj mňa najedovalo mm správanie keby sa nezaujímal o mňa ,ale ved si mu riadne vyčistila žalúdok,že?? 😠 😉

alibabaa
13. okt 2012

@kostickabonnie ja teraz tiez malo citam, ... tiez mam hrozne nalady.. a navyse som si zabudla dat potvrdit u notara podpisy na vyhlaseni pre GF a v pondelok OPU tak som zostala vystresovana .. a v inej teme mi baba povedala, ze nemam stresovat, ze sa to v pondelok da v pohode vybavit.. tak som kludnejsia..
mam ich cca 10 .pol na pol. a dnes mi dr. povedala ze mozem byt spokojna a kludna ze to vyzera dobre. 1x som tu doktorku pocula mi povedat samu od seba cosi pozitivne..
ty si teraz ktory den? a ako sa inak citis? nechcem sa stazovat, ale straaasne ma uz vsetko boli a tlaci. nie som schopna ani gate si obliect. som mala dnes na kontrole jedina oblecena cierne slusne teplaky.. 😅
vsetky tak krasne vyobliekane.. a ako vravis vsetky s partnerom len ja sama.. tiez to musim sama vsetko absolvovat nie si sama.. a ja som rada ze nie som sama..

alibabaa
13. okt 2012

@apolenka6 ja som si dnes historicky pichla sama posledny diphereline. som mm normalne vyhnala z kuchyne ze nech ide prec. taka som bola nervozna..
gonal je pero a kratka ihla. to zvladam v pohode ale ostatne mi chodila pichat susedka.. tak isto aj dnes vecer pride pichnut pregnyyl jupiii.

kostickabonnie
13. okt 2012

@apolenka6 no vidis, aka si sikulka.... a kludne si si to mohla nechat na rano, mne sa totiz najlepsie picha v aute na Kremnickych baniach 😀 😀 uz nie som v polospanku ako doma v posteli a predsa aj ta poloha mi viac vyhovuje na pichnutie....az som si takmer povedala, ze kazde rano sadnem do auta a pichnem, ale to je rano uz dost zima na take experimenty 😀
no ano, povedala som mu do duse, ale v utorok musi ist tak ci tak so mnou, lebo mame pohovor s embryologickou

apolenka6
13. okt 2012

@alibabaa no a k tomu diphereline ,som si málo vody nabrala na riedenie ,lebo sa mi v tom vrchnáčiku voda zasekla a ja som si to nevšimla až neskôr po ,ale prášok sa dobre rozriedil ,len vody bolo asi menej 😀 😀 no nič zajtra budem opatrnejšia a dám plnú dávku...na prvý deň som aj tak spokojná 😉
a tie nálady mám aj ja ..

kostickabonnie
13. okt 2012

@alibabaa to je super, ja som tyzden pozadu, lebo dnes som len 8dc a 5.den pichania Gonalu, vyzera to, ze este cely buduci budem pichat a mozno mi OPU tiez vyjde na pondelok 😉
a ty chodis k dr. Stenovej? aj ja som k nej chodila, mne sa zdala mila len naoko 🙂 aj tito v Heliose su mili, ale uz si to nejako neberiem k srdcu, dolezity je vysledok a nie uistovanie vopred, ze to urcite dobre dopadne (ked v Gynfive nedopadlo). Tak len pekne oddychuj zajtra a v pondelok budeme silno mysliet na teba 😉

kostickabonnie
13. okt 2012

@apolenka6 a to mas take klasicke ihly s akymi sa trebars berie krv? kolko si toho musis pichnut pod kozu? Lebo ja som mala uz zarobeny ten decapeptyl aj s ihlou, cize len dat dole vrchnak a pichnut celu ihlu pod kozu, ale to je taka kratka do 2 cm.

apolenka6
13. okt 2012

@kostickabonnie nie ,nie mne ten večer lepšie vyhovuje 🙂 ale na to nezáleží kedy si to budem pichať a kde aj v aute ako ty 😀 mm musí ísť teraz na pohovor k embryologičke ,alebo aj neskôr, lebo môj mm chodí preč no bude musieť ísť aj tak...

alibabaa
13. okt 2012

@apolenka6 vobec to nie je chyba ak si si dala menej vody. je to len na riedenie. na to som prisla teraz asi 3 dni dozadu. lebo som si mala pichat 2 luverisy. to su dve ampulky prasku a dve vody. a sestricka sup sup a bolo to v jednej vodicke a v jednej striekacke. takze ak sa ti dobre rozpusti prasok, tak to je najdolezitejsie. a aspon si si nemusela dlho pichat kedze diphereline je stiplavy...

apolenka6
13. okt 2012

@kostickabonnie no áno mám také ihly a injekcie klasické ako u dr...mám dve ihly hrubšou sa naberá voda ktorú zoberiem v takej sklennej ampulke tú musím prelomiť nabrať do striekačky a zas dať do druhej sklennej ampulke kde je prášok a vodičku tam dám a sa to rozriedi a potom nabrať do striekačky a potom vymením ihlu žltú,tenkú a tá je tenučká a sa dobre pichá .. 😝
len tá príprava mi dlhšie trvala ako samotné pichnutie 😨 🙂

alibabaa
13. okt 2012

@kostickabonnie ja nechodim k stenovej. len mala teraz dva dni sluzbu tak som ju vystihla. ja som s nou nemala moc dobre skusenosti. ale teraz prekvapivo v pohode.
diphereline je tenulinka ihla ale dlhsia cca 3cm. teda aspon tak sa mi teraz zda ked pozeram na centimeter. oranzova ihla ta najtensia v lekarni.. najhrubsou naberas vodu a potom riedis prasok..

alibabaa
13. okt 2012

@apolenka6 no ja som v zarabani uz zbehla. viac mi prekazalo pichnutie .. si sikulka 🙂 mne sa hned prvu podarilo zle zlomit a porezala som si druhy clanok prsta. dodnes to mam citlive a mam tam aj jazvu. au.. pamiatka na 2ivf. a krvacalo mi to ako keby prasa zarezavali.

apolenka6
13. okt 2012

@alibabaa ved aj ja si to myslím,prášok som si dala celú dávku ,krásne sa to rozpustilo ani neviem kedy ,áno štípe to 😠 ale je to v pohode 😉 aspoň som nemala toľko vody a rýchlo pichnuté 😝

kostickabonnie
13. okt 2012

@apolenka6 no hotova zdravotacka z teba 🙂 tak nech sa ti dari miesat a pichat po cely cas ....a este jedna otazka to pichas kolmo alebo sikmo?

cmelica
13. okt 2012

@kostickabonnie jee to mas peknu urodicku 🙂 super len nech pekne rastu 🙂 🙂 🙂 a nalada bola opravnena 😀

apolenka6
13. okt 2012

@alibabaa jéj aj ja mám prst previazaný tiež som sa trošku rezla 😀 😀 som si zle ampulku chytila a krvi už bolo a to som ešte ani nepichala a pri pichaní ani kvapka 😨 to pri tom lámaní som to spravila

kostickabonnie
13. okt 2012

@alibabaa to ja som sa takto porezala na ampulke, co bola vodicka na vlasy niekedy ked som este chodila na strednu, nejaky herbal proti vypadavaniu, ci co to bolo, odvtedy mam respekt alebo sa uplne vyhybam otvaraniu takych ampuliek, z toho by som mala asi najväcsi stres.

apolenka6
13. okt 2012

@kostickabonnie dakujem ,ale sme tu každá šikovná pri pichaní aj ty !! ja si ju pichám šikmo tak 45 stupňový uhol ..zhruba 😕
no to je ako alchýmia ,alebo varenie 🙂 určite to zajtra bude lepšie

cmelica
13. okt 2012

@alibabaa moja aj ty mas peknu urodicku 🙂 tiez mas nalady?? a ko sa inac citis???
@apolenka6 tak uz si uspesne absolvovala vpich 🙂 nebolo ton az take strasne ,ze???
@kostickabonnie kocky drzte sa a drzime palce aj na nohaaaaaach 🙂

apolenka6
13. okt 2012

@tinasc čože máš s PC ? to nemôžeš písať ..hmm?? 😨 😨

kostickabonnie
13. okt 2012

@cmelica aj ja si myslim, ale uz som v pohode, i ked dnes som sa zasa vytocila, lebo som prisla hladna do restiky, ze si dam obed a casnik ma veselo ignoroval, tak som sa zdvihla a odisla a este som aj majitelovi zavolala a pozalovala 😀 😀 😀 (nestalo sa mi to tam prvykrat) takze je dost mozne, ze tieto reakcie su sposobene vplyvom hormonov 😉 a este k tomu ma asi znova namerali spiny policajne, som zvedava, ci mi pride buduci tyzden pekny pozdrav 😠 😠 😠

alibabaa
13. okt 2012

@apolenka6 tiez som ju tak nesikovne otvorila .. to bude snaaad znamenie 🙂 🙂

apolenka6
13. okt 2012

@cmelica celkom v pohode až na to ,že som sa porezala trošku pri lámaní ampulky a nenabrala som všetku vodu ,lebo sa zasekla v tom špici a som si to nevšimla ,ale prášok sa rozpustil celý a aj som všetko vytiaha a ten je podstatnejší ako čistá voda inak pichanie bolo rýchle aj mm sa čudoval a ja tiež..a čo Branko? ako sa má zlatíčko krásne

apolenka6
13. okt 2012

@alibabaa že by? ved uvidíme čo je to za znamenie 😀

cmelica
13. okt 2012

@kostickabonnie fuuu moja to mas teda pech tento tt 🙂 ale urcite to bude stat za to ,vsetky tieto hormony ...teda nemyslim tym pozdrav od zelenych ...a mm kde?? pracuje na tt?? ked chodis sama? je to veru na trt ked chodis sama,ale co sa ine da robit,ze??,

alibabaa
13. okt 2012

@cmelica dooost naprd. vsetko ma boli, tlaci, picha. nalady ze dovi dopo a tie navaly .. raz zima raz teplo.. ale nastastie dnes pregnyl a v pondelok opu.. a potom uz len ten hnusny utrogestan.. a ako branko? ako sa mate?

cmelica
13. okt 2012

@apolenka6 s tym som mala aj ja problemy..podstatny je veru prasok,co tam po vode 😝 si si pichla sikovne,rychlo... aj bolelo?? nie,ze?? teda aspon mna nie,az na jednu malu modrinu to bolo v pohode...
a Branko??no dnes mal svoj den uz od rana..nie a nei buvat,len by bol na cecku prisaty ...stale si zuzlal prsteky ked som ho ulozila,a dudel by hadam aj prehltol keby to slo... niako mu dnes smakovalo 🙂 az ked sme isli von,az tak spokojne odfukoval 🙂 inac je zlatucky a teraz si spokojne buva 🙂

cmelica
13. okt 2012

okupkany,napapany-spokojny 🙂

cmelica
13. okt 2012

@alibabaa takze vsetko v pohode,az na tie hnusne hormony..ja si uz ani nepamatam ako som ja reagovala,ale nejako som nemala nalady..ci?? musim sa mm opytat,ten isto bude vediet... ako to rychlo ubehlo..uz aby bol ET ,ze?? a kolko si budete davat vkladat?? aj PK idete davat???
a Branko? no niekedy ma veru svoj den,ako taky chlap..vstal mrzuty rano a takto to bolo az kym sme nesli sa prejst..len by bol na ciciku,ale spat ani za nic 🙂 no uzivame si to ci uz je ako medik,albo ako cert 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre