IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
14. okt 2012

@apolenka6 ale kdeže, prácne to tu vypisujem ☹ aj smajlíkov.... mne je dobre, akurát som zistila, že už prechádzky a nakupovanie po obchodoch behanie už pre mňa nie je 🙂

apolenka6
14. okt 2012

@tinasc ja byť tebou tak sa na to opýtam verejne čo by ti na to odpísali užívatelky ,možno nie si sama kto má tento problém 😕
sa ani nečudujem,že sa ti nikde nechce a tento víkend bolo škaredo 😖 koľko si už pribrala?

alibabaa
14. okt 2012

@tinasc uz som z toho neni nervozna. ved je to kusok k vela notarom. .. ja som sa len vylakala lebo sestricka to povedala ako keby to bol najhorsi problem sveta.. ale v laborke pracuju normalny ludia nie ako tie plasiace sestricky a tety na recepcii..
spolieham sa na chapavost .. napisem ako som dopadla 🙂
dakujem. bolo cca 10 folikulov na kontrole. tak verim, ze vo vsetkych budu aj vajicka a v utorok mi povedia ze sa vseetky oplodnili .. 🙂

apolenka6
14. okt 2012

@alibabaa zajtra držím palce ,nech všetko dobre dopadne a vybavíš čo máš 😉

kostickabonnie
14. okt 2012

@alibabaa nech vsetko dobre dopadne a mate aspon 10 krasnych embryjok 😉 😉 😉 pfuj, pfuj, pfuj ....

kostickabonnie
14. okt 2012

@sherny fuu, moja, take skusenosti nemam, ale mozno ti popraskali tie foliky ked ich bolo tak vela a predcasne ukoncena stimulacia mohla sposobit nejaky chaos ....nech ti to rychlo prejde a ked nie, opytaj sa lekara 😒

kostickabonnie
14. okt 2012

@apolenka6 ty si aka sikulka 😉 mna dnes rano bolela jedna aj druha injekcia, niekedy je to uplne v pohode, niekedy stipe ☹ zda sa mi to nekonecne, ale utesujem sa, ze uz iba jeden tyzden .....dufam 😖

apolenka6
14. okt 2012

@kostickabonnie pravda ?! dnes to bolo raz-dva 😨 a ani neštípala ani nič ,včera áno ..kto vie od čoho to záleží 😕
júj no ty už budeš pomaly končiť a ja som ,len na začiatku určite by si nemenila 😝
no som zvedavá ked budem dve injekcie pichať....
včera mm stiahol komédiu tak sme si ju večer pustili ,že aby som mala lepšiu náladu 🙂

kostickabonnie
14. okt 2012

@apolenka6 mas pravdu, nemenila 😀 este si tyzden uzijem, teraz vecer mala zacalo nejako pobolievat na oboch stranach, idem sa asi zvalit k telke, nech tu nesedim pokrcena 😀

apolenka6
14. okt 2012

@kostickabonnie ja som ,len druhú pichala ááá 😝 asi je to normálne ,že ťa bolia vaječníky 😕 a ešte budú asi 🙄 ja ležím pri TV ,PC pri sebe tak mám pohodlíčko až na to,že je mm preč ☹
ozaj už máš predoperačné vyšetrenia spravené 😕

kostickabonnie
14. okt 2012

@apolenka6 zajtra idem na interne a tie odbery mi urobil gynekolog, tie uz mam, Len sa obavam, co mi povedia, lebo oni tu ziadanku dali len jednu, no a tu si nechal gynekolog a k internistovi teraz nemam papier. Tak snad si ho odo mna nebude ziadat. Ved co, spravi len moc, ekg, a RTG sa robit nema, nie? Ale mohla som si spravit kopiu, ty si to ako riesila?

apolenka6
14. okt 2012

@kostickabonnie ja som dala žiadanku tiež mojej gynek.a ona mi napísala novú žiadanku na interné ,a na RTG ,že netreba ísť .. ja chcem ísť v týždni na interné 😕

kostickabonnie
14. okt 2012

@apolenka6 no tak ten moj mi nedal druhu, ale normalne mi chcel spravit preventivku 😲 😲 normalne ma do toho nutil, ja mu hovorim, ze ja stimulujem na IVF, ze ja si tam babrat nedam.... som sa potom pytala v Heliku, ze co si o tom myslia. No povedali, ze tou cytologiou by mi (mozno) neuskodil, ale nic ine by robit nemohol, lebo kvoli hormonom je aj tak vsetko teraz uplne ine.

apolenka6
14. okt 2012

@kostickabonnie no máš usilovného doktora 😀 dobre si spravila,že si si nedala nič spraviť ved to má čas teraz 😉
veru teraz máme všetko iné..také "naprogramované" 😒 ale čo spravíme ked to inak nejde .....už nech je po všetkom 😕

kostickabonnie
14. okt 2012

@apolenka6 tak, pojdem za nim, az vtedy, ked mi bude treba tehotensku knizku 😉 😉 😉 joj, aby to uz bolo a nech to dobre dopadne pre nas vsetky 😉

sherny
14. okt 2012

@kostickabonnie ahoj dakujem za tv.odpoved...no nieco natom bude..taka moznost mi ani nenapadla..dakujem

apolenka6
14. okt 2012

@kostickabonnie neviem ako to dopadne,ale som si povedala,že prvý a posledný krát už sa na to určite nedám 😕
bodaj by to dobre pre nás dobre dopadlo 🙂 musííí 😉 😉 😉

kostickabonnie
14. okt 2012

@apolenka6 ja som si tiez povedala, ze nechcem druhe IVF, ale ktovie, nazory sa menia. Neboj, nebude potrebne ani pre jednu z nas 😉

apolenka6
14. okt 2012

@kostickabonnie jáj to je dobre,že to tak berieš 😉 ja som premýšlala aj nad adopciou a mm ani počuť 😖 ☹ keby som mala úplne malé bábätko ..len môj mm je neoblomný

apolenka6
14. okt 2012

@majus28 podľa mňa na 9 deň po IUI je moc skoro 😉 nevešaj hlávku ešte ..a poznám tvoje pocity

majus28
14. okt 2012

@apolenka6 dakujem za povzbudenie 🙂 sak to, ze kazda co tu sme tu uz taketo pocity neraz prezila :(

tinka9075
14. okt 2012

@apolenka6 dakujem no ja som flegmoš a idem dalej teraz z brna si bábo donesiem tak to cítim ja 🙂 🙂 neviem ja som tomu vkladu velmi neverila aj ked som chcela ale niečo vo mne mi hovorilo že nie 🙂 🙂 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@tinka9075 čo ti iné zostáva ,ale ideš v kuse za svojím 😉 ty musíš mať véééla síl 🙂 a intuícia ťa nesmie sklamať a už sa to určite podarí 😵

tinasc
15. okt 2012

@apolenka6 veru nikde sa mi nechcelo, ale museli sme ísť, ešte nejaké veci dokúpiť a tak, dnes to už úplne chcem ukončiť všetko chcem mať nachystané, ono poslednú dobu sa necítim dobre, takže môže to prísť každú chvíľu 🙂 no pribrala som akurát, ale nohy ma už nenesú a som dosť unavená 🙂

tinasc
15. okt 2012

@alibabaa no jasné, však pre sestry sú najdôležitejšie podpísané papiere a či máš zaplatené všakže... ale v laboratóriu sú normálni ľudia, takže všetko je ok... tak nám daj vedieť, hneď ako si pospíš a oddýchneš si 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@tinasc tak už to dnes uzavri a budeš,len čakať kedy to príde 😵 😲 Lukáško tu môže byť raz,dva ked sa už nie dobre cítiš 😕
konečne dnes slniečko vykuklo 😵 tak mám hned lepšiu náladu ...no ale ako sa pozerám mraky sa sem ženú 😠 no uvidíme aký bude deň 😉

sijust
15. okt 2012

@cmelica ahoj moja,si zlata,ze na nas myslis... 🙂 mame sa ok,len keby chcela ta nasa bambulka lepsie spinkavat v noci...uz sa nam zrejme dasienka nalievaju.. 😒 ale inak je cez den radostna,stale sa smeje...sikovnicek velky,robi nam radost 🙂 a Branusko moj krasny ako?pridaj fotky,nech sa znovu pokocham...je to taky pampusik sladky-moja srdcovka 😉

sijust
15. okt 2012

@alibabaa moja a ty co riesis s notarom?tomu nerozumiem...nestiham to vsetko citat...dlho som tu nebola,prepac

sijust
15. okt 2012

@apolenka6 zlatinko,ako?uz pichas,ze?myslim na teba...akurat dnes rano-(mame vzdy taky ritual,ranajkujeme spolu,mala je na stole v lehatku,sa nahlas na nas rehoce 😀 )sme sa rozpravali aka dlha cesta bola az do tejto fazy...kolko sme museli prejst,ale ze to stalo za to...ani sa nenazdas a budes mat mimi v naruci,ver mi.... 🙂

sijust
15. okt 2012

@mirka2010 ahoj zlatko,ako sa mate?vsetko ok?...porad pls...ty si kojila...nam sa zmenilo hovnicko po ockovani,mam pocit....pred tym bolo take riedke aj niekolko krat za den a nesmrdelo vobec a teraz?raz za dva dni...a jemine smrdiiiii...je take hustejsie a mame aj smradlave prdiky,az sa bojim,ze ma niekde niekto obvini,ze to ja 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre